Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Zasto sam presla na islam?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6272
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet tra 22, 2010 12:13 pm

Fantom je napisao/la:
MoW je napisao/la:

Hmm... nego sad se pitam, je li prvo muškarcu žena ili dijete... misli

Ma tu nema dileme,kakvo djete,prvo Bog pa zena........

Koliko sam samo takvih svetih zena karao u odsustvu njihovih majmuna(citaj muzeva)

Ja se samo nadam da nikad u životu neću morati birati između žene i vlastitog djeteta, recimo da mogu samo jedno spasiti iz vlaka.

A što se tiče tih "svetih žena", one nisu nipošto svete, to i sam znaš.

Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet tra 22, 2010 12:22 pm

@MoW...ni jedna zena nije sveta i bezgresna osim Marije(Gospe),mada je i to
pod velikim znakom pitanja....

Zadnja promjena: Fantom; čet tra 22, 2010 12:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet tra 22, 2010 12:23 pm

Fantom je napisao/la:
...Koliko sam samo takvih svetih zena karao u odsustvu njihovih majmuna(citaj muzeva)
Jedna stvar me zanima...tko si u toj prici ti, a tko je tvoja zena? Jel tvoja zena majmun kojem muz kara okolo neke slicne njemu? Jer nekako kao da cinis razliku izmedju sebe i zene s kojom spavas sa strane. Ja ne vidim razliku. Ti varas svoju zenu, ona vara svoga muza. Znaci ona je drolja, muz joj je majmun. A ti si? A tvoja zena je?

Vidi, ne moralisem ja tu tebi nesto. Dapace, nista. Jer svaka prica ima kontekst. Ja ne znam zasto ti varas zenu. Vjerojatno ima dobar razlog. Ne znam zasto ju ne ostavis ako vec imas potrebu spavat s drugima. Vjerojatno i tu ima dobar razlog. Ne znam zasto neka zena vara muza s tobom ili s bilo kime. Sigurno i ona ima dobar razlog. A mozda nitko od vas nema nikakav razlog. I dalje je to vas izbor i ja to mogu razumjeti. Ali ne mogu razumjeti zasto impliciras da niste isti...mislim ti i muskarci poput tebe kao i zene poput vas...

Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet tra 22, 2010 12:36 pm

Ček, ti misliš da on to zbilja radi? :P
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet tra 22, 2010 12:41 pm

@Alpha,ne znam za druge niti me interesuju.
Ja i moje zena smo zajedno iz cistog interesa,zajedno je mnogo sta lakse.
Na pocetku je bila samo sirova ljubav a danas je interes ili cista nuzda koja naravno ima primjese postovanja i ljubavi.
Ja imam lijepu suprugu,znaci imam dobru zenu,majku i domacicu.
Ona ima dobrog i lijepog(ne znam da li to mogu reci za sebe jer su meni svi muskarci ruzni,pa vjerovatno ni ja nisam daleko od prosjeka) muza koji dobro zaradjuje,ima sve sto zeli,doduse
kao sto sam to vec jednom rekao,zbog posla sam cesto odsutan.

Dok traje,traje,bice nam lijepo i ja zelim da tako ostane do kraja ali ako
primjetim bilo kakve nesuglasice,zahladjenje odnosa,bilo kakve
suvisne rasprave sa njene strane...slijedi kraj.......zdravooooooooo...
Ona sebi ja sebi,mozemo ostati prijatelji ali i nemoramo,niti je ona jedina i
nezamjenjljiva niti sam ja jedini a pogotovo nisam nezamjenjljiv.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet tra 22, 2010 12:48 pm

Ejjj...ne trazim ja nikakva opravdanja. Nisam ni cinicna ni ironicna kada kazem da vjerujem da svatko ima svoje razloge, svoj kontekst. Bas to sto si kazao za sebe mozda ima isto i ona neka druga. Samo hocu kazati da nije ona nesveta radi toga kao sto nisi ni ti nesvet. Ja nisam kompetentna da sudim o ljudskim djelima i svetosti istih. Svasta covijek prodje i odigra kako najbolje zna...pitanje je samo jedno - sto je iz toga naucio.

Moderni čovjek

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet tra 22, 2010 1:24 pm

Fantom, jel zna tvoj sin da ti varaš ženu? I jel vara ona tebe? Jel ona zna da ju varaš?

Riba

Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Registration date : 12.03.2010

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet tra 22, 2010 1:52 pm

Šta je to "prevara"?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet tra 22, 2010 2:30 pm

@Legi...ovo nije ispovjedaonica...mislim da nije u redu pitati takva pitanja. Razumijem zasto imas potrebu pitati ali to je vec malo predirektno. Svatko ce reci koliko zeli. Ne znam...meni je malo preko granice pitati to...

@P.J....dobro pitanje...u ovom slucaju pricamo o fizickoj 'prevari' koja to niti ne mora biti jer su moguce sve karte otkrivene od svih aktera... Tesko bih definirala taj pojam...mislim da se radi o prekidu jednog presutno sklopljenog pakta povjerenja izmedju dvoje ljudi...prekid tog povjerenja uzrokuje emotivnu patnju ovog drugug. Do toga moze doci slucajno (jer jedna osoba jednostavno ne smatra da bi njen postupak povrijedio suprotnu stranu) ili namjerno (gdje osoba zna da bi to povrijedilo suprotnu stranu ali igra na princip 'ako prodje prodje')...

Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet tra 22, 2010 2:33 pm

Pohotni Jarac je napisao/la:
Šta je to "prevara"?

Dobro pitanje...

Ne vjerujem da taj pojam neko od ovdje prisutnih moze pravilno definisati...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet tra 22, 2010 2:42 pm

Da, slazem se da je to jako tesko za definirati...tim vise sto se moze desiti da netko nekog prevari ne znajuci da to radi jer taj isti postupak sa druge strane ne bi prouzrokovao taj osjecaj izdaje/boli kod ovog prvog. Ako me kuzite...

Ipak, to su vise ekstremi...ove obicne domace prevare su prilicno prosto definirane - ne cini drugome sto ne zelis da taj cini tebi i ne cini nista cime se ne zelis pohvaliti ispred majke (ili djeteta). Ako to radis znaci da radis nesto krivo.

Moderni čovjek

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet tra 22, 2010 9:32 pm

Alpha, kad je već Fantom ispričao kako i koliko vara ženu, koja mu je taktika u tome zaista ne vidim problem u tome da kaže zna li njegov sin za to.

@Fantom, P.J. je dobro iskomentirao, ako žena isto vara nije to prevara. Iskreno, nije me briga.
Ovo bih ti htio reći. Moj tata je na razne načine varao moju mamu. Moja mama se cijelo vrijeme nadala da će se on popraviti i cijelo vrijeme mislila da će joj se u konačnici vratiti. Naravno, tako nije bilo i sada nije u baš lijepom stanju.
Druga, važnija stvar. Moj stari se hvalio mojoj sestri i burazu kako je varao mamu. Sestra je samo šutila, a buraz nije znao kako da reagira pa se nasmijao. Stari ih je pitao jel ih to smeta. Pazi ti to pitanje. Rekli su da ne. Ovaj je bio preponosan na to.
A sada ću ti reći što je bilo kada se sestra vratila doma - plakala je cijelu ibogu noć. Cijelu noć. Skrivala je to od mame 2 mjeseca i onda je pukla i rekla joj to. Mama bila ljuta na sestru što joj je to skrivala, a sestra bila povrijeđena i maminim i tatinim postupkom.
Moj buraz... on je to drugačije primio. No posljedice su ostale. Boji se da ga cura ne bi varala, iako zna da ga nikad ne bi prevarila, stalno je u strahu, i jako pati što nema normalnu obitelj pred koju može dovesti curu. Mislim, sve je lijepo, obitelj glumi neko vrijeme, al' onda svima dopi** glumiti... takve stvari sje*u vezu. Ako ne znaš, jaaaako je važno za dobru vezu imati podlogu složne obitelji.
A sestra u vezi... i buraz i sestra, pogotovo buraz, su dosta dominantne osobe, no sestra u vezi... ona zbog takvog roditeljskog braka ima skroz varijacije, od toga da jedno vrijeme tolerira pa do drugog vremena da poludi na dečka. Uglavnom, dečko radi stvari koje ne bi trebao, a zna da može, pa iskorištava.

Ja ne pričam neke nirvana priče da je to OK sa mnom i da tko sam ja tu da ti pametujem. Žena, sin, obitelj... ti si otac. Ocu se teško suprotstaviti. Ja sam veoma inatljiva, tvrdoglava i prgava osoba. Pričam ono što mislim, bezobzirno o kome se radilo. Ali... kada stanem pred tatu to je jedna druga stvar. Ne znam što da mu kažem i onda se kasnije izjedam što mu toliko stvari nisam rekao. Zatim mu strusim sve, još gore nego mislim, pa ga povrijedim iako to nisam trebao. Moj tata je inače jedna odlična osoba, no ima kronični manjak samokritičnosti i ogromnu samodopadnost. On i dalje misli da nas sve te njegove prevare nisu pogodile, i dalje misli da je to samo sex sa drugom ženom. Nema pojma. Lako vjerojatno da ni ti nemaš.
Zato pitam jel žena i tebe vara. Jasni su mi takvi brakovi.
Ako ona tebe ne vara, hmmm, nemam pojma kakva ti je žena, ali u 90% slučajeva se tek naknadno shvati koliko joj je to boli nanijelo.
O djeci da ne govorim. Zato pazi. Možda ti se trostruko obije o glavu.

EDIT: Alpha, da ne bi mislila, ne ispovijedam se ja sad uopće. Ne pišem ja ovo jer se želim potužiti. Što meni netko preko Foruma može reći? Ništa.
Želim, ako već ne zna, Fantomu objasniti kako sve to može ispasti. Moj stari je razmišljao apsolutno jednako kao i on prije 15 godina. Gotovo su isti. A kako je sve ispalo sada... zato to govorim Fantomu. Ako možeš spriječiti, bolje da spriječiš. Nemoj ništa govoriti djeci.

Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet tra 22, 2010 10:09 pm

Fantom je napisao/la:
@MoW...ni jedna zena nije sveta i bezgresna osim Marije(Gospe),mada je i to
pod velikim znakom pitanja....

Gospa, čovjekova kvintesencija, Ideal, Svjetska Djevica, Sophija, majka Bogova, Matrix, Mudrost, Blistava Djevojka, Nebeska Žena. Yin, Maat, Izida, Gea, Maya, En Soph...

Vjeruj mi, Ona je bezgrešna jer nije iz ovog grešnog doba. Lako je naći opravdanje za nešto. Gdje god postoji ljubav, stvarna ljubav, nema potrebe za varanjem. Kad ljubav prestane, onda je bolje i vezu prekinuti, nego mučiti i sebe i druge.

Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet tra 22, 2010 10:11 pm

@Legi Hvala ti što si se otvorio. Ja sam tu ako ti ikako mogu pomoći.

Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   pet tra 23, 2010 12:41 am

Legionar je napisao/la:
Alpha, kad je već Fantom ispričao kako i koliko vara ženu, koja mu je taktika u tome zaista ne vidim problem u tome da kaže zna li njegov sin za to.

Želim, ako već ne zna, Fantomu objasniti kako sve to može ispasti. Moj stari je razmišljao apsolutno jednako kao i on prije 15 godina. Gotovo su isti. A kako je sve ispalo sada... zato to govorim Fantomu. Ako možeš spriječiti, bolje da spriječiš. Nemoj ništa govoriti djeci.

@Legi,potpuno te razumijem i evo reci cu ti.
Ja uopste to ne radi kao tvoj tata niti to radim namjerno.
Naravno da to moj sin ne zna niti uopce bilo ko zna.
To se desi slucajno i tu osobu vidim tu vece i vise nikada u zivotu,daleko od mog grada.
Naravno ta osoba zeli ponovni sastanak,broj telefona itd...ali im tu zelju
nikada nisam ispunio.
I kao sto sam vec rekao,u 20 godina braka,to se desilo mozda desetak puta,ne vise...
Velika je razlika izmedju mene i tvoga oca...

P.S. I kao sto rece MoW i ja sam tu da ti pomognem ako treba,nekim savjetom
ili na kraju krajeva mogu da te i usvojim,vjerujem da bi ti bio mnogo bolji
otac od tvog bioloskog oca...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   pet tra 23, 2010 4:01 pm

@MoW, Fantom, post nisam napisao s ciljem da tražim pomoć, nego da na temelju svoje situacije pokažem zašto neke stvari nisu dobre. No ipak, hvala :)

Fantom, , što ti garantira da jedanput nećeš naići na ženu koja će te zaokupiti više od tvoje sadašnje? Sam si rekao, niti si ti nezamjenjiv, niti je ona. Zamisli da naiđeš na jednu koja ima ono što tvoja sadašnja nema, koja nema mane koje tvoja sadašnja ima i koja ima vrline koja tvoja nema. I nema izbora, zaljubiš se...

Eto, da ti opet na svojem primjeru kažem. Moj stari mi je pričao roll U početku su bile sve daleko od njega, kada je radio na terenu, na poslovnim putovanjima. Započelo je u Italiji, nastavilo se u Alžiru, Rusiji i na prostorima bivše Juge. Pri početku ga to nije odvajalo od moje mame, ali kasnije ju više nije doživljavao svojom.
Taman kada sam se ja rodio sve njegove priče da su mu druge žene bile samo usputni sex, da se u konačnici vraća mojoj mami, su pale u vodu. Zaljubio se u drugu. Veza je trajala 11 godina...
Znaš li s koliko godina je upoznao tu drugu? S 40 miga
Samo godinu dana prije govorio je i mislio je isto kao i ti miga
Ne znači da ćeš i ti tako, samo ti postavljam pitanja. Ne moraš nama odgovoriti na njih, odgovori na njih samome sebi.

Višestanični organizam

Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 58
Registration date : 17.06.2010

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet lip 17, 2010 4:47 pm

Meni samo nije jasno kako jedna osoba moze biti toliko licemjerna....da s jedne strane toliko brani vjeru, kuje je u zvijezde, spremno ce krv proliti za nju, govori o nekom velikom naslijedju svojih predaka.....a s druge strane, radi jedan od smrtnih grijeha iste te vjere, (pozuda,blud), nastao kroz odgoj istih tih predaka koji su praktikovali istu tu vjeru ....i jos na dugo i na siroko pravda te svoje postupke shock shock shock

Toliko bizarnosti da je nepojmljivo! Boink

Fantom....stvarno se trebas sam nad sobom zamisliti...ti sam sebe dovodis u kontradiktornosti i najvise sam sebe lazes....ne svoje dijete, svoju zenu,neku drugu zenu,drugog covjeka, Boga, vec sebe, najvise sebe.......a sto je najtuznije, mislis da si bogomdano u pravu no

Lijepo ti je to naslijednje, a isto te ceka, blago tebi no
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet lip 17, 2010 5:09 pm

Je li ti solarni vjetru komentarises Fantoma ili ovu ljepoticu sto je presla na islam...???
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet lip 17, 2010 5:15 pm

Tebe komentira Fantom...zar se ne prepoznajes?

Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet lip 17, 2010 5:17 pm

Pa da otvorimo temu o Fantomu...???
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet lip 17, 2010 5:22 pm

Pa ne treba. Vec imamo ovu zubi

Višestanični organizam

Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 58
Registration date : 17.06.2010

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet lip 17, 2010 5:27 pm

Mislim da Fantom uziva da ga se komentarise, mozda zato i radi sta radi...jer ima potrebu da bude u centru paznje....a lose stvari te najbrze i dovedu u centar zbivanja....
Na kraju krajeva, koji bi i bio razlog na net iznositi neke privatne stvari?
Nemam namjeru da trosim vrijeme na hranjenju necije takve opsesije, rekla sam sto sam imala sto se tice njega a kada on vec uziva u takvom svom zivotu,eto ga tamo....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet lip 17, 2010 5:28 pm

E, zeno...znas sta...totalno mi se svidjas cerek

Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet lip 17, 2010 5:32 pm

I meni se svidja a izgleda mi i poznato...

Prvi post pa se uhvati za Fantoma...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   čet lip 17, 2010 5:55 pm

pitam se tko na koga bi te mogla podsjećat... hmmmm.... confused

edit: ontopic... cura je rekla: Shvatila sam da je islam disciplina koja reguliše svakodnevni život čovjeka i da u zamjenu nudi duhovno-moralnu stabilnost, jer religioznost je baza.

jel ona uopće zna kakva je situacija u većinsko islamsim zemljama sa pravima žena?? jel ona ima pojma kad će oni tamo prestat žene ubijat samo zato što su im dosadile?? lako ti je u nas bit muslimanka... otiđi u islamske zemlje pa ćemo vidit koliko će izdržat...
da, disciplina totalna... cccccc....
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Today at 5:16 pm

[Vrh] Go down

Zasto sam presla na islam?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Graviranje
» Bolje vas nasao...