Početna stranicaPortalFAQPretražnikRegistracijaLogin

Share | 

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 10:51 pm

comewithme1717 je napisao/la:
joj joj klinci, a i u pravu ste bezveze trosim vrijeme na vas, ima i pametnijih stvari na ovom svijetu, neka samo vi gledajte svoje filmice i sve i moj savjet ostavite se ćorava posla dok ne odrastete i iskoristite ovo vrijeme kako treba, klinci ste zabavljajte se a ovog se ostavite dok ne dodjete da imate nekih 17 godina - ispast cete freakovi decki moji - a za ovo uvjek ima vremena, vjeruj mi - na ovom svijetu će uvijek bit paranormalnog

za tvoju informaciju nije uvijek vazno biti popularan ili tako nesto, bitno je imati prijatelje, a radije bi imao prave prijatelje freakove, nego neke kojim je stalo samo do sebe da su popularni, nekazem da su mi prijatelji freakovi, ali nisu ni nes previse popularni, ali s njima sam se poceo ne tako davno druziti jer su oni bolji prijatelji od onih "popularnih"
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 10:52 pm

Lycan je napisao/la:
(Gradio sam kućice)?! perfekt? proslo vrijeme?!

zabava? društvo? ekipa? zajebancija? si čuo kad za to?

nije reko da se nezabavlja, smao da se nezabavlja stalno, s koliko si ti proso osnovnu bas me zanima? ili si kao neki popularan bio pa samo dangubio cijeli dan i navecer izlazio, pio, pusio, "zabavljao se" ili bas suprotno i imao dobre ocjene pa sada zalis za time
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam

Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 10:53 pm

Remke je napisao/la:
Lycan je napisao/la:
Ej igram kosarku za KK GRAFICAR igram za prvu ekipu...tu sjedim za kompom jer sam na forumu i ucim se za ponedjeljak...i gradim kućice i imam mnogo prijatelja i imao sam mnogo cura ali morao sam se prihvatiti skole jer hocu proci s 5 i ici za arheologa

(ovo mi liči kao da je neki 7 - godišnjak pisao a ne neki 13 -godisnjak)

a po tvojoj svadji zvuci koda imas 10 godina, tvrdoglav si kao neko dijete

j....š čovjeka koji odustane od svojih ideala
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam

Male
Libra Broj postova : 63
Registration date : 06.03.2010

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 10:55 pm

Remke ima pravo,prvo kad prodjemo sa 5 i zavrsimo razrede s odlicnim mi se mozemo zabavljati do kraja zivota..mozda se jos doselimo jedan drugome ::DDD
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 10:56 pm

ali ovo nisu nikakvi ideali omg, pa iznejo si svoje misljenje da nevjerujes, dobro, ali zasto moras nastavit? sta te tjera na svadju?
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 10:57 pm

Lycan je napisao/la:
Remke ima pravo,prvo kad prodjemo sa 5 i zavrsimo razrede s odlicnim mi se mozemo zabavljati do kraja zivota..mozda se jos doselimo jedan drugome ::DDD

suspect

aj sad da napokon prestanes sa svadjom da mozemo razgovarat o temi i molim admine da pobrisu ove 4 stranice tvrdoglave svadje
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam

Male

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 10:57 pm

Svaka ti cast Remke,impresionirao si me svojom misljenju,nastavi tako i bit ces nagrađen :)
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam

Male
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 10:58 pm

Remke je napisao/la:
Lycan je napisao/la:
(Gradio sam kućice)?! perfekt? proslo vrijeme?!

zabava? društvo? ekipa? zajebancija? si čuo kad za to?

nije reko da se nezabavlja, smao da se nezabavlja stalno, s koliko si ti proso osnovnu bas me zanima? ili si kao neki popularan bio pa samo dangubio cijeli dan i navecer izlazio, pio, pusio, "zabavljao se" ili bas suprotno i imao dobre ocjene pa sada zalis za time

prosjek ocjena 4,3, knjigu nisam pogledao do 4 srednje kad sam imo popravni iz racunovodstva, u srednjoj prosjek 3,5 - knigu nisam drzo u ruci

u isto vrijeme sam trenirao rukomet 5 treninga tjedno + tekma vikendom, izlazio svaki četvrtak i subotu i uz to sve radio kao konobar od 13, naravno nisam niakda zaboravio na svoj hobi a to je ovo, s time da sam se ozbiljnije s ovime počeo baviti tek sa 17 godina nakon sto sam malo upoznao svijet i zivot, kontas?
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam

Male
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:00 pm

Remke je napisao/la:
ali ovo nisu nikakvi ideali omg, pa iznejo si svoje misljenje da nevjerujes, dobro, ali zasto moras nastavit? sta te tjera na svadju?

na svadju me tjeraju klinci koji misle da su pobrali svu pamet svijeta a nisu iz kuce izmrdli pošteno ;)

klinci moji ja koji sam svasta prozivio ne znam sta je zivot a kamoli vi...nemojte mi pametovat
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam

Male

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:01 pm

moje prosjek je 4,9 , bavim se kosarkom drugi smo u ligi trening 3 puta tjedno,5 i vikendom haklam i navecer na kompu
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam

Male
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:02 pm

i ganjaš vampire i vukodlake? impresivno
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:02 pm

eto bio si pametan, shvacao si gradivo, ja isto bez ucenja imam prosjek 4.3 u osnovnoj za srednju jos neznam, ali nije zabava samo u izlazenju kako kome, eto ja bas nevolim igrati nogomet, rukomet, jedino kosarku, al aj mi reci, jesi li se cijelo vrijeme samo zaokruzio u taj svoj mali svijet (izlazenje-rukomet-posao) i nisi pustao nista unutra, ili si i probao druge stvari, eto recimo jesi li kad probao skupljat marke, novcice, bavit se informatikom, elektronikom, raditi stvari od drveta, rezbarit i tako, eto mozda sma lud ali sve moguce sam probao, sve sto sam imao prilike probat probao sam
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam

Male

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:03 pm

Njih jos nikada nisam sreo,ali da ganjam ih

OPET,SVAKA TI DALA REMKO I DA ISTINA!!!! study rofl

Zadnja promjena: Lycan; sub ožu 06, 2010 11:04 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:04 pm

i ganjaš vampire i vukodlake? impresivno

ti kazes da si sto sta prozivio ali da se nehvalis, ocito nisi nista prozivio kad nimalo nevjerujes vjerojatno imas i svoj krug uvjerenja i nista se nemoze u njemu promjenit
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam

Male

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:04 pm

iss kak si dobar :)
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam

Male
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:05 pm

Remke je napisao/la:
eto bio si pametan, shvacao si gradivo, ja isto bez ucenja imam prosjek 4.3 u osnovnoj za srednju jos neznam, ali nije zabava samo u izlazenju kako kome, eto ja bas nevolim igrati nogomet, rukomet, jedino kosarku, al aj mi reci, jesi li se cijelo vrijeme samo zaokruzio u taj svoj mali svijet (izlazenje-rukomet-posao) i nisi pustao nista unutra, ili si i probao druge stvari, eto recimo jesi li kad probao skupljat marke, novcice, bavit se informatikom, elektronikom, raditi stvari od drveta, rezbarit i tako, eto mozda sma lud ali sve moguce sam probao, sve sto sam imao prilike probat probao sam

da jesam, bojanje stakla, numizmatika, programiranje, miješanje koktela, uzgajanje cvijeća (i danas me svi ismijavaju zbog toga), organiziranje turnira
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:09 pm

jel se jos bavis numizmatikom? pa sta uzgajanje cvijeca? to samo oni koji su djeca u dusi, isto koda te netko u osmom razredu pocne plusirat s nekom curom xD meni eto ide dobro kuhanje, i volim kuhat jel to sad neki problem xD
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam

Male

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:10 pm

Iss,u kuhanju,masta nema granica
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:12 pm

a i kuhanje ce mi jednom koristit, vec dobro znam kuhat, nije da sad uzmem kuharicu pa iz nje, znam napamet dosta stvari radit a i vec izmisljam jela, tj. radim sam svoje recepte i to sve su svi pohvalili
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam

Male

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:13 pm

hehe,ja jedino znam sloziti palacinke,tjestenina,pizza i mama jedino gleda da ne izgori xD
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam

Male
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:14 pm

kuhanje je zakon (tek sam ga nedavno otkrio) ali velim Vam mladi ste i budite djeca - budite sretni sto još jeste, iskoristite to, počnite živjeti i onda se oblikujte pa birajte

@lycan - boga ti pa ti si totalno zaigrano djete koje je ovdje zalutalo sad tek vidim iz ovih silnih komentara, sta ovaj kaze ti samo ''o da da, bravo''
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam

Male
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:14 pm

kuhanje je zakon (tek sam ga nedavno otkrio) ali velim Vam mladi ste i budite djeca - budite sretni sto još jeste, iskoristite to, počnite živjeti i onda se oblikujte pa birajte

@lycan - boga ti pa ti si totalno zaigrano djete koje je ovdje zalutalo sad tek vidim iz ovih silnih komentara, sta ovaj kaze ti samo ''o da da, bravo''
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam

Male

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:15 pm

Ma neee,nego rijetko ko u mojoj dobi se zna tako izrazavati? "KONTAS"?
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:16 pm

pa mi i jesmo djeca, razumi da se buducnost mijenja mi vise nismo odo sto st vi bili, ti nisi bio ono sto je moj tata bio i tako dalje, buducnost dolazi sve ce se promjenit, pomiri se s time eto moj bratic s 2 godine nazove tatu na poslu s mobitelom :S
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   sub ožu 06, 2010 11:17 pm

Lycan je napisao/la:
Ma neee,nego rijetko ko u mojoj dobi se zna tako izrazavati? "KONTAS"?

eto opet tako nesto, nisu svi ljudi isti ima i pametnijih koji kao djeca mogu biti pametniji od nekih s 20 godina
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Today at 5:26 am

[Vrh] Go down

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Mali svijet prirode
» The Zeitgeist Movement
» Svega pomalo vezanog uz svijet prirode