Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši snovi - sanjarica

Go down 
+79
Bella.Lilly
ditta
lera
LaBibica
Remke
tinityrannical
Fantom
Jedi Mind Tricks
2pac
kingman745
Hladni
Novus ordo seclorum
KidagakashNedakh
megawar888
darkmoon
Dada289
Johnny wayne
Mystique
Kahali
Buby30
Lyra
InaNNaa
Korplikan
Einar
cy86
Narayana
kika13
Foto
Blizzard
Sin_Nanna
Astral WOlf
DrChaos
Lollo666
Neo
Saiyan
PEPE-Top Secret
Sang Real
floridana
Findo
Backpacker
Green
Melkior
Tonks
Sylvia
hawara
TokyKido
Miljan
whitelady
ZoneBreaker
primitive101
jade
Deti
rini
MoW
gloria_g
Chakotay
Lithium
hromi
ukiss
Star
schmizzl
flory
Dragony
Flamezar
Kruno10
Gea
biga
Balance
daughter_of_Sun
bros
Athena
Truman
mEN_iN_WHite
Mama
zvezda
Dantalion
Alpha
Berny_Sinara
Legionar
83 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Autor/icaPoruka
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimeuto lip 12, 2012 12:42 pm

@MoW,ja sam nakon njega bila zaljubljena,ali doduše,nikad ni u koga kao u njega -.- -.- -.- Sad stvarno ništa ne osjećam prema njemu što se ljubavi tiče, čak mi je i odbojan zbog nekih stvari koje su se dogodile. Imala sam još jedan čudan san o njemu : Sanjala sam takodje da sam kod njega kući,napravio nam je kafu i rekao da pođem za njim u dnevni boravak da je popijemo.Iza vrata kroz koja je prošao (ono-prelazak u drugu sobu,on odlazi,ja poslušno krećem za njim) naletjela sam na ogroman lavirint. Dugo sam lutala po tom lavirintu,i na kraju nabasala na malena uska vrata.Otvorila sam ih i iza pronašla djelove nekog velikog sata.Tu sam dugo sjedila i pokušavala da sastavim sat confused Baš sam se napatila dok sam ga sastavila,na kraju m je falio jedan maleni dio, onaj mali metalni ''šaraf' koji spaja kazaljke . zubo zubi I dok sam pokušavala da ga pronadjem, odjednom se pored mene pojavio moj bivši,držeći u ruci šarafić koji mi fali....hum...tu sam sklopila sat,počeo je da kuca,i - probudila sam se suspect scratch

Ma pokušavala sam ja njemu nekad pomoći i opametiti ga malo,ali pošto nije ''pilo vodu'',digla sma ruke od svega,sad mi je sasvim svejedno... -.-
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimeuto lip 12, 2012 12:44 pm

@New world order, ti si prvi od koga čujem da je sanjao čiča Dražu xD xD xD xD xD xD xD xD xD
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimesri lip 13, 2012 6:05 pm

U vezi snova Kide, nadovezat ću se i reći da iz nekog razloga i ja sanjam ljude iz prošlosti. misli
Događa se da uopće ne sanjam ljude koje znam primjerice kojih 5-7 godina, već mi se u snovima najčešće pojavljuju ljudi koje sam znala dosta ranije i koji su mi bili bitni, iako o njima ne razmišljam.
Ne znam koji je razlog tome i često se pitam zašto je tome tako. Ipak, uz njih sanjam i ljude koji mi baš nisu bili bitni ili nisu ostavili neki veliki trag u mom životu, a opet spadaju u period antike. zubi
Primjerice...s jednom prijateljicom sam jako dobra zadnjih pet godina. Ne sjećam se da sam je ijednom sanjala, isto kao niti ljude iz perioda studentskog života, aktualne situacije.Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Confused0024

Uglavnom, sjećam se da sam zadnje sanjala jednu veliku slastičarnu u kojoj su se prodavale samo čokoladne torte i kolači. tongue
Čitavo vrijeme sam samo obilazila pultove i razmišljala o tome koju tortu izabrati. Čak sam zapazila da je cijena jednog komada torte cc.27 kuna pa sam si pomislila da je malo preskupa. :P
Uglavnom, očajnički sam željela čokoladu. Par puta na tjedan znam pojesti nešto slatko, ali možda bi trebala jesti nešto čokoladno svaki dan. zubi
Tko zna kakva bi bila poruka dotičnog sna. Možda se radi o nekim nečokoladnim ciljevima i željama, iako...sumnjam. :P
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet lip 14, 2012 12:46 am

Lezao sam u krevetu, bio sam umoran i vec jedva gledao, a nisam htio zaspat. U jednom trenutku sam utonuo u dio gdje nisam bio ni budan a nisam ni spavao. Nasao sam se u nekoj staroj Crkvi. Bila je sva kamena, stara gradnja. Ispred oltara je stajao mali djecak okrenut prema tom oltaru. Nosio je neku tamnu odjecu, kao da je zamzana, ofucana i prilicno stara, malo duze kose. U Crkvi je bio polumrak. Izgovorio je riječ "napuvis", okrenuo se prema meni, gledao me i izgovorio "napuvistioaut" . Tada sam zakljucio da to moram zapisati. Okrecem se u krevetu da uzmem mobitel i zapišem, a jos sve to vidim i jos jednom mi je ponovio drugi dio.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet lip 14, 2012 1:24 am

Nedavno sam sanjao da sam u šumi nekoj, pokušao sam uloviti malog medvjeda i kako sam ga ganjao naišao sam na leševa 2 mala mamuta i neznam zašto ali bilo mi je jako žao zbog njih. Onda je naišao neki starac kojem nisam mogao vidjeti lice ali sam ga se jako bojao pa sam pobjegao. Onda sam pao preko grane i slomio nogu a onaj starac je bio iza mene. Tad sam se probudio. I da cijelo to vrijeme u snu je bila noć.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet lip 14, 2012 10:48 am

KidagakashNedakh je napisao/la:
@MoW,ja sam nakon njega bila zaljubljena,ali doduše,nikad ni u koga kao u njega -.- -.- -.- Sad stvarno ništa ne osjećam prema njemu što se ljubavi tiče, čak mi je i odbojan zbog nekih stvari koje su se dogodile. Imala sam još jedan čudan san o njemu : Sanjala sam takodje da sam kod njega kući,napravio nam je kafu i rekao da pođem za njim u dnevni boravak da je popijemo.Iza vrata kroz koja je prošao (ono-prelazak u drugu sobu,on odlazi,ja poslušno krećem za njim) naletjela sam na ogroman lavirint. Dugo sam lutala po tom lavirintu,i na kraju nabasala na malena uska vrata.Otvorila sam ih i iza pronašla djelove nekog velikog sata.Tu sam dugo sjedila i pokušavala da sastavim sat confused Baš sam se napatila dok sam ga sastavila,na kraju m je falio jedan maleni dio, onaj mali metalni ''šaraf' koji spaja kazaljke . zubo zubi I dok sam pokušavala da ga pronadjem, odjednom se pored mene pojavio moj bivši,držeći u ruci šarafić koji mi fali....hum...tu sam sklopila sat,počeo je da kuca,i - probudila sam se suspect scratch

Ma pokušavala sam ja njemu nekad pomoći i opametiti ga malo,ali pošto nije ''pilo vodu'',digla sma ruke od svega,sad mi je sasvim svejedno... -.-

Na temelju ovog sna dalo bi se zaključiti da si ti željela da on bude tvoj junak. No eto, nažalost nije uspjelo. Nema veze, ima muškaraca puno. :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet lip 14, 2012 10:54 am

Dantalion je napisao/la:
Lezao sam u krevetu, bio sam umoran i vec jedva gledao, a nisam htio zaspat. U jednom trenutku sam utonuo u dio gdje nisam bio ni budan a nisam ni spavao. Nasao sam se u nekoj staroj Crkvi. Bila je sva kamena, stara gradnja. Ispred oltara je stajao mali djecak okrenut prema tom oltaru. Nosio je neku tamnu odjecu, kao da je zamzana, ofucana i prilicno stara, malo duze kose. U Crkvi je bio polumrak. Izgovorio je riječ "napuvis", okrenuo se prema meni, gledao me i izgovorio "napuvistioaut" . Tada sam zakljucio da to moram zapisati. Okrecem se u krevetu da uzmem mobitel i zapišem, a jos sve to vidim i jos jednom mi je ponovio drugi dio.

Je li i inače često sanjaš neke religijske ili gotičke motive? Meni se čini da si ovo konstruirao na temelju filmova koje si gledao ili knjiga koje si čitao...
Malo sam proguglao, "napuvis" znači spretnost na sanskrtu. Ova druga riječ ne zvuči poznato.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet lip 14, 2012 11:11 am

Moram primjetiti da Dant ne sanja vise kao sto je sanjao prije. I imam dojam da se tematika snova mijenja...

MoW, da nije latinski? San je u Crkvi, mozda je to na latinskom. Mozda je anagram, ako se iskombiniraju slova? a mozda je samo plod njegove maste. Mogu biti svakakve varijacije
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet lip 14, 2012 11:22 am

@Dada Prvo mi je palo na pamet da bi mogao biti latinski, ali napuvis zaista ne znači ništa. Napus znači repa na latinskom, ali je to druga deklinacija i oblik napuvis se ne javlja nigdje pritom, barem koliko ja znam. Moguće da si je nešto zbrčkao u glavi, a anagrame ne mislim odgonetavati. :D
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet lip 14, 2012 11:47 am

Iskidati rijec na slogove dobije se, "Na pu vis": cista sila prirode. Ima li smisla ili je slucajnost
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet lip 14, 2012 12:03 pm

Kao "naturam puram vis"? To bi značilo "želim čistu prirodu".
vis je moć samo etimološki, u latinskom je to drugo lice singulara od glagola volo (željeti).

Ne znam, zvuči mi blesavo. :)
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet lip 14, 2012 12:05 pm

Latinski ne znam, ovo je preveo Google translate :D

[Vrh] Go down
kingman745
Riba
kingman745


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 133
Age : 26
Location : tu se vrtim
Registration date : 20.06.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimepet srp 27, 2012 2:08 pm

jel vi u snovima pricate?ja sam prije
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet kol 23, 2012 12:17 am

Otišao sam spavati sa kristalima. Sa kovelinom i celestinom na sebi. Usnuo sam jako realističan i pomalo čudan san.
Sanjao sam budućnost. Nisam bio fizički tamo već samo duhovno.

U tijelu nekog muškarca se nalazim, vozimo se autom. Dolazimo ispred neke zgrade koja ie okružena visokom žicom i jakim osiguranjem. Izlazimo van, tada se odvajam od njega i promatram sve sa strane. Dočekuju nas dvije žene, u bijelim kutama, neke znanstvenice. Vode tog muškarca do nekog kao lifta, kao teleporter sa kojim se jedino moglo upravljat mislima. Nešto razgovaraju svi. U hodniku dalje od nas pojavilo se nešto čudno, visoko tamnosivo maglovito biće. Zračilo je ogromnom negativnošću. Jedna znanstvenica je rekla muškarcu da ide gore na drugi kat, i lagano ga je gurnula u taj lift. On nije znao što treba raditi. tada je Znanstvenica rekla drugoj zabrinutim tonom "Nemoguće, kako je došao među nas", to je mislila na naš svijet. Druga znanstvenica se sakrila u prostoriju preko, a ova u drugi lift. Ja sam tad ušao opet u tog muškarca i aktivirao lift te ga odveo na drugi kat. Tu nas je već čekala znanstvenica. Napustio sam muškarca i izašao je iz lifta, krenuo je hodnikom kad se opet to biće pojavilo i zgrabilo muškarca te ulazilo u njega. Znanstvenica je od šoka samo stajala i promatrala što se to dešava. Tad sam ušao u nju i odjurio u lift te pokušao bit miran maksimalno. To biće je počelo razbijat lift jer nije moglo njime upravljat. U međuvremenu je došla ona druga znanstvenica stepenicama na hodnik. Biće ju vidjelo i krenulo za njom. Čuo sam strašne zvukove. Naluknuo sam se da vidim jel je još tu, nije nikog bilo. Krenuo sam hodnikom i navirivao se. Zastrašujući prizor sam vidio, biće me vidjelo i krenulo za mnom. Došli smo u lift ali je ulovilo tijelo znanstvenice u kojem sam bio, tad sam ju napustio i spustio se u prizemlje. Čuli su se zastrašujući vriskovi sa kata. Nakon nekog vremena u dvorište ispred zgrade su došli auti sa ljudima. Izlaze van, vode nekog dječaka i neko malo štene u kavezu.Osjetio sam jaku energiju od dječaka, čudna i pozitivna. Ulaze u zgradu. Čekaju da lift proradi ali ne radi, već su nestrpljivi. Ušao sam u jednu osobu i pokušam svima objasniti da je neko biće na katu koje je ubilo dvoje ljudi, da moraju pobjec. Nitko me ne sluša a ja tražim neki zaklon. Uskoro su svi krenuli van i idu protupožarnim stepenicama na kat. Odjednom zastrašujući zvukovi su se čuli, jedan muškarac je i vidio kroz prozor šta se dešavalo unutra i to biće u tijelu onog muškarca. Odjednom panika, eksplozija na drugom katu, svi bježe. Vidim dječaka kako stoji sam, nezna kuda bi. Ostao je sam a prije su svi pazili na njega. Vidio sam neku gospođu kako ide prema autu te ulazi u njega. Tada sam ušao u dječaka, u tom trenutku vidio sam u mislima sve o njemu, tko je on i zašto je tu. Nije bio kao ostala djeca. Odveo sam ga prema njenom autu, otvorio sam stražnja vrata i sjeo na sjedalo. Počela je vrištat na mene, govorila da odlazim od nje i svih, da ću sve ubiti, da sam ja kriv. Tada sam joj rekao da me se ne boji, da ja nisam kao to biće i da će sve biti u redu.

Vrijeme u tom trenutku je bilo maglovito, kišovito i oblačno, lišća na drveću su davala do znanja da je jesensko vrijeme. Okolne kuće i zgrade su bile građene Engleskim stilom. Auto u koji je ušla gospođa a ja za njom je imao volan na desnoj strani. Prema tome sam zaključio da je to bilo negdje u UK.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet kol 23, 2012 12:41 am

Look who's back!
Vrlo zanimljiv i nadasve realistican san. ides
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet kol 23, 2012 2:09 am

Kao mali sam znao sanjati, ili sam bio u polu svjesnom stanju, da mi se prostor produljuje, kao neka nova dimenzija, zapravo imao sam vizije te nove dimenzije.
Ovih dana uvjek imam noćne more, ne znam zašto...
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet kol 23, 2012 3:03 pm

I ja sam noćas probala spavati sa kristalom... Bolje da nisam.... cry

Neki stan, puno ljudi, moj klinac, druga djeca, dva para i jedan dečko slobodan. Ja sa njima. Odlazimo mi veliki u dućan. Tamo se pojavljuju i moje dvije frendice i kolega s posla. Sa njima pričam. Trebam kupit nešto za pit. Blagajna i velik red. Neki čovjek se svađa sa njima. Ja hoću litru bijelog vina i pivu. Mislim da ne žele pit to, pa tražim Radler. Žena na blagajni mi ne da Radler. Izlazim iz dućana bez ičeg. Neki tip započinje svađu sa blagajnicom. Ja odlazim. Vani kisa. Imam kišobran. Ulazim u auto i vozim se k njima. Izlazim iz auta, zaboravila povući ručnu i auto se prevrne. Auto od frendice, ona bijesna na mene. Opet sam u stanu sa tim ljudima. Vidimo kroz prozor da izlazi od nekud dim i shvatimo da je u dućanu požar. Kao onaj čovjek sto se svađao izazvao je požar.
Onaj dečko koji je bio sam, bez cure mi prilazi i upucava mi se. Jedna od cura mi kaže da je on vještac i da ga se pazim. Stan je jako neuredan, stvari pobacane po svuda, jako prljav. Svi leže ili sjede na tim prljavim stvarima. Ja se mičem od tog muškarca. Prilazi mi, izgovara nešto što nisam čula, čak mislim da ni nije pričao našim jezikom. Počne se smijati i nestane. U tom trenu osjetim kao da mi je u ustima kosa i pokušam je maknut. Kako je mičem iz usta tako mi se gomila sve više i više crne kose u ustima i počinjem se gušiti. Pokušam kašljati, i iskašljem par grumena kose. Kašljem i dalje. Shvatim da iz usta više ne izlazi kosa, nego da iskašljavam dijelove mozga. U tom trenu shvatim da sam umrla, da me taj vještac ubio nekom čarolijom, i vidim sebe kako blijedim.
affraid
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimeuto kol 28, 2012 12:55 am

01.06.12
(ovo nije san)
Bio sam u restoranu na otvorenom, savršeno je bilo, sjedim sa kolegama i pričamo i jedemo, u jednom trenutku osjetim kao da sam u nekoj lopti od energije koja izokrece polaritete, tako neki osjećaj je bio, najjači do sada, do prije sam osjecao lagano. Neki ljudi, žena, kćer i tata, promatrali su me skoro cijelu večer, majka najviše.

(ovo je san)
U snu vidio sam bijelu svjetlecu kuglu, sa neba je dolazila i udarila u mene. Sljedeće čega se sjećam je da idem pod tuš i sa mene odlazi neka crvena boja, inače sam bio na fešti sa društvom. Oni Su sve vidjeli što se desilo. Vanzici Su došli k meni, nešto radili na meni i govorili. Vidio sam neke slike u umu. Bili su sa planete čije ime počinje sa slovom- A. Prvi puta sam vidio tu vrstu, neznam što se desilo i što Su radili, osjecao sam se odlično kad je ona svjetlost udarila u mene i poslije. Bilo je nešto govora u vezi mojeg prijašnjeg sna sa onim dobrim vanzicima što su mi govorili i pokazivali stvari, i u vezi mog horoskopskog znaka.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimened ruj 16, 2012 11:02 pm

Stigao sam sa sekom u nekakvu dvoranu gdje je bilo puno ljudi. Pripremalo se za održavanje nekakvog predavanja. Sjeli smo za stol gdje su već dvojica muškaraca sjedila. Jedan muškarac je počeo pričati svima prisutnima, ne znam što. Nakon što je završio govor, stigla je Laura. Počela je govoriti nešto. Tada su se svi prisutni primili za ruke i spojili se u krug. Ja nisam htio. Stavio sam ruku čovjeku do sebe na rame. Počeo se uzrujavati, jer nisam radio kao što su radili svi oni. Rekao sam mu da ne trebam ih primiti za ruke, jer ja to ne radim kao svi ostali, s obzirom da je isto primim li ga za ruke ili stavim ruku na rame. Ali ovaj gospodin je bio vrlo tvrdoglav, rekao mi je da se to mora tako raditi kao što rade svi oni. Sestra mi je rekla da ga primim za ruku samo da gospodin zašuti. Na kraju sam ga ipak primio za ruku. Laura je počela kanalizirati Kasiopejce. Postavljala je pitanja, dobivala odgovore. Ja sam zatvorio oči. Opustio se i ušao sam u neko stanje transa. Tijelo mi se počelo tresti, cijeli sam se tresao. Ruke sam raširio. Kao da su kroz mene prolazile vibracije. Osjećao sam se da proizvodim neku drugu frekvenciju. Prestalo je. Nije mi bilo jasno što se to desilo. Dvojica muškaraca pokraj mene počeli su se derati na mene jer je sve to tako bilo samo zato što ih nisam htio primiti za ruke. Rekao sam mu da ako stavim svoju ruku na njegovu glavu, da će moja energija kolati kroz njegovo tijelo, ili da ga uopće ne moram dodirnuti, nego se trebam samo usredotočiti na to. Tada je Laura prekinula sesiju. I otišla u prostoriju iza. Ja sam krenuo za njom. Nisu me pustili unutra, ali sam uspio nagovoriti čovjeka da me ipak pusti. Došao sam do nje. Pitao sam je zašto mi je to sve tako bilo ali mi nije ništa odgovorila. Pitao sam je da li to sve ima veze sa Kasiopejcima, nešto je bila rekla, ali je bila vrlo neodređena, kao da mi ne želi reći. Upitao sam je bio nešto. Tada se uzrujala, ustala se, nešto je rekla i otišla je. Po tome sam uspio shvatiti da ju je već netko bio to pitao i da joj to teško pada. Ne sjećam se što sam je pitao. Vratio sam se do sestre. Primjetio sam dvojicu nepoznatih muškaraca kako me promatraju. Sestri sam rekao da idemo odmah kući. Nije razumjela što se dešava. Ta dvojica su nas pratila.
Odjednom smo stigli do Crkve. Ušli smo u Crkvu. Neka mala Crkva. Svećenik je sjedio na stolici ispred oltara i spavao je. Htio sam sjesti, pomaknuo sam drugu stolicu koju sam povukao previše po podu i tako sam probudio svećenika. Počeo je vikati što to radim u Crkvi, da moramo otići jer remetimo Božji mir, da će pozvati policiju. Tada su stigla ona dvojica koja su nas pratila. Svečenik se fizički okomio na mene. Ona dvojica su isto krenula nasrtati na mene. Sestri sam rekao da brzo ode u auto. Sukobio sam se sa onom dvojicom. Bili su jači od mene. Odveli su me nekamo. Podsjećalo me na nacistički režim, ne znam zašto, vjerojatno zbog vojne discipline koju su imali. Tamo je bio glavni njihov. Došao je do mene, jako me čudno gledao, ali ne znam što su htjeli od mene. Samo sam osjećao veliko Zlo da je usmjereno na mene, kao da sam se suočio sa samim Vragom.
Stajao je ispred mene dok su me drugi držali. Samo me gledao. Ali tu je bilo nešto više od pogleda. U glavu su mi pristizale slike, kao da se borimo psihički. Osjećao sam se kao da sam u Paklu. Sa tim slikama me je htio uništiti. Uz sve to, drugi su me tukli, da oslabim što više. Ne sjećam se što je bilo kasnije, samo znam da sam osjećao da sam gotov jer se glavni okrenuo i otišao je. Tada sam se nekako izvukao i otišao sam. I probudio sam se iz sna.
Bilo je oko 4,54 ujutro jer sam bio pogledao na sat. Mislio sam o snu, i odlučio sam da ću se vratiti nazad i da ću se suprotstaviti svemu tome i da više neće raditi zlo. Zatvorio sam oči, prolaz kako da je bio još uvijek otvoren i sa lakoćom sam se vratio tamo.
Našao sam se usred nekakvog terena, oni su svi bili oko mene, ostali su iznenađeni. Glavni je dojurio od nekud, kao iz nekakve zgrade, i stao je ispred mene. Gledao sam ga, gledao je i on mene, ovaj puta je imao širom otvorene oči. Osjetio sam njegovu energiju, slabu, i bio je preplašen što me ponovno vidi, kao nemoguće je da sam se ponovno vratio. Stajao sam ispred njega, sa jakom energijom usmjerenom prema njemum, slao sam mu vibracije da ću ga uspjeti uništiti s lakoćom, njega i sve ostale. Ta moja energija ga je slabila. I više se ne mogu sjetiti nastavka sna. Samo je sve nestalo.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimened ruj 16, 2012 11:07 pm

Opet nešt kompliciraš Dant
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimesri lis 03, 2012 9:48 pm

Spavao sam. Iz sna me probudio osjećaj hodanja nečeg po glavi, koji je nestao kad sam otvorio oči. Nastavio sam dalje spavat i tada se opet pojavio isti osjećaj. Osjetio sam kao da je kukac sa više noga. Uhvatila me panika i počeo sam rukama prolazit po glavi u nadi da otresem to što hoda. Nisam uspio, još uvijek sam osjećao dodire po glavi. Uzeo sam jastuk i sa njime se tukao i stavljao jastuk na glavu. Tada sam osjetio snažan ubod u stražnjem predjelu vrata. Boljelo me je jako. Iznenada počeo sam gubiti snagu, osjećao sam se iscrpljen. Htio sam ustati iz kreveta, jedva sam se stavio u sjedeći položaj. Hvatam se za stolac i ustajem, cilj mi je doći do kupaone. Jedva hodam, osjećam se kao da gubim svijest, da ću se onesvijestiti. Malo se pomaknem pa stanem da dođem donekle k sebi, pa opet dalje. Naslanjao sam se na zid i polako dovukao do kupaone. Palim svjetlo i gledam se u zrcalo. Tijelo mi je napola prekriveno nekakvom bijelom silikonskom pjenom. Gledam ubod na vratu, rupa od oko 3 do 5 mm. Krv se cijedila iz nje, a tkivo okolo je bilo natečeno i crveno. Iz desnog uha mi se cjedila krv po obrazu do vrata. Uzeo sam ručnik, htio sam obrisati tu bijelu pjenu sa sebe, ali nisam više imao snage. Sada sam se već osjećao kao da ću se srušiti i umrijeti. Jedino što mi je preostalo je da odem do kreveta i nazovem recepciju da pošalju hitnu pomoć u hotel. Krenuo sam van iz kupaone. Koljena mi klecaju i padam, primam se za štok vrata kupaone i nekako dižem. Teturam do kreveta, srušio sam se par puta i došao sam do stola, tad sam se opet ispravio i napravio par koraka i bacio se na krevet. Osjećam da je to moj kraj ako ne poduzmem nešto. Okrećem se prema noćnom ormariću gdje je telefon i tada osjetim neopisiv osjećaj, rasterećenje i gubim svijest. Sljedećeg se sjećam da se budim uz glasan vrisak i grčenje cijelog tijela kao da me netko trgao živog. Ležao sam na sredini kreveta na leđima sa raširenim rukama. I tako sam se uzdigao gornjim tijelom i samo srušio nazad na krevet. Osjećao sam se umorno i opet dalje zaspao. Ujutro kad sam se probudio primijetio sam da ruksak kojeg sam ostavio na stolu, da je bio na podu.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimesri lis 03, 2012 10:14 pm

Dakle vezano za san iznad.
Tražim pomoć od vas u interpretaciji „sna“. To što se desilo tu noć nikako ja ne mogu svrstati u neki običan san jer je sve bilo kao da sam stvarno budan. Soba u kojoj ja spavam, detalji, sve je onako kako je u realnosti. Osjet uboda na vratu se osjetio kao da se stvarno desio, bol je mene asocirala na ubod insekta. Sad, moje pitanje je, da li je moguće da je sav taj san bio „stvaran“ na nekoj drugoj razini, da li sam tu noć ja bio otet, i da sam u otmici možda ja došao k svijesti i sve to protumačio kao san? Da li je moguće da je ubod bio nešto drugo, što je moja svijest protumačila kao ubod insekta?
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet lis 04, 2012 8:03 am

Dali imaš kakve tragove uboda na vratu?
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet lis 04, 2012 8:47 am

slikao sam i koža mi je crvena na tom djelu, prekrivena kosom, u "snu" taj dio je bio obrijan
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitimečet lis 04, 2012 12:53 pm

Onda te dok si sanjao nešto ugrizlo. Ostatak je možda bio u nekom polu snu dok ti mozak još nije potpuno svjestan što se događa oko tebe.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 17 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši snovi - sanjarica
[Vrh] 
Stranica 17 / 20.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Lucidni snovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: