Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši snovi - sanjarica

Go down 
+79
Bella.Lilly
ditta
lera
LaBibica
Remke
tinityrannical
Fantom
Jedi Mind Tricks
2pac
kingman745
Hladni
Novus ordo seclorum
KidagakashNedakh
megawar888
darkmoon
Dada289
Johnny wayne
Mystique
Kahali
Buby30
Lyra
InaNNaa
Korplikan
Einar
cy86
Narayana
kika13
Foto
Blizzard
Sin_Nanna
Astral WOlf
DrChaos
Lollo666
Neo
Saiyan
PEPE-Top Secret
Sang Real
floridana
Findo
Backpacker
Green
Melkior
Tonks
Sylvia
hawara
TokyKido
Miljan
whitelady
ZoneBreaker
primitive101
jade
Deti
rini
MoW
gloria_g
Chakotay
Lithium
hromi
ukiss
Star
schmizzl
flory
Dragony
Flamezar
Kruno10
Gea
biga
Balance
daughter_of_Sun
bros
Athena
Truman
mEN_iN_WHite
Mama
zvezda
Dantalion
Alpha
Berny_Sinara
Legionar
83 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimesri svi 05, 2010 11:39 pm

ja xD
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimečet svi 06, 2010 12:21 am

šta si promjenio spol? lol!
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimečet svi 06, 2010 3:47 pm

staces takva su ti vremena danas :D
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimesri svi 12, 2010 4:24 pm

axaxaxa:) e pa ovako..ja sam negde procitala da ako hoces da imas lucidne snove,moras zapisvati ono sto si sanjao.Ja tako pocela da zapisujem,ali nisam svakog mogla da se setim celog....medjutim pre 3 dana sam sanjala 3 sna,i sva 3 se secam,i svaki sam zapisala.Evo ovako:
1.Cini mi se da sam bila u nekom hotelu,i da sam se odatle,sa neke lude zurke odjednom stvorila iza zgrade moje drugarice sa najboljim prijateljima.Idemo mi tako,i meni padne napamet-super,znam da sajam ajde da probam nesto sto ne mogu inace-snagom uma sam podigla omot od cokoladice,na nekih 30 cm. od zemlje.Rekla sam sebi-ovo je cool-i otrcala u skolu da pokazem svima sta umem...i odjednom zaboravih da sve to sanjam :s ali bitno je da sam celoj skoli pokazala moj "talenat" xd

2:Sedim u kuci posle skole,bila je neka istraga u mojoj kuhinji,neki forenzicari su vrsili autopsiju nad nekim covekom.Pitala sam glavnog inspektora sta se desava,a on mi je skroz nepovezano za to pitanje ispricao legendu o davno izgubjenom blagu u viru gde zive kornjace ( xaxaxa )...ja se smorim i odem u sobu,kad tamo-moja mama poredjala neke farmerke po krevetu i isprobava ih...i ja probala neke,otisla do wc-a i tu se zavrsi 2 san.

3:nalazim se ispred vrata od kupatil,sa peskirom oko glave i u bade-matilu,kad zazvoni telefon.Moj brat se javalja iz bolnice u 3 popodne i kaze da je njegova zena u bolnici.Krenemo ja i moji deka i baka do bolnice,ja obukla dux,pa pidzamu preko duxa (?omg) i moje crne pantalonice,carepe,patike,uzela neku crnu torbicu i krenula.Baka i deka vec izasli,cekali su me na stanici.Ja u ulazu vidim mog naj druga sa psom.Nisam mu se javila (sto mi je bilo cudno,jer mu se UVEK javljam),ali nema veze...kad sam vec izasla iz ulaza shvatim da obukla pidzamu preko duxa,i na sred ulice je skinem,istrpam u torbicu.Tamo sam srela moju aj drugaricu (jednu od njeh 3 :P) koja mi je dala nesto,i otisla.Ja sa to nesto strpala u torbicu i nastavila dalje...bilo je lepo vreme,decica u parku,igraju se,svi srecni i zadovoljni kao i uvek,preko puta u nekom kaficu sedi moja simpatija i mase mi...ma divota :))kad ono-par metara ispod stanice parkiran autobus a moja mama (?) se dere:''Pozuri,svi te cekaju!!''...ja uvatila sprint,usla u bus,sela pored mame i bus je krenuo.Negde.Moja mama je sedela do prozora a ja do vrata.I odjednom neki kamion nam je isao u susret i desila se saobracajna...niko povredjen,mi izasli iz busa,on je bio veoma ostecen.Nastavili smo svi peske.Vise nisam bila sigurna gde idem ni sta radaim.Videla sam neko malo brdasce,popela se i pozvala ostale i autobusa da vide cudo nevidjeno:mali vir sa kornjacama...non-stop su ulazile i izlazile iz tog vira i svima delile novac.Ja sam otisla malo iza vira,tj.iza neke trave,i videla dva coveka u crnim kaputima i kapuljacama,ne vide ima se glave,drze krst,i razmisljaju koga ce ubiti.Ubili su troje muskaraca iz autobusa...

Ja sam sad rastumacila zadnji deo tj. 3. san-danas nas je zvao brat iz bolnice,njegova zena se porodila,3 muske bebe !!! posle tacno tri dana od mog sna....weird,huh ? confused
[Vrh] Go down
Balance
Prašina
Balance


Male
Aries Dog
Broj postova : 6
Age : 30
Registration date : 15.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimesub svi 15, 2010 2:12 am

uff... ti snovi.... naježim se kad se sjetim da kad sam bio klinac uvijek sam sanjao isti san...

Probudim se u svojoj sobi, i na prozoru bi mi bila neka dva mala lika... kao neki šišmiši... uvijek bi me dozivali i kucali po prozoru, ja bi se ustao i isao sa njima...

a nedavno sam sanjao da smo ja u stara u istoj prostoriji i da gledamo telku i da stara najedanput zavrišti... ja se okrenem i kao da me neka energija strese i padnem u nekakvo crnilo... ali sve sam svijestan i nakon par minuta neka bijela svijetlost mi se prikaže i cujem neke glasove, ali nisu razumljivi, osjećam neko strujanje energije kroz tijelo i samo se probudim... ali to povezujem sa time da sa par dana prije toga imao potres mozga (pretpostavljam jer sam se onesvijestio i pao na glavu :), pa sam imao neke halucinacije)

drugi put sam sanjao tj. zaspao sam u dnevnoj na sofi .. bilo je negdje 10-11 ujutro i ja bio sam, i samo me najedaput "probudi" neka vriska i osjecam da me nes trese... nekako uspijem otvoriti oci, kad ono neki gmazoliki mali smrad me trese... onako kurskoliki oblik face, velike crne oči i drži usta širom otvorena, pritom stvarajući nekakvu piskutavu buku... usi su me počele boliti... i samo sam se nekako trznuo i probudim se.. vidim u dnevnom svijetlo upaljeno,ali ja to uopce nisam upalio, a bio sam sam doma i sve bilo zakljucano, tako kad sam se probudio lijepo sam velikim koracima u sobu i zakljucao vrata... no

a još se često znam probuditi onako paraliziran i osjećati nekakvu nelagodu, nekad čak i bol... ma da to povezujem s onom paralizom sna koja se kao događa par put u životu.... ako je tako, ja sam prokleti fenomen... dogodi mi se svaki drugi-treći dan, ako to nije paraliza....


btw... pozz od mene posto sam novi na forumu :D pratim ga već duže vrijeme i mogu reći da je jedan od zanimljivijih foruma...
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimesub svi 15, 2010 3:23 pm

Takve i ja snove imam, da padam u neki mrak i jedva uspem otvoriti oci i onda je sve belo i cujem kako se neko smeje. A to najvise kad sam bio mali i isto sam sanjao dosta puta isti san
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimesub svi 15, 2010 4:17 pm

balance, kao prvo, dobro došao...
i ja samo slične snove... samo sad spavam revimo naoružan i nekako ih ne sanjam. jel to psihički il ne neznam...
uglavnom u zadnje vrijeme sanjam stalno jedan te isti san, a to je da gravitacija ne djeluje na mene. npr. noćas sanjam da trčim, tj gonjam se s nekim i ja se zaletim, dignem noge sa zemlje i tako konstantnom brzinom 'klizim' kroz zrak... baš cool san...
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimesub svi 15, 2010 6:55 pm

e ja sam imao takve snove ali je mene neko jurio. Sad zakljucujem da svi uprincipu u nekom doba u zivotu imamo slicne snove. Dal je to tako kod ljudi ili sta???
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimesub svi 15, 2010 11:15 pm

ja sam često sanjao kako brzo trčim sve brže i brže, i naginjao sam se napred toliko da sam rukama dodirivao tlo. i na kraju kada je došao taj trenutak samo sam se odbacio od zemlje u zrak i pao sam na nekih pola metra od zemlje i nastavio sam letjeti confused
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 1:24 am

hahahaah kako je to dobro. Eh sto ja ne sanjam da trcim brzo uh
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 1:25 am

a jer ste sanjali nekad i znate da sanjate i pokusate da upravljate snom i onda radite sta vam je volja???? To je mnogo dobra stvar, sad odjednom zamislim da su neka kola pored mene i ja odmah sedam i vozim ko blesav ili za cure,da ne pricam xD.......
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 11:24 am

događalo mi se i to... pravi osjećaj...
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 1:40 pm

mEN_iN_WHite je napisao/la:
a jer ste sanjali nekad i znate da sanjate i pokusate da upravljate snom i onda radite sta vam je volja???? To je mnogo dobra stvar...

da...ali se na zalost ili brzo probudim,ili brzo u snu zaboravim da sanjam doh ... ali obicno to vreme iskoristim da letim ili nesto slicno... rofl
[Vrh] Go down
Balance
Prašina
Balance


Male
Aries Dog
Broj postova : 6
Age : 30
Registration date : 15.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 1:43 pm

to mi je samo jedanput uspjelo i nikad više.... nažalost kratko je trajalo, ali većinu noći dok spavam ništa ne sanjam ili se toga uopće ne sjećam...
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 2:37 pm

jeste kratko traje jer um mora da se probudi jer pocinjemo da razmisljamo. A u snu radimo sve mehanicki i ne razmisljamo kao da nas neko vodi a kad mi pocnemo da razmisljamo mozek se odmah probudi, i to je steta zamislite da mozete da radite sta god hocete jedno 8h koliko spavamoooo uhhh to bi bilo, samo zamislite sve nam je dopusteno i nema nikakvih granica i zakona. Sta god hocete samo to i uradite..... Mnogo mocna stvar
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 3:51 pm

ja često znam sanjati takve snove, svjestan sam da je san i ako mi nešto ne odgovara samo promjenim na bolje :D
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 4:57 pm

Balance je napisao/la:
većinu noći dok spavam ništa ne sanjam ili se toga uopće ne sjećam...
san obicno traje od 5 do 45 min.Svake noci sanjamo 3 sna...ali su povezani,pa mislimo da smo sanjali jedan...svaki covek MORA da sanja,ako se nicega ne seca,znaci da je zaboravio...logicno :)znaci ti si sigurno zaboravio sta si sanjao,nije moguce da nisi nista sanjao :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 4:59 pm

daughter_of_Sun je napisao/la:
san obicno traje od 5 do 45 min
Odakle ti ta informacija? zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 5:10 pm

cekaj da nadjem sajt pa cu ti poslati link study
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 5:28 pm

e Legi nasla sam,ali ne taj..na onom prvom pise od 5 do 20 min.,sve ukupno 2 sata a na drugom pise od 5 do 45 min. kad nadjem drugi poslacu ti u pm... http://www.bifonline.rs/tekstovi.print.238/san-i-snevanje-me%C4%91u-javom-i-me%C4%91-snom.html :D
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 6:29 pm

To nije tacno znam iz svog iskustva, jer kad sanjam neki "moj poseban" san, a on se desi kad okrenem glavu na jastuk i pocnem da se gusim, a sami i znate koliko covek ne moze bez vazduha..... tako da... Ja iz licnog iskustva znam da snovi traju kao i java.
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 6:34 pm

moguce...proceprkacu jos dublje po netu i po knjigama...
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 8:52 pm

je, a je kad tko od vas spavao a da nije ništa sanjao, tj. ovak. ja često tako znam. leknem u krevet, pokrijem se, lijepo mi je udobno, i zaspim, i samo šta sam zaspao već me budilica probudla, ja sam u onom položaju u kojem sam i legnuo, nisam se ni pomaknuo, a noć mi je prošla ko sekunda, ništa ni sanjao nisam. a osječam se potouno odmoreno ko da sam spavao danima
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 9:02 pm

hehe..Dantalion ti definitivno ne citas moje postove...covek UVEK sanja :) samo se ne secas...to je to :) tako se meni desi....spavam,probudim se,i u secanju mi je prazno...crno...ko da nista nisam sanjala..i onda tokom dana dok se neke stvari desavaju svaka me podseti na neki deo sna...i onda se setim :P msm desavalo mi se tako da ne sanjam...ali sam se razuverila u to citajuci razne knjige i sajtove u kojima je napomenuto da su snove sastavni deo naseg zivota i da svako svake noci sanja...sanjanje jeste odraz aktivnosti naseg mozga dok spavamo...da ne tupim vise,potrazi malo po netu o tome i videces :P
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 9:06 pm

ja ne sanjam uvijek. inaće često sanjam nešto čega se više ne sječam šta sam sanjao, ali znam da sam nešto sanjao. ali nekada znam stvarno ništa ne sanjati.
a znaš da ima slučajeva kad osoba noću nema neku aktivnost mozga, ko da je mrtav? ima i o tome na netu
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši snovi - sanjarica
[Vrh] 
Stranica 2 / 20.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Snovi - vas savjet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: