Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Veterinarski savjeti

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

Veterinarski savjeti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimepon oľu 19, 2012 10:10 pm

Ali, zašto se riješava tuđih mačaka? Sumnjam da joj ulaze u kuću ili rade neki nered po dvorištu.
Razumijela bih da se netko hoće riješiti mačaka koje vlasnik drži u zajedničkim prostorijama ili suvlasničkim dijelovima stana (poput moje lude susjede koja je imala 20 komada mačaka i za njima nije čistila roll), ali sumnjam da životinje na otvorenom baš rade toliko nereda.

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimepon oľu 19, 2012 10:16 pm

Pa.. susjedi imaju kanarince i vješaju ih vani na drvo blizu ograde.. a mačak ko mačak sjedi onda na kavezu i straši price :/ Inače susjeda ne podnosi životinje. Sumnja se da nam je jednom pustila psa van jer je lajao u dvorištu, što je rezultatiralo time da je pas završio pod autom. To je užasna osoba. Zbilja

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimepon oľu 19, 2012 10:21 pm

Tako znači. zubi Mislim da sam vidio mica macu. :P
Teško da se to može spriječiti sa mačkama, jer njih ne možeš držati pod kontrolom. Očito nemate dobre susjede.

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimepet oľu 23, 2012 12:51 pm

Mačak mi je lošije i lošije :( Ne jede nita osim paštete, gotovo se ne miče. Izgleda da ima visoku temperaturu a moji su odlučili da nemaju novaca za veterinara. Tako da svi držimo fige da preživi. :(

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimepet oľu 23, 2012 4:24 pm

umrvi mu andol u piće... ozbiljno, ja sam to radio sa moje 2 mačke kad ih je temperatura tresla... četvrtinu andola umrviš u vodu ili namažeš na hranu koju jede....

Gea je napisao/la:
Pa.. susjedi imaju kanarince i vješaju ih vani na drvo blizu ograde.. a mačak ko mačak sjedi onda na kavezu i straši price :/ Inače susjeda ne podnosi životinje. Sumnja se da nam je jednom pustila psa van jer je lajao u dvorištu, što je rezultatiralo time da je pas završio pod autom. To je užasna osoba. Zbilja
uzmi ptičarku i sa prozora vježbaj preciznost na kanarincima...

And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimepet oľu 23, 2012 4:52 pm

biga je napisao/la:

uzmi ptičarku i sa prozora vježbaj preciznost na kanarincima...
Pa da joj susjedi još otruju i psa. roll Nikad ne znaš s takvim ljudima.

@Gea, nadam se da će mačak ozdraviti.

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimepet oľu 23, 2012 9:53 pm

kako ja lijepo riješim takve ljude...

prije koji dan vodam psa naravno na uzici jer je već velika mrcina... nailazim preko MOJE zemlje, a susjedov brat mi dobaci: "skloni tog kera da pušku ne iznosim..."

lijepo sam pustio psa sa uzice i rekao mu: "aj molim te iznesi je..."

pokupio se kao majmun kakav i jeste... sa luđacima ne možeš normalno... s njima moraš ružno da bi te shvatili, jer jednostavno oni nemogu shvatiti lijep način...

And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimepet oľu 23, 2012 10:23 pm

Ma...kad mogu upucati čovjeka radi nekog sukoba oko npr. parkirnog mjesta, onda itekako mogu upucati neku životinju. Mislim da tu nema generalizacije.
Ja ne znam na što bi konkretno nešto postigao, ukoliko bi gađao npr. susjedove ptice. U Geinom slučaju, eventualno bi susjeda mogla zvati policiju, pustiti psa na ulicu ili nešto slično.
Naravno, susjeda bi rekla da je ona neopravdano napada i da je njen mačak maltretirao njene ptice u njenom dvorištu.

Majmun
Hladni

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1632
Registration date : 02.01.2012

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimesub oľu 24, 2012 2:57 am

U tom slučaju uzmi zračnicu i vježbaj preciznost na susjedima. Nemoj jadne ptice one nisu ništa krive.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimesub oľu 24, 2012 12:47 pm

veterinar je pogriješio jer je mačak imao simtom da je dobio po glavi... ali izgleda da se prije toga otrovao otrovom za štakore.. što je gore jer su slabi izgledi da preživi, a mi smo kasno reagirali jer smo se odnosili kao da ima traumu glave a ne da krvari u svoje tijelo..... Zato sad držimo fihge da preživi. Čak je ujutro jeo i pio malo vode i zna napraviti pauzu od disanja na usta pa diše na nos što je bolje nego jučer

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimepon oľu 26, 2012 11:48 pm

Mali maca je uginuo jučer kod veterinara prilikom dobivanja terapije :(

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 27, 2012 12:04 am

Žao mi je što je tako završilo. Eto, kod mačaka uvijek postoji veći rizik da im se nešto dogodi, jer ih ne možeš držati pod kontrolom. conf1

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 27, 2012 12:07 am

da :( pogotovo za tako dvorišno-kućne mačke. Bio je dio obitelji.. zajedno je spavao s pesekom ili s nekim od nas. pravi hahar i lopov kad treba papati.. baš mi nedostaje

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 27, 2012 12:10 am

Mogu misliti. Sjećam se kad si pisala o njemu i kad je stigao. Budeš se oporavila, bit će bolje. hug

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 27, 2012 12:28 am

Hvala na podršci hug Nadam se da je na lijepšem mjestu okružen pilećom posebnom :(

Majmun
Lyra

Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Registration date : 09.06.2011

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 27, 2012 12:58 am

Ajooj :-(

Majmun
Hladni

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1632
Registration date : 02.01.2012

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 27, 2012 1:00 am

Joj sad i meni žao mačka
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Veterinarski savjeti   Veterinarski savjeti - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Veterinarski savjeti
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2