Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Ženske tajne

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10245
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Ženske tajne   sub vel 20, 2010 3:54 am

Donosimo vam 10 stvari koje žene ne žele da znate o njima. 10 malih ženskih tajni koje vam mogu pomoći da malo bolje razumijete nepredvidivu žensku prirodu - misteriju koju muškarci od pamtivijeka pokušavaju riješiti. Ipak, nikad se nemojte opustiti i pomisliti da je to sve što trebate znati o ženama.

1. Uvijek te testiram. Promatram te, analiziram svaku tvoju akciju, riječ, gestu, e-mail i izraz lica. Čak i ako te pitam da li želiš seks u troje, to ne znači da zaista želim imati seks u troje. Ako želiš da ponovo spavam i razgovaram s tobom, tvoj jedini odgovor može biti “zašto bih htio spavati s još jednom ženom kada imam tebe?”.

2. Moje tijelo nije stvarno tako glatko i sjajno, ali nikad ti neću dopustiti da vidiš tragove tolikog brijanja, depiliranja, čupkanja i mazanja koje prethode savršenom izgledu.

3. Maštala sam najmanje desetak puta o tebi prije nego što smo prvi put spavali zajedno.

4. Volim kada pričaš prostote.

5. Čak iako insistiram da platim račun na našem prvom sastanku, smatrat ću da si škrtica ako to i dopustiš.

6. Nikad ti neću reći točan broj muškaraca sa kojima sam spavala, bez obzira koliko ti se činilo da sam bila iskrena. Ako sam rekla da sam spavala sa četiri muškarca, taj broj je vjerovatno bliži sedmici.

7. Želim da preuzmeš kontrolu u krevetu. Možda imam uspješnu karijeru, neovisna sam i samopouzdana, ali ipak želim da me poneseš u naručju u krevet i uzmeš bez pitanja.

8. Ako započinjem svađu s tobom, znači da se osjećam zapostavljeno. Jedino što meni treba jest malo pažnje i nećeš ništa riješiti ako mi stalno ponavljaš da se smirim.

9. Volim kad si ljubomoran. Ako vidiš da imam flert sa konobarom, vozačem autobusa ili s nekim momkom na zabavi, zapravi imam flert s tobom preko njih.

10. Rasplakao si me više puta nego što znaš.

http://www.e-muskarac.com/sexologija/zenske_tajne

eto više nisu tajne kava

Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Ženske tajne   sub vel 20, 2010 3:07 pm

Dobro...i da li je to sad istina....

Mislim to je vise kao zenska isprika koja nama muskarcima nista neznaci...

Ovo je vise za PDF Zena jer ono sto mi muskarci znamo o zenama sasvim
odstupa od ove kvazi ispovjesti koju mi muskarci odbacujemo jos od Adama i
uplakane,lazljive,licemjerne i pohotne Eve...
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Ženske tajne   sub vel 20, 2010 4:41 pm

Gea je napisao/la:

1. Uvijek te testiram. Promatram te, analiziram svaku tvoju akciju, riječ, gestu, e-mail i izraz lica. Čak i ako te pitam da li želiš seks u troje, to ne znači da zaista želim imati seks u troje. Ako želiš da ponovo spavam i razgovaram s tobom, tvoj jedini odgovor može biti “zašto bih htio spavati s još jednom ženom kada imam tebe?”.

2. Moje tijelo nije stvarno tako glatko i sjajno, ali nikad ti neću dopustiti da vidiš tragove tolikog brijanja, depiliranja, čupkanja i mazanja koje prethode savršenom izgledu.

3. Maštala sam najmanje desetak puta o tebi prije nego što smo prvi put spavali zajedno.

5. Čak iako insistiram da platim račun na našem prvom sastanku, smatrat ću da si škrtica ako to i dopustiš.

6. Nikad ti neću reći točan broj muškaraca sa kojima sam spavala, bez obzira koliko ti se činilo da sam bila iskrena. Ako sam rekla da sam spavala sa četiri muškarca, taj broj je vjerovatno bliži sedmici.

7. Želim da preuzmeš kontrolu u krevetu. Možda imam uspješnu karijeru, neovisna sam i samopouzdana, ali ipak želim da me poneseš u naručju u krevet i uzmeš bez pitanja.

8. Ako započinjem svađu s tobom, znači da se osjećam zapostavljeno. Jedino što meni treba jest malo pažnje i nećeš ništa riješiti ako mi stalno ponavljaš da se smirim.

9. Volim kad si ljubomoran. Ako vidiš da imam flert sa konobarom, vozačem autobusa ili s nekim momkom na zabavi, zapravi imam flert s tobom preko njih.

Zanimljivo...što se mene tiće...

1. točno bi bilo prije par godina, više to ne radim
2. pa ne skrivam previše takve stvari.. :P
3. o daaaa :D
4. pa ono...da!
5. da, hihihihi
6. khm khm...vjerojatno...mada 7-ica je too much za mene
7. može...
8. ima nešto u tome...
9. Flert...ajme...to mi je drugo ime.
10. a vjerojatno da
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun

Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Registration date : 01.11.2009

PostajNaslov: Re: Ženske tajne   sub vel 20, 2010 9:29 pm

Sve osim dvice i šestice zubi
I NIKAD nemojte pitati ženu što bi ona da joj kupite za Valentinovo!!!!
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Ženske tajne   pon vel 22, 2010 1:53 am

^^Mene može slobodno! :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Ženske tajne   sub oľu 06, 2010 5:22 pm

istina :D deset puta najmanje sam ja mastala :D
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba

Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Registration date : 24.06.2010

PostajNaslov: Re: Ženske tajne   pon lip 28, 2010 8:49 pm

istina XD definitivno XD
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 29058
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Ženske tajne   čet kol 26, 2010 1:25 pm

RE: Uvijek te testiram? A? suspect

RE: U uvjerenju ove tocke mogu biti samo muskarci ispod 15 godina kava

RE: Za razliku od onog sto on misli, a to je da je mastala o njemu barem 100 puta prije prvog sexa :P

RE: Koje na primjer? Kravo, glupaco, tuko?

RE: A ako joj ne dopusti unatoc INZISTIRANJU onda ce smatrat da je sovinist.

RE: A ako je spavala sa 1 ili 2? Sto ce onda rec, da je djevica?

RE: Uzimanje bez pitanja se zove silovanjem i zakonski je kaznjivo.

RE: Ili se svadja zato jer je on zbilja seronja koji ce, procitavsi ove debilne tocke, i ostat seronja misleci da zene zapravo zele da su decki primitivni sovinisti koji svadju s njom dozivljava ne kao neki realan problem nego kao njenu 'zutu minutu'.

RE: Ne, zapravo si egoisticna drolja.

RE: Ne zna on prebrojit niti one pute kojima je prisustvovao tako da...

Pitam se tko sastavlja ova sranja po tockama?

Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2970
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: Ženske tajne   ned kol 29, 2010 12:08 pm

Mudar muskarac bi ozbiljno razmislio da li i ovakvo objavljivanje «zenskih tajni» od strane jedne zene nije ISTO neki test... :) Ali, nema razloga za fanfare, ova navedena pravila nisu vise tajna barem od prijelaza stoljeca, oko 2000-e. Naravno, valja ih razumjeti kako treba... ;)

Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 29058
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Ženske tajne   uto ruj 07, 2010 5:46 pm

@Arch...ali kako ne postoje mudri muskarci onda tvoj savjet nema smisla zubi

Majmun

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Registration date : 23.01.2010

PostajNaslov: Re: Ženske tajne   uto ruj 07, 2010 6:02 pm

Tko smišlja ovakve članke? Zar ljudi nemaju boljeg posla, kao što je guljenje krumpira u Lepoglavi ili tako nešto?
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2970
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: Ženske tajne   sri ruj 08, 2010 11:20 pm

Alpha je napisao/la:
@Arch...ali kako ne postoje mudri muskarci onda tvoj savjet nema smisla zubi
Ma nemoj mi bacat zenski publicum u depru bez potrebe! Ima nas jos malo sto je cudom prezivjelo... zubo @Armin, krumpiri su oguljeni, mora se traziti nova zona preokupacije... ;)

Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Ženske tajne   sri stu 17, 2010 8:52 pm

Citat :
Uvijek te promatram i analiziram. Kada me pitaš želim li seks, a ja pristanem, tada to ne znači da si mi lijepa i privlačna niti da mi se seksa s tobom, to je samo zato da te skinem s one stvari do kraja večeri i da imam mir za vrijeme tekme.

Citat :
Bez brige, znam na čemu sam kad provodiš sate u kupaonici brijući se i mažući se.

Citat :
Maštao sam o desetak žena prije nego li sam napokon spavao s tobom, sada maštam samo o 5.

Citat :
Volim kada je mir i tišina. zubi

Citat :
Imam samo jedno mahalo, ne moš dobit i vrit i mimo istovremeno.

Citat :
Samo reci jesi'l djevica il ne da znam pripremam li bušilicu ili botu.

Citat :
Može, u 5 ujutro te uzimam bez pitanja, a poslije toga mi možeš složiti doručak.

Citat :
Ma nema frke, neću ponavljati, reći ću samo jednom kava

Citat :
Ako vidiš da nam se po kući motaju 2 konobarice kada se vratiš s posla, ne brini se, to sam vodio ljubav s tobom.

Citat :
Hebiga, volim čevape s lukom.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Ženske tajne   

[Vrh] Go down

Ženske tajne
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tajne pecaroša
» Tajne sjevernozapadne Hrvatske 1