Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Aura!

Go down 
+84
tinityrannical
BastSekhmet
Sang Real
Ymir
Slip
terx
ficoom666
Alma_Ashley
LJUBAV
orokusaki
Madonna
jovanrakic95
Rudi.
Einar
Buby30
Mama
Korplikan
Magic
primitive101
dualan
Novus ordo seclorum
Foto
adnan
Izida
Wsmack
mznida
ukiss
hromi
Fantom
marin
Nobodyxx
bros
Pohotni Jarac
Dantalion
Armin od Irima
flory
TWade
eni0
Dragony
Grinder
comewithme1717
MoW
Chakotay
schmizzl
skin
Athena
Rainmaker94
Tigon
tomi
morian
Aurora Borealis
Damian
Gea
Berny_Sinara
PEPE-Top Secret
betta13
kety6
veseli
Daenerys
Legionar
Ivan-ik
arhont
frostie
Jaykof
Cuppycake.Disaster
finga
Blizzard
danyf5
Merkurica
Tutankhamon
Sigmund Freud
Flamezar
fastforward
None
silver
Angel from shadow
ThE_IMMORTAL
gloria_g
Svjetloisjena
malena
Milab
Alpha
zvezda
indigocakra
88 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 3:29 pm

U potpunosti se slažem s tobom. Pokušavam nadvladavati taj strah. Ponekad uspije, ponekad ne.
Onda kada nisam imao straha došao sam do fantastičnih iskustava. Upravo sa sluhom kako si to opisao. Evo, pisao sam o tome ovdje.
Nedavno mi se dogodila slična stvar.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 5:53 pm

@legi, i bez aure griješim u procjeni u tek 1% :)
da bi u mogućnost viđenja nečije aure 100% vjerovala, morala bih ju sama vidjeti i to prekonekoliko puta :)

čitav život balansiram između znanstvenog i duhovnog... malo sam tu, malo sam tamo :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 6:17 pm

schmizzl je napisao/la:
čitav život balansiram između znanstvenog i duhovnog... malo sam tu, malo sam tamo :)
Također!! 8) :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 1:02 am

Danas sam na predavanju zurila naprijed i pokušavala se koncentrirati i vidjeti auru.
Ništa posebno. roll Činilo mi se kao da stalno vidim neku bjeličastu aureolu, a sumnjam da je to aura.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 2:33 am

to bi trebala biti osnova, a onda se razviju boje...

bijela je polikromatska boja, sačinjavaju ju sve ostale..


malo tko ima samo bijelu auru...
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:58 am

ja držim da bijela uopće nije boja :)
bijela svjetlost da, ali boja ne :)

crnu boju sačinjavaju sve ostale :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimesub tra 24, 2010 3:11 pm

Premda je oduvijek bilo posebno senzibilne i nadarene djece u posljednje vrijeme primjećujemo pravu "najezdu" malih genijalaca. Čini se da su se indigo djeca počela učestalije javljati posljednjih 40 godina. To naravno ne znači da su sva djeca rođena u tom periodu indigo djeca, ali mnogi autori tvrde da od 1996. godine na ovamo čak 95% rođene djece spada u tu kategoriju (prema EASC-u).


Autorica L. Johnson sistematično je prišla toj pojavi podjelivši indigo populaciju na nekoliko generacija, ovisno o vremenu njihova rođenja. Pa tako ona razlikuje 5 indigo generacija te svakoj od njih pripisuje posebne osobine, specifičnost auričnih ovoja kao i vremenski okvir tvz. Godina Buđenja. Prva generacija indigo djece rođena je između 1958-1968.godine. Autorica ih naziva Alfa generacijom. Karakterizira ih plavo-zeleno-ljubičasti zaštitni sloj aure, najčešće maskiran mentalnim ili ljupkim okerom (radi se o bojama slojeva aure). Ti im ovoji služe kao svojevrstan štit, ugrađena zaštitna sklopka koja ih štiti od pretjeranih podražaja i vanjskih utjecaja i omogućava im postepeno otkrivanje i razvijanje indigo potencijala. Istovremeno su im ti ovoji pomogli da se uklope u uobičajenu populaciju svog vremena koja još nije bila spremna za potpunu manifestaciju njihovih stvarnih sposobnosti. Iako se takva osoba još od djetinjstva osjeća drugačijom, kao da ne pripada obitelji, mjestu, zemlji ili vremenu u kojem se našla, i vjerojatno primjećuje svoju iznimnu senzibilnost i neke posebne darove, razlozi te izdvojenosti su joj nejasni i obično ih odbacuje ili racionalizira. Tek kad dovoljno mentalno sazrije da bi se mogla nositi sa svojim darovima, doživljava iskustvo Mračne noći Buđenja, ili kako to Lori Johnson naziva- razdoblje Saturnova Povratka. Za ovu indigo generaciju taj se proces odvija između 1986-1996.godine. Točnije, za svaku indigo osobu Razdoblje Buđenja započinje u njenoj 28. ili 29. godini života. Dužina tog procesa može varirati, ali obično traje 7 i po godina. Taj povratak k Sebi, i svojoj životnoj Misiji zna biti zaista težak. To je razdoblje puno zamki i problema, prepreka, bolesti, životnih teškoća i izazova koje služi za skidanje maski i privida, za otkrivanje njihovog istinskog potencijala i povratak k Sebi. Kasne tridesete su razdoblja oporavka i procvata psihičkih sposobnosti. Do tih je godina osoba imala dovoljno vremena da iskuša, testira, istanča svoju intuiciju i nauči vjerovati svojim psihičkim sposobnostima, ali sad se njena moć i sposobnosti još produbljuju (jasna i nepogrešiva intuicija, snažno unutarnje vodstvo i komunikacija s duhovnim svijetovima, uvid u misli, osjećaje i namjere drugih ljudi, pristup paralelnim razinama stvarnosti, istinski uvid u prirodu Vremena, svakodnevni sinkroniciteti, i mnogi drugi intrigantni darovi.) U tridesetima se kristalizira i izuzetna iscjeliteljska moć ove kategorije ljudi (Reiki i slične alternativne tehnike su posebno bliske Indigovcima svih generacija). Alfa generacija indiga je već izišla iz faze buđenja, a neki od njih danas prelaze u svoju Oktarin fazu što znači razdoblje ekstremne senzibilnosti i još veće sposobnost uvida.

Druga indigo generacija ili Beta Generacija je ona rođena između 1968-1978. Ova je generacija također došla na svijet sa svojim zaštitnim štitom tj. s plavo-zeleno-ljubičastim ovojem u auri. Razlika je u mentalnom okeru, koji se kod ove generacije ne može primjetiti. Razdoblje Buđenja Sposobnosti za ovu generaciju je period od 1996-2006. Početak tog procesa je i dalje za većinu u 28. ili 29. godini za svaku osobu te generacije. Danas je dio Alfa Indiga u toj fazi Buđenja što znači da polagano postaju svjesni svojih sposobnosti i prisjećaju se svoje životne Misije. Jako se rijetko događa da osoba potpuno osvjesti svoju Misiju i sposobnosti prije 30-te godine, stoga budite strpljivi prema sebi. U tom periodu blijede i nestaju zaštitni aurični slojevi i osoba se često može osjećati ogoljeno, ranjivo i slomljeno, prolazi kroz snažne procese čišćenja na fizičkoj i psihičkoj razini, te misli da ludi. Budite nježni i blagi prema sebi, povjerite se bliskim osobama, potražite stručnu pomoć ako je potrebno (ali nastojte izbjeći medikamente), potražite društvo sebi sličnih - oni vam mogu pružiti podršku i suosjećanje koje vam je sad tako potrebno. Iznad svega, razvijajte svoju intuiciju i vjerujte svom unutarnjem vodstvu. Svi odgovori su u vama! Ovo što vam se čini ludilom i bezdanom će proći – a na drugoj vas strani čekaju čuda!

Specifična karakteristika Alfa i Beta generacije je njihov izuzetno mladolik izgled - sve do starije dobi izgledat će znatno mlađi od svoje "stvarne" kronološke dobi, a većina će i živjeti znatno duže od svojih vršnjaka. Pravu indigo zrelost i ova će generacija indiga, kao i ostale, doživjeti tek u četrdesetima.

Gama Generacija je treća generacija indigovaca, rođena između 1978-1988.godine.Ovo je prva generacija s minimalnim zaštitnim ovojima. Ako uopće imaju štit on je uglavnom ljubičast, katkad s naznakama Kristalne, ili Oktarin. Upravo je ova generaciju najčešće dijagnosticirana kao djeca s poremećajima u ponašanju ili s nekim oblikom hiperaktivnosti. Razdoblje Buđenja za ovu generaciju će biti između 2006-2016. godine, tj. u njihovim kasnim dvadesetima. U Oktarin fazu, također prelaze početkom četrdesetih.

Delta Generacija je četvrta generacija indigo djece. Ovo je prva generacija "čistih" indigovaca-tj. njihove su aure čiste izražajne indigo plave boje, bez ikakvih obojenih zaštitnih slojeva. Iznimno, neki među njima mogu imati kameleonski Oktarin ovoj. Sve to znači da je ova generacija ekstremno senzibilna i da im je podrebna vaša pomoć i podrška kako bi zaista pronašli sebe. Ova je grupa među najizraženijim hiperaktivcima i vjerojatno "izgaraju" u pretjeranoj stimulaciji i vrištavim podražajima modernog svijeta. Tu spadaju indigo djeca rođena između 1988-1998. Stvaranje tihe mirne oaze za vaše indigo dijete biti će puno prikladnija od propisivanja silnih lijekova za smirenje i stabilizaciju (što je trenutno vrlo "popularno" u Americi). To uključuje korištenje dubokih, toplih boja u njihovom okruženju (najbolje plavih i ljubičastih tonova), korištenje umirujućih zvukova i sporih ritmova, izbjegavanje velikih gužvi i visokih temperatura. Gledanje TV-a svedite na minimum, a po mogućnosti uklonite električne instalacije i aparate iz prostora u kojem dijete spava i najčešće boravi. Ove iste preporuke umiriti će i svako uznemireno Indigo dijete. Što češći boravak u prirodi, penjanje po stablima ili ležanje u travi prave su blagodati za vašeg malog Indigovca. Usklađivanje s ritmovima prirode vraća im nutarnju ravnotežu i mir. S obzirom da će ova grupa indigovaca imati izuzetno težak pubertet i vrlo vjerojatno će biti sklona zlouporabi droga i alkohola te suicidalnom ponašanju-slijeđenje ovih smjernica biti će djelotvorna prevencija riskantnih oblika ponašanja. Pomozite djetetu da pronađe oslonac u sebi. Više konkretnih smjernica o odgoju takvog i ostale indigo djece možete pročitati u poglavlju Savjeti za roditelje Indigo djece, koje je u pripremi.Razdoblje Buđenja za ovu generaciju biti će od 2016-2026. godine-tj. u njihovoj 28. ili 29. godini.

Peta generacija Indigovaca, nazvana Omega Generacija uključuje djecu rođenu u rasponu od 1998-2008. Sudeći po tvrdnjama Lorri Johnson ovo će biti posljednja generacija "čistih" indigovaca. Ova će generacija vjerojatno imati još veće probleme u prilagodbi okruženju, a često će proživjeti ekstremno teško djetinjstvo. Među ovom djecom postoji opasnost od teških oboljenja i povlačenja od vanjskog svijeta poput autizma ili Aspergerova sindroma, a među njima je i velika stopa smrtnosti. Rezultat je to njihove ekstremne senzibilnosti i preranog razvoja Kristalnih tj. Oktarin obilježja. Mnogi od njih će se roditi kao djeca Indigo roditelja, a neki će čak sami biti reinkarnacija rano preminulih Alfa i Beta Indigovaca. Ovisno o lokalnim uvjetima i individualnim značajkama ova će generacija svoj Saturnov Povratak proživljavati između 2026-2036. Nakon 2036. godine naglo će opasti dolazak indigo djece na svijet, i dalje će se rađati ali znatno rjeđe.

*Napomena: Ovi vremenski okviri su relativni – ako ste rođeni prije 1958. to ne isključuje mogućnost da spadate u indigo populaciju. To samo znači da je oko vas jako malo vama sličnih. Isto tako vaš period Buđenja može doći ranije nego je navedeno za vašu generaciju. I ne zaboravite - Vi stvarate svoju sudbinu - radom na sebi i svjesnošću možete zaobići mnoge neugodnosti i prepreke na svom putu, ali i ubrzati i produbiti svoj rast. (izvor)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimesub tra 24, 2010 3:13 pm

A onda slijedi tranzicija u Kristale/Oktarine:

Tranzicija u Kristale je kulminacija njihovog Indigo posla.
Bliska ispitivanja su otkrila zanimljivu činjenicu, boja nije Kristalna, već je Oktarin, a to je boja koja nije u normalnom vizualnom rasponu ljudskog vida, ali je manifestacija boje visoke čari i potpuno druga oktava boje. Neuvježbanom oku, čini se kao da je potpuno bez boje, zato je Kristal, sa ekstremno visokom frekvencijom energetskog polja ono što daje.

Tranzicija u Oktarine dakle počinje oko 39-te godine kod većine osviještenih Indiga i razvije se potpuno oko 42-ge godine. Tranzicija je obilježena promjenama u prehrani i navikama spavanja, naglim prestankom nekih interesa i buđenjem nekih novih, serije čudnih snova kojih se prisjećaju u hodu. Ti snovi su povezani i imaju konzistentne teme i tonove. Neki snovi podučavaju, neki su snovi upozorenja, a neki su noćne more i to u kino kvaliteti.
Oktarini su također obilježeni iznenadnim rastom osjetljivosti na sve od buke, mirisa, žamora itd. Mogu imati tako jaku tranziciju da postanu gotovo pustinjaci, izbjegavajući mjesta koja su voljeli posjećivati, poput koncerata, kina, sportskih događanja i ostalih mjesta na kojima vlada gužva.
Navike u prehrani se mijenjaju ponekad radikalno. Prerađena hrana može izgledati štetno i pokvareno i mogli bi se okrenuti prirodnoj hrani. Slušate i poštujete svoje tijelo, ono zna što mu treba. Alkohol gotovo ne tolerirate isto kao i duhan. Slatkiši postaju preslatki. Većina grickalica postaje neprivlačna. Pijete puno vode i smanjujete kofein.
Koncentracija se mijenja također.
Biti će se teže koncentrirati na više zadataka, ako ne i nemoguće. Ako pišete nećete moći sa uključenim radiom ili Tv-om i vjerojatno samo uz određenu glazbu. Zateći ćete se gotovo opsjednuti nekim stvarima i potpuno zanemarujući neke druge stvari koje su vas nekad jako zanimale.
Žamor postaje tlaka do točke uništenja. AKo osjetite potrebu za bijegom od žamora, učinite to, makar morali unajmiti neku garažu i smjestiti se u nju. Red i ljepota osvježiti će vašu osjetljivu dušu, očistite kuću i osjećat ćete se bolje.

AKo ste bolesni ili ozlijeđeni vaše vrijeme ozdravljenja trajat će kraće, naprotiv neke će vas bolesti pogađati teže nego druge. Moći ćete pomoći u liječenju drugih, ili dodirom ili intuicijom. Bez obzira koje ste vjere, težit ćete ka produbljenju i štovanju vjere i razvijanju unutarnjeg svijeta svoje vjere.
Učit ćete stvari koje mnogi na vašem putu vjere neće i postat ćete izvor mudrosti za one koji budu željeli učiti od vas. Usmjeravajte ih sa suosjećanjem i brigom, neki od njih mogli bi biti baš vaši Indigo vršnjaci koji traže društvo sličnih umova.
Vaše duhovne moći porasti će značajno a i ostale se također mogu manifestirati. Ponekad ćete misliti da živite u vremenskom čvoru, imajući več viđeno (deja-vu) iskustva kao i neka druga iskustva, konstantno. Ako uspijete spojiti te promjene bezbolno, biti ćete dobro. Samo svjesnost da ste antena biti će puno osjetljivija i događaji će se odražavati na vama dublje.
Naučite sjesti u miru i slušati. Ako već meditirate, nastavite. Vodite dnevnik, i posvetite vremena velikim darovima koji su vam dani. Tranzicija Indiga u Oktarin neće biti laka, ali na kraju je to nagrada. Težite učenju i služenju milostivo i zabavljajući se i uživajte u vožnji. (izvor)
[Vrh] Go down
Nobodyxx
Prašina
Nobodyxx


Female
Libra Horse
Broj postova : 6
Age : 33
Registration date : 24.04.2010

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimesub tra 24, 2010 11:15 pm

Tu se govori kako tranzicija krece negdje oko 40e godine zivota. ima sve vise slucajeva tranzicije u mladjoj dobi. danas se sve ubrzava. mislim da je tranzicija prilicno individualna. nekima dodje ranije nekima kasnije. mozda se onom prvom valu indiga tranzicija odvijala kasnije jer su bili pioniri. danasnja mladez ima utkan put

ovo mi je prvi post, pa ovom prilikom sve pozdravljam :) mase
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimened tra 25, 2010 10:13 am

Dobrodosla Nobodyxxx mase

Slazem se da tranzicija moguce krece i ranije...u postu koji pise o generacijama se govori o prvom valu budjenja koji bude oko 28.-29. godine zivota, traje nekoliko godina i onda pocinje tranzicija. Moguce i da se taj period od nekoliko godina smanjio pa i da tranzicija pocinje ranije...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 12:16 am

Treba prezivjeti do 40-ih...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 12:17 am

A zašto ti misliš da je ovaj tekst točan? :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 12:28 am

Sto ja znam je li tocan. Po mom misljenju koje je vec valjda i opcepoznato ovdje smatram da su se indigo, lila, zelena na bijele tufne i ine boje javljale i prije. U kojoj mjeri ne znam. Zasto, isto ne znam. Cemu sve to, pojma nemam jer koliko ja vidim nekog pomaka u covjecanstvu bas i nema. Kazu da je danas 90% klinaca indigo. Mozda. Ja ne znam sto to hoce reci jer se i dalje bojim mase. Bojim se klinaca. Bojim se ljudi. Da su indigo ne bih se bojala. Ili ja ne znam sto znaci 'indigo'.

Gledam taj tekst i ne ulazim u kvantitetu ali taj raspon datih godista mogu reci da poznajem i prepoznajem osobine koje bi trebale imati neke boje aure. Iskustveno mi se to poklapa.

Druga stvar je moj osobni dozivljaj koji je relativno bilzak datom tekstu kao sto sam i govorila puno puta prije, a bez da sam doticni tekst vidjela.

Treca stvar je moja introspekcija i cjelokupan osobni razvoj koji se vise ili manje poklapa sa navedenim tekstom. Slazem se sa Nobody da je individualizam prisutan ali za neke stvari jednostavno treba vremena.

I posljednje...imam sve navedene simptome...istina, imala sam ih i prije ali su sada postali nepodnosljivo jaki...pa onda kontam da se nesto svakako desava...doduse, moje tumacenje je bilo da gubim razum i da to treba rjesavati ljekovima (pokusala i bilo je bezuspjesno).

I tako...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 12:42 am

@Alpha, ja se slažem s tobom da za neke stvari treba vremena, a to je pogotovo točno za ljudsko sazrijevanje. Ne slažem s time da je toliko klinaca danas indigo niti da se bilo koja tranzicija bitno ubrzala. To je samo iluzija zbog pristupa velikoj količini informacija, danas više nego prije. Svi misle da su jako posebni i jako individualni. To je također iluzija. Svatko je poseban, međutim razlike između njega i nekog drugog čovjeka realno nisu velike. Svi moraju piti, jesti, imaju fiziološke potrebe, većina ima želju za znanjem i poslom. Razlika počinje samo na drugoj razini, onoj umnoj.
Na toj razini dolazi do cjepanja razumijevanja univerzalnoga i dolazi do isticanja svojega Ja koje viče da je poseban i da se treba istaknuti.
Duhovno zrelija osoba to uviđa i othrvava se tome tako da ne gradi iluziju o svojoj posebnosti niti o svojoj moći. Ona se samo gradi i istražuje, ali bez cilja da bude bolja od drugih. Cilj joj je da drugome pomogne.

@Nobodyxx budi nam pozdravljena! :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 12:48 am

Prema ovom tekstu postoji kao neki Veći plan po kojem su poslane 'snage' za promjenu na Zemlji. Nekad sam vjerovao u to... sada nemam više takvu perspektivu gledanja. Propast jedne civilizacije više ne znači toliko negativno kao prije. Ako je sama birala svoje postupke koji su je vodili do toga, tako i je. Pomislio bih na to da ipak postoji dobrih ljudi na Zemlji, kako bi oni od neke Više sile trebali biti nagrađeni za svoj trud koji su ulagali. Pomislio bih na svu ljubav i borbu za ispravnim stvarima nasprem tolikih iskušenja i ratova. No dobro, jel za to treba nagrada Više sile? I jel bi nagrada bila ovdje, na Zemlji? Ili negdje drugdje? Jel bi bilo nagrade? Sve mi se više čini da bi nagrada došla od nas samih. Veoma zanosno mi je razmišljati kako postoji netko tko prati svaki naš korak i čeka, čeka da shvatimo i postanemo bolji. Sada mislim odgovornije, možda bezosjećajnije.
Iako se možda čini crnije to što nema nekog/nečeg tko nas vodi i tko bira neke događaje koji vode prema Više planu, ne gledam crnije na svijet. Sve veća odgovornost je na nama za naše postupke, samo mislim da nema unaprijed organiziranog vala. Ljudi su tu baš da stvorimo taj val. Naravno, ovo je moje mišljenje. Mislim da taj val svjesti ne treba doći od prije, s neke Svjesnije razine od ove, s nekog Višeg nivoa, mislim da će on doći odavde. I onda... e, onda možemo govoriti o Indigo i Kristalnoj djeci.

Jel itko od Forumaša u zadnje vrijeme pokušavao gledati auru? Nekako je nepopularno to u zadnje vrijeme pokraj svih tih tele i elektrokineza? 8)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 12:58 am

@MoW...sve si rekao zivili

@Legi...ne znam tocno kakve veze ovo sto si rekao ima veze s onim gore tekstom niti s mojim postom kojim sam objasnjavala tvoje pitanje. Ja, recimo, nisam imala takvo razmisljanje kao da su indigo ili bilo koja boja spasitelji. To sam ti i vise puta kazala ali ti si imao drugaciji stav tada...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 1:05 am

Pa nema veze s tvojim postom suspect
Ima veze s gornjim tekstom jer su tu prikazani da planirano dolaze na Zemlju. Val po val, sve do ove zadnje generacije. Indigo po tekstu nosi nekakvu noviju svijest, potrebnu za promjenu. Ja sam istaknuo da mislim drugačije nego prije, a to je da tu nitko ne nosi svijest od prije, i da se ljudi trebaju sada povezati u jedan val nove svijesti. Tek tada priča o takvim valovima Indigovaca ima smisla.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 1:09 am

Jarac. Kakva svijest za promjenu kad pise da ih pola niti ne pozivi dovoljno dugo. Mislim da Zemlja jos nije spremna da postane Planet vise razine svijesti. Ali to je u redu jer smo upravo dosli u ove uvjete u koje jesmo bas jer jesu takvi kakvi jesu. Nismo morali. Mogli smo ici negdje drugdje. Ako ovo pretvorimo u nesto drugo onda ce nesto trece biti ovo ovdje...poanta, dojde ga na isto jel se zove Zemlja ili Krokodil...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 1:16 am

Jedna sitnica, a to je da je ekološki sustav Zemlje pri rubu propasti zubi Znači, prisiljeni smo mijenjati svijest hoćemo li opstati.
Dobro, a jesmo li mi ovdje samo da bismo naučili lekcije ili u skladu s učenjem lekcije prenesemo Planetu na Viši nivo i poboljšamo što više možemo.
Čudno mi je ovo tvoje razmišljanje. Zemlja je kao tu da bi Duše dolazile i učile na njoj. Pa što je onda ovo jedna velika namjerno i isplanirano napravljena Učilica?
Ja mislim sasvim suprotno. Mislim da je poanta ljudske rase, barem u kakvim uvjetima je sada, ne samo na Zemlji kao fiksnom mjestu (koje je fuj i bljak) se snaći i 'preživjeti', naučiti lekcije, nego upravo učiniti Zemlju boljim domom za nove generacije. Time ne bi samo mi kao duše evoluirale, nego i cijeli planet zajedno sa nama, time bi i cijeli Svemir evoluirao. Dobio bi novo, drugačije mjesto.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 1:21 am

Mjesta vec postoje. Evolucija bi trebala biti neizbjezna. Tako bi i Zemlja trebala evoluirati, da...ali onda ce djaci poput nas odlaziti na neku drugu Zemlju za ove lekcije koje se danas mogu nauciti ovdje...

Ekosustav...istina...ali istina je i da je Planet kad-tad osudjen na unistenje...nadam se da ce ipak izdrzati cim dulje...ipak, i kada se ugasi znamo - energija je neunistiva miga
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 1:39 am

Razumijem te. I o tome govorim. Našom evolucijom oni drugi đaci poput nas će možda na drugi način savladavati lekcije, evolucija Svih, a ne samo Nas. :) Mislim da postoji puno razina povezanosti. Te povezanosti ne treba ograničiti samo na vrstu ili 'srodne đake'. Tu se vraćam na početno razmišljanje. Iako smatram da ne postoji netko tko odgovorno prati naše korake i brine za našu evoluciju, smatram da postoji veza među svima nama, koja nije direktnija na ovaj ili onaj način, samo je nezamjetljivija ili profinjenija i da na taj način dolazi do ostvarenja Više sile. Ovo što govorim, to je više osjećaj nego mišljenje. Više osjećam neku povezanost, brojnost i pripadnost od razmišljanja koja me navode na to da postoji evolucija Svemira. Svi procesi ovdje postoje na svim razinama, i sve je tako sintetično. ... :)
[Vrh] Go down
Nobodyxx
Prašina
Nobodyxx


Female
Libra Horse
Broj postova : 6
Age : 33
Registration date : 24.04.2010

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 1:59 am

na kraju se sve svede na to da nam je svima glavni zadatak raditi na sebi i zivjeti ovaj zivot najbolje sto mozemo. kakve rezultate ce to imat na ovoj i ostalim razinama.. jednom cemo saznat.
natrag na auru - u pocetku dok sam tek pocela vjezbat, nije mi bas islo. pa sam odustala. nedavno sam ponovo pocela. nakon meditacija sam u nekoliko navrata uspjela vidjeti auru oko ruku. s ogledalima vise ne pokusavam - stalno su mi se prividjale aure. zapravo se radilo samo o optickim varkama. gledanje aure oko ruku mi dobro ide. jako zabavlja :D
pa neka se zna- uz trud se sve moze postici
Alpha - bi li mogla, ako nije previse osobno, ponekad podijeliti dozivljaje iz tranzicije s ostalima na forumu? za teska vremena evo hug - mozda pomogne malo :) Što proživljavaš, proživljavaš jer si dovoljno jaka da podneseš
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 2:18 am

Boja aure samo pokazuje kakva je netko osoba karakterno i kakvo joj je raspoloženje, a što je potvrđeno nebrojnim testovima. Karakterno opisati osobu putem boje aure baš i ne bi bio dobar način opisivanja te osobe u potpunosti, ali zadržavanje i isticanje određene boje pokazatelj je da je ta osoba takvoga raspoloženja vrlo često.
To je moje viđenje toga svega, što se tiče aure i njenih boja.


Ne postoje neki "spasitelji s aurom indigo boje" nit' ikakvi drugi spasitelji. Spasitelj je osoba koja može pomoći sebi i onima oko sebe. Kako sebi i drugima pomoći? Razvijati vlastite potencijale, ma koji god oni bili, što više to bolje.
Zašto bi učestala pojava bilo koje boje značila nešto u svijetu? Pa kroz čitavu povijest se takvo što događalo u čitavome svijetu, a nisam baš primijetio da je svijet vrlo mirno mjesto.
Zadnjih desetak tisuća godina se vodi kao neka zabilježena povijest čovječanstva, a u to vrijeme, a i prije toga, definitivno su se pojavljivali pojedinci s nekom određenom bojom aure, bilo da su to indigo ili neka druga. Dakle, preko DESET TISUĆA godina pojavljivanja "iznimnih" osoba, a za to vrijeme smo učinili - što? Zarobili 7 milijardi osoba nekim standardima kojima zapravo samo kontroliramo pojedince, ljudi su postali veće zvijeri nego što su to bili karnivori prije 250 milijuna godina, a razine i oblici zvjerstva se ne mijenjaju, nego samo dodaju nove.

A tek ona sva silna individualnost. Čemu se toliko drugi TRUDE biti drugačiji od drugih, a ne vide koliko su drugačiji samo u tome što ne misle da je nešto lijepo kad je crveno, a netko drugi misli da je lijepo kad je plavo. A onda uz sve to, pokušavaju biti nešto što nisu samo kako bi impresionirali druge i nahranili svoj ego.

Uostalom, napisano je iz mnogo izvora u ovoj temi o bojama aura, njihovim karakteristikama, kombinacijama, kako vidjeti vlastitu ili tuđu auru te o prijelazima iz neke boje u sljedeću (razinu?). A koja je svrha tih auri? Što one uopće znače ili trebaju značiti? Ne znači li mnogo više što osoba čini, da se razvija, da ne stagnira (kako sam i napisao par ulomaka ranije) te učini neki vrag neovisno o tome koje joj je boje aura ili koje je boje kože ili pak koje je nacije?


P.S. ispričavam se ako sam otišao previše offtopic.
[Vrh] Go down
Nobodyxx
Prašina
Nobodyxx


Female
Libra Horse
Broj postova : 6
Age : 33
Registration date : 24.04.2010

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 2:32 am

Nema veze tko je kakve boje. Na pravom je putu dokle god se razvija zivili
Mislim kako je korisno moći vidjeti auru. Vježbam to gledanje iz nekoliko razloga. Jedan od njih je i mogućnost viđenja nekih blokada, koje kasnije uzrokuju bolest. Ovako se na vrijeme moze spriječiti, što je svakako korisno.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 10:40 am

@Armin...ima vise slojeva aure i ovo sto ti spominjes je svakako jedan od njih. Ipak, postoje i 'dublji' slojevi koji na neki nacin prikazuju nasu osobnost, karakter i tome slicno. Ipak, osobno smatram da cak i taj sloj nije apsolutno mjerodavan i da je promjenjiv.

Sa citavim ostatkom teksta se apsolutno slazem. Ono, dlake mi se najeze kad netko istice to indigovstvo ili se postavlja kao poseban, spasitelj, ovo, ono...

Ja zbilja ne mogu spojiti to sto bi indigo/kristali trebali biti sa nekim samoljubljem i "vidi mene, vidi mene". To mi je preagresivno nekako.

@Nobody...trenutno (zadnjih godinu-dvije-tri) mi najvise u normalnom zivotu smeta osjetljivost na buku (tu spada sve zivo, od glasnijeg govora, zvonjave telefona, muzike, televizije...) i pojacana fobija od ljudi... Kako je kod tebe?
[Vrh] Go down
Sponsored content





aura - Aura! - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 20 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Aura!
[Vrh] 
Stranica 20 / 27.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: