Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako vidjeti svoga anđela čuvara?

Go down 
+2
Svjetloisjena
didica14
6 posters
Autor/icaPoruka
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Empty
PostajNaslov: Kako vidjeti svoga anđela čuvara?   Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Icon_minitimesub tra 17, 2010 3:31 pm

Ako želite da vam vaš anđeo pomogne,možete to učiniti na slijedeći način:

Sjedite na stolicu, okrenuti prema sjeveru, kičmu držite uspravno, stopala su paralelna na zemlji i uzajamno se ne dodiruju. Dlanovi su na koljenima.
Zatvorite oči i opustite se što dublje kako fizički, tako i psihički i stvorite stanje dubokog mira. Otklonite sve ometajuće misli i potpuno se opustite.
Spojte ruke u oblasti grudi, kao prilikom molitve i recite naglas ili unutar sebe sa što većom ljubavlju i iskrenosti , sa ljubaznim i iskrenim tonom, tri puta: „ Oče Naš Nebeski “. Kada završite, zamolite Boga, da vam pomogne da vidite ili opazite anđela, sa kojim želite kontaktirati, obratiti mu se ili zamoliti za njegovu pomoć. Možete si u tom trenutku i potpomoći posmatranjem specifične slike određenog anđela sa kojim se želite povezati.
Kada osjetite prisutnost anđela, možete otvoriti oči i pogledati njegov oblik. Ukoliko se anđeo vidljivo ne pojavi, budite strpljivi i istrajni. Mogu postojati razne blokade, koje ne omogućavaju trenutno viđenje anđela, ali ukoliko budete istrajni, uspjeh će zasigurno doći. Ako vidite anđela, koncentrišite se na svaki njegov detalj i uživajte u njegovoj ljepoti. Trudite se da osjetite tok pozitivne energije koji polako ispunjava cijelo vaše biće. Izgovorite mentalnu „ misao ili rečenicu “, koja je specifična za svakog anđela, što će prenijeti na vas njegovu anđelsku milost (uz sliku svakog anđela će biti navedena „ misao ili rečenica “, koja je specifična za svakog anđela).
Kada ste stvorili kontakt sa određenim anđelom, osjetili njegovo prisustvo ili ga čak i vidjeli, možete nastaviti sa slijedećom fazom. Opet zatvorite oči i koncentrišite se na to, kako ste anđela osjećali. Zamolite ga, da vam pomogne sa konkretnom situacijom u kojoj trebate pomoć. Onda u sebi stvorite sliku ili recite sami sebi, kao da ste već dobili to, što ste tražili ili za šta ste zamolili. Budite srećni, jer je sve onako, kako ste željeli.
Zahvalite Bogu srcem punim ljubavi, zahvalnosti i zahvalite anđelu za njegovu pomoć. Polako otvorite oči i nastavite sa svojim aktivnostima.
Vaše molitve će uticati na to kakve životne situacije i okolnosti će se pojavljivati, i tako će vam pomoći u rješavanju vaših problema.
Ako osjećate, da odgovori dolaze već prilikom molitve, dobro je da ih odmah zapišete. Ova jednostvna tehnika mora biti izvođena svakodnevno, sve dok ne postignete ono što ste željeli. Na kraju - osim toga što ste postigli željeni cilj – možete uvijek računati na novog fantastičnog prijatelja, koji će uvijek biti uz vas i sa vama.

Preuzeto s : www.joga-tantra.rs.ba
Meni je jednom uspijelo,ali mi anđeo još nije pomogao xD
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako vidjeti svoga anđela čuvara?   Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Icon_minitimesub tra 17, 2010 4:35 pm

Lijepo :)

Mislim ipak da načina za pozivanje anđela čuvara ima onoliko koliko ima ljudi koji vjeruju u njih i pozivaju ih :)

Btw, ne bi li ova tema spadala na Duhovnost?
[Vrh] Go down
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako vidjeti svoga anđela čuvara?   Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Icon_minitimesub tra 17, 2010 6:41 pm

Gledala sam kakvih tema ima u duhovnosti,ali nisam baš naišla na neku sličnu ovoj,pa sam misla to stavit ovdje :/
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako vidjeti svoga anđela čuvara?   Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Icon_minitimepon tra 19, 2010 2:07 am

jesi probala?dali ti je uspilo?
[Vrh] Go down
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako vidjeti svoga anđela čuvara?   Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Icon_minitimepon tra 19, 2010 2:11 pm

Pa,vidjela sam malu figuru,ništa posebno,ali treba puno vježbati ^^
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako vidjeti svoga anđela čuvara?   Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Icon_minitimesub tra 24, 2010 1:14 pm

vjezba cini majstora :P
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako vidjeti svoga anđela čuvara?   Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Icon_minitimepon tra 26, 2010 4:45 pm

Isto tako i majstor čini vežbu...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako vidjeti svoga anđela čuvara?   Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Icon_minitimesri lis 20, 2010 11:23 am

Da malo osvjezim temu :)


Nedavno sam kupila knjigu "Andjeli cuvari i duhovni Vodici". Jos je nisam pocela citati ali u njoj bi trebale biti navedene i neke tehnike kako lakse doci do toga da vidite svog Anjdela cuvara :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
nesmeta ništa
Stanica
nesmeta ništa


Male
Pisces Horse
Broj postova : 15
Age : 46
Location : koja treba,ima me svuda!!
Registration date : 19.12.2010

Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako vidjeti svoga anđela čuvara?   Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Icon_minitimesri pro 29, 2010 1:54 am

iskreno,ja i nemam neku potrebu da ga vidim,jednostavno vjerujem u njih,osjetim ih,a i kroz neke situacije u poslu i "životnom" hobiju,jednostavno su me spasili.E sad,to su bili neki fizički kontakti,a i kroz misli,jednostavno su mu rješenja dolazila!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako vidjeti svoga anđela čuvara?   Kako vidjeti svoga anđela čuvara? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako vidjeti svoga anđela čuvara?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Svoga tijela gospodar (1957)
» Ne vidjeti namjeru...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: