Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tihuanaco i Puma Punku

Go down 
+5
Blizzard
Legionar
Alpha
Armin od Irima
Neobicni forumas
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Tihuanaco i Puma Punku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tihuanaco i Puma Punku   Tihuanaco i Puma Punku - Page 2 Icon_minitimesri tra 21, 2010 9:33 pm

Alpha je napisao/la:
Meni to izgleda ko tehnobeton :P

Negdje sam vidjela teoriju da je velika piramida u Gizi izrađena od neke vrste vrlo kvalitetnog betona. Možda je ta teorija negdje na forumu, ne da mi se sad tražiti. Činjenica je da je beton lakše obrađivati nego kamen i to bi objasnilo puno toga. No kako je napravljen tako kvalitetan beton koji ima izgled i teksturu kamena, to je onda ponovo priča za sebe.

U svakom slučaju, ovo vrlo zanimljivo izgleda, osobito te rupice. I mene zanima čemu su mogle služiti...
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Tihuanaco i Puma Punku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tihuanaco i Puma Punku   Tihuanaco i Puma Punku - Page 2 Icon_minitimesri tra 21, 2010 11:02 pm

A reptili pokraj lika :P
[Vrh] Go down
DrChaos
Višestanični organizam
DrChaos


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 32
Age : 43
Registration date : 18.04.2010

Tihuanaco i Puma Punku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tihuanaco i Puma Punku   Tihuanaco i Puma Punku - Page 2 Icon_minitimečet tra 22, 2010 10:19 pm

meni to izgleda poput zidina(kako je i prikazano na onoj slici) to su možda planirali ili napravili zidine(pa srušili ili netko drugi) i možda je tude bio grad ili svemirska baza( :P ) pa su se za svaki slučaj ogradili....uostalom koliko znam...Bolivija navodno ima velike količine nafte(ne baš enormne,ali dosta,a da baš i ne iskorištavaju-odnosno da nije još sve istraženo),možda i željezne rude pa su uzimali ili od tude nadzirali ljudski razvoj ili čak planirali preuzeti planet....SAMO POGAĐANJA....(previše ih xD)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tihuanaco i Puma Punku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tihuanaco i Puma Punku   Tihuanaco i Puma Punku - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tihuanaco i Puma Punku
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Atom, Puma - novi pravci razvoja tehnologija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: