Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Aura!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next
Autor/icaPoruka
Magic
PraGlodavac

Male
Aquarius Cat
Broj postova : 576
Registration date : 16.10.2011

PostajNaslov: Re: Aura!   sri stu 30, 2011 7:16 pm

Slažem se sa Alphom. Ja sam tako i vježbao ''u prazno''. Ovo sa osobama još nisam probao. Ali hoću, prvom prilikom ;)
[Vrh] Go down
Einar
Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 1241
Registration date : 27.04.2010

PostajNaslov: Re: Aura!   pet pro 02, 2011 11:10 am

Meni je jednom oprezno prišao bioenergetičar pitajući zašto sam pun mržnje.
Kaže da mi to vidi u auri. A ja njemu :x pusti me dosado jedna :x
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba

Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Registration date : 14.10.2011

PostajNaslov: Re: Aura!   pet pro 02, 2011 12:01 pm

MAma probacu tako...
A mozda muza nastrijelim ispred zida i gledam....mozda ce biti lakse ako je gol.....hahhahah
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac

Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Registration date : 05.11.2009

PostajNaslov: Re: Aura!   pet pro 02, 2011 12:57 pm

Da, da gol :D
[Vrh] Go down
Rudi.
Prašina

Female
Cancer Pig
Broj postova : 1
Registration date : 22.12.2011

PostajNaslov: Re: Aura!   čet pro 22, 2011 5:29 pm

Ja sam indigo ^_^
a druga je lavanda
[Vrh] Go down
jovanrakic95
Prašina

Male
Virgo Pig
Broj postova : 5
Registration date : 08.01.2012

PostajNaslov: Aura   ned sij 08, 2012 10:04 pm

[quote="Svjetloisjena"]Čitala sam u knjizi Barbare Ann Brennan vrlo jednostavan način utvrđivanja jesmo li u stanju vidjeti aure. Ona za početak preporučuje da izađemo na otvoreno za vedra dana i opušteno se zagledamo u plavo nebo. Treba gledati onako lagano zamućenog pogleda, pomalo razroko. Nakon nekog vremena vidjet ćemo blistave točkice koje lete na modroj pozadini i pomiču se na sve strane. Autorica kaže da su to čestice orgonske energije kojih najviše ima ljeti oko podneva u planinama. Nakon nekog vremena one postaju gotovo opipljive. Kad je loše vrijeme i nema sunca, one nisu tako svijetle, nego nekako ispražnjene, ali se vide. Nestaju istog časa kad izoštrimo pogled da bismo jasno razlučili predmete koji nas okružuju. Ja sam ih bila ponekad viđala i prije, a sjećam se da sam jednom sjedila sa sinom u Maksimiru na klupi i on me je pitao što gledam. Kad sam mu rekla, rekao mi je da je to bez veze ovako gledati jer da je to i inače normalno. Imao je oko pet godina.

Zašto to pričam u vezi aure - zato jer slijedi nastavak. Kad uspijemo neko vrijeme gledati te kuglice, zapravo smo u stanju u kojem možemo barem donekle nazrijeti i auru. Ona naime apsorbira te kuglice i ako netko stane pred vas vidjet ćete da je okružen obrubom bez tih energetskih čestica jer ih aura čovjekaili biljke potroši (dobro je na taj način promatrati drvo). Jednom sam na taj način vidjela tamniji obrub oko muževe glave - bili smo na izletu i imala sam malo mira da pogledam.

Mogu vidjeti i izboje iz prstiju i energiju oko ruku, ali ne u boji. Najbolje vidim kad ruke stavim prema nekoj svijetloj površini - zidu ili vratima, ako se prostorija nalazi u polumraku. To mije uspjelo nakon dosta intenzivnog vježbanja prema uputstvima iz gore spomenute knjige. U početku nisam vjerovala da je to aura, no ona prati pomicanje ruku, dok otisak koji nastaje na očnoj pozadini kad se u nešto netremice gleda ne prati pokret ruku, nego pomicanje naših očnih jabučica. Pogled treba biti defokusiran kao što sam opisala za gledanje orgonskih loptica.

Zadnja promjena: jovanrakic95; ned sij 08, 2012 10:09 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Ja to vidim jos od kad sam bio mali a sada cim pogledam u nebo u roku od 5 sekundi vidim te loptice , a pored njih kao neke svetlucave crtice sliccno elektricitetu. Jel jos neko vidi ovo ??? xD :D)
[Vrh] Go down
jovanrakic95
Prašina

Male
Virgo Pig

PostajNaslov: Aura   ned sij 08, 2012 10:20 pm

Ja vidim neke kuglice u vazduhu bilo da je oblacno ili vedro nebo a pored kuglica vidim i kao neke svetlucave crtice, to i od malena vidim a ne treba mi u opste koncentracija dovoljno mi je da i na zid pogledam ako je svetla prostorija... lol! Jel ima neko objasnjenje o ovom fenomenu?
miga
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac

Male
Aquarius Cat
Broj postova : 576
Registration date : 16.10.2011

PostajNaslov: Re: Aura!   ned sij 08, 2012 10:45 pm

[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek

Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: Aura!   uto sij 10, 2012 7:20 pm

ja ponekad na rubovima vidnog polja vidim kao neke plamicke te kako okrecem glavu tako i oni odmicu...mozda ima veze s darovima duha...ali to mi se zbilja dosad rijetko desavalo;mozda nekoliko puta u zivotu i slicno je tim kuglicama-crticama...@ confused
[Vrh] Go down
jovanrakic95
Prašina

Male
Virgo Pig

PostajNaslov: Re: Aura!   sri sij 11, 2012 7:02 pm

Ne znam ali me bas interesuje sta je to nasao sam na nekom forumu na krstarici da je to neki dar duha "Te loptice Tibetanci zovu "Thigle" i prosvetljena bica koja se zovu Rigzini se tako manifestuju. Mnogi su ih videli ukljucujuci i mene". to je neki lik napisao i bas cu mu poslati mail da li zna jos nesto u vezi ovoga :D miga pozzz..
[Vrh] Go down
jovanrakic95
Prašina

Male
Virgo Pig

PostajNaslov: Re: Aura!   sri sij 11, 2012 7:21 pm

Ja te loptice stalno vidjam na nebu i mogu i u prostotiji samo ako je svetla ako nije tamno i zamraceno a cim pomerim pogled i one se pomere, a svetele crtice vidjam pored njih ... ne znam ali me bas interesuje sta je to nasao sam na nekom forumu na krstarici da je to neki dar duha "Te loptice Tibetanci zovu "Thigle" i prosvetljena bica koja se zovu Rigzini se tako manifestuju. Mnogi su ih videli ukljucujuci i mene". to je neki lik napisao i bas cu mu poslati mail da li zna jos nesto u vezi ovoga :) pozzz.. miga
[Vrh] Go down
orokusaki
Prašina

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 7
Registration date : 02.02.2012

PostajNaslov: Re: Aura!   čet vel 02, 2012 9:11 pm

te tackice mozemo videti svuda, evo pogledajte samo gore zid i videce te tackice. Imam gumenu veliku gimnasticku loptu i vidim jasno auru oko nje i oko ruke. kad se igram sa loptom vidim plavo oko nje ,vidim slicno i na slikama po zidu i po ormaricima. Vazno je drzati pogled na jednu tacku :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3230
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: Aura!   ned vel 05, 2012 1:41 pm

ako saznas nesto javi... ja ih vidim par godina unazad... *

Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Aura!   ned vel 05, 2012 4:53 pm

@ orokusaki
Onda je to neki oblik mane oka. I ja vidim nekakve obrube oko profesorice na ploči dok opustim oko, ali isto vidim i oko daljinskog dok ga držim ispred zida. To je poput onih iluzija gdje gledamo u jednu točku pa ugledamo Isusa dok pogledamo u zid.

Te blistave točkice na nebu također vidim i znao sam ih često gledati. Međutim nisam stekao dojam da su one zbilja igdje drugdje nego u našem oku. Zato jer mi je jedna "prezujala" ispred nekog kukca u letu koji je letio nisko. Zbog neba se čini da su te točkice jako daleko. Neki govore da je to što vidimo ima veze sa krvi.

Problem je baš u tom "ne-oštrom" pogledu koji je potreban da bi se to vidjelo. U takvom stanju možemo vidjeti svakakve stvari i od običnih crtkarija, kamoli nešto drugo. Zato je sve to skupa veoma neuvjerljivo.
[Vrh] Go down
orokusaki
Prašina

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 7
Registration date : 02.02.2012

PostajNaslov: Re: Aura!   ned vel 05, 2012 10:25 pm

znam samo da udisemo atome,molekule sta vec koji su odisali i nasi preci. 1 atom u pomarandzi je srazmeran velici kao pomarandza -zemlji . zamisli kako bi bilo kul videti atome(molekule) od koga smo mi i sastavljeni. 99% atoma cini prazan prostor tj. energija. Pa sta smo mi u stvari energija? Da li stvarno dodirujemo casu, kada hocemo da pijemo vodu?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Aura!   pet vel 17, 2012 3:30 pm

Ako bismo rastavljali stvari do beskonačnosti, onda da, mi smo energija. Da li dodirujemo čašu pitanje je više filozofskog karaktera. Mi ju dodirujemo rečeno na temelju osjeta, iako je sve igra međumolekulskih sila.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3230
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: Aura!   ned vel 26, 2012 8:30 pm

Obzirom na procenat praznog prostora u svoj materiji, mi smo - praznina... Praznina. *

Žaba

Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Registration date : 06.05.2012

PostajNaslov: Re: Aura!   sri lip 06, 2012 7:07 pm

moje prvo iskustvo gledanja aure je bilo u drugom razredu srednje škole. profesor je sjedio, a iza njega je bilo bijelo i odmah je lakše vidjeti auru, a u to vrijeme sam baš probavala ju vidjeti. makar je ovo došlo spontano. prvo mu je jedan tanki dio oko tijela isjava bijelo, zatim kad sam pogledala dalje vidjela sam cijelo jaje, mislim oblik, ali onako kao da su iskre išle, jako mu je dominirala bijela boja, oko grla je imao sive boje. opna njegove aure je neizmjerno titrala u svim bojama. to je moj početak... lijepo ga je pamtiti. kasnije kad sam čitala značenja boje saznala sam da kada u auri vidimo sivu da je to pukotina u auri tj da je tamo čovjek bolestan i onda je kasnije i sam rekao da ima problema sa krajnicima cijeli život i da ih neda, da cijelo vrijeme pije tablete. a jadan...
[Vrh] Go down
Alma_Ashley
Stanica

Female
Leo Dragon
Broj postova : 25
Registration date : 07.12.2012

PostajNaslov: Re: Aura!   pet pro 07, 2012 4:22 pm

Ja ih isto vidim...ali ne znam je li to isto... tuzni

Kad sam bila manja, znala sam ležati sa sekom na travi, i gledati u oblake i promatrati njihove oblike.. I onda bi mi ispred očiju počele plesati ti nekakvi oblici..obično su bili omeđeni bijelim linijama i iznutra prozirni. I bili su okrugli, duguljasti, četvrtasti..sad ne znam je li to to ili je to samo mindfuck i optička varka.. ^^
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun

Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Registration date : 16.12.2009

PostajNaslov: Re: Aura!   sub pro 29, 2012 1:19 am

Dragony je napisao/la:
Rješavala sam test na 2. stranici i ispalo mi je da su mi na 1. mjestu kristalna i indigo aura (imaju isti broj bodova), na 2. mjestu požrtvovni oker, na 3. mjestu narančasta i ljubičasta...
Meni izgleda kao dosta čudna kombinacija... (ako sam uopće to dobro izgrupirala na kraju)

Edit: pokušala sam još jednom riješiti i ispalo mi je da ljubičasta dijeli mjesto s narančastom...

Evo, samo da se javim, upravo riješih test:

1. Kristalna
2. Narančasta
3. Lavanda i indigo

Požrtvovni oker je pao na predzadnje mjesto. suspect
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba

Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Registration date : 03.01.2013

PostajNaslov: Re: Aura!   čet sij 03, 2013 3:45 pm

Cao!Novi sam na forumu imam 13 godina.Oduvjek me zanimala parapsihologija,volim prirodu i zivotinje(osjecam povezanost sa njima) i ponekad sanjam vidovite snove.Radio sam test za boju aure i ispade da imam kristalnu auru,a po 30 bodova imam za plavu auru i pozrtvovani oker.Pozdrav svima :)
[Vrh] Go down
terx
Stanica

Male
Scorpio Pig
Broj postova : 14
Registration date : 17.07.2012

PostajNaslov: Re: Aura!   ned vel 24, 2013 7:04 pm

Milab je napisao/la:
Mogu vidjeti aure ali ne mogu vidjeti boje. Doduše i ne radim puno na tome. Uglavnom, gledajte rub npr. ruke i onda gledajte kroz njega, u pozadinu i vidjet ćete taj "plašt" oko ruke i onda udaljavajte pogled od ruke gledajući u daljinu i tako možete širiti vidno polje.

Ovo sam probal i fakat zanimljivo je asmo imam dojam ko da se ta mljecna svjetlost izljeva iz mene onak ko da isparava
[Vrh] Go down
Slip
Stanica

Male
Leo Rooster
Broj postova : 25
Registration date : 06.03.2013

PostajNaslov: Re: Aura!   sri oľu 13, 2013 8:37 pm

pozdrav svima, evo i moje iskustvo sa aurama :)
donedavno nisam ni razmisljo nit mi je bilo na kraj pameti pojam moje aure niti njene boje, to je jednostavno bilo nesto o cem nisam uopce razmisljo do jedno vece kad sam bio sa curom vani, ukipila se gledala u mene dvadesetak sekundi rekla mi da se nemičem i odjednom izjavila da imam auru "zlatne" boje, pokusavala mi je objasnit kako da to gledam ali ocitno se nemogu dovoljno koncentrirat da bi uspio tako da sam odusto od toga nakon nekog vremena
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba

Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Registration date : 16.02.2014

PostajNaslov: Re: Aura!   pon vel 17, 2014 1:24 pm

Ja se zagledo u svoju ruku i vidio ja neko plavo svijetlo oko nje.
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Registration date : 18.08.2010

PostajNaslov: Re: Aura!   sub oľu 15, 2014 4:14 am

Sorry ljudi sto najvj ponavljam pitanje ali imam glupi mob s kojim nemogu/neznam kako preskociti po par str nego moram listat jednu po jednu ako nista ne napisem......

Sto je s tim tockicama po nebu koje vidite? Ja ih vidim otkad znam za sebe ali iskreno pripisivala sam to losem vidu....bas su simpica doduse,onak kjutic skakucu i svjetlucaju ^^ kaj je to? XD
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Aura!   Today at 2:36 pm

[Vrh] Go down

Aura!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 25 / 27.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next