Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Meditacijom do drugačijeg života !!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
tinac
Stanica

Male
Libra Pig
Broj postova : 23
Registration date : 04.04.2010

PostajNaslov: Meditacijom do drugačijeg života !!   ned tra 04, 2010 12:58 am

Jednog dana sam meditirao i tako se zezo dok sam bio sam doma. Kad sam se nakon vježbanja i zajeb.... umorio .. Počeo sam meditirati i razmišljat o svom životu , a onda mi se pojavila slika mene s nekakvim nožem trčao sam za nekom osobom .. nisam razumjeo značenje toga do prije nekih mjesec dana ... Kada sam otvorio oči poslje meditacije tada prošlo je nekih 2 sata što me jako zbunilo ... Da li je tko imao takav događaj možda scratch
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Meditacijom do drugačijeg života !!   ned tra 04, 2010 2:35 am

Mene jako zbunio tvoj post jer nista nisam razumjela :P

Reko si da nista nisi razumio do prije mjesec dana...a onda? Onda si shvatio? I sto si shvatio?

Kakve vze ima koliko dugo si meditirao? Proslo je 2h, a ti si imao dojam da je proslo...koliko?

Stanica

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Meditacijom do drugačijeg života !!   ned tra 04, 2010 9:57 pm

pa kroz to vrijeme sam skuzio da ovaj zivot nema veliku vaznost... Osjecao sam se kao da sam meditiro 2 ili 3 min cudno hehehe
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Meditacijom do drugačijeg života !!   ned tra 04, 2010 10:31 pm

Pa meditacijom se može promijeniti život kao i većinom duhovnih tehnika, ali ovaj uvodni post je, za razliku od naslova, stvarno nejasan.
[Vrh] Go down
tinac
Stanica

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Meditacijom do drugačijeg života !!   ned tra 04, 2010 11:55 pm

znam .. nisam baš razmišljao kad sam ga pisao bi sam jako pospan heheh valjda ce se razumjeti kad se procita ostatak
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Meditacijom do drugačijeg života !!   pon tra 05, 2010 12:33 am

Koji ostatak? miga
[Vrh] Go down
tinac
Stanica

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Meditacijom do drugačijeg života !!   pon tra 05, 2010 1:18 am

sutra cu napisat sad idem spavat umoran sam pa se ne mogu sjetit nicega ... Još cu i sada malo meditirat da probam još to malo više skuzit hehehe
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam

Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Registration date : 11.10.2009

PostajNaslov: Re: Meditacijom do drugačijeg života !!   pon tra 12, 2010 12:07 am

vidis ovo sto si napisao... "idem spavat umoran sam...jos cu sad malo meditirat da probam..."
vjerovatno je tako i prvi put bilo...
umoran meditiras, kraljeznica ti nije ispravljena i - zaspeš, sanjas san o covijeku s nozem, probudis se i mislis da si meditirao cijelo vrijeme svijestan, a zaparavo si spavao i vrijeme ti je "proletilo"...
nadam se da sam bio dovoljno jasan :)
meni se cini da tako stvari stoje xD
[Vrh] Go down
Pantera
Prašina

Male
Aquarius Dog
Broj postova : 9
Registration date : 29.11.2009

PostajNaslov: Re: Meditacijom do drugačijeg života !!   pon tra 12, 2010 12:25 am

pux jel se bavis ti meditacijom?jel to tamo na ninjitsu-u radite?
[Vrh] Go down
tinac
Stanica

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Meditacijom do drugačijeg života !!   uto tra 13, 2010 8:24 pm

sigurno nisam zaspo zato što sam slušao pjesme i dok sam meditirao cuo sam ih . tako da sigurno nisam zaspao hehe
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun

Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Registration date : 16.12.2009

PostajNaslov: Re: Meditacijom do drugačijeg života !!   uto tra 13, 2010 9:25 pm

Kako sam ja onda mogla čuti Rammsteina u snu, a kad sam se probudila, svirao je na kompjutoru? :D To me toliko uplašilo da se više ne usuđujem slušati pjesme dok spavam (bar ne metal) giba
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Meditacijom do drugačijeg života !!   uto tra 13, 2010 10:05 pm

Dragony je napisao/la:
Kako sam ja onda mogla čuti Rammsteina u snu, a kad sam se probudila, svirao je na kompjutoru? :D To me toliko uplašilo da se više ne usuđujem slušati pjesme dok spavam (bar ne metal) giba

Zašto te uplašilo? Naše uši čuju i mozak radi i dok spavamo, pitanje je samo što, kako i koliko dopire do svijesti. Ovo mi uopće ne zvuči neobično.
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun

Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Registration date : 16.12.2009

PostajNaslov: Re: Meditacijom do drugačijeg života !!   uto tra 13, 2010 10:11 pm

Uplašilo me zato jer se glazba samo odjednom naglo pojačala (zato jer je tako išla), sad slušam samo mirnu glazbu ili crtiće kad idem spavat :D... no dobro ovo je sad već offtopic...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3230
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: Meditacijom do drugačijeg života !!   pet tra 16, 2010 10:21 pm

Ja se pitam šta je ovde on-topic... ? *

Višestanični organizam

Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Registration date : 11.10.2009

PostajNaslov: Re: Meditacijom do drugačijeg života !!   sub tra 17, 2010 2:08 am

za pocetak ...nemoj slusat glazbu dok meditirat ...lol

btw
da bavim se meditacijom :)
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Meditacijom do drugačijeg života !!   Today at 2:32 pm

[Vrh] Go down

Meditacijom do drugačijeg života !!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-