Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Djevojka u bijeloj haljini

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
TWade
Višestanični organizam

Male
Leo Horse
Broj postova : 42
Registration date : 09.01.2010

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   sub oľu 27, 2010 10:37 pm

didica14 je napisao/la:

Jedno pitanje,koja šuma?Mislim,u kojoj ulici ili u kojem selu?

Rezovac , Laniste - put u sumu kraj igralista,ak nastavis ic kroz sumu nekih 15 km dodes u neko selo,nesjecam se imena..
[Vrh] Go down
didica14
Višestanični organizam

Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Registration date : 16.12.2009

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   ned oľu 28, 2010 12:28 pm

Aha,mogla bih otić tamo vidit šta se zbiva,jer su i u VTC govorili za tu ženu u bijeloj haljini

P.S. To se selo zove Borovo.
[Vrh] Go down
TWade
Višestanični organizam

Male
Leo Horse
Broj postova : 42
Registration date : 09.01.2010

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   ned oľu 28, 2010 6:08 pm

didica14 je napisao/la:
Aha,mogla bih otić tamo vidit šta se zbiva,jer su i u VTC govorili za tu ženu u bijeloj haljini

P.S. To se selo zove Borovo.

ma ne to,to je kad ides cestom bas,a ovo ti je makadamska cesta kraj igralista,vodi negdje u pm u sumu,al nema veze :D
[Vrh] Go down
guenhwyvar
Riba

Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 111
Registration date : 06.10.2009

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   sri oľu 31, 2010 2:46 pm

[quote="TWade] vjerovatno ima neko racionalno objasnjenje[/quote]

da ickeovsko objasnjenje.. svi smo mi u matrixu kao kolektivna svijest a to su nekakvi errori u nasem programu.. ili je uprogramirana u kolektivnu svijest ;) dovoljno racionalno zubo
[Vrh] Go down
Džafer Bavčić
Stanica

Male
Leo Horse
Broj postova : 21
Registration date : 02.04.2010

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   pet tra 02, 2010 9:47 pm

objašnjenje može biti sljedeće: da je stvar paranormalne prirode, i da je o tome suvišno govoriti jer svaki segment našeg govora o tome je velikim djelom nagađanje...

sljedeće (nešto na što je bitno obratiti pažnju, a možda niste upoznati sa tim):
postoje freakovi koji testiraju ljudski strah, često nazvani od strane psihologa "proizvođači fobija", mada je ovo rijetka pojava.. ali je jako poznato da neki freakovi zapravo glume paranormalne pojave (znači da su oni ljudi kao i mi i ništa više),.. u nekim manjim primorskim izletištima u španiji viđali su čovjeka na litici kako nepomično stoji u crnom šeširu i ogrtaču.. i to u kasnim noćnim satima, mještani nisu mogli da odgonetnu ko je to.. mislili su da je neki duh itd.
ali se za 2 mjeseca taj isti čovjek okliznuo sa te litice i polomio obje noge u pokušaju da zaintrigira stanovništvo... i sve je postalo očigledno, taj čovjek je tu dolazio da bi prepadao stanovništvo, što je i sam priznao...
psiholozi su utvrdili da je u pitanju osoba koja uživa u prepadanju drugih ljudi, i u mladosti je imao teških problema.. živio je dva kilometra od tog izletišta..

ovakvo nešto možemo uzeti za neko najracionalnije alternativno objašnjenje ali postoje i mnoge druge varijacije...
možda je ta djevojka upravo to..
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur

Male
Capricorn Broj postova : 360
Registration date : 24.01.2010

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   pet tra 02, 2010 10:02 pm

Zato sam ja vise za direktniji pristup , vidis coveka , curu , gohula , boga , ides do njega probas pricati sa njim , uhvatis neki dokaz i najjvaznije proveris da nije slucajno od krvi i mesa .....(probas da ga dotaknes) a ako ti ruka prodje kroz doticnog , najebo si :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   pet tra 02, 2010 10:18 pm

Meni se cini da si najebo ako ti ruka ne prodje kroz njega jer sto ti duh uopce moze :P

Riba

Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 111
Registration date : 06.10.2009

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   sub tra 03, 2010 12:29 am

nek on ne moze nista samo nek je sto dalje od mene :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   sub tra 03, 2010 12:43 am

Sve sami heroji rofl2

Stanica

Female
Virgo Rat
Broj postova : 14
Registration date : 23.10.2009

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   ned tra 04, 2010 12:26 pm

Haha...al više put sam čula-čak i od ljudi što su bili po bojištima za vrijeme rata.Izjava tipa-radije bi vidio nekog vojnika sa suprotne strane il neku stvarno opasnost al djevojka u bjeloj halji je vrhunac straha i fobije.Onda tek se upale lampice.
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac

Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Registration date : 17.10.2010

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   uto lis 26, 2010 8:52 am

white lady- bijela dama

White Lady je vrsta ženskog duha koji se navodno pojavljuje u mnogim ruralnim područjima, i za koji se pretpostavlja da je umro ili pretrpio traumu u životu .
White Lady -legende se nalaze širom svijeta . Zajedničko za mnoge od njih je tema od gubitka , ili što ju je izdao muž ili zaručnik. Oni su često povezani s pojedinim obiteljskim linijama , kao predznak smrti . Kada se vidi jedan od tih dugova to je predznak da će netko u obitelji umrijeti.
Općenito, aspekti ovog fenomena su da je duh žena , odjevena u odoru kasnog viktorijanskog doba , vidljiva vozeći uz ruralne ceste, a povezana s nekom lokalnom legendom o tragediji. Ali mnogi od tih priča su lažne.

Većina izvještaja koji se odnose na bijele dame imaju neke zajedničke osobine . One su obićno oblečene u bijelo, i ne jako duge bijele kose. Njihova je koža bijela kao mlijeko na takav način se ne može razlikovati od njihove odjeće . Iako je svaki dio bijeli ,ženski lik je bijel kao mlijeko, još uvijek možete vidjeti detalje ,kosu, nos, oči, obrve i usne. Lice joj izgleda kao da se iz nekog razloga i, suprotno onome što mnogi misle, nije trebala biti na
tom mjestu,zastrašujuće zvući.

Bijele žene su ,izvijestili da gledaju ravno u oči. Većina ljudi koji tvrde da imaju iskustvo bijelih ženskih Ukazanja, izvješćuju da su osjetili da im je htjela nešto reći. Bijela dama se pojaviti određenoj osobi , i vjerojatno
čini se da ne više od jedne osobe u isto vrijeme . U većini slučajeva bijela dama nestaje kada doživljava jedno ukazanje, poziva da je netko gleda.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1624
Registration date : 02.01.2012

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   čet vel 09, 2012 1:32 am

I ovdje kod mene ima legenda o bijeloj ženi. Znam za nekoliko ljudi koji kažu da su je vidjeli.
Navodno je to neka žena koja je išla na posao tu u tvornicu (zaboravio sam ime) navodno ju je udario vlak.
[Vrh] Go down
Zozily
Dinosaur

Male
Capricorn Goat
Broj postova : 397
Registration date : 11.06.2008

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   čet vel 09, 2012 1:57 am

Ja sam iz Virovitice, ali nisam ništa čuo o toj djevojci. Znali smo se prije nekih 5 godina stalno vozikat biciklima po okolnim brdima i baš bi raspravljali prolazeći kroz šume o takvim stvarima, kako bismo reagirali i sl, ali nikad nas ništa konkretno nije iznenadilo :D
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1624
Registration date : 02.01.2012

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   čet vel 09, 2012 2:01 am

ni ja ovdje nisam ništ vidio, a mnogo ljudi kaže da su je vidjeli.
[Vrh] Go down
Citadel
Stanica

Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 16
Registration date : 05.01.2011

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   sri oľu 14, 2012 3:37 am

Znam da je ovo stariji post ali autor je mogao dati malo više detalja. Budući da vas je bilo osam nikako nije riječ o halucinaciji. Dali je djevojka gledala u vas? Kako se dojmila? Ravnodušno, izgubljeno, u svom svijetu, da li je bila svjesna vaše prisutnosti?

Moguće racionalno objašnjenje jest da je neka djevojka iz sela, depresivna i melankolična odlučila malo prošetati šumom razmišljajući o koječemu. Sumnjam da se išla obući u bijelu haljinu i otići u šumu prepadati dječake, to mi je malo nategnuta teorija.

Sad, dali ste ikad viđali opet tu djevojku? Dali ste vidjeli djevojku negdje u gradu koja je podjsečala na djevojku u šumi?
[Vrh] Go down
megawar888
Riba

Male
Libra Horse
Broj postova : 196
Registration date : 30.04.2012

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   uto svi 08, 2012 4:49 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
zanimljivo :D mene zanima dio ovaj kada vidis vilu gotovo je sa zivotom...Zubic vila ftw :D?
lol! Valjda se zato zub stavlja pod jastuk da nebi vidio vilu i završio sa životom lolcina lolcina
[Vrh] Go down
asararel
Prašina

Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 3
Registration date : 01.07.2012

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   ned srp 01, 2012 10:09 pm

TWade jesi li ikad razmišljao da odeš na to mjesto sam sada kad si stariji? :)
[Vrh] Go down
terx
Stanica

Male
Scorpio Pig
Broj postova : 14
Registration date : 17.07.2012

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   uto srp 17, 2012 1:49 am

Cuo sam za ou pricu kao mali...jednom mi je mama pricala kad su njezini roditelji bili mladi oni su također vidli djevojku u bjelome ali kraj nje je stajao veliki bijeli pas s crvenim ocima naravno nisam vjerovao do neki dan kad su se dvojica prijatelja s time susreli a nikad nisu culi za tu pricu,ali cudno je to sto se pojavljuje ivujek blizu drveta breze...te sad prije dva dana kolega je isao doma sam na motoru i vidio je tu zenu kako je pricao izasla iz dvorista mojeg pokojnog susjeda te kao da je samo usla u nasip i to je to...to mjesto tocno ispred moje ulice u kojoj na pocetku su dvije breze...ovo je vec malo previse za nas ali sta je tu je....mozda je to samo nasa masta ili ko zna sto....ako netko zna nesto vise o ovome neka slobodno kaze
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini   Today at 5:13 pm

[Vrh] Go down

Djevojka u bijeloj haljini
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Prenj-vodopad u pećini
» Pipica
» VICEVI