Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši snovi - sanjarica

Go down 
+79
Bella.Lilly
ditta
lera
LaBibica
Remke
tinityrannical
Fantom
Jedi Mind Tricks
2pac
kingman745
Hladni
Novus ordo seclorum
KidagakashNedakh
megawar888
darkmoon
Dada289
Johnny wayne
Mystique
Kahali
Buby30
Lyra
InaNNaa
Korplikan
Einar
cy86
Narayana
kika13
Foto
Blizzard
Sin_Nanna
Astral WOlf
DrChaos
Lollo666
Neo
Saiyan
PEPE-Top Secret
Sang Real
floridana
Findo
Backpacker
Green
Melkior
Tonks
Sylvia
hawara
TokyKido
Miljan
whitelady
ZoneBreaker
primitive101
jade
Deti
rini
MoW
gloria_g
Chakotay
Lithium
hromi
ukiss
Star
schmizzl
flory
Dragony
Flamezar
Kruno10
Gea
biga
Balance
daughter_of_Sun
bros
Athena
Truman
mEN_iN_WHite
Mama
zvezda
Dantalion
Alpha
Berny_Sinara
Legionar
83 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimesub tra 03, 2010 3:30 pm

Zbog nedavnog ispreplitanja nekih rasprava i običnih sjećanja na snove otvaram ovu temu za postanje i pričanje vaših ''običnih'', normalnih snova. Tu bismo mogli komentirati razne vrste snova te ih tumačiti.

No, za rasprave općenito o snovima, posebice lucidnim snovima imamo drugu temu na koja se iznose iskustva s malo neobičnijim snovima.


Zadnja promjena: Legionar; pon tra 26, 2010 5:13 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimesri tra 07, 2010 10:18 pm

sanjala sam 2 put isti san...da su me neki lopovi ganjali i htjeli me opljackat i pritom mene oteti,sjecam se bijelog kombija i sjecam se da sam trcala susjedu da pozovem muriju niam mogla na 92 pa sam morala zvat 112 :D i bjezala sam i nekak sam se kod susjeda sakrila :D hmmm sta taj san treba znaciti ja neznam
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimečet tra 08, 2010 12:05 am

Znaci da puno gledas CSI serije zubi
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimened tra 11, 2010 12:53 pm

ma neeeeeeeeeee :D je moj tip serije bas :D ne volim CSI :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimepon tra 12, 2010 1:27 pm

danas sam pak sanjala da je moj dragi macak Jozica (nismo ga vidjeli oko 1mj i pol) poceo trunut,bube u ocima,iz usta mu zivotinje izlaze i nakraju onaj smrad trulezi fuj :( to je nes najodvratnije sto sam osjetila u stanu :(
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:39 pm

preksinoć sam sanjao..
bio sam negdje sa nekim ljudima na nepoznatom mjestu, kopali smo zemlju, bila je cijela crvena. kopali smo duboko i pojavila se neka crna tekučina, nitko nije znao šta je to i nitko se nije usudio uzeti uzorak. odjednom se kraj mene pojavi moja mala mica maca i mijau mijau mijau meni pa pogledava dolje u to i u mene. gledam ja dolje u to i to crno se malo povuče i vidim neki otvor kao prolaz. i skoči mica u to crno i krene unutra i ja za njom. preplivali smo kanal i došli u neku spilju. malo šećemo i vidimo stepenice neke koje vode prema gore, krenemo njima i izađem u svojoj garaži van iz poda. izađem iz garaže, vani noć. uđem u kuću, polako se šuljam, mračno je, u ruci imam onaj teleskopski pendrek. dođem do kuhinje. a u njoj nešto veliko stoji kod sudopera, nešto nalik kamenom kipu, prekriveno plaštom od glave do pete. mene trta hvata, neznaš šta je to. i počne se to polako okretati prema meni. kada se okrenulo i kad sam vidio facu, toliko sam se preplašio da sam zamahnuo pendrekom i razbio to. u strahu da nije još nešto takvo u kući pogledao sam u hodik ali nikog nije bilo. i pogledam nazat to šta sam razbio, jedan veliki komad je bio pokraj sudopera i gorio kao sviječa samo jačeg plamena i nekakve crveno naranđaste boje, a ostali komadi na podu. taj goreći sam ugasio i bacio na pod i opet bacio pogled na hodnik pa nazad u kuhinju, opet je bio pored sudopera i gorio. zatim sam otišao na kat, sa stubišta sam pregledao sve i sva vrata na sobama su bila otvorena, tišina. odem u maminu i tatinu sobu i stanem kod vrata. bacam pogled unutra pa na hodnik i tako nekoliko puta naizmjenice misleći da ću možda nešto primjetiti čudno, neku pojavu, ništa nije bilo. odem u sobu. vidim da netko leži na krevetu prekriven. pogledam, razmaknem posteljinu, mama i tata spavaju. ok. živi su i spavaju. odem prema svojoj sobi, a vrata odjednom zatvorena, a bila su otvorena. ovorim ih i pogledam u nju, nema nikog. sve moje stvari su u njoj ali mene nema. ok pomislim. nema me u krevetu jer sam tu, hodam. krenem prema dnevnoj sobi, sve normalno. i odem u sekinu sobu. dođem do nje. prekrivena posteljinom preko glave, odmaknem to da ju vidim. spava. i odjednom se probudi, počne vrištati, splašena, u nekom šoku što me vidi. rekao sam joj da sam to ja, i pitao zašto me se plaši. ali ništa ne reagira. pa sam joj smao rekao da zapamti jedan datum, da ga dobro zapamti. to sam nekoliko puta joj rekao. i otišao sam u prizemlje kad u blagavaoni je okićen bor, a ispod njega oni komadi od onog nečeg što sam zdrobio, a u kuhinji još onaj komad gori. prišao sam goru i te komade sam dogom odbacio od bora ali su se oni odmah vratili na mjesto di su stajali pod borom. shvatio sam da to nije nešto obično, i pogledao sam opet na komad koji je gorio i osjetio sam neku veliku prisutnos energije, više sile od tog gorućeg komada i onih ispod bora. i osjetio sam u sebi neku smirenost, kajanje zbog toga što sam to prije razbio, i nekakvu spoznaju. i zatim sam otišao nazad u garažu, tamo me je moja mica maca čekala, mijau mijau mijau i pokazuje mi da moramo ići nazad odakle smo došli. kada sam prošao tim prolazom opet sam se vratio tamo među one ljude di smo kopali to. i tada je taj san nestao. Vaši snovi - sanjarica 431276
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:53 am

ja jednom kao mali beba još u kinderbetu dok sam spavao, bio je uz prozor. i pogled na lijevo mi je bil kroz prozor, gledao sam nebo. i jednom sam doživio nešto, il sam sanjao il ne, neznam. al je bilo ovak, gledam nebo, vidim sjajne zvijezde, i na tren skrenem pogled i pogledam opet van i vidio sam anđele kako su odnijeli noć i donijeli dan. kome god sam rekao to, normalo odgovor to je tvoja mašta i tak to u tom smislu


Zadnja promjena: Dantalion; sri tra 14, 2010 12:55 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimeuto tra 20, 2010 10:09 pm

moj san od sinoć..

bilo je to u budućem vremenu
vani se počelo mračit nebo
navečer je bilo
više se ni jedne zvijezde nije vidjelo
na radiu su obavjstili da dolaze
nestalo radio signala
otišao sam u svoju sobu
osječao sam prisutnost neku
i samo sam zatvorio oći jer nisam htio ništa vidjeti
bojao sam se
osjetio sam nešto
i malo sam otvorio oči
vidio sam samo sve bijelo oko sebe
ali ne kao svijetlost
nigdje se nije mogao vidjet izvor svjetla
i sve je bilo kao da svijetlo to ima neku masu
kao da se nalazim u nečemu
a ispred mene u visini glave je bio neki elipsasti pulsirajuć naranđastocrveni prsten
zatvorio sam oči jer me bilo strah
zatim sam čuo njih kako govore nešto
bili mi u glavi
govorili su kako će na meni testirat neki njihov lijek
jer
oni su bili u ratu sa nekim
a ti njohovi neprijatelji su imali neko kao biooružje koje je njima nanosilo velike tjelesne ozljede
i bol
ali ih nije ubjalo
i oni su razvijali lijek protiv toga
i mene su prvo sa time ranili
to me je jako boljelo
užasno je bilo
i onda su mi dali to cjepivo
neznam kako su mi to dali
ali u trenutku kada su mi to dali
taj lijek
odvojio sam se dušom od tijela
i stajao sam ispred sebe i gledao svoje tijelo
trgao sam se od dernjave i boli
ruke i noge su mi bile pričvrščene da se nemogu micat
ali sam se tresao
užasno za vidjeti
ali ja to ništa nisam osjetio jer sam bio izvan svog tijela
ali tijelo mi je užasno patilo
koža mi se počela mjehurat
deformirat
i čuo sam Njih kako su rekli da nisu opet uspjeli
vratili su me u normalno stanje
našao sam se opet u svom tijelu
i za tren sam bio u svojoj sobi
izašao sam iz nje i otišao u dnevnu sobu
vani je bio dan
i pomislim ja kako bih to što mi se desilo trebao reć nekome tko se bavi sa time iztražuje
i u tom trenutku su mi se Oni javili telepatski
da ne govorim nikome šta se desilo i vizualizirali su ispred mene šta če mi napraviti ako nekome to ispričam
a vizualizirali su mi njihovo bojište, da će me tamo odvest
a to kako je izgledalo, ti sa kime su se borili
ono što su mi radili je bila sitnica
i rekao sam da neću nikome reć i nestalo sve
i probudio sam se
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimeuto tra 20, 2010 10:15 pm

...a ipka si rekao (tj. napisao)... hmmm... pitam se šta ćeš noćas sanjati???
;)

Ja se od tvog sna ježim... možda si zabasao u neku paralelnu dimenziju...? *
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimeuto tra 20, 2010 10:56 pm

a napisao sam ga, ipak je to samo san kaj ne, i još se radnja odvijala u budučnosti. neće valjda noćas dojurit po mene xD
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimesri tra 21, 2010 1:32 am

jeste kada sanjali da sanjate, pa se probudite i normalo nastavite svoj životni tok, pa skužite da je to san a ne stvarnost, i jedva se probudite??

prije nekoliko godina sam imao nekakav san,
u snu sam sanjao ali neznam više što to
probudim se pod dojmom tog sna
još neko vrijeme se izležavam u krevetu,
ustanem, obučem se
odem u kupaonicu, perem zube, umivam se
počešljam, sve šta inače radim.
odem u kuhinju po nešto za jest
vratim se u dnevnu sobu
i sjednem pred komp ko svaki dan,
došao tata u dnevnu sobu
nešto mi priča, razgovaramo
i odjednom on se složi sa nekom mojom mišlju,
i to je meni bilo čudno, al opet super, meni odgovara
ali mi nešto neda mira
pitam ja tatu još neke stvari
vidim da nije u redu
uvijek bi se protivio što se tiče tih stvari
ali sada je sve uredu šta se njega tiče
i tada sam sam sebi počeo govoriti da to nije moguče
i njemu da šta mu je
da nikad to nebi dopustio
nije mi bilo jasno šta se dešava
ja ne sanjam
spavao sam, sanjao sam neki san,
probudio se
ustao, spremio se, u kupaonici umio
u kuhinji bio, jeo
san ovo nije
ali nije ni stvarnost
nisam više tatu htio slušat
počeo sam sam sebi govoriti da je to san
to nije stvarnost, to je san
i počeo sam se pljuskat,
i ubrzo sam se probudio iz tog sna
u svom krevetu
u stvarnom životu.
zatim sam ustao i prošetao da provjerim jesam stvarno budan il još sanjam
jer taj san je bio prerealan. suspect
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimesri tra 21, 2010 9:41 am

@Dantalion, nemrem vjerovati!
Meni se to u zadnje vrijeme stalno događa. I to mi se dešava da se više puta probudim u snu, al i dalje sanjam. Dakle, neki dan spavam popodne i svjesna da sanjam zaključim da bi se trebala probuditi. I dignem se, odem u kupaonu, osvježim se, vidim se u ogledalu, odem u sobu i dogovaram s mužem koji je plan za popodne i skužim da još sanjam. Onda se opet na silu pokušavam probuditi i razgovaram nešto s klincima i opet skužim da sanjam. I onda treći put se dignem i protegnem uvjerena da sam budna-ali nisam confused I onda mi od četvrte uspije...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimesri tra 21, 2010 12:27 pm

Dantalion, što je bilo ove noći? Jel bilo kakvog nastavka sna? :)
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimesri tra 21, 2010 2:22 pm

@Mama
zamisli da tako sanjaš i ono, probudiš se i nastaviš dalje živjeti, i nakon nekog vremena se stvarno probudiš u bolnici i vele ti da si imala moždani, i da si bila u komi dost dugo.

@Legi, prijatelju svoj, noćas nije bilo nikakvog nastavka sna,
ali
bio je neki san il dva
nalazio sam se u nekom čudnom mjestu,
preljepo je bilo, ljudi svi dobre volje
išao sam u neku staru crkvu se molit za nekog,
crkva je bila predivna, stara neka,
kada sam ušao u nju
više nisam bio u njoj
nego u nekoj prostoriji sa nekim ljudima
neka žena je održavala propovjed
čudna žena
a primjetio sam dvije cure, sestre
jedna je imala crne štrample, traper minicu, neku žutu majicu
i kosu do ramena crne boje sa plavim pramenima
bila je otkačena,u svom filmu, briga ju za sve
jer nije bila svojevoljno na tom mjestu,
seka ju stalno smiravala
a ona je uvijek bacala kontra riječi onoj ženi koja je držala neku propovjed
uskoro je ta žena nešto dijelila
i ta cura je otišla i uzela šaku tog,
nešto kao tablete
i prvi put se okrenula meni
dala mi je jednu tabletu
i rekla mi gledajuči u oći
uzmi ju,
ja gledam tabletu,
neka tamnocrvena sa simbolom patke
pitam curu da šta to znači
čemu služi, samo me je gledala
i okrenula se
nisam ju progutao.
i uskoro ta žena je počela
uništavati neki predmet
više nisam mogao to gledat
i odlučio sam ju pitat
dal je razlog tome što uništava to bijes koji joj se nakupio dok je bila mala kada su nju tukli, pa se sada ona iživljava na tome šta joj ništa nije učinilo,
i bilo je još nešto što sam ju htio pitat ali se ne sječam više toga,
i kada sam krenuo do nje da ju pitam to
a ako bi mene udarila ja bi nju
i nje više nije bilo, nestala je,
izašao sam van iz te prostorije
i nalazio sam se u šumi,
i vidio sam
vuka, srnu, i medveda
trčali su šumom i nestali
i zatim su pored mene pretrčali
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimečet tra 22, 2010 5:30 pm

@Dantalion, mislim da bi dobila još jedan moždani :D No, u svakom slučaju s vremenom bum skužila kaj se to događa...
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimečet tra 22, 2010 7:13 pm

joooj noćsa sam imal čudne snove al se ne sječam ničeg, osim dva detalja. Legi me nešto pitao, al neznam više šta to. i jedan frend me pitao dal sam isprobao neki novi Googleov web browser. napravili su neke bolje od svih trenutnih preglednika
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimesub tra 24, 2010 10:35 pm

ja sam sanjao jedan veoma bolestan san. Sanjao sam svoju umrlu babu.... Ovako.. idem ja ulicom i vidim neku zenu prica ali je bila sama, ja samo kazem dobro vece kad se ona okrenu i ja vidim ko je i pocnem da bezim, "znate kako je kad vidite nekog ko je umro" ona mi stavila nesto na glavu kao lonac i ja ne vidim nista i odednom ja to skinem i pocnem da je bijem i lupam je pesnicama i obalim je na pod i pocnem da je gazim po glavi i ona nekako nestane. Jebo mater ali sta to treba da znaci sto sam ja sanjao??????
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimesub tra 24, 2010 11:05 pm

baka te došla posjetiti, da vidi kako si, fališ joj, a ti nju prebiješ. sram te bilo mlati

ja sam nekoliko puta sanjao baku, uvijek me je veselo promatrala, a jednom sam ju sanjao, radnja nebitna, ali rekla mi je u snu da me je vidjela nekoliko puta. tada sam ju zadnji puta sanjao
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimened tra 25, 2010 4:16 am

Dantalion je napisao/la:
baka te došla posjetiti, da vidi kako si, fališ joj, a ti nju prebiješ. sram te bilo mlati

ja sam nekoliko puta sanjao baku, uvijek me je veselo promatrala, a jednom sam ju sanjao, radnja nebitna, ali rekla mi je u snu da me je vidjela nekoliko puta. tada sam ju zadnji puta sanjao
Znas li ti da kad sanjas mrtve da ti govore desice ti se nesto lose. Barem su meni tako rekli.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimened tra 25, 2010 1:50 pm

meni se niša nije desilo. zadnji puta kada me je samo gledala, to sam ju sanjao na svoj imendan, i nakon toga sam ju sanjao na njen rođendan, ali u tom snu smo čak i razgovarali, nalazili smo se kod nje doma, a ona je došla vidjeti šta se sve promjenilo otkad je nema. i meni je rekla da me je nekoliko puta vidjela..
nakon toga ju više nisam sanjao
[Vrh] Go down
Truman
Prašina



Male
Gemini Tiger
Broj postova : 7
Age : 37
Registration date : 23.04.2010

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimened tra 25, 2010 4:40 pm

mEN_iN_WHite je napisao/la:
Dantalion je napisao/la:
baka te došla posjetiti, da vidi kako si, fališ joj, a ti nju prebiješ. sram te bilo mlati

ja sam nekoliko puta sanjao baku, uvijek me je veselo promatrala, a jednom sam ju sanjao, radnja nebitna, ali rekla mi je u snu da me je vidjela nekoliko puta. tada sam ju zadnji puta sanjao
Znas li ti da kad sanjas mrtve da ti govore desice ti se nesto lose. Barem su meni tako rekli.

Ovo u većini slučajeva nije tačno mada sam čitao slučajeve ljudi koji su u poznim godinama sanjali OBA roditelja što im je bio predznak da će tog dana umreti...ali to je retko.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimesub svi 01, 2010 2:16 am

Sanjao sam... sanjao sam da ulazim u veliku ckrvu. Naslonio sam se na staru drvenu klupu u prvom redu. Bilo je mračno. I staro, prašnjavo. Tu sam bio u potpunosti spreman priznati... što god treba. No onda nisam htio, da ne bi pomislili da sam vjernik. Da ne bi ostali ljudi u crkvi pomislili da sam doživio prosvjećenje od nekoga tamo. No mislim da je vrijeme poslušati što mi ta religija ima za reći. study
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimesub svi 01, 2010 2:35 am

Ja sam sanjala (jučer) da sam bila na sprovodu ne baš meni bliske osobe.
Bilo je puno cvijeća, vidjela sam kola, površinu tamnog drvenog lijesa i cijeli san je jako dugo trajao, iako se radnja zbivala samo na pogrebu. conf1
Pogledat ću u sanjaricu što simbolizira takav san.
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimened svi 02, 2010 5:44 pm

Meni se dogodilo nekoliko puta u zadnje vrijeme da u snu zmirim, dok nes radim kao da sam umoran :) i dalje sam ja sve normalno radio al kroz polu zavorene oci:)
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitimesri svi 05, 2010 10:58 pm

ja sam sanjao prije par dana predivan san. ukratko, barili smo se, i onda ono radili. pa više nije htjela, ali ju nisam pustio i reko joj da će sada vidjet kako se to radi, niej bitno kaj bilo, al me više nije htjela pustiti. a cura bila mlada, plave ravne duge kose, šlank, u crnoj kratkoj haljini.
jel tko odavde odgovara tom opisu??
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši snovi - sanjarica Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši snovi - sanjarica
[Vrh] 
Stranica 1 / 20.Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Lucidni snovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: