Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Vidovitost

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Vidovitost   pet stu 21, 2008 12:49 pm

Svjetloisjena je napisao/la:

Imaš negdje izvor tog mudrog zaključka?

Btw, znam kako izgledaju leukociti zubi

Bilo bi stvarno čudesno vidjeti ih tako preobražene u male svijetleće spremnike koji mogu biti puni, polupuni, prazni i tako... Nemam ništa protiv zurenja u čarobna astralna tjelešca leukocita hekla

Čitao sam na forum.hr

Alpha je napisao/la:

Za puno toga postoji znanstveno stajaliste koje ne mora nuzno biti tocno...samo najbolje sto su mogli ponuditi kao objasnjenje. Primjer je Darwinova evolucija...teorija prepuna rupa ali se uci u skoli...

Evolucija nema toliko rupa, samo ne možemo znati jel je nužno istinita.
Uči se i da je Bog stvorio svijet...

Citat :
Moguce da su to leukociti ili prasina ili nestko tako... Ne kuzim zasto ih onda svi ne vide? I kako mozemo 'golim okom' vidjet tako sta uopce? Morala bih malo istrazit...
Onda mi jos nije jasno zasto ne vidimo i kapilare? Mislim, one su vece od samih leukocita, jel tako? Pa kako njih vidmo, a kapilare ne?
Ne znam...meni je i ta teorija puna rupa...

Tko kaže da ih svi ne vide? Mislim da to baš svatko tko ima vid može vidjeti.

Nije ni meni ta teorija nešto uvjerljiva, ali svakako mislim da su te kugice sasvim znanstveno objašnjive.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Vidovitost   pet stu 21, 2008 1:19 pm

Nekako mi forum.hr (cast izuzeticima) nije neko mjerilo znanja i mudrosti...

Evolucija nema toliko rupa nego je jednino nedokaziva i ima otkrica koji joj totalno ne idu u prilog, a koja se onda skrivaju...ne znam...meni je to poprilicno suplje...makar ne kazem da je ne moguce ali mislim da nije bas ovako kako se uci...
I zgodno si poistovjetio...bas kao sto se uci da je Bog stvorio svijet prije 6000 godina...bas tako...i jedno i drugo je...khmmm...odluka da se u to vjeruje bez razmisljanja...

Koliko sam skuzila ne vide to svi...iako mi ni to nije jasno...zasto ne bi svi vidjeli te tockice...al dobro...
Znanstveno objasnjenje mozda i postoji...bas kao sto postoji i objasnjenje za dojam tunela kod NDE-a...

Prašina

Male
Gemini Rooster
Broj postova : 5
Registration date : 17.12.2008

PostajNaslov: Re: Vidovitost   čet pro 18, 2008 1:32 am

Citao sam kremansko prorocanstvo prije 20-25 god i sad nedavno prije nekih 10 god. i mogu reci da su dosta toga u sad ovom novijem izdanju promjenili tako da sad pocinjem sumnjati u dosta stvari kod njih.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek

Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Registration date : 30.07.2008

PostajNaslov: Re: Vidovitost   uto pro 23, 2008 11:45 pm

Ne znam di da ovo napišem, al valjda može tu. Dns sam išo doma od frenda, bila je magla jaka, nije se vidlo ni 40m-50m ispred sebe. Uglavnom, hodao sam i čuo trubu na autu iza. Odmah sam pomislio da mi to mama trubi pa da me otpelja doma. Okrenuh se, i pogledah di ide auto, no jedva sam vidio svjetla. Zapitao sam se kak me vidla (i naravno ako je to uopće bila ona). I eto za par momenata, svjetla su se približila i to je bio mamin auto, pa ja nisam trebao doma pješačit. Pitao sam je kak me vidla i zkj mi je trubila, no ona je rekla da nije meni trubila, nego da me vidla tek kad je došla blizu mene (imam prepoznatiljivu dugu kosu :D).
Eto, misli mda je ovo dokaz telepatije, tek sam 10 minuta nakon događaja ostao zapanjen jer sam shvatio kolko sam razvio telepatiju, al ne znam kako -.-'
Ugl, slične stvari mi se događaju često :). Tipa, pogodim kaj će netko napravit, reć i slično.

I sad recite da telepatija nije osjetilo :D
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek

Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Registration date : 16.11.2007

PostajNaslov: Re: Vidovitost   pet oľu 27, 2009 1:35 pm

naletjeh na ovaj tekst, zanimljiv ...
http://blog.vecernji.hr/misak/
[url]
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Vidovitost   ned oľu 29, 2009 5:17 pm

danas sam usnila tako cudaaaaaan san ma skroz cudan...sanjala sam da je jednoj starici otkazalo srce da se srusila...i da je hitna za 15 minuta dosla i uspila je ozivjeti ajme sva znojna sam se trgla iz sna :O
[Vrh] Go down
Gea
Moderator

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10216
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Vidovitost   uto tra 21, 2009 2:54 am

Berny je napisao/la:
danas sam usnila tako cudaaaaaan san ma skroz cudan...sanjala sam da je jednoj starici otkazalo srce da se srusila...i da je hitna za 15 minuta dosla i uspila je ozivjeti ajme sva znojna sam se trgla iz sna :O

postoji ono pravilo od jedne vračare koju je moja baka znala
kad nešto sanjaš što je realno ono će se ostvariti za 7 dana, 7 tjedana, 7 mjeseci ili 7 godina
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Vidovitost   uto tra 21, 2009 5:51 pm

Jesi li možda pokušala otkriti ima li u tome istine?

Btw, dobro došla, Gea :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Vidovitost   uto tra 21, 2009 8:16 pm

cry
nadam se da je istina jer često sanjam zbilja slatkog dečka
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Vidovitost   uto tra 21, 2009 8:31 pm

Onda moramo navijati za one opcije od sedam dana ili tjedana miga
[Vrh] Go down
@nukaDsante
Prašina

Male
Gemini Dragon
Broj postova : 6
Registration date : 17.04.2009

PostajNaslov: Re: Vidovitost   uto lip 16, 2009 6:00 pm

Vidovitost je dar, ali, nazalost, najcesce vise je kao proklestvo.. dobro, danas u novije doba nesto je manjeg inteziteta shvaceno kroz osudu ili strah ili opet, izbegavanje te individue koja ima to "nesto" u sebi..
Medjutim, imam ja jedno pitanje..
Imate pred sobom deset mladih ljudi sa darom predvidjanja.. i svako ce na svoj nacin dati predvidjanje o jednom datumu.. kome treba verovati?
Ako uzmemo u obzir da svako od nas drugacije gleda i jednu jedinu kutiju sibica onda..
Samo pitam..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Vidovitost   uto lip 16, 2009 8:45 pm

Moj odgovor je - sve treba uzeti s rezervom. Predviđaju se samo mogućnosti i vjerojatnosti, nijedno predviđanje nije sto posto sigurno, već zbog slobodne volje pojedinaca koji uvijek mogu skrenuti događanja drugim tokom. Svi imamo pravo na različite načine gledati stvarnost, pa i tu kutiju šibica.

Dobro došao, @nukaDsante :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Vidovitost   uto lip 16, 2009 9:52 pm

dobro došao :)

vidovitost je u biti svoje viđenje budućnosti i uključuje mnogo simbola koji se mogu na tisuću načina protumačiti, onda s druge strane ovisi i o jačini dara, jedno je kad vidiš bljesak budućnosti, a drugo je kada vidiš opipljive činjenice
npr. Nostradamus
čitala sam njegova proročanstva i objašnjenja, za svako je bilo napisano po dva moguča događaja ili započinju s vjerojatno se to odnosilo na...

Pračovjek

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Vidovitost   sri lip 17, 2009 12:22 am

dobro dosao ja bi prije rekla da je to dar neg prokletstvo :) ovako i onako te nadju radi neceg na piku
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Vidovitost   sri lip 17, 2009 10:50 am

@nukaDsante je napisao/la:
Vidovitost je dar, ali, nazalost, najcesce vise je kao proklestvo.. dobro, danas u novije doba nesto je manjeg inteziteta shvaceno kroz osudu ili strah ili opet, izbegavanje te individue koja ima to "nesto" u sebi..
Imate pred sobom deset mladih ljudi sa darom predvidjanja.. i svako ce na svoj nacin dati predvidjanje o jednom datumu.. kome treba verovati?
Ako uzmemo u obzir da svako od nas drugacije gleda i jednu jedinu kutiju sibica onda..
Samo pitam..
Dobrodosao Nuka :)
Znaci, imamo 10 ljudi s provjerenom sposobnoscu vidovitosti i svi kazu razlicito...paaa...sacekamo doticni datum i vidimo tko je bio u pravu zubi Zezam malo...naime, vjerujem da je buducnost predvidljiva samo u odjredjenoj mjeri i okolnostima. Dakle, sudbine i sama buducnost nije nepromjenjivo zapisana u kamenu...sto znaci da jedna promjena odluke sudionika prije predvidjene scene na onaj datum moze promijeniti ishod svega. Svaki od vidovnjaka moze vidjeti jednu od mogucih varijanti ali na kraju niti jedna ne mora biti istinita. Kada bi vidovnjastvo bila egzaktna znanost to bi doslovno znacilo da sudbine postoje i da su nepromjenjive...a to bi, pak, znacilo da mi nismo odgovorni za svoje postupke i da nemamo slobodnu volju. Ipak, ocito je da se neki uvidi ostvare ali opet, neki ne...sto ne znaci da je u situacijama kad se ostvare rijec o slucaju ili pogadjanju...a situacije kada se ne ostvare svjedoce o slobodnoj volji...eto, tako nekako :)

Stanica

Male
Virgo Rooster
Broj postova : 13
Registration date : 09.05.2009

PostajNaslov: Re: Vidovitost   sri lip 17, 2009 3:05 pm

Ja znam nekog tko može vidjeti buducnost, tj. moze je osjetiti, kako kaze. To mu dode u nekom trenutku iznenada ili ak se jako skoncentrira. Jedino, kao sto si rekla Alpha, rezultat ovisi o okolnostima. Ono sto on vidi se dogada u okolnostima kakve su tada, ali ako se okolnosti promjene rezultat ce bit drugaciji.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Vidovitost   sri lip 17, 2009 9:24 pm

moja frendica zna jednog covjeka sta cita misli
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek

Male
Gemini Goat

PostajNaslov: Re: Vidovitost   sri lip 17, 2009 10:04 pm

Znam i ja jednog (zapravo dva, vjerojatno), al pusti sad offtopik Berny :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Vidovitost   čet lip 18, 2009 12:09 am

pa i to je jedna vrst vidovitosti sta nije? :)
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek

Male
Gemini Goat

PostajNaslov: Re: Vidovitost   čet lip 18, 2009 10:51 am

Mislim da nije, to je telepatija :)
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

PostajNaslov: Re: Vidovitost   pet lip 26, 2009 12:03 am

Ja sam kao tinejdžerica (u prvom slučaju sam imala oko 12 godina) u drugom oko 17 "predvidjela" 2 smrti..
I to ljudi s kojima nemam nikakve veze niti ih poznajem. Znam da su umrli odmah nakon tog mog "predviđanja" jer sam o njihovim smrtima čula na vijestima.. katastrofa
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3230
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: Vidovitost   pet lip 26, 2009 1:26 am

@nukaDsante je napisao/la:
Samo pitam..

Znaš kako? Ne izbegavaju svi te individue koje, kako sam kažeš, imaju nešto u sebi... Naprotiv, takve osobe se međusobno privlače, tako da bi se onda izbegavanje od strane drugih moglo stvatiti kao minimizacija traćenja dragocenog vremena na one od kojih nemamo šta da naučimo ili koji ne doprinose našem razvoju...
Druga stvar koja mi je zanimljiva u tvom postu je ovaj deo "mladih ljudi". Zašto bi se vidovitost morala obavezno vezati za mladost? Ne verujem da starost igra ulogu, a ako je i igra, ja bih pre glasala za starije, nego mlade vidovnjake...
Kakvo predviđanje o datumu? Retko koja vidovitost podrazumeva baš precizno predviđanje datuma... Jer vidovitost predstavlja uvid, uvid u buduće događaje koji svi teku u reci vremena koje još nije došlo, tako da je teško u tome izdvojiti i definisati određeni datum... Više je kao sve moguće budućnosti koje se događaju jednovremeno... *

Čovjek

Female
Leo Tiger

PostajNaslov: Re: Vidovitost   pet lip 26, 2009 9:58 am

iz iskustva znam, pošto imam često i jako vidovite snove (btw koje u stvari ne volim, i ja se nekada preplašim toga-nikako ne mislim da je to dar, više prokletstvo, u čemu je čar znati neki užas koji će se nekome dogoditi?) da definitivno vrijeme ne postoji.
nekada mi se san ostvari za par dana, nekada prođu mjeseci pa čak i do 2 godine. to su jednostavno događaji u snu koji ni na koji način ne pokazuju vrijeme kada će se dogoditi.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

PostajNaslov: Re: Vidovitost   pet lip 26, 2009 10:14 am

eh slažem se s tim, i po meni je to prokletstvo. inače sanjam neke stvari koje se obično dogode u roku od par dana do par mjeseci i srećom većinom nije ništa negativno kao što je bio slučaj s ove dvije smrti. Prokletstvo je jer, zamisli sada moj strah kad sanjam da mi je neki član obitelji mrtav. Probudim se u opravdanom strahu jer nikad ne znam jesam l to bezveze sanjala ili je opet posrijedi bila vidovitost i je li to istina. Sanjala sam nedavno da mi je sin umra,probudila sam se i skočila iz kreveta,jednoga ga ščepala iza sna da vidim je li živ,sva sam pretrnula. Ma bjež,užas jedan. rado bi se rješila i ovo malo vidovitosti što posjedujem...
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek

Female
Leo Tiger

PostajNaslov: Re: Vidovitost   pet lip 26, 2009 10:35 am

ne brini, kada sanjaš da je netko umro sigurno taj neće umrijeti...

ako sanjaš da je sat stao, ili osobu smrtno blijedu i ozbiljnu...e onda je to za zabrinuti se....
kako sam već skužila te snove.... zlo mi od sanjanja.
iako, znaju biti i lijepi, pa me razvesele... al ti ružni naravno teško mi padaju pa znaju zasjeniti ove vesele
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Vidovitost   Today at 3:14 pm

[Vrh] Go down

Vidovitost
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next