Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Na mesecu nadjena figura andjela

Go down 
+4
Chakotay
Athena
TWade
mEN_iN_WHite
8 posters
Autor/icaPoruka
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Na mesecu nadjena figura andjela Empty
PostajNaslov: Na mesecu nadjena figura andjela   Na mesecu nadjena figura andjela Icon_minitimepet oľu 05, 2010 1:23 am

Djevojka s krilima je nalik modernom čovjeku, te je ručno izrađena prije 200.000 godina. Morris Charles, bivši NASA-in znanstvenik, vjeruje da je to dokaz da je Mjesec bio naseljen.

Geolog dr. Morris Charles otkrio je javnosti da su djelatnici NASA-e pronašli kipić anđela u kamenu koji su s Mjeseca donijeli astronauti Apolla 11 1969., dok je kemijskom analizom utvrđeno da je predmet star 200.000 godina!

Ručno ispolirana djevojka s krilima i dugom valovitom kosom izrađena je od željezne smjese te je umetnuta u kamen nađen na brdsko-planinskom području Mjeseca.

Charles tvrdi da to isključuje mogućnost da je anđela ostavila rasa s druge planete, već da to dokazuje da je Mjesec svojedobno imao atmosferu poput Zemlje, odnosno da je bio naseljen.

"Ovo je dokaz da je Mjesec imao uvjete za život, te da je bio naseljen duhovnom rasom čija je religija bila slična našem kršćanstvu".

"Čelnici NASA-e su naravno znali sve ove godine za taj artefakt, ali su zabranili da se o njemu govori strahujući od panike koja bi zahvatila čovječanstvo".

"Meni su ga prokrijumčarile osobe čiji identitet nemam namjeru otkriti, a kipić će do daljnjega biti čuvan na tajnoj lokaciji", izjavio je novinarima Charles, koji je pune 23 godine radio za NASA-u, do 1987.

Sta vi mislite o tome?????
[Vrh] Go down
TWade
Višestanični organizam
TWade


Male
Leo Horse
Broj postova : 42
Age : 33
Registration date : 09.01.2010

Na mesecu nadjena figura andjela Empty
PostajNaslov: Re: Na mesecu nadjena figura andjela   Na mesecu nadjena figura andjela Icon_minitimepet oľu 05, 2010 1:36 am

Cuo sam za to..I stvarno nemam komentara...neznam sto bi moglo bit..mozda Armstrongu ispo na prvoj setnji.Ali ono sta se meni vise svidja je bilo koji odgovor koji nema veze s tim da su ga ljudi katapultirali gore :D
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Na mesecu nadjena figura andjela Empty
PostajNaslov: Re: Na mesecu nadjena figura andjela   Na mesecu nadjena figura andjela Icon_minitimepet oľu 05, 2010 1:40 am

Nevjerojatno, ali na neki način potvrđuje činjenicu da život postoji te da je moguć i izvan Zemlje.
Ljudi to obično negiraju, naravno da su neki "dokazi" ili eventualna viđenja lažna, ali mislim da mnogi kojima su slični podaci dostupni, to vješto kriju.

Vjerojatno radi straha od reakcije ljudi, koji vole misliti da su jedni i jedini.
Nisam čula za nevedeni slučaj, u svakom slučaju zanimljivo.
O ostalom, kome figura pripada i sl., mogu samo nagađati. kava
Osobno ne vidim razlog, radi kojeg bi netko nosio figuricu na Mjesec.


Evo, pronašla sam i fotografiju na kojoj se nejasno vidi pronađeni kipić.
Spoiler:

Opširnije, LINK http://www.javno.com/hr-svijet/video--na-mjesecu-pronadjen-kip-zenskog-andjela_257762

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na mesecu nadjena figura andjela Empty
PostajNaslov: Re: Na mesecu nadjena figura andjela   Na mesecu nadjena figura andjela Icon_minitimepet oľu 05, 2010 1:57 am

Ups pa to je pravi kipić, no nekako mi se ne čini da je star 200 000 godina i da je bio toliko dugo u kamenu, ako je doista tako onda je to prilično jak dokaz postojanja izvanzemaljskog života.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Na mesecu nadjena figura andjela Empty
PostajNaslov: Re: Na mesecu nadjena figura andjela   Na mesecu nadjena figura andjela Icon_minitimepet oľu 05, 2010 2:46 am


_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
TWade
Višestanični organizam
TWade


Male
Leo Horse
Broj postova : 42
Age : 33
Registration date : 09.01.2010

Na mesecu nadjena figura andjela Empty
PostajNaslov: Re: Na mesecu nadjena figura andjela   Na mesecu nadjena figura andjela Icon_minitimepet oľu 05, 2010 3:17 am

@ Athena

Ta teza da postoje ljudi koji znaju vise pa se boje reci je po meni najveca istina...samo neznam zasto ti isti ljudi misle da se narod ne bi prilagodio...mozda bi ljudi poceli vise suradjivati i prosperirati kada bi saznali da vanzemaljci postoje i da su mozda cak i prijetnja:S
Samo se bojim da pohlepa ne proradi pa da neki ljudi to drze za sebe kako bi njihova zemlja dosla u prednost.No dobro otisao sam sad way off topic.
Ispricavam se za to,a za kipic sam mislim prvo procitao negdje na netu,i bilo je vise slika,i neke izbliza.

@ chakotay

metal je ultra izdrzljiv,a posto je bio u vakuumu na mjesecu gore nije imao od cega korodirati,pa stoga mozda ne izgleda staro.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Na mesecu nadjena figura andjela Empty
PostajNaslov: Re: Na mesecu nadjena figura andjela   Na mesecu nadjena figura andjela Icon_minitimepet oľu 05, 2010 3:46 am

TWade, ajde klikni na link koji sam postavio. Ne da je ovo samo šala plasirana na mediju koji je inače ozbiljan, nego je to šala koja je plasirana na mediju koji inače plasira jedino i isključivo šale!
Krajnja sramota za hrvatske medije (javno i net.hr) no

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
TWade
Višestanični organizam
TWade


Male
Leo Horse
Broj postova : 42
Age : 33
Registration date : 09.01.2010

Na mesecu nadjena figura andjela Empty
PostajNaslov: Re: Na mesecu nadjena figura andjela   Na mesecu nadjena figura andjela Icon_minitimepet oľu 05, 2010 4:43 pm

omg.dobro da si poslo.Kad vidim komentare ispod i to...sramota =(
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Na mesecu nadjena figura andjela Empty
PostajNaslov: Re: Na mesecu nadjena figura andjela   Na mesecu nadjena figura andjela Icon_minitimesri kol 19, 2015 3:12 pm

kamen evil
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Na mesecu nadjena figura andjela Empty
PostajNaslov: Re: Na mesecu nadjena figura andjela   Na mesecu nadjena figura andjela Icon_minitimesri lis 21, 2015 2:26 pm

200,000 YEAR OLD STATUE FOUND ON MOON
By Erik Van Datiken on April 27, 2009
Erik Van Datiken rofl2
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Na mesecu nadjena figura andjela Empty
PostajNaslov: Re: Na mesecu nadjena figura andjela   Na mesecu nadjena figura andjela Icon_minitimesri lis 21, 2015 3:10 pm

je moš mislit tup
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Na mesecu nadjena figura andjela Empty
PostajNaslov: Re: Na mesecu nadjena figura andjela   Na mesecu nadjena figura andjela Icon_minitimesri lis 21, 2015 4:30 pm

Stara fora nova budala kako bi se reklo
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Na mesecu nadjena figura andjela Empty
PostajNaslov: Re: Na mesecu nadjena figura andjela   Na mesecu nadjena figura andjela Icon_minitimesri lis 28, 2015 8:12 pm

na google moonu nedaleko od mjesta spuštanja apolla 11 vidi se rozi upitnik,i nekvi čudni krugovi .nitko ne zna što je to zubo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Na mesecu nadjena figura andjela Empty
PostajNaslov: Re: Na mesecu nadjena figura andjela   Na mesecu nadjena figura andjela Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Na mesecu nadjena figura andjela
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Krila Andjela

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: