Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića

Go down 
+20
MoW
snake
Jaykof
Gea
Remke
Lithium
Alpha
Neobicni forumas
Vega_1.618
Viktor-x
Fantom
Skulptura
maya
Chakotay
mEN_iN_WHite
gothic45
Athena
Berny_Sinara
hromi
4ucker
24 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
4ucker
Višestanični organizam
4ucker


Male
Virgo Pig
Broj postova : 34
Age : 28
Registration date : 22.03.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimesub tra 10, 2010 6:03 pm

Ovako, ovu temu otvaram isključivo za raspravu o takozvanim izvanzemaljcima, no ne mora nužno značiti da ih tako zovemo, vjerujete li da oni postoje, mislite li da bi pored ovolikog svemira, galaksija bilo čudno da smo "jedini"?

Jeste li ikada razmišljali da smo mi, i cijeli svemir samo jedna mala mikromolekula, i da postoji nešto veće od nas, ili možda se naš svemir smanjuje (što ipak mislim da nije istina)?

Smatrate li da bi se "oni" već davno pojavili kod nas, ili smo mi za njih pre mirna biološka vrsta te im ne predstavljamo nikakvu opasnost?

Mislite da su oni već oko nas, što ne mora nužno značiti, što mislite o znakovima u žitu (osobno mišljenje je da bi bilo logično da "otmu", "ubiju" čovjeka koji je vlasnik tog polja, tj mislite li da je to ljudskih ruku djelo?

Kako ih zamišljate?

SVE O NJIMA, SVEMIRU, RASPRAVLJAJMO OVDJE!!!

study
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimesub tra 10, 2010 6:13 pm

zasto bi sve o vanzemaljcima i svemiru raspravljali ovde kad ima toliko tema o njima :S
al ajd , mislim da su nas odavno posetili , videli koliko samo glupa rasa i nastavili dalje.....
Covek vec jeste mala mikromolekula u odnosu na svemir , tako da postoji mogucnost da je nas svemir mala mikromolekula u odnosu na nesto vece .....


al ti je jako opsirno pitanje , mozes o tome razglabati 3 dana i opet ne bi dosao nigde.....i o ovoj temi se pricalo vec par puta....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimened tra 11, 2010 12:52 pm

nismo im zanimljivi :D ima tema o njima po ovim temama malo potrazi ...moderatori nek spoje tvoju temu s vec postojecim :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimeuto tra 20, 2010 12:25 am

Vezano uz izvanzemaljce i NLO, večeras je bio prikazan jedan zanimljiv dokumentarac "Tajna veza nacista i NLO-a" (ne znam je li tko od vas gledao), koja baca sasvim drukčiju sliku na NLO-e koji su u tisućama slučajeva viđeni u 50-tim i 60-tim godinama diljem Amerike.

Naime, protagonisti dokumentarca spominju NLO u obliku zvona koji se srušio negdje na području SAD-a i koji je imao nacistička obilježja.
Tvrde da su nacisti potajno konstruirali napredne modele letjelica u podzemlju, a kasnije su mnogi od nacističkih znanstvenika prebačeni u SAD te se neki nisu ni spomenuli u optužnicama za počinjene zločine u Njemačkoj.
Smatra se da je bila riječ o "usluzi za uslugu" te da su svoju znanstvenu djelatnost, posebno oko konstrukcije naprednih modela letjelica nastavili u SAD-u, gdje su ih testirali. Pritom je navodno mnogo očevidaca tzv. NLO-a bilo uvjereno da se radi o najezdi letećih objekata izvanzemaljaca, a zapravo se radilo samo o naprednim letjelicama, o kojima Američka vlada nikada nije progovorila.

Ako se i radilo o tome, smatra se da će ti podaci zauvijek ostati tajni, jer bi narušili autoritet Amerike. kava
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimesub svi 01, 2010 11:44 am

Ja mislim da su oni već među nama i da mi uopće nismo svjesni toga (ne mislim samo na viđenja NLO-a nego pretpostavljam da su se infiltrirali u čovječanstvo poput kameleona).
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimesub svi 01, 2010 7:36 pm

Ne znam zasto ali mislim da smo mi sami u svemiru. Mozda postoji na nekoj planeti vid zivota kao neka bakterija ili ameba ali ne toliko pametan i civilizovan kao covek.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimesub svi 01, 2010 8:32 pm

Hm...ne bih se složila s time da je čovjek najinteligentnije i najnaprednije biće u Svemiru.
Vjerujem da je naša percepcija ograničena i da postoji još mnoštvo bića oko nas, kojih možda ni nismo svjesni, a za mnoge dakako postoje i dokazi njihova postojanja.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimesub svi 01, 2010 8:44 pm

Ah po kojem smo to mi kriteriju pametna i civilizirana bića, nismo baš puno iznad životinja na našem planetu.

A što se tiče priče o vanzičima, teško da se tu može reći nešto novo, postoji hrpa dokaza da oni doista postoje, no neki u to vjeruju, drugi ne i to će biti tako dok god ne dođemo u pravi kontakt s njima kad će to biti objavljeno u svim vijestima i na svim medijima. Kada će to biti, hm ja mislim da neće još neko vrijeme jer se oni nama očito ne žele ukazati, a mi ne može baš puno u tom pogledu.

EDIT Athena baš sam i ja komentirao ovaj dio o pametnim i civiliziranim bićima. Možda smo najegoističnija vrsta u Svemiru :)
[Vrh] Go down
maya
Višestanični organizam



Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Age : 66
Registration date : 08.06.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimened svi 02, 2010 9:49 am

a sto ako mi sami dolazimo sa drugih planeta i ovdje na zemlji da steknemo nova znanja i iskustva.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimened svi 02, 2010 12:33 pm

Misliš da smo kao vrsta došli sa drugog planeta ili pak da naša duša prije nego se rodila u ovom tijelu je bila na nekom drugom planetu? Mi kao pojedinci na ovu planetu dolazimo rođenjem, taj dio smo skužili ;)

A što se tiče iskustva tu se slažem s tobom, jedan od razloga bivanja na ovom planetu je iskustvo tj. iskusiti što to znači živjeti ovdje i u ovakvim uvjetima. To je više od znanja, jer znanje je više mentalni pojam koji se može steći i čitajući knjige, dok se iskustvo može steći življenjem
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimened svi 02, 2010 12:56 pm

Neki dan sam nešto gledao o planovima za kolonizaciju Marsa.
Kao što znamo, Mars nema neku atmosferu koja bi ljude na površini štitila od raznih zračenja iz Svemira i sl. Uglavnom, tako su znanstvenici došli do zaključka da nam tu ne bi baš previše pomogla neka najmodernija tehnologija, nego baš suprotno. Najbolja solucija bi bila napraviti skrovišta od kamena. Te kamene nastambe bi trebale imati oblik piramide zbog vjetrova, koji na Marsu nisu toliko jaki, ali nose velike količine prašine pa bi s vremenom oštetili kamen. Piramidalni oblik bi dozvoljavao vjetru da puše preko i oko piramide, bez direktnog udara na zidove. Kameni blokovi, koji bi štitili od zračenja, ne bi bili učvrščeni betonom jer bi morali previše materijala nositi sa Zemlje. Što zapravo pokušavam reći je to da mi je gledajući taj dokumentarac palo na pamet da su ljudi prije određenog vremena kolonizirali Zemlju, jer i ovdje imamo slične građevine. Možda smo zapravo mi ljudi vanzemaljci, koji su zbog tko zna čega morali napustiti matični planet i raspršili se po Svemiru. Kako sada postoje planovi za kolonizaciju Marsa i pretvaranje tog planeta u planet pogodan za život ljudi, tako su se možda prije radili planovi za kolonizaciju Zemlje...

:P
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimened svi 02, 2010 2:23 pm

Zamislimo jednu vanzemaljsku tehnicku civilizaciju staru recimo milijon godina...???Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića 524555
Sta to znaci kad jedna civilizacija dostize starost od milijon godina???Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića 888361
Radio teleskopima i svemirskim brodovima raspolazemo tek nekoliko decenija,nasa tehnicka civilizacija stara je svega nekoliko stotina godina,naucne zamisli moderne vrste nekoliko hiljada godina a cijela civilizacija nekoliko desetina hiljada godina.
Ljudska bica pojavila su se na ovoj planeti prije samo nekoliko miliona godina.
Ukoliko bi se razvijala nasom sadasnjom stopom tehnickog napretka,jedna civilizacija stara milionima godina bila bi prema nama kao sto smo mi prema makaki majmunima.
Da li bi smo uopste bili svjesni njenog prisustva..???Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića 431276
Da li bi jedno drustvo koje je milion godina ispred nas uopste
pokazivalo zanimanje za kolonizovanje i medjuzvjezdani svemirski let..???
Ljudi iz nekog razloga imaju konacan zivotni vijek.
Ogroman napredak bioloskih i medicinskih nauka mogao bi da dovede do otkrica tog razloga kao i do pronalazenja nacina da se on preduprijedi.
E sad,da li bi mozda jedna civilizacija sacinjena od besmrtnih stvorenja mogla da medjuzvjezdano istrazivanje smatra iz osnove djetinjastim???
Zato smatram da jos nismo posjecen...Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića 733858
Ukoliko bi neka razvijena civilizacija stigla u nas suncev sistem,nama bi bile vezane ruke.
Njihova nauka i tehnologija daleko bi nadmasivala nasu.
Ali ipak smatram da nebi trebali brinuti o njihovim mogucim rdjavim namjerama jer sama cinjenica da su toliko dugovjecni predstavlja garanciju da su stekli umjestvo da se sazive sa samim sobom a i sa drugima.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimened svi 02, 2010 3:06 pm

Gledaj to ovako. Ako ljude ne "pomete" asteroid ili neka druga katastrofa, planet Zemlja će u budućnosti biti premali za sve nas. Znači kolonizacija drugih planeta i naposlijetku, drugih galaksija je obavezna. Samo je pitanje da li će ljudi poživjeti dovoljno dugo da se to ostvari. Tehnologija i medicina nam već sada produžuju život, nekada je životni vijek čovjeka bio 40 godina, danas se to produžilo za više nego duplo. U narednih 100 godina živjet ćemo duplo duže nego što živimo danas. Nanotehnologija bi omogučila obnovu tj. "popravak" istrošenih organa poput srca itd. Stoga neki spominju i besmrtnost u punom smislu te riječi. Ako bi ikada došlo do toga, nema šanse da se svi stisnemo na Zemlju. S vremenom bi nam i Sunčev sustav bio mali...

Mislim da su civilizacije koje su u mogućnosti doputovati do naše galaksije, tisućama godina naprednije nego naša i mislim da ne bi bili zlonamjerni. Ali što se tiče istraživanja Svemira i kolonizacije drugih planeta i galaksija... Mislim da im to nije samo "rekreacija", nego i nužna potreba.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimened svi 02, 2010 3:39 pm

Nijedna civilizacija niposto nebi mogla da dostigne nivo preduzimanja medjuzvjezdanih letova ako ne uspije da stavi pod kontrolu broj svojih pripadnika.
Svako drustvo koje dozivi izrazitiju populacionu eksploziju bilo bi prinudjeno da svu svoju energiju i tehnolosko umijece posveti ishrani i odrzavanju zitelja na maticnoj planeti.
Ovo je bezuslovan zakljucak i niposto se ne temelji na osobenostima neke posebne civilizacije.
Na bilo kojoj planeti bez obzira na biologiju i drustveni sistem njenih zitelja,eksponencioni rast populacije naprosto bi satro sva prirodna bogatstva.
I obrnuto,svaka civilizacija koja preduzima ozbiljna medjuzvjezdana istrazivanja mora da je uspostavila nulti populacioni rast ili nekakvu ravnotezu vrlo blisku toj vrijednosti tokom mnogih pokoljenja.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimened svi 02, 2010 4:45 pm

Kako staviti pod kontrolu broj pripadnika neke civilizacije? To je nešto što je nemoguće osim ako ne bi radili selekciju i ubijali one koji nisu zadovoljili zadane kriterije. No ne bi bilo baš lijepo ubijati ljude zato što nas je previše.

Naša civilizacija bi već sada, danas, mogla započeti kolonizaciju Marsa jer je tehnologija za takav pothvat dostupna. Ali eto, nije još "sve na svom mjestu" za takav pothvat. No kroz dvadesetak godina smo tamo.

Kolonizacija Marsa ili nekog drugog planeta nije znanstvena fantastika. Takav događaj je samo pitanje vremena. Vjerujem da bi tako bilo i sa nekim drugim civilizacijama. kolonizacija nije nešto što se desi preko noći, postupak bi trajao desetljećima ako ne i stoljećima. Pretvaranje planeta koji nije pogodan za život, u planetu sličnu Zemlji je pak postupak koji bi zasigurno trajao puno duže od toga. Stoga, ako bi ljudi u narednih pedesetak godina započeli izgradnju nekih nastamba pogodnih za život na Marsu, kolonizacija bi već mogla započeti i siguran sam da bi se mnogo ljudi odlučilo za život na Marsu unatoč neprijateljskim uvjetima...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimepon svi 03, 2010 2:07 pm

ovdje na Zemlji je svaki dan borba zanimljivo :D
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimesri lip 30, 2010 7:05 pm

dali je neko možda razmišljo o tome da su vanzemaljci izmišljena bića???
Zasšto??
Sve šta se dešava oko nas svi ti izmišljeni ratovi,izmišljeni teroristi,izmišljena razlozi za ratovanje,namjerno stvorena recesija i sve ostalo to je sve povod da se stvori NOVI SVIJETSKI POREDAK,znateli koji sljedeći korak za širenja straha i terora??? to je njihov naj jaći ADUT koji imaju a to su VANZEMALJCI.Preko svih tih serija i filmova o vanzemaljcima na TV-u su nas uvjerili da postoje vanzemaljci,sve više ljudi vjeruje da postoje i da će napasti zemlju.Kada bude do toga došlo uvjerit će te da se SVIJVT mora ujediniti protiv tog globalnog neprijatelja što dovodi do NOVOG SVIJETSKOG POREDKA
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimesri lip 30, 2010 7:56 pm

Uopće ne mislim da će doči i započeti rat sa nama.
Ne vjerujem da su posjetili Zemlju ali siguran sam da postoje i da
ćemo uskoro stupiti u kontakt s njima.
[Vrh] Go down
Vega_1.618
Stanica
Vega_1.618


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 12
Age : 34
Location : Nigdjezemska.
Registration date : 04.07.2010

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimepon srp 05, 2010 1:36 pm

Ja mislim da postoje,vjerujem u to. Smatram da oni znaju za nas odavno i da su neki (u manjem broju doduše) među nama. Pretpostavljam da im nismo zanimljivi previše ni zbog energetike,ni tehnologije (jel ako gledamo da su oni napredniji od nas,vjerujem da jesu,sigurno im naša tehnologija nije ništa novo ili neobično) Vjerovatno nemaju razloga zašto bi nas konaktirali. To će se dogoditi u budućnosti,nebi trebalo biti rata nego saveza. Ali veća je mogučnost rata,nažalost. - to bi bilo moje mišljenje Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića 301833
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimepon srp 05, 2010 6:20 pm

Zašto misliš da je veća mogućnost za rat nego suživot?
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimepon srp 05, 2010 6:44 pm

Ja isto mislim da je veća mogućnost rata. Pa pogle ljuda kakva je to rasa, non stop se kače svi sa svima, znaš da će htjet bit dominantni ako dođe do toga.
[Vrh] Go down
Vega_1.618
Stanica
Vega_1.618


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 12
Age : 34
Location : Nigdjezemska.
Registration date : 04.07.2010

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimepon srp 05, 2010 6:46 pm

Nebi smatrala ako se dogodi rat da su oni krivi,nego mi. Zar stvarno misliš da bi (da se to napr dogodi danas) oni koji vladaju trenutačno u svijetu dopustili neke saveze,bilo bi 50% naprema 50%. Nekim religijama bi savez sa drugima uništio vjeru,i bum-kaos. Kaos svuda,na cijelom svijetu. Uvijek će biti neki retardor koji će se protiviti savezu. Dam se kladiti da hoće. I neke zaostale zemlje (mislim na plemena Afrike i djelove Azije)neće htjeti savez. A ako se umješa samo jedna vodeća država koja se protivi ostalima... opet bum-kaos. Ali to je samo moje mišljenje. Sve što govorimo u budućem vremenu je 50/50.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimepon srp 05, 2010 6:55 pm

Naravno, slažem se sa time da bi ljudi započeli sukob iz kojekakvih
razloga. No isto tako i mislim da bi civilizacija koja je uspjela
doputovati do zemlje, iznimno inteligentna, tehnološki superiornija
i mislim da im cilj ne bi bio rat. Ako bi i započeli nešto, mislim da bi
se ovi povukli. Kao da ideš tuči nekoga ko ima 11 godina, nećeš
to napraviti iz raznih razloga.

Ali mislim da bi sukobi nastali među ljudima na temelju vjerskih
razlika, puno toga bi se promjenilo spoznajom da nismo sami, da
nismo superiorni i da nismo najbitniji. Vjerujem da ih ne bi gledali s
visoka nego baš suprotno. Ljudi bi trebali biti svjesni da sa toliko
tehnološki naprednijom civilizacijom nema smisla ulaziti u ikakav sukob.
[Vrh] Go down
Vega_1.618
Stanica
Vega_1.618


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 12
Age : 34
Location : Nigdjezemska.
Registration date : 04.07.2010

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimepon srp 05, 2010 7:07 pm

Potpuno se slažem s tobom. Ali moraš gledati i sa te strane da mi imamo nuklearna oružja i sigurno bi ih napali,oni bi se branili,a oni,toliko napredni (toliko napredni da nebi ni osjetili udarac) bi vjerovatno samo uzvratili. I to bi za nas značio rat,a ne "sad smo si kvit".

Itekako. To sam i pokušala reći,bilo bi nešto tipa građanski rat. Isto tako kada su Turci htjeli Hrvatsku okupirat,uspijeli su (jednim malim ali znatnim djelom) jel su se Hrvati za to vrijeme međusobno klali ko životinje. I sigurna sam da ako dođe do kontakta,nebi nas "Mali Zeleni" poklali nego mi jedni druge.

Ali budimo optimistični.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitimepon srp 05, 2010 7:19 pm

Slažem se sa skulpom, teško da bi oni ušli u rat s nama, em su superiorniji od nas u svakom pogledu, a čini se da su oni ovdje već jako, jako dugo, tako da su nas mogli napasti da su htjeli. Ako pak mi njih napadnemo, znat će oni sebe obraniti, bez da uzvraćaju udarac. Vrlo vjerojatno oni već i imaju iskustva sa vrstama koja su na sličnoj razini razvoja na kojoj smo mi.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića   Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izvanzemaljci (bića), svemir, vjera - vjerovanja i otkrića
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vampiri
» nova vjera... pridruzite se..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: