Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Veterinarski savjeti

Go down 
+9
Perpetuum sapiens
floridana
Alpha
whitelady
hawara
Legionar
biga
Svjetloisjena
Wickey666
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimeuto tra 13, 2010 10:35 am

Mislim da je dobro da imamo ovakvu temu na forumu jer svakom ponekad treba savjet. Ja nisam veterinar ali nadam se da netko je Veterinarski savjeti 158397 ili bar da ponešto zna o zdravlju životinja. Pa ako nema nitko ništa protiv ja bi započeo: Imam doma malu micu stara je negdje 8 mjeseci, uvijek je bila živahna i zaigrana ali u posljednja dva dana samo leži i spava, jako slabo jede i nemože se čak popesti ni na fotelju, dok je dragam osijetim da joj je kralježnica nekako čudna i kao da ju boli, odmah se počne makivati. Žao mi ju je tako gledat, a za sada izbjegavam veterinara jer se bojim da me nebi opro za neku dobru svotu, a baš i nisam pri novcima(pretpostavljam da nisam jediniVeterinarski savjeti 158397 ). Pa ako netko ima kakav savijet bio bih mu veoma zahvalan da ga podijeli.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:40 am

Nisam ni ja veterinar, ali ovo zvuči opasno. Odvedi je ipak veterinaru da je pogleda, pitaj unaprijed koja je cijena usluge, sam pregled ne može biti strašno skup, a na tebi je da odlučiš hoćeš li je liječiti ili ne ukoliko je to potrebno (cijenu liječenja može ti reći unaprijed, barem približno). Ukoliko pak odlučiš ne voditi je veterinaru, pazi da ne dehidrira - bez jela može preživjeti više dana, ali ako prestane piti ne preostaje joj puno vremena tuzni
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimeuto tra 13, 2010 1:27 pm

znaš šta? ako kažeš da je leđa bole, vjerojatno je dobila udarac jer mačku skoro nikad leđa neće zabolit sama od sebe(mislim kao čovjeka)... ovako...

ja sam svom mačku davao četvrtinu andola(rastopio u vodu) jer je isto tako stalno ležao i ništa jeo nije...
neznam gdje živiš, u gradu ili na selu, jer stari ljudi vjeruju da mačke imaju neku travu(zovu je macina trava) koje mačke jedu i to im pomaže ozljede liječit... moguće je jer taj isti moj mačak kad ga je zmija ugrizla za glavu je stalno odlazio u polje i jeo neku travu...
kao što je rekla Svjetlo, bolje bi bilo da je odvedeš veterinaru jer će on sigurno znati točno šta joj je... mi možemo samo nagađati...
al pazi da ne dehidrira, jer to je mačkama jako opasno...

et nadam se da će ozdravit... čvrste su to životinje!! :)
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimesub tra 17, 2010 12:23 am

Eto samo da vas obavijestim...ako vas zanima :)). Bio sam kod veterinara i reko je veterinar da mica ima virozu, dao joj je neku inekciju, i živnula je odmah isti dan, sve to platio 80 kn, nije tako ni strašno.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimesub tra 17, 2010 12:30 am

Baš sam htio pitati kako je :)
Laknulo mi je puno, nećeš vjerovati koliko sam mislio na nju, hvala na obavijesti :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimesub tra 17, 2010 4:40 pm

Wickey666 je napisao/la:
Eto samo da vas obavijestim...ako vas zanima :)). Bio sam kod veterinara i reko je veterinar da mica ima virozu, dao joj je neku inekciju, i živnula je odmah isti dan, sve to platio 80 kn, nije tako ni strašno.

Super, baš mi je drago whee ides
[Vrh] Go down
hawara
Riba
hawara


Female
Aries Snake
Broj postova : 189
Age : 34
Location : Germany
Registration date : 09.11.2010

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimeuto stu 09, 2010 7:20 pm

Nisam ni ja veterinar,ali imam bolesnog psa.
Star je 13 mjeseci, u posljednjih je mjesec dana smrsavio 10-ak kilograma.Dijagnosticiran mu je sum na srcu , voda mu se "slijeva" u vrat (vet. je prvotno mislio da ga je nesto ubolo). Pije tablete, i dobio je vec inekcije. Mora jos kardiologu i vjerojatno na OP.(???)
Ne moze bas hodati,tuzan je i ne reagira ni na koga.
Prije je bio veseo,zivahan...
Zanima me da li je itko imao slican problem ?
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimeuto stu 23, 2010 10:11 am

@hawara žao mi je zbog tvog psa!

ja s mojim imam jedan mali problem ,jučer mi je kujica negdje na dvorištu pokupila lijepilo za miševe i sva je ljepljiva ,kako da joj to skinem s dlake i s čime?

bila bih zahvalna ako tko zna odgovor!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimeuto stu 23, 2010 11:15 am

Jesi probala benzinom pa ju poslije operes.
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimeuto stu 23, 2010 11:14 pm

nisam al probat ću ,tnx!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimesri stu 24, 2010 1:02 am

Ajd pa javi kako je proslo.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:46 pm

Moja maca često kiše. Jel moguće da je alergična? conf1
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:51 pm

moguće je... postoji ta bolest i kod kućnih životinja...
al opet možda je jednostavno prehlada...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimepon sij 03, 2011 4:22 pm

Mozda je alergicna na macju dlaku ko ja kava
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimepon sij 03, 2011 4:46 pm

@biga, ma to maca već jako dugo.

Bilo bi smiješno da je, kad ja već nisam alergičan na mačke, moja mačka alergična na ljude lol
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimepon sij 03, 2011 11:26 pm

Alpha je napisao/la:
Mozda je alergicna na macju dlaku ko ja kava
rofl2

[Vrh] Go down
Perpetuum sapiens
Prašina



Male
Taurus Goat
Broj postova : 2
Age : 32
Registration date : 11.02.2011

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimepet vel 11, 2011 5:49 pm

Pozdrav svima...

Imam macu vec godinu dana i bila je extra zdrava do prije 2 dana kada sam primijetio malu kvrzicu s lijeve stranje njeno vrata. U pocetku je bila sasvim mala i skoro neprimijetna, ali sada se znatno uvecala. Macka je i dalje ostala vesela i zivahna, nije izgubila apetit niti na tjelesnoj tezini, medjutim, zabrinut sam sto se tice te kvrzice...

Molio bih ako ima ko kompetentan da mi odgovori sta bi moglo biti u pitanju...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimepet vel 11, 2011 5:51 pm

Da joj se nije krpelj zavukao? Ako je bas kuglica ispod koze odvedi ju veterinaru.
[Vrh] Go down
Perpetuum sapiens
Prašina



Male
Taurus Goat
Broj postova : 2
Age : 32
Registration date : 11.02.2011

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimepet vel 11, 2011 5:53 pm

Alpha je napisao/la:
Da joj se nije krpelj zavukao? Ako je bas kuglica ispod koze odvedi ju veterinaru.

Ne vjerujem da bi mogao biti krpelj jer za 25 mjeseci otkad je kod mene nije nikako napolje izasla... :S Vise mi lici na neko upaljenje zlijezde ili nesto tako... :S

Hvala u svakom slucaju...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimepet vel 11, 2011 5:57 pm

Svejedno bi mogao doci krpelj iako nije isla vani. A moze biti i neki tumoric ili samo nateknuta zlijezda kako kazes. Postavi sliku ako imas. Iako je najbolje da ju odvedes veterinaru. Sretno :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimened oľu 18, 2012 9:52 pm

Imam problem s mladim mačkom. Nema ni punu godinu. Dosta se šeće po vani.
Jučer se počeo ponašati jako čudno. Ležao bi na podu s malo priglupim izrazom i jako se sporo kretao ili se ne kreće uopče. Do danas se nije ništa poboljšao. Samo sjedi ili se onako ščućuri, ali ne normalno, opušteno kao mačka već kao da je spreman na skok i još pogne glavu, kao da će povratiti, ali ne povrača ili odaje znakove grčenja želuca.
Koliko sam primjetila jede i pije normalno, samo ne žica (što je jaaako čudno pošto se taj mačak više hrani žicanjem nego svojom hranom) ubiti ništa ne radi što zahtjeva energiju.

Sumnjamo da ga je netko lupio iako kad sam ga prepipala nije mjauknuo da ga nešto smeta ili boli, da se nositi.

Da li netko možda predpostavlja što se događa jadnoj mački?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimepon oľu 19, 2012 1:05 am

Hm...to je jako teško reći. misli
Stvarno nemam iskustva sa mačkama, ali pitam se je li nešto pojeo (samo se nadam da nije nabasao na neki otrov confused ). Možda bi tako nešto moglo biti u pitanju, budući da nema uobičajeni interes za hranom.

U svakom slučaju, probaj konzultirati veta što prije i javi nam novosti.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimepon oľu 19, 2012 10:03 pm

Ima potres mozga mačak. :( izgleda da ga je netko dobro lupio. Malio je bolje danas , živne na trenutak ali je počeo povraćati. ako ništa vratio se žicanju :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimepon oľu 19, 2012 10:05 pm

Ajoj. face Pa ne znam tko bi samo tako mogao mlatnuti mačka i iz kojeg razloga.
Nadam se da će se brzo oporaviti.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitimepon oľu 19, 2012 10:08 pm

Pa čuj susjeda je godinama se riješavala bacajuči ih u kanalizaciju (mojih mačaka) sad je starija valjda ga je s drškom metle ili nečim jer on nije baš pametan mačak. Život bi dao za malo salame,, tako ga je lakše namamiti. no
[Vrh] Go down
Sponsored content





Veterinarski savjeti Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Veterinarski savjeti
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Savjeti o Paranormalnom
» Modni savjeti
» Korisni savjeti o treniranju pasa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: