Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sumerani

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Q to the E
Riba
Q to the E


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Age : 32
Location : Tu i tamo
Registration date : 09.09.2008

Sumerani Empty
PostajNaslov: Sumerani   Sumerani Icon_minitimened oľu 21, 2010 2:51 am

Možda već ima ovakva tema ali na Searchu mi nije ništa izbacilo pa otvaram novu... Na ovo me potaklo gledanje filma The Fourth Kind gdje dr. Awolowa Odusami govori kako se na mnogim sumeranskim pločicama mogu vidjeti stvari nalik na NLO.
Awolowa Odusami je stvarni lik samo što se u stvarnosti drugačije zove. Ako netko zna njegovo pravo ime, molim nek napiše...

Za početak, molim da pogledate ovo:
http://www.mars-earth.com/ancient/british_museum/artifacts/

i ova je slika zanimljiva:
Sumerani Sumer


Sumerani 2zpo5dg

Ovi podaci nam pružaju zanimljivu hipotezu da su «Anunnaki» bogovi kako su ih opisali Sumerani, te da su oni imali «androidna bića» koja su im pomagala.

Današnji suvremeni NLO-i i izvanzemaljski bliski kontakti imaju veliku sličnost sa antičkim opisima androidnih bića. Kada pogledamo opise naših suvremenih «sivih izvanzemaljaca», očito je da možemo vidjeti da ne izgledaju poput nas, niti poput Anunnakija. Naprotiv, izgledaju poput drevnih prikaza figurica. Većina otetih obično imaju sličnu priču gdje izvanzemaljci koji su ih oteli vrše medicinske eksperimente a ponekad se ti eksperimenti tiču ljudskog razmnožavanja.

Sumerska kultura, koja datira od 6000 godina pr.n.e., najstarija je poznata kultura na Zemlji. I danas još uvijek koristimo isti matematički sustav, kalendar i vrijeme koji su oni stvorili prije toliko vremena. Pošto danas imamo ostavljene dokaze, 6000 godina kasnije, još uvijek možemo vidjeti sličnosti između toga što su oni imali i što mi imamo sada.

Sumerani opisuju da je Planet X jako daleko od Zemlje (približno 50 000 000 000 km) u najudaljenijoj točci njegove orbite. Ovo bi učinilo putovanje između Zemlje i Planeta X vrlo teškim upravo zbog njihove međusobne udaljenosti.

Sumerani su imali veliko znanje o našem Sunčevu sustavu, isto tako i o njihovim bogovima koji su silazili na Zemlju. Oni također pričaju o onomu što bi mi prema našim terminima nazvali androidnim bićima. Sumerani nam pričaju da su Anunnakiji imali «pomagače» koji su često obavljali zadatke poput upravljanja letjelicom ili pomažući u raznovrsnim poslovima. Sumerani nam objašnjavaju kako ti «pomagači» nisu bili živi, već su se tako samo ponašali.

Ne samo da su napravili figurice posjetitelja, nego su i zapisali klinastim pismom tekst (na kamenu) što se dogodilo tijekom susreta sa androidnim bićima. Postoji mnogo priča gdje su Izaslanici Boga pomogli u jednom ili drugom pogledu.

Da li je moguće da su Anunnakiji stvorili «sive» kao «promatrače» koji bi nadgledali njihove eksperimente na Zemlji? Ako su Anunnakiji bogovi o kojima se govori u drevnim tekstovima a čak i u suvremenoj Bibliji, tada je moguće da su uz stvaranje čovjeka također stvorili i androidnu rasu.

Imajući na umu pretpostavku da Anunnakiji stvarno postoje na planetu Nibiru (Planet X), te da su tisućama godina prije stvorili čovjeka koristeći se genetičkim inženjeringom tek tada ima smisla njihovo zanimanje za nas. Mi smo možda jedan od njihovih najvećih eksperimenata.

Što ako su također eksperimentirali sa drugim vrstama na nekim drugim planetima. Ako Anunnakiji postoje, isto tada postoji mnogo rasa na drugim planetima. Ovo bi bilo logično. Možda su Anunnakiji isto radili mješavine između poznatih «zetas» ili «sivih» i stvorili androidnu rasu koja bi služila Anunnakijima.

Kada smo analizirali opise izvanzemaljaca od ljudi koji su tvrdili da su oteti, većina je opisala izvanzemaljace kao mala siva bića koja imaju velike oči, jajoliku glavu, i ponašaju se skoro poput androida.

Kroz velika djela učenjaka poput Zecharia Sitchina i Lloyda Pyea, saznali smo da je rečeno kako su Anunnakiji stvorili ljude od primitivnog čovjeka koji je već bio ovdje, te su kombiniranjem njihovih gena sa primitivnim čovjekom stvorili nas.

Stvorili su nas po njihovoj slici – kao što piše u Bibliji.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Sumerani Empty
PostajNaslov: Re: Sumerani   Sumerani Icon_minitimepon oľu 29, 2010 2:52 am

ova tema postoji pod nazivom annuaki - tvorci ljudskog roda, ako je tema o njema bila ideja :)

sumerani su bili izuzetan narod, ali pa istoj logici po kojoj mi imamo boga stvoritelja, duha svetoga i isusa, svaka kultura ima nešto simpatično - u što vjeruje.

pošto sam i ja skeptik, rekla bih da je stvar u interpretaciji :)
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Sumerani Empty
PostajNaslov: Re: Sumerani   Sumerani Icon_minitimepon oľu 29, 2010 10:25 am

Stvorili su nas po njihovoj slici – kao što piše u Bibliji.
Nije da sam neki skeptik ni vjernik, ali ne pise to u bibliji, piše stvorio.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sumerani Empty
PostajNaslov: Re: Sumerani   Sumerani Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sumerani
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sumerani

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: