Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 No audio device

Go down 
+3
biga
Fantom
parkour95
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 5:34 pm

Postoji mogucnost i da ti se zvucna kartica pokvarila...No audio device - Page 3 888361

Ubaci ponovo CD sa driverom za Audio Device i instaliraj ga jos jednom...No audio device - Page 3 Icon_scratch
[Vrh] Go down
parkour95
Višestanični organizam
parkour95


Male
Libra Pig
Broj postova : 51
Age : 28
Location : LA
Registration date : 09.03.2010

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 5:42 pm

ok..probat cu..ako to ne bude pomoglo..rusit cu sistem ponovno..ako ni to ne bude pomoglo..kupujem novu zvucnu..valjda nisu skupe zvucne xD..
sorry na patnji..
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 5:49 pm

da se slučajno neradi od XP SP3?? meni je isto znao radit probleme što se tiče kodeca i zvuka... riješio sam sa win7....
[Vrh] Go down
parkour95
Višestanični organizam
parkour95


Male
Libra Pig
Broj postova : 51
Age : 28
Location : LA
Registration date : 09.03.2010

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 6:13 pm

da..xp sp3..pa i ja sam mislio stavit win7..ali ako se to moze rijesiti i ovako onda ostavljam xp..
[Vrh] Go down
xXBUDORXx
Prašina



Male
Sagittarius Pig
Broj postova : 7
Age : 28
Registration date : 21.11.2010

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimened stu 21, 2010 5:42 pm

A da probas otici na run: services.msc i naci windows audio i start ponovo...imam i ja taj problem al meni to ne pomaze sta da napravim
[Vrh] Go down
xXBUDORXx
Prašina



Male
Sagittarius Pig
Broj postova : 7
Age : 28
Registration date : 21.11.2010

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimened stu 21, 2010 8:39 pm

Jel ziv ko na ovom forumu lol!
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimened stu 21, 2010 8:42 pm

Trenutno samo ja i ti, ali ja ti ne znam riješiti problem zubi
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimened stu 21, 2010 10:32 pm

Ako je integrirana kartica u matičnu ploču, onda nađeš drivere za matičnu i instaliraš. Ako je to to super ,ako nije možeš novu zvučnu staviti unutra i instalirati. Ak zapnete možete i nekoga zvati da vam pogleda komp.
Mozete i provjeriti ima li tko sličan problem sa istom matičnom i jel ga netko riješio na googlu.

http://justfuckinggoogleit.com/
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimepon stu 22, 2010 12:30 am

parkour95 je napisao/la:
otvorio komp..pogledao u ravnini utora za zvuk i nema nikakav chipset sa kojeg bi prepiso o zvucnoj..

Otvori kompjuter, pogledaj koja ti je matična ploča (negdje na ploči piše oznaka)

ili skini sa ove stranice program PC-Wizard koji će ti prikazati komponente računala
i napiši nam što piše iza "mainboard".



[Vrh] Go down
xXBUDORXx
Prašina



Male
Sagittarius Pig
Broj postova : 7
Age : 28
Registration date : 21.11.2010

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimepon stu 22, 2010 5:08 pm

imam ja drivere sa cd koji sam dobio uz komp instaliram i nista cry
[Vrh] Go down
xXBUDORXx
Prašina



Male
Sagittarius Pig
Broj postova : 7
Age : 28
Registration date : 21.11.2010

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimepon stu 22, 2010 5:18 pm

E kako da ustanovim jel mi je krepala ili nije :x
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimepon stu 22, 2010 5:26 pm

Pitaj uciteljicu... :)
[Vrh] Go down
xXBUDORXx
Prašina



Male
Sagittarius Pig
Broj postova : 7
Age : 28
Registration date : 21.11.2010

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimepon stu 22, 2010 8:38 pm

Haha osim toga
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimepon stu 22, 2010 8:50 pm

jel ima zvuka kad sve kak treba instaliras?
ak ne, nevalja ;)
[Vrh] Go down
xXBUDORXx
Prašina



Male
Sagittarius Pig
Broj postova : 7
Age : 28
Registration date : 21.11.2010

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimepon stu 22, 2010 9:10 pm

Nema nicega,citao sam na nekim forumima da ak pise na devicu manageru zuti upitnik da je otisla...al meni nema nicega u device manageru study
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimepon stu 22, 2010 10:00 pm

xXBUDORXx je napisao/la:
Nema nicega,citao sam na nekim forumima da ak pise na devicu manageru zuti upitnik da je otisla...al meni nema nicega u device manageru study

Ako nema ničega u device manageru pravac u servis.

Žuti upitnik u normalnim okolnostima (kad nema kvara) znači da nema drajvera.

Probaj ovako:Idi u device manager,klik na + ispred Sound,video and game contr. i (neznam koje su ti stavke i da li ih uopće ima) na svaku stavku (koja ima opciju uninstall) desni klik i uninstall.


Kad ih sve deinstaliraš, restartaj računalo i pusti windovse da ih sam ponovo instalira.

Ako ti koji drajver nije instaliran pitati će te cd,a ako ne pita cd otiđi ponovo u d.manager,opet otvori Sound,video and game controler i na svaku stavku gdje je žuti upitnik ( ubaci original cd sa drajverima) desni klik ( i biraj update driver).

Ako ne može pronaći driver nije dobro.

Teško je ovako na daljinu dijagnosticirati kvar, a ako ovo ne pomogne možda bi bilo najbolje da posjetiš servisera.

Ovaj tekst se odnosi na win xp

[Vrh] Go down
xXBUDORXx
Prašina



Male
Sagittarius Pig
Broj postova : 7
Age : 28
Registration date : 21.11.2010

No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitimeuto stu 23, 2010 4:39 pm

U Device Manageru nema nicega[i]
[Vrh] Go down
Sponsored content





No audio device - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: No audio device   No audio device - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
No audio device
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Audio katastrofe
» Pravila podforuma "Audio - video svijet"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija :: Help-
Forum(o)Bir: