Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što upisati?

Go down 
+8
floridana
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
Nefertiti
Thor
babi
malena
sanja
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Što upisati? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što upisati?   Što upisati? - Page 2 Icon_minitimesub stu 10, 2007 7:15 pm

flo je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Previše sam oduševljen Goranom Mijićem. Idi na novinarstvo. Ej predobar je voditelj.

on to tako ležerno i dobro radi da ga je gušt gledati i slušati. bravo milić!!
milić je stvarno ides ja njega obožavam... lovely
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Što upisati? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što upisati?   Što upisati? - Page 2 Icon_minitimesub stu 10, 2007 8:51 pm

u zivotu treba sam odluciti,da se poslije ne bi itko krivio,jer na kraju uvijek bude"sto poslusah",
jednom to ucinih i sjeba mi sudbinu i zivot,
odabrati nesto sto moze biti i razonoda i cime ce se zivot zaradjivati:knjizevnost,a rekoh "ne slusati"
po svim postovima i poznavanjem umjetnosti u svakom pravcu to je u mojim ocima najadekvatnija solucija
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Što upisati? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što upisati?   Što upisati? - Page 2 Icon_minitimesub stu 10, 2007 8:56 pm

a, ne znam
onda bi vjerojatno morala biti profesorica, a nekako se ne mogu zamisliti u toj ulozi... tuzni
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Što upisati? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što upisati?   Što upisati? - Page 2 Icon_minitimesub stu 10, 2007 9:32 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Ej...
Imaš više izbora od bilo kojeg Istrijana. Biraj što te volja. Jer će ti to zasigurno promijeniti budućnost.
malo mi i jest glupo da se gradi sveučilište u mostaru, a ne gradi u istri, ipak mostar nije hrvatska... kava
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Što upisati? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što upisati?   Što upisati? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 1:26 am

Nikada nisam znala cime bih se volela baviti... Uvek sam bila naklonjena raznim likovnim umetnostima, to mi je i danas hobi, od fotografija do ulja na platnu... Ali, sve samim sticajem okolnosti i prateci dogadjaje i "znakove kraj puta", bez nekog forsiranja i puno razmisljanja, od nedavno radim u prosveti, kao English teacher... I veoma mi se dopada!!!... Shvatila sam da volim da poducavam i da je to interakcija u kojoj svi ucimo jedni od drugih, a da ih ja mogu nauciti mnogo vise od onoga sto je vezano samo za ovaj predmet, odnosno, dati im naznake da uvek trebaju misliti svojom glavom i siriti percepciju, itd. ... *
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Što upisati? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što upisati?   Što upisati? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 2:39 am

knjizevnost=pisac
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Što upisati? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što upisati?   Što upisati? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 9:19 am

ah, možda i budem uspješna književnica, dobijem nobelovu ili pulicerovu nagradu... rofl
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Što upisati? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što upisati?   Što upisati? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 9:19 am

prvo izdajem:''Memoare jedne mačke...'' lolcina
[Vrh] Go down
Daenerys
Riba
Daenerys


Female
Leo Pig
Broj postova : 197
Age : 40
Registration date : 26.09.2007

Što upisati? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što upisati?   Što upisati? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 4:34 pm

afiniteti rijetko prevladaju kao glavna smjernica po pitanju faksa
bar kod mene i velike većine poznanika

ja inače bijah nadobudni matematičar, spisatelj i slikar...
a upisala morsko ribarstvo - meni je faks skroz interesantan, zaposlenje gotovo 100% sigurno... - doduše ne vjerujem kako takav studij postoji u Mostaru - al zar nisi razmišljala o studiranju u nekom drugom gradu?
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Što upisati? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što upisati?   Što upisati? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 5:06 pm

htio sam biti arhitekta ali moji nisu hteli placati moje studije te sada cuvam tudja ledja i tudju imovinu a muka mi od toga,
dobro razmisli i slusaj svoje srce uvijek jer samo ono zna sto volis kao struku,jebes posao gde ima velikih para a ruzno ti je
[Vrh] Go down
Thor
PraGlodavac
Thor


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 694
Age : 39
Location : Tajno Skrovište
Registration date : 27.10.2007

Što upisati? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što upisati?   Što upisati? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 5:21 pm

vruća mačka je napisao/la:
oooooooooo, novi sad cheer
'bem ti ako bi igdje voljela živjeti, a ono u novom sadu, u ulici dositejevoj br. 7a mase

Što baš tu?!
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Što upisati? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što upisati?   Što upisati? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 8:14 pm

Tor je napisao/la:
vruća mačka je napisao/la:
oooooooooo, novi sad cheer
'bem ti ako bi igdje voljela živjeti, a ono u novom sadu, u ulici dositejevoj br. 7a mase

Što baš tu?!
pa da me balašević čeka pred zgradom... lovely
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Što upisati? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što upisati?   Što upisati? - Page 2 Icon_minitimened stu 11, 2007 8:48 pm

Kada me upoznaju, ljudi cesto pretpostavljaju da sam iz NS... A mene bas i ne odusevljava... ne pitaj zasto, ne volim samu energiju tog grada... *
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Što upisati? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što upisati?   Što upisati? - Page 2 Icon_minitimesri lis 02, 2013 10:02 pm

Evo prošao je sad novi val upisa? Pa tako pitanje što se upisali? zubi 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što upisati? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što upisati?   Što upisati? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što upisati?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Obrazovanje :: Kutak za školarce i studente-
Forum(o)Bir: