Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši snovi - sanjarica

Go down 
+79
Bella.Lilly
ditta
lera
LaBibica
Remke
tinityrannical
Fantom
Jedi Mind Tricks
2pac
kingman745
Hladni
Novus ordo seclorum
KidagakashNedakh
megawar888
darkmoon
Dada289
Johnny wayne
Mystique
Kahali
Buby30
Lyra
InaNNaa
Korplikan
Einar
cy86
Narayana
kika13
Foto
Blizzard
Sin_Nanna
Astral WOlf
DrChaos
Lollo666
Neo
Saiyan
PEPE-Top Secret
Sang Real
floridana
Findo
Backpacker
Green
Melkior
Tonks
Sylvia
hawara
TokyKido
Miljan
whitelady
ZoneBreaker
primitive101
jade
Deti
rini
MoW
gloria_g
Chakotay
Lithium
hromi
ukiss
Star
schmizzl
flory
Dragony
Flamezar
Kruno10
Gea
biga
Balance
daughter_of_Sun
bros
Athena
Truman
mEN_iN_WHite
Mama
zvezda
Dantalion
Alpha
Berny_Sinara
Legionar
83 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimesub ruj 03, 2011 10:45 pm

noćas sam sanjao kako sjedim na wc školjci i serem, jedino što je bilo čudno to što su govna završila pored školjke a ne u njoj,i onda sam uzeo ta govna rukom i bacio u wc školjku shock
razlog tom snu je vjerojatno jedna tema di se često spominje kako netko sere i svuda okolo se pojavljuju govna. a može biti i to da će uskoro nekakva lova doletjet k meni, ipak sanjanje govana znači nekakav novčani dobitak, a i plaća bude uskoro 8)
[Vrh] Go down
cy86
Prašina
cy86


Male
Gemini Tiger
Broj postova : 5
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 08.09.2011

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimečet ruj 08, 2011 10:46 pm

Moram se "pohvaliti", ali uopce se ne sjecam svojih snova, kao da ne sanjam!
mozda sam par puta sanjao ( da se sjecam ).
Ne znam zasto
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 1:26 pm

ja sam sanjao kako se oko mene mlate ljudi mačevima toljagama sjekirama štitovima i sl. svugdje je bila krv. onda neki tip pojuri ravno na mene i prođe kroz mene.

onda sam se probudio
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimesub ruj 17, 2011 5:05 pm

sanjao sam da mi trgovačica napravila sendvić od oko 25 deka mortadele i 4 šnite sira goude te mi rekla da sendvić košta 108 kuna. rekoh dobro, nema veze, ionako sam gladan. dođem do kase te tad skontam da je to san te da bi se mogel i malo svađat. odem ja nazad do frižidera i žalim se da kak je sendvić tak skup da kod mene takav sendvić dođe 15 kuna ( ovo sam bio negdje na moru u dućanu ), da bih za te novce mogao otići u pizzeriu i kupit jambo pizzu te se najest ko svinja. i tak nakon malo vremena odbijanja uzet sendvić, uzeo sam ga, platio i sa zadovoljstvog pojeo vani. bil je odličan klopa
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimesub ruj 17, 2011 5:30 pm

lol! Koji san

Ja sam sanjao da je na mjestu mog faxa sirotiste. Nekako sam se vratio u proslost u datum 23.2.2001. (zasto bas taj datum, pitam se confused ) i ondje sam sreo svoje prijatelje kako se igraju loptom. Prisao sam im i rekao kako cemo se upoznati za 4 godine na ljeto, da nevjeruju Mateju (jedan bivsi prijatelj koji se jednog dana nadurio i vise nije dolazio) pa je tada dosla jedna prijateljica koja je bila nesto starija od ostalih klinaca pa je s njom bilo tesko pricat (pubertetlija, jbg zubi ) no kad se smirila rekoh da ce se 11.9. avioni spucat u wtc i da ne vjeruju vjestima jer lazu. Tada smo sjeli u auto i krenuli nekud kad odjednom dodju neki mafijasi u crnom autu i zazvoni mi budilica prokleta cry
I da, vrijeme je bilo oblacno tongue


Zadnja promjena: Korplikan; sub ruj 17, 2011 5:46 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimesub ruj 17, 2011 5:37 pm

Ljudi u crnom. Htjeli su te likvidirati jer si previse znao
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 6:26 pm

evo mene malo i na gornji dio foruma, gdje mi rekoše da nije lijepo piskarati ako se nema šta pametnoga za "reći".
e sad, ja ne znam je li ovo pametno, ali našla sam se u čudnoj situaciji i po mom mišljenju to bi nekako spadalo u gornji dio foruma, samo ne znam je li ovo pravo mjesto. no, dobro, za to će se netko pobrinuti... (nadam se da me se prihvaća kao povratnicu na forum bolje nego hrvate u vojvodini)

priča je malo podulja, al evo od početka. od lipnja ove godine imam (napokon) stalni posao. tu sam naravno prisiljena biti kolegijalna prema svima jer sam nova. od prvog dana sam se nekako najbolje našla s jednom mladom gospođom koja me naprosto osvojila svojim duhom. predivna ženica, puna radosti, nečeg što je meni odavno nepoznato. i naša druženja s posla smo preselile na kave poslije posla, pa na večernja druženja i uglavnom u vrlo kratkom periodu postale smo ono što bi ja nazvala "skoro pa prijateljice". vidjela je da ja nisam baš najveselije ljudsko stvorenje na svijetu, pa me lagano uvela u priču o vjeri.. ja sam, naime, vjernik, a ona je vjernik i pol. sve u svmeu, pričala mi je često o molitvi i da ne duljim, predložila mi je nešto što se meni u prvi mah činilo simpatično. taj prijedlog se sastojao od toga da ja kroz 9 mjeseci molim neku kratku molitvicu koja se odnosi na duhovno posvajanje nerođene djece, što za rezultat ima mogućnost spašavanja jednog djeteta od pobačaja. možda sad ovo nekome djeluje glupo, smiješno ili šta ja znam kako već, ali pošto sam ja bila duhovno jako siromašna, ovo mi se učinilo tako lijepo, moliti za nekoga ne za sebe, nema sebičnosti i traženja od Boga čuda za sebe, tako da sam ja prihvatila tu njezinu ideju objeručke.
e sad ono zanimljivo: nakon možda dva tjedna moje molitve (uistinu sam molila..) u snu mi se pojavio mali dječak, tako mali da jedva stane u moj dlan. ja sam ga izvadila iz vode.. probudim se, malo se čudim al dobro... i znate šta, od tada, svaku večer sanjam tog dječaka koji u mojim snovima raste, i ono što je zajedničko u svim snovim je da se ja s njim u rukama stalno moram hrvat s nečim, ili je u pitanju nevrijeme, ili je neki pijanac ili je neka životinja, komarci, ili je neka druga žena koja ga hoće za sebe, uglavnom ja noću imam život u snovima, po danu se gubim, umorna sam ko da nisam spavala nikako, a kad me to malo počelo plašiti, jedan dan nisam htjela moliti, i onda, u snu, dječak je sam u nekoj kući i neutješno plače a ja ga gledam kroz prozor.
toj ženi sam to ispričala i ona se malo začudila, zanimalo me je li to neki odgovor na molitvu ili jednostavno moje umišljanje i želja da moja molitva uspije...
nisam sigurna da znam to tako dorbo objasniti kako to osjećam, ali stvarno imam osjećaj da imam dva paralelna života...
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 7:28 pm

ovo je zanimljivo.
neznam šta bih rekao, ali prvo što mi je prošlo mislima čitajući tvoj san je da čuvaš dušu nekog djeteta. njihove duše su još čiste i otvorene prema svemu i ono je tebe odabralo da ga čuvaš na neki način
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 7:34 pm

hm, da lijepo objašnjenje si mi dao... ali svejedno je malo jezivo, znaš, nisam ja na to navikla, na neke stvari koje su .. pa čudne nekako... čudni su ti događaji u snu, realni, nema onog osjećaja da si sanjao kad se probudiš, kad idem leć, znam gdje mi je san završio i mogu pretpostaviti kako će početi novi.. ko da čitaš neku knjigu, pa svaku večer počinješ čitai novo poglavlje.. nisam nikada imala ovakve snove.. ili san, ovo je sve jedan te isti san e sad, ili ja previše čitam knjiga, previše se nadam u djelovanje molitve, čuvam dušu dječačiću, ili sam poludila od samoće pa mi treba neko za koga ću se brinuti pa sam ga izmislila u glavi i ostvarila u snovima.. ne znam, u jednu ruku je lijepo, u jednu jezivo...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 7:35 pm

Možda je to što Dant kaže, no meni se iskreno taj odnos nikako ne sviđa. Prvo, to djetešće očito Inanni crpi energiju, što joj onemogućuje normalno dnevno funkcioniranje. Drugo, posesivno je i želi stalno biti uz nju da ga ona štiti. Moguće je da je Inanna privukla neki duh kojeg nije trebala privući.
Uglavnom, mislim da je Inanna krenula previše otvoreno i lakomisleno u tu čitavu stvar, bez ikakve zaštite. Inanna, jedna je stvar pomoći drugim dušama da ćeš moliti za njih uz određenu separiranost, a druga je stvar previše se približiti takvoj nesigurnoj duši. Mislim da taj odnos nije zdrav i da bi ga trebala prekinuti.
Moguće je da u želji da imaš svoje dijete projiciraš previše energije prema nekoj još nerođenoj duši. To nije duhovno, već posesivno.
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 7:41 pm

e to je to, MoW, potpuno si u pravu, i ja takav osjećaj imam. znaš ono, imaš susjeda kojeg obožavaš i predivan ti je, zabavljaš ga, a onda ti se on ko pijavica uvuče i ne da se istjerat van i više ti nije tako drago to dijte, želiš ga izbjegavat. a ovo je tako, ja nekad ne želim sanjati, pokušala sam piti tablete za spavanje (propisane su inače) jer sam nekada prije uz nih spavala bez snova, ali i tada sam sanjala samo bez mnogo živopisnih događaja, ili bismo pobjegli negdje na livadu ili pjevušili.. ali on je stalno tu, želi stalno biti uz mene...
a onda i ova sa željom za vlastitim djetetom ti je na mjestu MoW... ne znam, sve ti izaziva neki strah... pokušala sam razgovarat s jednim svećenikom o tome, ali on je odmah odbio razgovor nakon što sm počela govoriti o snovima, on je rekao da on neće tumačiti snove itd...
uglavnom, osjećam se čudno.. al jbt, stvarno čudno, ko u nekom ludom filmu koji mi se gleda, ali nisam sigurna da neću požalit ako ga pogledam do kraja..
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 7:48 pm

Mislim da sama moraš procijeniti želiš li dalje ići i možeš li uopće dalje ići ili želiš li to sve prekinuti. Ja bih to prekinuo i to tako da pozovem u pomoć više instance (Krista ili svojeg anđela) i nakon toga da se obratiš duši toga djeteta i zamoliš ju da ode. Sigurno će otići, jer duše znaju kad smetaju.
Svećenici tu nisu kvalificirani, ali mogao te je barem poslušati. Žao mi je da si na takvoga naletila. Moj ti je savjet da drugi put pripaziš koliko se usrdno moliš i za što točno, jer očito imaš veliku snagu koju ne znaš dobro kontrolirati.
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 7:52 pm

ma koliko god to s jedne strane bilo privlačno, mislim da ću morati naći način da to rješim. kako zamoliti dijete? možda u snu? ili kako? nemam nikakva iskustva s ovim stvarima, malo me to i preplašilo kad si rekao da mi to dijete crpi energiju, na neki način... ili da je to neki duh kojeg sam prizvala... sve je to strano za mene i samo iz vaša dva posta sam vidjela kako sam ja to olako shvatila... dantalion je dao onu verziju koja bi mene zadovoljila da se ti MoW nisi javio. ti si mi dao jednu potpuno drugu stranu i imam osjećad (dant, bez uvrede, tvoja je puna otpimizma), da je tvoja poruka bliža istini.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 7:59 pm

slažem sa se MoW-om da to može biti neki duh koji ti crpi energiju. kao šta si i sama rekla kad se probudiš sva si iscrpljena. samo da nisi na sebe privukla neki entitet koji se hrani tvojom energijom
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 8:04 pm

e sad stvarno ne znam više šta da mislim... od one lijepe strane do ove najgore... a ja pomislila da ću biti bolja osoba ako počnem moliti za nekoga... pih, ne da se meni bit dobra, i put do pakla je popločan dobrim namjerama.. sad mogu počet samo molit da me taj entitetić (ako je to to) počne izbjegavat...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 8:11 pm

Meni je čudno što te ona gospođa nije upozorila da bi takva usrdna molitva mogla imati to za posljedicu. Vjerojatno to ona nije osjetila jer je preslaba pa se takav duh nije za nju mogao vezati. Ili ima nakon niza godina molitvi pravilno izgrađene "štiteve" od prijemčljivanja.
U svakom slučaju, ti si tu unutra upala bez iskustva i očito vođena emocijama. A tako ne bi to trebalo izvoditi.
Prvo što trebaš napraviti je emocionalno se odvojiti od te duše. To znači da prestaneš o tome misliti preko dana i da se baviš s drugim stvarima. Zatim se prije spavanja trebaš svaki dan pomoliti da ta duša nađe svoj put bez tvoje pomoći. Od svojeg anđela čuvara zatraži da te zaštiti i da ti da snage za razboritost u pogledu duše tog djeteta. Također i svojeg anđela zamoli da pomogne tom djetetu na nađe svoj put. Važno je da se prije spavanja osjetiš smireno i spokojno i da znaš da će to dijete biti sretno i bez tebe.
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 8:17 pm

ma ova moja kolegica nema pojma o tome, niti o tome da se ovakve stvari mogu događati kao posljedice... ne krivim nju, naravno, ipak sam ja u to sve uletila s previše entuzijazma i MoW, hvala na savjetima, pokušat ću na taj način... i stvarno si ti prezanimljiv tip MoW, vidiš, kad sam prestala molit onaj dan, nije mi uopće na pameti bilo kako je to dobro za mene da prstanem, jer me to iscrpljuje, već sam točno bila uvjerena kako to dijete ne može bez mene, da će se ugušit u plaču i da mu moram pomoći...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 8:20 pm

Ok InaNNaa prvo nema ništa loše moliti za sebe, dapače da bi mogli voljeti druge moramo prvo voljeti sebe. Sebično bi bilo tražiti nešto što je tuđe, npr. Bože daj mi posao mog susjeda ili auto mog prijatelja... to je sebično, ali pretpostavljam da to ne misliš kad kažeš moliti nešto za sebe ;)

Što se tiče tvog sna, ne znam dali imaš kakvu kontrolu u snu, ali ako imaš barem malu probaj razgovarati sa tim dječačićem, bez obzira kako mali bio, on može komunicirati i on je svjestan jednako kao i ti ;) Pitaj ga što želi, što ga muči, kako mu možeš pomoći, da li mu uopće možeš pomoći.... Možeš probati prije spavanja par puta si ponoviti ... kad počnem sanjati taj san postavit ću ova pitanja... i trebao bi ti se mozak sam uključiti sa tim pitanjima. Uglavnom nemoj se bojati, nema potrebe sa strahom ;)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 8:27 pm

Mislim da je u Inanni prejaka iracionalna strana i prejaka vezanost za tog dječačića da bi mogla ostvariti takav stupanj kontrole, Chak. Ali svakako može probati, pa ako se pokaže da to ne upali, uvijek se može distancirati.
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 8:30 pm

hahaha, Chak, da, ne želim susjedov posao rofl ...
ali znaš ono kad ti duh osiromaši, pomisliš da ćeš čineći nešto za nekog drugoga steći malo od onog duhovnog bogatstva koje neki imaju...
hvala i tebi na savjetu, pokušat ću tako, nisam sigurna u kontrolu u svojim snovima, nisam nikad ni pokušala kontrolirat nešto takvo, znaš već kako mi smrtnici doživljavamo sne, jednostavno kao sne.. ništa više od toga.. ali kad se desi ovakav neki san, onda vidiš da nije sve tako jednostavno... i pokušat ću, MoW je predložio komunikaciju s dječakom, da ga zamolim da ode, nisam bila sigurna na koji način to napraviti, ovo s pitanjima mi se čini kao obećavajuće... i da, stvarno bih voljela znati što zapravo hoće od mene?

@MoW, maloprije si rekao da posjedujem snagu koje nisam svjesna i koju ne znam usmjeriti, i onda ako je pokušam usmjeriti možda nešto uspijem postići... a uostalom, ne moram sve odmah postići, polako, samo da imam neki plan, neko rješenje, cilj, gdje ići, jer je to stvarn zbunjujuće bilo u mojoj glavi svo ovo vrijeme..
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 8:41 pm

Da, snage imaš očito puno, jer inače ta duša ne bi ni došla blizu. Napravi tako kao što Chak kaže. Pitaj ga što želi, u snu. Daj mu do znanja da mu želiš pomoći, ali ne tako da te on posesivno guši. Probaj tako nekoliko puta.
Ako ti taj duh ništa ne kaže i dalje se osjećaš izmorenom, onda napravi ono što sam ti ja savjetovao i obrati se prije spavanja svojem anđelu da te zaštiti i da on odvede tu dušu tamo gdje ona mora ići.
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 8:44 pm

ok, momci hvala velika, ljubim vas, pokušat ću... moram...
hug
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 8:45 pm

InaNNaa moja draga naš duh ne može osiromašiti, mi to samo možemo misliti, ali to je iluzija. Tvoj duh nije "siromašan" već ti to samo misliš ;) Ja se ponekad izennadim koliko "duboko" mogu ići, jednostavno to moraš dopustiti, nemoj se bojati.

E sad ako ne želiš susjedov posao, a što si se onda nudila ;) krenula si u nešto i probaj to izgurati do kraja, odustati uvijek možeš :) Znam ja kako mi doživljavamo snove i znam da ih je teško kontrolirati, ali opet malo nas ima tako povezane snove i malo tko sanja isti san iz dana u dan tj. iz noći u noć.

Nemoj to sve skupa gledati kao nešto negativno, upravo taj tvoj stav te može iscrpljivati, gledaj na to kao na još jedno iskustvo iz kojeg ćeš nešto naučiti i nešto novoga dobiti.

Nemoj zaboraviti da si ti uvijek slobodna i ako se pokaže da taj entitet traži od tebe nešto što ti ne želiš ili ne možeš dati, tada možeš reći, sorry ali ja to nemogu ispuniti, jednostavno ti ne mogu pomoći, nemoj se ljutiti ali to je tako. To je kao da te netko traži 5 000 kuna, sad ti možda i imaš taj novac, ali ti treba da preživiš sljedeći mjesec i tada ćeš reći sorry ali ne mogu ti to dati jer to treba meni da preživim ;)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 8:53 pm

Eto Inannaa, slobodno nas izvještavaj o napretku koji si postigla po ovom pitanju. Moram priznati da već dulje vremena nisam na forumu vidio zanimljivijeg sna. :)
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitimened ruj 18, 2011 8:57 pm

hm. da. zanimljivo zboriš Chak, i u pravu si. to što sam tražila, to sam i dobila i sad neću odustati... baš zbog toga što znam kako je rjetkost imati ovako povezane snove, a pogotovo ovakve snove koji ti daju dojam da imaš obvezu tu večer, onda pogotovo moram vidjet što to zapravo znači.
malo sad djelujem povodljivo, sve mi se činilo ok što ste rekli svi i Dant i MoW i Chak, ali to je valjda zato što kad o nečem ne znaš mnogo, svako objašnjenje djeluje dobro.
znam da mi je, uopće gledano, situacija ne sviđa, uznemirena sam, to mi nije jasno i onda ne mogu da normalno funkcioniram. a onda opet, prvi put ovo doživljavam i voljela bih znati više... e sad, pokušat ću s onim pitanjima, nadam se da će upalit... a ako ne, onda moram gibat... ali neću tako lako odustat od pitanja i pokušaja da saznam nešto više o to preslatkom dječačiću...
sad kad bolje razmislim, ne znam kako može biti išta nevaljaloga u njemu... tako nevino djeluje..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 13 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši snovi - sanjarica
[Vrh] 
Stranica 13 / 20.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Lucidni snovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: