Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši snovi - sanjarica

Go down 
+79
Bella.Lilly
ditta
lera
LaBibica
Remke
tinityrannical
Fantom
Jedi Mind Tricks
2pac
kingman745
Hladni
Novus ordo seclorum
KidagakashNedakh
megawar888
darkmoon
Dada289
Johnny wayne
Mystique
Kahali
Buby30
Lyra
InaNNaa
Korplikan
Einar
cy86
Narayana
kika13
Foto
Blizzard
Sin_Nanna
Astral WOlf
DrChaos
Lollo666
Neo
Saiyan
PEPE-Top Secret
Sang Real
floridana
Findo
Backpacker
Green
Melkior
Tonks
Sylvia
hawara
TokyKido
Miljan
whitelady
ZoneBreaker
primitive101
jade
Deti
rini
MoW
gloria_g
Chakotay
Lithium
hromi
ukiss
Star
schmizzl
flory
Dragony
Flamezar
Kruno10
Gea
biga
Balance
daughter_of_Sun
bros
Athena
Truman
mEN_iN_WHite
Mama
zvezda
Dantalion
Alpha
Berny_Sinara
Legionar
83 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimepon svi 09, 2011 8:52 am

večer, dolazim doma sa djevojkom, kuća mi je van naselja u šumi. cijela napravljena od drva, švedski stil. na vratima nas je dočekala moja mama. djevojka i mama su ušle u kuću a ja sam ostao malo vani promatrat kuću jer sam znao da nemam takvu kuću, bila je predivna. išao sam prema ulaznim vratima, odjednom ispred mene je dosao veliki crni vuk i stao je ispred vrata. cijeli sam se ukamenio od straha. tata je izašao van i pogladio vuka po glavi, bacio mu je komad mesa, a meni rekao da dođem u kuću jer je večera gotova. idem polako pored vuka, on me promatra, dođem do ulaznih vrata a on je ustao i počeo zavijati.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimeuto svi 10, 2011 10:45 am

nocas sam imao zanimljiv san. bio sam doma. kisa je padala. odjednom seka se pocela derat da je krov propustio i da kisa se cjedi po zidovima na tavanu. potrcao sam na tavan vidjet di to curi, da neke poduzmem. prizor je bio odvratani pomalo zastrasujuc. tavan je inace odvojen od potkrovlja sa daskama i lamperijom. iz potkrovlja po zidovima se cjedila nekakva tamnozelena sluz koja je imala jak smrdljiv miris, u svim prostorijama na tavanu je to bilo. otisao sam po ljestve i popeo sam se u potkrovlje. bilo je puno paucine, pauci koje sam vidio bili su prekriveni necim crnim, nista drugo cudno nisam primjetio, nigdje nije bilo tragova one sluzi. razgledao sam cijeli krov jel ima na njemu sta, ali nista. a odjednom sam iza sebe cuo neki cudan piskavi zvuk kao da nek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimeuto svi 10, 2011 11:49 am

Zelena sluz, kazes. A da nisi gledao "Istjerivace duhova"? Bili su opet nekidan na tv-u face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimeuto svi 10, 2011 12:05 pm

nisam gledao
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimeuto svi 10, 2011 1:51 pm

Kako vi zanimljive i slikovite snove sanjate. conf1
Sve nešto u stilu Stephena Kinga. Ja sanjam uvijek neke svakodnevne situacije, možda koji bijeg i borbu po potrebi...
Noćas sam sanjala da mi je netko donio hrpu igračaka. Meni ili nekim klincima, uglavnom ja sam ih spremala na policu.
Starinski autić, lutkica ne znam što sve ne.
Vani je počeo padati snijeg i moja mama je dolazila kući pa sam shvatila da cijelo vrijeme sanjam i pokušala se naglo probuditi, ali mi je teško išlo. Osjetila sam neopisivu želju za jagodama i njihovim sokom, možda zato što sam ih jela večer prije. Kroz cijeli san me ta želja progonila. :P

Onda sam se i dalje pokušavala probuditi, svjesna da sanjam i pitajući se koliko ima sati, ali se nisam uspjela probuditi nego sam preskočila u "drugi sloj" snova.
Nakon toga je kod mene bila jedna poznanica iz srednje i još jedan lik kojeg poznajem. Nestalo je struje i nešto je govorila.
Tip je nazvao neku službu i nešto se žalio. Nakon toga smo pričali o nečem ozbiljnom, a ja sam rekla da su oni dužni ili odraditi svoj posao kako treba, a ako to nisu u stanju onda odgovarati za propuste, bez popuštanja.
Ona je nešto negodovala oko toga pa smo nastavili sa prodikama. Ipak, uspjela sam se napokon probuditi. :D

Što reći? Takvi su moji tipični snovi, jedino mogu pogledati što eventualno znače jagode. :P

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimened svi 15, 2011 11:51 pm

danas sam bio kod djeda, gledao sam sliku bake koju ima na zidu. i tada sam se sjetio jednog sna.
u snu, baka nam se vratila sa drugog svijeta, svi smo bili začuđeni, ponašala se kao da je bila cijelo vrijeme među nama. kada sam ju promatrao zračila je čistom energijom.
rekla nam je da se nemoramo brinuti jer će ostati sa nama.

[Vrh] Go down
Lollo666
Prašina



Female
Gemini Rat
Broj postova : 2
Age : 27
Registration date : 19.05.2011

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimened svi 22, 2011 1:27 pm

Jedne noci,ljeto 2010,probudio me plac moje rodice-najbolje prijateljice. Nikako se nije mogla smiriti i reci sta je sanjala.I tek sutradan mi je rekla.
Neki ljudi iz auta,dosli su do njene kuce,i htjeli nas silovati,i valjda se to i dogodilo u snu. :S
Poslije nekoliko dana,setale smo ulicom,i proslo je neko auto u kojem su bila dva covjeka,i dok su prolazili gledali su u nas :/

Godina dana poslije tog sna,prijateljica mi kaze da je to isto sanjala,neki dan. :S
[Vrh] Go down
DrChaos
Višestanični organizam
DrChaos


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 32
Age : 43
Registration date : 18.04.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimened svi 22, 2011 3:44 pm

evo ovako....prije par dana sam doživio dosta čudnu "pojavu", a razmišljajući shvatio sam da mi to nije bilo par puta. Dok sam spavao imao sam osjećaj kao da sam zarobljen unutar tijela, da se želim probuditi, pomaknuti ,a ništa od toga ne mogu, težina tijela me zarobila, čak sam možda psihički, ali mislim da je bio i fizički osjećao neke čudne bolove,nije da je sad nešta strašno boljelo nego kao kad bi bili zarobljeni u nekom sanduku i onda se pokušavali oslooditi.
Sad nznm dali je to bio baš sam( ako je koja mu je poruka) ili pak da sam se nekako probudio,a bio toliko pospan da nisam ništa mogao učiniti...to se tada dogodilo par puta...neš kao probudio-zaspao-probudio-zaspao,...

Ja osobno bih u ovo 2. povjerovao,ali osjećaj je bio toliko čudan,zapamtio sam ga,a inaće kada sam pospan ne pamtim,XXX puta sam nesvjesno ugasio alarm...pa eto volio bih čuti vaše mišljenje :))
[Vrh] Go down
Astral WOlf
Stanica
Astral WOlf


Male
Pisces Goat
Broj postova : 11
Age : 33
Location : Bih - Sarajevo
Registration date : 22.05.2011

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimepon svi 23, 2011 4:57 pm

POstovanje svimaaaa!

E ovako moji snovi su kratki i jasni.

Ovo nije san vec nezz ni ja sta je!
Imao sam jednu operaciju u mojoj blizoj porodici od karcinogene bolesi. I naravano mama nije rekla niti meni niti toj osobi (ocu) da je to tako kako jeste, tj da je obolio i da mora na operaciju. Jednom smo se ja i tata vracali (oni iz sarajeva znaju gdje je heco), i na pjesackom smo cekali da se upali zeleno svijetlo. Ja sam nesto razmisljao bezze oko nicega, kada odjednom sam vidio tatu kako ga vuku u OP salu i on govori ono kao da se nebrinem da je on dobro. I kada sam dosao kuci mami sam rekao i ona ono cudni pita kako to znam ja joj kazem i od tada mi vjeruje.


Ovo isto nije bio san vec neki osjecaj straha od niceg!
Uglavnom da skratim, vratcao sam se od jarana svojoj kuci preko dana i bilo me je nesto puno strah neceg. Ono bas sam se bojao. i tako nekih pet minuta, kad samo sam osjetio nesto preko ledja i kada sam dosao sebi nisam imao niti mobitela niti para... Ali nema veze ono uvijek oprostim sta god da mi se desi, tako je trebalo valjda dase desi ili nije, ali nije ni vazno. :D

A sto se tice snova ovo se desilo kod bake (nane)!
Rodica i ja smo spavali kod bake (nane) i ja sam sanjao kako sjedmi ja i rodica na kaucu, ona na nekoj maloj stolici i doruckujemo grah. I ono baka (nana) je preko zalogaja krenula da se napije vode i pala na zemlju sa nekom plavom svijetloscu oko nje.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kada sam se probudio, ja i rodica smo sjeli na isto to mjesto na kauc a baka (nana) preko puta nas na malu stolicu i tako je to bilo napi se ona vode i na pod pade, i razreza celo. Tu smo je jedva spasili jer mi je baba (nana) prvak u hrvanju ono nevjerovatnih 160 KG.

Ovai snovi su vezani za mamu, mislim da su bili upozorenja!
Tri puta sam sanjao da je imala pred infarkt i imala je samo dva puta nedugo nakon mog budjenja iz tog cudnog sna. A taj treci put je povjerovala pa je samnom otisla do hitne i tamo pricekala. :D (Nije bas bukvalno ovo za hitnu al slicno tome :D)

Mnogi su mi govorili da je to zbog povezanosti sa nekim osobama, ali se ne slazem.

Sa ovom 4-ricom momaka nikakve veze nisam imao!
Ono 3 sedmice ja sanjam sudar sa velikim baubeton kamionom i neko auto u travi prevrnuto na krov. A u akuto 2 glave crvene a 2 plave! I tako ja i mama kada smo krenuli kod babe u srijedu (A ti snovi su bili srijedom) vidimo desavanje na cesti. A u pitanju su bili neke dalje komsije, i po dva brata su bila u autu. Po jedan od te dvojice (Te dvije porodice) je poginuo i to onaj maldji. (Iskreno malo me je strah, jer da sam znao sta se radi pokuso bi to rijesit mozda ali .....)

I tako sam ja imao tonu tih stvari. Sam kako upraznjavam meditaciju pojacala mi se predpostavka i predosjecaj sa jako jasnijim snovima. Ono mislim da sam empata, ali ja osjecam sve sto je ruzno i to kupim a sirim pozz energiju, tako da sam pretezno nadrkan, ali nezz kako da se rijesim te energije ruzne sto pokupim. (Bas ako vam treba dokaz moja jaranica koju sam spomenu u nekoj temi zabb sam na ovom forumu moze potvrditi :D)

Hvalla sto citate moj roman (Ako citate :D)

Vas Astral WOlf
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimečet lip 02, 2011 2:31 pm

noćas sam imao čudan san, posvađao sam se sa nekim likom i pretukao ga, pa je on pozvao neke svoje prijatelje gorile, dvojicu sam ubio sa malim noževima koji se stave u šaku a špica je iznad prstiju pa bodeš kao da sa šakom tučeš, bilo je dobro, a sa trećim sam imao najviše muke, nikak da ga savladam, a ni on mene, na kraju smo se samo šamarali i naguravali jer nismo više imali snage za žešču borbu, i odustali smo jer nije imalo smisla se tako zezat. čestitali smo jedan drugom na snazi i otišli svaki svojim putem dalje.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimesub lip 04, 2011 12:47 pm

prijatelj koji ima veliki teleskop za promatranje neba i bavi se amaterski time, primjetio je neki čudan objekat u svemiru. nakon dužeg promatranja zaključio je da su to vanzići u orbiti. nakon par dana došao sam k njemu doma a on ko da je puko, skače po kući, juri sim pa tam, traži nešt, i veli mi da vanzići dolaze na zemlju, da su već prije dolazili i otimali nas. e tad je i mene lovila panika. dao mi je neke tabete da popijem i zatim on i njegova žena su se negdje sakrili, a ja sam uzeo deku i otišao do auta u garažu, iza zadnjih sjedala sam legnuo i prekrio se tom velikom dekom. ubrzo sam čuo nekog kako me zove i nešto me je izvuklo iz auta. stajao sam uspravno oko pola metra iznad poda, primjetio sam neko blijedo čovjekoliko biće iza mene koje me vodilo, i pitao me dali se danas osjećam bolje nego jučer. bio sam u šoku jer sam shvatio da su me već otimali. glumio sam da nemogu govorit najbolje, slinio sam, i na svako pitanje za jučer sam potvrđivao da se ne sječam kako sam jučer bio. odveo me u neku prostoriju i na leđima mi obavljao neku operaciju pa svako malo pitao jel sad bolje. kad je bio gotov nekako me primio i sfrkal me da mi e cijela kralježnica razgiba.zatim me odveo u drugu prostoriju gdje je bio neki uređaj za ispitivanje refleksa vida, ali prije nego me postavio na uređaj, dođao je neki drugi njegov lik i promatrao me. bio sam mu sumnjiv, pretpostavljao je da sam svega ovog svijestan a nebih smio bit, prišao mi je blže i nešto me pitao, a tad sam ga namjerno poljuvao dok sam pokušao nešto izgovorit. okrenuo se i otišao. onaj lik me postavio na taj uređaj, mjerio mi je brzinu zapažanja. odmaknuo me, primio za glavu i sa nečim ubo iza. i opet me testirao. tada sam zadovoljio zahtjeve. nakon toga me odveo u nku veliku prostoriju, koja je bila kao imitacija nekog okoliša, grbavi tereni kamenje, stijene, bilo je jako puno vlage u zraku. ostavio me samog sa nekakvim metalnim štapom dugim oko dva metra. ubrzo je ubacio u prostoriju nekakvu zvjer nalik na predatora iz onog film, i isto je imao takvi štap. sada mi je testirao sve reflekse. morao sam se braniti ili poraziti tu zver.
nakon nekog vemena kad sam zadobio žešče udarce, probudio sam se iz sna. pogledao na sat i bilo je 3:33
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimečet lip 09, 2011 5:35 pm

opet ja i moji umišljeni snovi..

vozim se u autu polako iza kamiona koji je pretovaren i krivo natovaren, daske umjesto uzduž su stavljene poprek pa vire van kaiona. lik se uopče nije obazirao na to i samo vozi rušeći sve znakove uz cestu. u jednom trenutku prije zavoja primjetim u retrovizoru bijeli audi kako se približava munjevitom brzinom i ubacuje se između kamiona i mene, no na nesreću njega i njegove umišljenosti kak je dobar vozač, zadnji kraj auta mu je prestigao prednji kraj i završio je na nogostupu. prišao sam k njemu da vidim jel je dobro, al je bio u šoku što je sasvim normalo. samo mi je rekao da je vidio neku blijedu ženu u bijeloj haljini sa dugom crnom kosom. odmah sam se prisjetio japanskih horor filmova pale . lik je izašao iz vozila i otišao je pješice doma jer mu kuća bila negdje u blizini. sad je meni to sve bilo malo čudno i sumnjivo, jel je on tu tetu stvarno vidio ili izmišlja. sjeo sam u njegov auto i upalio ga. tad mi je kroz glavu prošla neka vizija te tete da je ona još ovdje nekako vezana za nešto. odjurio sam sa autom nekud na brijeg di su vinogradi i šuma i sparkirao sam ga uz šumu na putu van pogleda sa glavne ceste. pješice sam krenuo niz ulicu u koji je otišao onaj lik i od kuće do kuće sam išao zvoneći na ulazna vrata da nađem tog lika. kada sam već počeo gubit nadu i razmišljao da samo odem svojim putem, on je otvorio vrata i javio mi se. pozvao me u kuću. još je bio u šoku, nije mogao rasaznati jel to samo umislio ili je stvarno. njegova sestra i mama su me molile da objasnim šta je to bilo jer nisu mogle gledat sina kako po kući zuja izgubljeno. prišao mi je i rekao da je ona tu. tresao se, plakao. odjednom se začuo zastrašujuć zvuk lupanja prozora, iako su bili zatvoreni. prišao sam prozoru i ugledao nju u obrisu stakla. prošli su me trnci. okrenuo sam se prema ukućanima, a u tom trenutku glavom su mi prošle nečije rijeći koje su mi rekle- nemoj je se bojat, što se više bojiš ona je jača, moraš joj se suprotstavit i kako ona napada tako i ti daj- . počela su se otvarat vrata na sobi i ona je bila na njima, počeo sam se derat, mahat rukama i nogama i juriš prema njoj, otvorio sam širom vrata i u facu joj se zderao i zalupio vrata njoj pred nosom. skoro sam povračao od prizora njenog lica, užas. zatim se počela pojavljivat u sobi i okolo nas. ponavljao sam iste postupke, pokušavao sam biti strašniji od nje. nakraju sam se van kuće sa njom nadjačivao, uglavom, otišla je.
probudio sam se nakon tog sna. okrenem se da uzmem mobitel u ruku kad ekran na mobu mi se pali i gasi, svijetlo, pogledam kolko je sati, 3:40
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimečet lip 09, 2011 5:56 pm

lako to tebi..
ja prije koji dan sanjam vozam auto, mrak, muzika tutnji kao i uvijek. pogledam u retrovizor kad tamo glava. po opisu slična toj tvojoj(valjda smo isti horor gledali). i ja onako ne znam šta ću kontam idem je opalit laktom i zamahnem laktom i onda me probudi bol u laktu. opalio sam laktom u zid tako da je majka iz susjedne sobe se probudila i pitala šta je bilo...
edit: a volio bih da se nisam probudio da joj vidim facu poslje susreta sa laktom...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimepon lip 13, 2011 12:41 am

dosta je bilo snova o vanzemaljcima i susretima druge vrste, vratimo se na dobre stare lovačke priće...

bio sam kod frendice i frenda doma, mala feštica, riče, zezancije, jelo, piće, filmovi. odjednom čujemo škripu guma sa ceste. dotrčali smo do prozora i vidjeli auto kako stoji na cesti, a iza njega dojurio neki drugi i po nogostupu ga obišao a treći auto po lijevoj traci, i obadva su trubila luđački ovom, a ovaj onda gas za njima. pomislili, budale pijane. i začuli smo jag udarac, sudar vozila. istrčali smo na cestu, bio je mrak i samo jedno svjetlo rasvjete je obasjavalo ulicu. uzeo sam đepnu svjetiljku i krenuo prema vozilima, vozači su bili preplašeni. jedan je rekao da su lupili mladog jelena. tad mi sinulo da preplašen jelen može biti jako opasan. rekao sam svojima da odu u kuću i da ne izlaze van i da vrata zatvore. malo sam šetao sa vozačima tražeći jelena, možda je u blizini ranjen i spreman za gulaš. i tad ko iz magle, dolazi jeren u punom trku, a i mi se dali u trk svaki na svoju stranu. ja ravno prema kući i derem se da otvaraju vrata. ušao sam u kuću živ i zdrav al dobro prestrašen, jedino kaj bio problem je da nisu uspjeli vrata brzo zatvorit pa su jelenu vrat pritisnuli i tako ga držali da nemože ni van ni nutra. on se svom snagom borio uć, a da smo malo otvorili vrata ušao bi u kuću i eto velikih problema. došli su ona tri vozača i nekako jelena provocirali i lupali pa je odustao od ulaska u kuću i kreno na njih.ubrzo jelen je odustao i otišao nekud u nepoznato, ali se pojavio drugi problem. došla je kuma lija. velika, krzo lijepo, savršeno za kapu. bila je dosta pitoma. svi smo ju tjerali, povukla se al opet vračala, sve nas je obišla. a mene je posebno imala na nišanu. jedan vozač ju je uspio odvuć dosta daleko od kuće, a ona se opet vratila. stajao sam ispred kuće i ona je došla ispred mene. gledala me ravno u oći, tjerao sam ju, samo je malo unazad uzmanula i opet se približila. otišao sam u kuću, zaključao vrata i promatrao ju kroz špijunku. stajala je mirno neko vrijeme. otišli smo na kat i tad nas omeo zvuk sa vrata, nešto je grebalo po njima, dotrčao sam do njih i pogledao kroz špijunku. skakala je na božićni vijenac na vratima koji je na sebi imao i žaruljice spojene ne 220V. spjela ga skinut i malo odvuć od vratiju, grisla ga ko da joj je to najveći neprijatelj. grize grize a ja čekam da pregrize žicu. i dočekao sam, počelo se iskrit, ubrzo i dimit, tresla se, ukočila, počela je gorjet i tad sam isključio osigurač utikača. izašli smo van vidjet šta je ostalo od nje, grozan prizor. i tad sam se probudio, u 3:43
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimepon lip 13, 2011 10:12 am

DrChaos moguće je da si imao paralizu sna, nimalo prijatan osećaj. Mislim da je o njoj bilo reči na ovom forumu. Dantalione, čitao sam tvoje zadnje postove i mogu da ti kažem da su ti snovi baš tripozni i interesantni. I ja imam par dobrih priča što se tiče snova, ali otom potom.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimesri lip 15, 2011 12:22 am

neću baš puno dužit sa ovim snom, iako je bio napet i kompliciran, bilo je nekoliko godina u budućnosti jer sam imao oko 40-45 godina. bio sam neki šef na odgovornom mjestu, gdje su se vrtile stotine tisuća dolara dnevno pa čak i više. uglavnom, došlo je do nekih komplikacija i ja sam to išao rješavat iako nije bio moj posao, i došla je moja šefica koja mi je solila pamet kako treba radit to. pa sam ju fino kulturno nju i njezine ljude koji su došli sa njom stjerao u rodno mjesto i pozdravio svu njihovu familiju i sve njezine godine školovanja koje je provela i nijedan dan rada na terenu jer jedno je teorija a drugo praksa pogotovo kad dođe do komplikacija i za*ebanih problema kao ovaj. normalno, riješio sam sam taj problem i svi moji radnici su me podržali. tad sam njoj dao u ruke daljnje radove, ja sam svoje završio. krenula je sa svojim znanjem i teorijom kako treba sada dotični problem riješit. riješila ga je tako da je raznijela to cijelo postrojenje koje je bilo povezano za još nekoliko tih istih pa sve do centralnog skladišta. došlo je do lančane reakcije i otišlo u zrak bilijarde dolara vrijednosi i mogla se proglasit eko katastrofa.. no uglavnom, taj san ima veze sa današnjim događajem što se tiče mog svakodnevnog života, što nije prvi puta da mi snovi jave dobru vijest :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimepon lip 20, 2011 10:29 am

U zadnje vrijeme imam more i to čudne
Sanjam da mi netko od najmilijih umre u nekoj vrsti rata, ispred mojih očiju i da svoju tugu i prazninu preokrenem u nešto drugo, da se usred sna okrenem i osobi koja ju je ubila samo kažem: "Čekat ću te kad si oprostiš", zatim me pita tko sam, a ja : "Novi duhovni vođa"
study i tako par dana
mislim da je prekjučer bio san kad nije bilo rata ali da su se ljudi počeli odjeljivati u masovno u duhovne vođe, po nekh 7 sf knjiga. U snu sam vidjela da i Star ima taj komplet i da je dosta visoko na toj hierarhiskoj ljestvici i pokušavao je mene predstaviti svima, ali nisam bila previše zainteresirana. nešto sam mjesila i uspjevala prettvarati kruh u sir. Netko je od tih "starješina" to vidio i htio me uključiti u to nešto vjerskog tipa , ali da me odvuče ga je spriječila gay parada rofl2
ne znam koji mi je vrag

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimesub lip 25, 2011 12:47 am

vatra, sanjao sam vatru, u peći je ostao samo žar i stavio sam toliko drva da je vatra bila velika, djed mi rekao da ne stavljam toliko, ali ja sam još stavio koliko je stalo u peć, vatra je oslabila, ostao je samo žar, bio sam preplašen, nešto u meni mi je govorilo da vatru moram održati. izvadio sam nekoliko drva da nije tako sve natrpano, malo sam očistio rupice na vratima za zrak i ispraznio posudu sa pepelom, uspio sam povratiti vatru, gorjela je normalno lagano
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimesub srp 16, 2011 11:36 pm

zar nitko ništa ne sanja? scratch
nemojte se sramiti podjelit vaše snove sa nama. pišite bravo
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimesub srp 16, 2011 11:52 pm

već par noći sanjam razne snove ali ih ne uspijem zapamtit detaljno pa nemogu podijelit ta iskustva sa vama, a bili su odlični to znam jer još imam onaj osječaj koji sam imao u snovima tjekom doživljavanja tih događaja.
jednog djela iz sna se sjećam jako dobro...
ne sječam se di šta kako... ali znam da sam negdje bio i da je uz mene bio veliki tigar, da tigar. mazio sam ga kao kučnog ljubimca i on se mazio, i valjali smo se po podu. znam samo da nisam smio pokazati nimalo straha ni u mislima pomislit na strah jer bi on osjetio moju strah pa bi me raskomadao.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimened srp 24, 2011 1:56 pm

Obično sanjam prirodu, prirodne katastrofe i ostalo, a danas sam sanjao kako sam bio nasamo sa dva komada u njihovom stanu. Prvo smo nešto pričali, zatim su se pojavile cijele sređene i ulickane, za prste oblizati. Stvari su krenule u smjeru... hmmm, dodira, svakakvih igrarija, napisale mi na papir što mi žele raditi... A na kraju ništa od toga, okrenuo sam stvari na pričanje i filozofiranje, na upoznavanje i ostalo, poslije toga smo se pozdravili, zadnje čega se sjećam. I da, u susjednom stanu su bili moji baka i deda, deda me nešto zvao da mu pomognem :P
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimened srp 24, 2011 2:04 pm

Kakav si ti gantleman u svojim snovima zubi

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimened srp 24, 2011 2:08 pm

@ Blizzard a možeš li nam malo detaljnije opisati što su napisale na papir? zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimened srp 24, 2011 2:14 pm

Rado, ali tako dubokih detalja se ipak ne sjećam, znam samo da je zvučalo veoma privlačno rofl2
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitimened srp 24, 2011 6:32 pm

ja sam sanjao da varam curu sa bivsom :/
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši snovi - sanjarica
[Vrh] 
Stranica 11 / 20.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Lucidni snovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: