Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Aura!

Go down 
+84
tinityrannical
BastSekhmet
Sang Real
Ymir
Slip
terx
ficoom666
Alma_Ashley
LJUBAV
orokusaki
Madonna
jovanrakic95
Rudi.
Einar
Buby30
Mama
Korplikan
Magic
primitive101
dualan
Novus ordo seclorum
Foto
adnan
Izida
Wsmack
mznida
ukiss
hromi
Fantom
marin
Nobodyxx
bros
Pohotni Jarac
Dantalion
Armin od Irima
flory
TWade
eni0
Dragony
Grinder
comewithme1717
MoW
Chakotay
schmizzl
skin
Athena
Rainmaker94
Tigon
tomi
morian
Aurora Borealis
Damian
Gea
Berny_Sinara
PEPE-Top Secret
betta13
kety6
veseli
Daenerys
Legionar
Ivan-ik
arhont
frostie
Jaykof
Cuppycake.Disaster
finga
Blizzard
danyf5
Merkurica
Tutankhamon
Sigmund Freud
Flamezar
fastforward
None
silver
Angel from shadow
ThE_IMMORTAL
gloria_g
Svjetloisjena
malena
Milab
Alpha
zvezda
indigocakra
88 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimesub stu 28, 2009 10:44 pm

@Schmizzl...e jebiga, pogrijesila sam. Nisi me razumjela. OK, necu vise. Mogu ti samo kazati ovo. Ovdje na CE-4 sam ja ispricala puno o sebi i svojim iskustivma. Neki su to prihvatili ovako neki onako...ali to nije bitno...nije bitno kako su drugi prihvatili. Npr. ako netko ne vjeruje u astralnu projekciju i kaze mi da to nisam dozivjela...a sto da ja radim? Nafunjim se? Mislim, ja znam sto sam dozivjela. Zasto bi me nesto posebno smetalno sto netko smatra da nisam?
Omega je na vrhu ove stranice napisao tocno ono radi cega sam ti 'prigovorila' radi toga 'indigo'. Procitaj sto je napisao pa mozda shvatis iz njegovih rijeci kad iz mojih to ocito ne ide.
I jos jedna stvar...jedino sto mislim da je laz su mozda tvoje godine. Naime, ovaj tvoj dugacki post odgovara nekom tko ima cca 15. Ne vidim gdje je laz i sto je lose u izjavi da te zanimaju razne teme, da te zanima duhovni razvoj i nove spoznaje umjesto toga 'ja sam indigo'.
To sto ti mislis da te 'ja sam indigo' karakterizira...a cuj...dobro... Po meni nisu svi ljudi koji su 'indigo' ili 'ovan' ili 'katolik' - isti. To sam vec istaknula i pri tome stojim.
OK, moj post si shvatila kako jesi. Meni je zao radi toga. Tvoj odgovor je ogorcen sa puno samosazaljevanja. Nitko te nije napadao. Krivo si procjenila. Ali u redu. Desava se. Ipak, cak i da je postojao realan napad opravdanje u stilu - 'ja sam takva i branim se napadom' je upravo samo to - opravdanje. Pa sto da volis biti dominantna? Join the club. Nije to razlog zasto se netko ne slaze. Dapace, ja se sasvim dobro slazem s dominantnim osobama. Ali onima koji su borci. Koji se ne nafunje i ne dignu sidro na prvi znak naoblaka. Eto, ja ne vjerujem puno u opravdanja. Svi mi mozemo setat okolo i opravdavat se za svoje postupke ali ono sto je potrebno jeste preuzeti odgovornost.
Profil ti necu izbrisati jer se ne nalazim uvrijedjenom tvojim rijecima. Naime, smatram da sam te povrijedila svojim postom jer sam krivo procijenila da ces to procitati u duhu u kojem sam pisala. Nije da se nije prije desavalo...nazalost...
Ako vise ne zelis dolaziti na forum to je tvoj izbor. Nema potreba da se profil brise. Jednostavno vise ne dolazis i to je to.
A sad je na tebi da odaberes...ako si indigo kao sto kazes trebala bi te zanimati nova znanja, duhovni i ini razvoj, ako si dominantna kao kazes trebala bi odluciti borit se da pokazes tko si ne samo rijecima nego djelima. I opet se vracamo na poantu onog nesretnog, krivo dozivljenog, posta - ne definirati se rijecima vec djelima i jednostavno - biti.

Onda...tko si? miga
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimesub stu 28, 2009 11:17 pm

Joj sto volim kad netko ovako mudro i pametno prozbori. ides Ljepo receno Alpha :).
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimened stu 29, 2009 2:53 pm

Zanimljiva rasprava se ovdje razvila. Mene zanima, @schmizzl, na temelju čega si zaključila da ti majka ima dominantnu kristalnu boju aure, a da ti imaš indigo? :)
Možda sam propustio to pročitati, ali tko vam je pregledao auru?
Isto tako me zanima kako ti majka može biti kristalna, kad su se navodno kristalna djeca pojavila tek vrlo nedavno prema literaturi?

Inače, radoznalost bi trebala biti jedna od glavnih odlika ljudi s indigo aurom. Neshvaćanje od okoline i radoznalost, ako se ne varam. Stoga te pozivam da ostaneš na forumu i da budeš radoznala. Dobro nam došla!
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimened stu 29, 2009 5:40 pm

da, ispadne da imam 15 godina, jer se trudim pisati toliko jasno da me i dijete može razumijeti, ipak, ja sam učiteljica. :)
ali kad bi mi netko rekao da izgledam kao 15, bila bi počašćena.. :)

da, post je pun ogorčenja i opravdanja, a možda neki znaju kako je to - cijeli te život netko zaj*** zbog toga, i onda pukneš na totalno krivo mjesto, sorry alpha!

mow, to mi je rekla jedna žena, ne u smislu da nam ih je gledala, već je to natuknula! što se mene tiče, mogla je govoriti istinu, ili zaje*** se! :)
a riješile smo sve testove koje smo mogle naći i tako je ispalo uvjek! recimo za ovaj ovdje koji je alpha stavila, ja imam za indigi 35 bodova, a moja stara 32 boda za kristalnu.. do je relativno dosta. :) makar to nije toliko pouzdano!
p.s. i još jedna teta, iz mog grada mi je rekla da isijavam indigo boju, ona čita između očiju! rekla mi je još par stvari koje su me zaprepastile (kako to netko može znati o meni?), ali o tome na nekom drugom, prikladnom mjestu!
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimened stu 29, 2009 6:40 pm

prva generacija indigo djece je bila 1967., 1968. i 1969. godine.
a prve generacije kristalne djece su se javila još prije toga.
uvriježeno je mišljenje da je sve to od jučer :)

ne varaš se, to su jedne od karakteristika.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimened stu 29, 2009 8:17 pm

@schmizzl Zar se nisu prva indigo djeca pojavila tj. rodila 1975. a kristalna tek od 1995. pa nadalje. No ko zna možda su se rađala i ranije samo se o tome nije toliko pričalo ili su bila jako jako rijetka.
Alpha je napisao/la:

Vjerujem da su duse ljudi na ovom planetu ovdje da uce i razvijaju se. U tom razvoju netko se sada nalazi na toplijem, a netko na hladnijem dijelu spektra energije. Netko je vise crven, netko vise plav. Da li je nesto bolje? Nije. Jer svatko ima svoj put. Svatko ce odraditi svoje lekcije. Mi se ovjde 'bahatimo' sa nekim bojama hladnog dijela spektra...a u odnosu na koga? Na Univerzalnu Energiju? Mislim, daleko smo mi od tog stupnja razvoja ma koliko indigo i kristalni bili. Zato bolje da sutimo i radimo, ucimo i jednostavno - budemo.
Hladan dio spektra je na višoj frekvenciji, pa bi se moglo zaključiti da ljudi koji isijavaju tu boju su na višem stupnju duhovnog razvoja, ali naravno ne mora to biti tako.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimened stu 29, 2009 9:11 pm

u jednom od prvih novinskih članaka o tome, prije nekoliko godina, pisalo je da se djeca dijele samo na kristalnu i indigo. kristalni su svi do oko 2000, a indigo kasnije..
onda je ta tvrdnja pobijena.

u literaturi o tome sam pronašla ove godine koje sam prije napisala.
još sam pronašla da kristal upija onu boju aure kraj koje se nalazi.

moja je mama recimo, čitav život bila u jednom negativnom okruženju, za cijelu obitelj sa mamine strane usudim se reći da imaju aure CRNE, jer to je čisto zlo u tim ljudima.
ona je nažalost poprimila neke njihove obrasce ponašanja.
mi smo tročlana obitelj. stari i ja smo indigo aure (prema testovima i pretpostavljanima), a stara je kristalna.
tako, cijeli život, ja prva od kad sam svjesna sebe, pokušavam očistiti njenu auru.. jer koliko god ona bila dobra, (mogu za svoju staru reć da je jedna od najboljih žena koje sam ikad upoznala, neovisno o srodstvu) na trenutke iz nje doslovce isijava želja za osvetom, strah, bol i radost spasenja (ne pričam o Isusu) - sve odjednom.
tek sad, kroz zadnjih godinu dana intenzivno napredujemo.

a što se tiče duhovnog razvoja, ne znam..
ja i moj stari smo na prilično visokom stupnju duhovnog razvoja, makar mislim da je za to potrebno poklapanje puno varijabli.

od uvijek nas dvoje vjerujemo samo u energiju, on je čovjek iz zabitog sela (islam) a ja sam bila jako mala tako da nismo imali prilike saznati za Univerzalnu Energiju.
ja kako sam rasla, prenosila sam mu sva nova saznanja, (i on meni) i svaki bi se put nasmijali, jer smo to već znali sami...teško mi je objasniti kako.:)
a moja stara na spomen energije rikava! :( njoj je sve u svetom trojstvu, ne prihvaća druge teorije.

"boje" aure su su zračenja, nama vidljivih boja.
istina je da su indigo, ljubičasta, plava i zelena boje sa najvećom frekvencijom ali isto tako imaju najkraću valnu duljinu.
crvena, narančasta i žuta imaju kraće frekvencije ali najdulju valnu duljinu.
zato je teško reći tko je na višoj duhovnoj razini, jer je i EM zračenje aure izbalansirano.
kao ying i yang, muškarac i žena, dobro i zlo, toplo i hladno.

zasada su aure u vidljivom dijelu elektromagnetnog spektra - ne bi me čudilo da se za 500 godina rađaju djeca sa gama, radio ili infracrvenom aurom.

ono što je danas ne zamislivo, sutra je lako ostvarivo! :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimened stu 29, 2009 11:38 pm

Alpha je napisao/la:
@Legi...imam dojam da ti nisi uopce procitao o cem se radi. Schmizzl meni nije dala nikakav savjet vec je izrazila sumnju koju nije argumentirala. Stoga se i Omega zapitao za pojasnjenje. A mene nije briga sto ce netko misliti o necijoj boji aure i vec sam objasnila zasto i sada sam ponovo objasnila...ako treba mogu jos jednom... Savjet da netko ne sudi o nekome brzopleto je dobar savjet i bazira se na realnoj cinjenici da je Schmizzl dala izjavu bez podloge, bez nekog predznanja, bez argumenta. Sto bi ti jos? Isto tako nisam kazala da je moj post i moj savjet Sveto Pismo niti da koga mora biti briga. Ne mora. Svatko se zamisli nad onim nad cim zeli i koliko zeli. Ja se nisam imala nad cime zamislit. Schmizzl moze uopce ne procitati sto sam napisala. To je zbilja na njoj.
I u cem je fora u ovom zadnjem da mislis da je to kompliment? Ja se nisam uvrijedila niti naljutila niti nista pa da time na neki nacin 'opravdavas' doticnu izjavu. Znaci da mi je kazala da sam crvena aura to bi bila uvreda? Zasto? I da jesam i da nisam...to je kao da se uvrijedim jer mi je netko reko da misli da nisam Ovan nego Skorpija. A biti Skorpija je lose
Prvo što je bilo kad sam pročitao ovaj post je bila lolcina
Zašto? Jer se totalno krivo shvaćamo.
Nisam mislio zbog toga što je indigo aura općenito bolja nego zato što ti je htjela reći da su općenito kristalne aure znak osoba koje su povučenije i nedominantne, za što može biti iznimka, a osobe indigo aure većinom dominantniji tipovi. A ti kažeš za sebe da si takva pa... zato je to trebao biti kompliment! :)
A opet, ona je tebi dala svoje mišljenje, a napisao sam savjet ili mišljenje, pa valjda smo i mi komunicirali pa ne govorim na temelju samo ovog topica. Uostalom, isto bi tebi netko mogao prigovorit da zato što govoriš da si Alpha tip ženke bi moglo značit da si umišljenja i bahata- i opet na način da bi netko to mogao pomislit, a da nije tako. Nije prvi puta da se ne razumijemo (kao ni ti i Omega) i onda ispada da bezveze filozofiramo i natječemo se u baratanju riječima jedno s drugim- a tako nije, makar bi se moglo činiti da je, kao i kod tvog savjeta oko ne govorenja da si indigo na način kako je to schmizzl govorila :) miga
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimened stu 29, 2009 11:40 pm

schmizzl, mislim da si daljnjim pisanjem potvrdila da ostaješ. Pa, drago mi je! :) zivili
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 12:18 am

hvala!! :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 12:37 am

schmizzl je napisao/la:

...
mow, to mi je rekla jedna žena, ne u smislu da nam ih je gledala, već je to natuknula! što se mene tiče, mogla je govoriti istinu, ili zaje*** se!
a riješile smo sve testove koje smo mogle naći i tako je ispalo uvjek! recimo za ovaj ovdje koji je alpha stavila, ja imam za indigi 35 bodova, a moja stara 32 boda za kristalnu.. do je relativno dosta. makar to nije toliko pouzdano!
p.s. i još jedna teta, iz mog grada mi je rekla da isijavam indigo boju, ona čita između očiju! rekla mi je još par stvari koje su me zaprepastile (kako to netko može znati o meni?), ali o tome na nekom drugom, prikladnom mjestu!

Ajde, riješit ću onda i ja taj test, baš me zanima koja ću biti boja dominantna. :)
Za ovo drugo što se tiče toga da je pogodila dosta toga o tebi, to me zanima, no zasad ćemo to ostaviti, da.

schmizzl je napisao/la:

a što se tiče duhovnog razvoja, ne znam..
ja i moj stari smo na prilično visokom stupnju duhovnog razvoja, makar mislim da je za to potrebno poklapanje puno varijabli.

od uvijek nas dvoje vjerujemo samo u energiju, on je čovjek iz zabitog sela (islam) a ja sam bila jako mala tako da nismo imali prilike saznati za Univerzalnu Energiju.
ja kako sam rasla, prenosila sam mu sva nova saznanja, (i on meni) i svaki bi se put nasmijali, jer smo to već znali sami...teško mi je objasniti kako.:)
a moja stara na spomen energije rikava! :( njoj je sve u svetom trojstvu, ne prihvaća druge teorije.

Sveto Trojstvo i energija su jedna te ista stvar. To su energija, materija i informacija, trodijelni dio Jednoga. To joj reci, pa će biti zadovoljna. :D

schmizzl je napisao/la:

"boje" aure su su zračenja, nama vidljivih boja.
istina je da su indigo, ljubičasta, plava i zelena boje sa najvećom frekvencijom ali isto tako imaju najkraću valnu duljinu.
crvena, narančasta i žuta imaju kraće frekvencije ali najdulju valnu duljinu.
zato je teško reći tko je na višoj duhovnoj razini, jer je i EM zračenje aure izbalansirano.
kao ying i yang, muškarac i žena, dobro i zlo, toplo i hladno.
zasada su aure u vidljivom dijelu elektromagnetnog spektra - ne bi me čudilo da se za 500 godina rađaju djeca sa gama, radio ili infracrvenom aurom.
ono što je danas ne zamislivo, sutra je lako ostvarivo! :)

Par ispravki. Ako su boje aure doista zračenja, onda to nisu zračenja u vidljivom dijelu spektra, jer inače bi ih svi vidjeli.
Vrlo vjerojatno to nisu zračenja ni u kojem dijelu elektromagnetskog spektra, jer bi bila otkrivena. Ono što jest teoretski moguće, to je da se radi o spontanom zračenju biofotona iz tkiva, međutim, intenzitet toga je premali za otkrivanje i biofotoni su utopljeni u šum okoline. Drugim riječima, aure, što god da jesu, nisu dio 3D svemira kakvog poznajemo. Sve ostalo, kad ti pričaju o auri u kontekstu EM zračenjima ti je nažalost pseudoznanost.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 1:07 am

Dakle, ispalo je da sam dominantno plav, a druga boja mi je požrtvovni oker. Lijep opis. :)
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:43 am

istina je da...
biofotoni su u sklopu blagog elektromagnetnog zračenja kojim zrači svako živo biće, a upravo to zračenje nazivamo aurom!
svako se EM zračenje sastoji od gama zračenja, rengendskog zračenja, UV zračenja, vidljivog dijela (boja), IR zračenja, mikrovalova i radiovalova.
mi zračimo svime time.. :)

u početku se auru opisivalo kao blagu bijelo-zlatnu svjetlost, a danas kažemo da svakom aurom dominira jedna boja iz nama vidljivog dijela spektra.
to je vjerojatno točno, jer svaka boja ima drukčiju frekvenciju i valnu duljinu... znaš kako se kaže... "nismo na istoj valnoj duljini" :)

evo, malo sam i ja ispravljala.. :)

hvala za objašnjenje o sv trojstvu, pokušat ću!

a što se tiče rezultata testa, najbitnije je da si ti zadovoljan na način da se karakteristike tih boja poklapaju sa tvojom ličnošću.. ne mora to biti skroz.. bar djelomično! :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 12:48 pm

@Schmizzl...da znam kako je...i onda puknes...znam ljubi
Btw, sto znaci tvoj nickname?

@Legi...mislim da je vec opce poznato da se ti i ja te Omega i ja sporazumimo iz 33. puta :P

@Chakotay...da, je...hladni dio, topli dio...ok...ali svatko ima svoj put...ako je netko u toplijem dijelu nije zato manje vrijedan...to sam htjela reci...


E...oko toga kada se navodno pojavila kristalna i/ili indigo aura...dajte ljudi molim vas...pustite literaturu... Bilo je i prije i kristala i indiga...pa pogledajte povijest...koliko je bilo velikih ljudi...velikih u svojoj pozrtvovnosti, u znanosti, doprinosu drustvu...sumnjam da su to bile neke osobe kojima bi odgovarala npr. crvena boja aure koja se veze za neke druge osobine.
Osobno mi prilicno ide na zivce kada netko zakljuci da su se te boje pojavile tek npr. iza 2000. godine. A sto, prije su svi bili samo od crvene do zute jel? Kako smo onda uopce napradovali u icemu? I od kud netko moze kazati informaciju "prije toga nije bilo"? Jel taj netko mozda No.1 iz Alana Forda pa je zivio 2000 godina i osobno vodio ispitivanje?
Osim toga boja aure se mijenja sa osobom...i smatram da je zapravo lose ovo sto je sada postalo popularno klincima govorit da su 'indigo' jer oni to cuju kao da su bolji od drugi pa ispadne da se doticna osoba rodila 'bogom dana' i da nema sto radit na sebi kad je 'savrsena'...i onda...cak ako je osoba i bila indigo odeeee u 3 PM-a. To je isto kao da se rodi dijete divne osobnosti ali se odgaja krajnje pogresno i npr. jako ga se razmazi...na koncu to dijete dojde do toga da postane sebicno i razvije odredjene trule djelove psihe...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 1:31 pm

Baš sam mislio napisati da su se te boje vjerojatno oduvijek nalazile među nama i da ne bi trebalo tek tako olako uzimati podatke iz nekih literatura koje tvrde drugačije :P

A za indiga sam čuo da ima i pravih umišljenih primjerka koji misle da su uvijek u pravu i slično. Neki bi rekli da to nije onda indigo, ali tako pak piše u literaturi... Tako da su meni osobno sumnjivi svi aspekti indiga navedeni u knjigama, kao i kristala. U biti mi na kraju uopće nije važno tko je koja boja, već jedino kakav je 8)
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 1:33 pm

alpha, moj ti nick znači šmizla, moja izvedenica od riječi šnicla. makar sam čula da šmizla znači papučar, ili tako nešto!
uglavnom, jako mi se sviđa.. i moja iduća mica maca će se zvati šmizl ili šmizla! :) (prošla se zvala štoperica)

teoretski, da mogu promijeniti nick, bio bi Alnilam, ali kako ne ide, će da ostane šmizla.. :)

ej, pogledaj moje prethodne postove, raspisala sam se o aurama na vjerujem jedan prihvatljiv način, pročitaj i o frekvencijama i valnim duljinama - tu ti sama fizika kaže da smo svi mi jednaki! :)

što se tiče pojavljivanja boja, napisala sam da sam pročitala da su do 2000. god svi bili kristalni, a od 2000. god indigo. to je jedan stari novinski članak, tako da te to ne mora živcirati, napisan je iz ne znanja, i kroz malo vremena je ta teorija pobijena! tko pametan u to može vjerovati?
na karaju krajeva, čovjek je izmislio karakteristike po bojama, moguće je da one uopće kao takve i ne postoje!
puno mi je realnije vjerovati da se to EM zračenje manifestira kao blaga bijela svjestolst, i da prema zdravlju osobe varira od svjetlijeg do tamnijeg..

alpha, postoji li načina da i ja odem na snimanje o kojem si pričala? cuga

svi postoje oduvijek. klincima je loše govoriti da su indigo djeca - ja prva priznajem da zbog toga nikad nisam doživjela niti jedno ugodno iskustvo, makar, da, poznajem dvoje troje indigo djece, i malo su "napuhani"... ali znam i jednu mamu koja je jako pametna, i pokušava to promijeniti! lol
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:13 pm

Da, znam sto znaci smizla...ne znam neki nas izraz za to ali koliko znam radi se o razmazenoj osobi onako ko ove nase sponorusice koje su naucile da dobiju sve sto hoce...uglavnom, nista pozitivno... Prva asocijacija mi je bila na snicl, a druga na smizlu...ali ni jedno ni drugo mi nije bilo logicno pa te zato pitam... Znaci ipak je smizla...OK :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:19 pm

Sto se tice boja i literature u kojoj se preciziraju neke godine...nisam se obracala nikom osobno...mislim i Chakotay i MoW su spomenuli nesto u tom smjeru...i sama sam citala takvih clanaka...pa sam samo kazala...na nikog se nije odnosilo...

Za boje su radjena istrazivanja i ispostavilo se da oni koji vide aure i ono sto pokazuje neki uredjaj koji ocitava ta em zracenja se podudara u smislu toplog i hladnog dijela spektra.

Za snimanje SCIO-m...ne znam tko to radi u ZG. To je kao jedan uredjaj koji je s jedne strane spojen s kompom, a sa druge se 'veze' na pacijenta oko zglobova ruku, nogu i cela i onda to pusta neke impulse i vraca feedback o stanju organizma nazad u komp, a usput ocitava i tako neke stvari tipa u kojem je stanju aura i sl.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:24 pm

Riješih test za auru. Ispalo je da su mi dominantne boje Fizički oker i Požrtvovni oker. Sve su mi boje ispale 25+ bodova osim Žute.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:29 pm

25+ je puno! :) ti si znači sve pomalo.. :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:33 pm

Ponekad se i osjećam drugačije, nekad mi je jako do avanture, nekad sam malo oštriji i odlučniji u djelovanju, nekad imam izraženiju empatiju, nekad igram samo na intuiciju... Volim se prilagoditi situaciji :)
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:35 pm

a.. šmizla šmizla... ta mi jer riječ pala napamet prije nekoliko godina (isto zbog riječi šnicla)! i tek nedavno, jedan dečko mi govori što ta riječ znači.. ali spomenuo je samo papučara :))

a što se tiče sponzoruša i razmaženih fufa, ja sam tako daleko od svega toga!!

najgorih godinu dana života mi je bila situacija u kojoj sam uja svom bivšem i dakako ljigavom dečku bila spoznor... odvratan osjećaj!

šmizla mi je tako slatko ime/nadimak.. :)
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:37 pm

to je itekako dobro.. prema postovima, čini mi se da si puno zreliji od svojih vršnjaka?! :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:39 pm

@Omega...ti si potrojena licnost gica

@Smizla...pa, to je simpa nick ili ime za macku kako si spomenula ali nekako mi je totalno odudarao od tebe...mislim...jasno je zasto jelte...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:51 pm

Tako je, ja sam Otac, Sin i Duh Sveti gica

Što se tiče zrelosti, ne znam tko je tu zreliji ili ne niti tako dobro poznajem većinu vršnjaka. Ono što volim reći jest da smo drugačiji i da često ne dijelimo interesna područja :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Aura! - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   Aura! - Page 15 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Aura!
[Vrh] 
Stranica 15 / 27.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: