Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Roditelji i decko >_<

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Roditelji i decko >_< Empty
PostajNaslov: Roditelji i decko >_<   Roditelji i decko >_< Icon_minitimesub tra 03, 2010 12:19 am

Ovako ja sad trenutno zivim kod bake...e sada muci me jedna stvar...a to je ovako: Ja ne zelim zvucat bezobrazno jer baka mi je dosta toga omogucila od laptopa,klopice,skole,obleke pa nadalje...e sada muci me sljedece svaki put kada odem van sa deckom eh baka mi salje poruke tipa "di si?" kada se vracas doma itd itd.... i inzistira da se rano vratim doma iako imam 20 godina i radim i ne dobivam bas neku placu....900 kn po 900 kn svakih 2 mj. gazda je takav jbg-a ...i sada zadnji put kada sam prespavala kod decka bilo je koma baka se naljutila rekla je da sam je razocarala,da sam ovaka i onaka...e sada inzistira da se vratim u 22 h iako sam otisla dosta kasno...e sada kod mene je to nonstop komplicirano jer ne zelim povrijediti baku a s druge strane zelim svoje slobode malo... Jer mozda u "njeno vrijeme nije bilo tako" al sada u ovo vrijeme to je normalno ako razgovaram s njom postoji velika vjerovatnost da cemo se posvadat ljudi pomagajte :(
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Roditelji i decko >_< Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i decko >_<   Roditelji i decko >_< Icon_minitimesub tra 03, 2010 12:28 am

Poštuj baku i njene odluke, koliko god ti to smetalo. Nisi nimalo bezobrazna i definitivno imaš pravo na svoje potrebe, ali ti isto tako trebaš uzeti u obzir da nisi više malo derište i da se možeš kontrolirati. Pretpostavljam da se ona o tebi već duže vrijeme brine i, kako si rekla, zbog nje imaš dosta toga što bez nje vjerojatno još duže vrijeme ne bi imala.

E sad, moj prijedlog je možda malo neprikladan ili kako bi ga već netko shvatio, no baka bi ti vjerojatno bila najsretnija kada bi se nastavila školovati, jer time dobivaš daleko veće poštovanje kod bilo koga, a osobito kod onih koji te odgajaju.

Razmisli malo - neki ljudi sami sebi oduzmu pravo izlazaka na duže vrijeme samo kako bi ostvarili svoje ciljeve, a tebi samo treba bakino povjerenje...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Roditelji i decko >_< Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i decko >_<   Roditelji i decko >_< Icon_minitimesub tra 03, 2010 12:40 am

Armin od Irima je napisao/la:
Poštuj baku i njene odluke, koliko god ti to smetalo. Nisi nimalo bezobrazna i definitivno imaš pravo na svoje potrebe, ali ti isto tako trebaš uzeti u obzir da nisi više malo derište i da se možeš kontrolirati. Pretpostavljam da se ona o tebi već duže vrijeme brine i, kako si rekla, zbog nje imaš dosta toga što bez nje vjerojatno još duže vrijeme ne bi imala.

E sad, moj prijedlog je možda malo neprikladan ili kako bi ga već netko shvatio, no baka bi ti vjerojatno bila najsretnija kada bi se nastavila školovati, jer time dobivaš daleko veće poštovanje kod bilo koga, a osobito kod onih koji te odgajaju.

Razmisli malo - neki ljudi sami sebi oduzmu pravo izlazaka na duže vrijeme samo kako bi ostvarili svoje ciljeve, a tebi samo treba bakino povjerenje...
ma naravno ja bi nastavila skolovanje samo cim zgrnem para...al bi ja malo i sa deckom setala,gledala filmove i tako ne :) ustvari sve sto mladi rade :D
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Roditelji i decko >_< Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i decko >_<   Roditelji i decko >_< Icon_minitimesub tra 03, 2010 1:01 am

pa dogovorite se, par dana u tijednu ostani duze, a par se vrati ranije
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Roditelji i decko >_< Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i decko >_<   Roditelji i decko >_< Icon_minitimesub tra 03, 2010 1:07 am

I ja bih to sve radio, ali ne mogu zbog faksa i samostalno sam se ograničio, a sve što moji roditelji kažu, poštujem i činim, ponekad bez nekog razmišljanja čisto iz nekog znaka zahvalnosti, jer zbog njih imam plaćeno školovanje, sve knjige su mi nove, imam odlično računalo, laptop, mobitel, a kroz koju godinu i saksofon.

Uostalom, od ove godine počinje trend besplatnog školovanja u vidu neplaćanja školarine, a ako se potrudiš, možeš čitav studij provesti bez plaćanja školarine...
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Roditelji i decko >_< Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i decko >_<   Roditelji i decko >_< Icon_minitimesub tra 03, 2010 1:13 am

@Berny,
ona se jednostavno previse brine o tebi i bilo bi joj strasno zao da ti se nesto dogodi.
Najbolje bi bilo kada imas vremena i kada je ona dobro raspolozena da popricas sa njom o svemu.
Reci joj sve sto mislis da treba, ali pre nego sto krenete da pricate razmisli sta ces joj reci.

pozz
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Roditelji i decko >_< Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i decko >_<   Roditelji i decko >_< Icon_minitimesub tra 03, 2010 1:38 am

naravno razmislila bi ja prije nego sto bi pricala :D al dobro probat cu ja sve :D
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Roditelji i decko >_< Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i decko >_<   Roditelji i decko >_< Icon_minitimesub tra 03, 2010 1:43 am

hehe...

ti bolje od nas znaš kakva je tvoja baka...

možda bi je jako obradovala tvoja neka želja za napredovanjem, ali prije svega isprika i priznanje da je ona u pravu, pa makar i da nije.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Roditelji i decko >_< Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i decko >_<   Roditelji i decko >_< Icon_minitimesub tra 03, 2010 1:53 pm

Vidim da ti je MW dao dobar savjet , to bi ti i ja predložila :) Ako je baka malo stroža dogovorite se, uspostavite neka pravila kojih ćeš se pridržavati. Za uzvrat pokaži koliko si odgovorna i bakino poštovaje doći će samo od sebe miga
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Roditelji i decko >_< Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i decko >_<   Roditelji i decko >_< Icon_minitimesub tra 03, 2010 4:31 pm

morala bum popricat malo sa njom znam da mi to ne gine :(
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Roditelji i decko >_< Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i decko >_<   Roditelji i decko >_< Icon_minitimened tra 04, 2010 12:04 pm

eto nije bilo tak lose popricala sam s njom :D i rekla je da nema nis proiv da je i do 1 h u noci al da se postuje vrijeme kada se dogovorimo :D a i usto baka se tak ponaasa prema meni zato kaj prije sam puno vremena posecivala njoj a sada je tu i taj moj decko
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Roditelji i decko >_< Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i decko >_<   Roditelji i decko >_< Icon_minitimepon tra 05, 2010 1:26 am

milina! ^^
[Vrh] Go down
Sponsored content





Roditelji i decko >_< Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i decko >_<   Roditelji i decko >_< Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Roditelji i decko >_<
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Roditelji iz pakla

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Obitelj-
Forum(o)Bir: