Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši snovi - sanjarica

Go down 
+79
Bella.Lilly
ditta
lera
LaBibica
Remke
tinityrannical
Fantom
Jedi Mind Tricks
2pac
kingman745
Hladni
Novus ordo seclorum
KidagakashNedakh
megawar888
darkmoon
Dada289
Johnny wayne
Mystique
Kahali
Buby30
Lyra
InaNNaa
Korplikan
Einar
cy86
Narayana
kika13
Foto
Blizzard
Sin_Nanna
Astral WOlf
DrChaos
Lollo666
Neo
Saiyan
PEPE-Top Secret
Sang Real
floridana
Findo
Backpacker
Green
Melkior
Tonks
Sylvia
hawara
TokyKido
Miljan
whitelady
ZoneBreaker
primitive101
jade
Deti
rini
MoW
gloria_g
Chakotay
Lithium
hromi
ukiss
Star
schmizzl
flory
Dragony
Flamezar
Kruno10
Gea
biga
Balance
daughter_of_Sun
bros
Athena
Truman
mEN_iN_WHite
Mama
zvezda
Dantalion
Alpha
Berny_Sinara
Legionar
83 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
Autor/icaPoruka
LaBibica
Prašina



Female
Pisces Horse
Broj postova : 5
Age : 34
Registration date : 12.12.2013

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimečet pro 12, 2013 4:42 pm

Noćas sam sanjala

1.DIO (u stvarnosti se ne bojim miševa)
U kući sam i vidim malog sivog miša (malen je ima nježno paperjasto, mekano sivo krzno, nije gadljiv) ide prema meni. Napravim korak nazd i naslonom se na neki veliki ormar nemogu se mrdat, nemogu pomicat ruke, nemogu vrištat. Miš se penje na mene. Ja izbezumljena mumljam vrištim u sebi pokušavam pozvat muža koji je u susjednoj sobi. On dolazi ali nekuži šta mi je, mogu pomisati samo oči, pokušavam mu mumljanem i očima objasnit da se mali mišić penje po meni i da ga makne s mene. Kad je skužio o čemu se radi miš nestaje ispod moje jakne/ majce ali nije mi uz kožu imam još drugu majcu ispod. Polako me popušta paraliza ali više se ni neželim mrdati puštam njega da se riješi miša, sad se osjećam sigurno i nebojim se miša. Miš pada na pod i biježi. S druge strane sobe ponosno, graciozno šeće moj mačak Miki i hvata ga zubima bez lova i borbe i nastavi ga nositi van u ustima i dalje hodajući mirno i graciozno.

2.DIO
U nekom smo velikom parku. Idilična atmosfera, sunčan topli dan iako je jesen/zima, mame guraju polako kolica i pricaju s prijateljicama, ima i pasa neki su na povodcu uz vlasnika mirno šeću, neki se igraju "uhvati štap" ... Ja sam s prijateljicom (nevidim je tokom cijelog sna ali znam da je to moja prijateljica iako neznam tko je) i ja sam u šetnji s Mikijem, on polako okolo nas istražuje teren, pređe nam malo se pomazi uz noge i opet ode ali stalno ga vidim, igra se s lišćem penje se na stabla, "šamara" grane. Odjednom trči sprint, biježi. Lovi ga veelika vjeverica, s još većim preljepim, kitnjastim repom. Malo je veća od Mikija (a on je veliki mačak). Trče po parku ljevo desno u krugove, situacija je opasna. Neznam šta da napravim kako da ga spasim. Zovem ga k sebi da napravimo klopku vjeverici. On prolazi kraj mene a ja prepriječim prolaz vjeverici, ona digne glavu i gkeda me i moja šaka je u njenim ustima, ne grize me. Zovem prijateljicu u pomoć i govorim joj da je moramo ubit. Ona prestašena. Obe uzimamo kamen ili tvrdi komad drveta i protiv vlastitog morala udaramo vjevericu u glavu do smrti. Znamo da je pogrešno, ali jednostavno moramo je ubit jer će nas sve pojest.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimepet pro 13, 2013 2:30 pm

Dva slična sna. Vjerevica i miš vjerojatno označavaju nekoga tko ti želi nauditi, a koga se bojiš. Možda netko tko inače nije preopasan, ali tebe svejedno užasava. Mačak označava osobu koja se istovremeno boji toga tko ti hoće nauditi, a i onoga tko je ponosan i stabilan. Okvirno, možda sam totalno fulao. :)
[Vrh] Go down
LaBibica
Prašina



Female
Pisces Horse
Broj postova : 5
Age : 34
Registration date : 12.12.2013

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimepet pro 13, 2013 3:07 pm

Trenutno sam u ovakvoj situaciji. Živim u italiji zarađujem 1300€ muž već 10mj nemože naći posao. Živimo u rupi od stana (više od pola plaće nam odlazi na stan, ovdje su stanovi jako skupi). Krpamo kraj s krajem. Dobila sam poslovnu ponudu da idem u München da sr preselimo, tamo bi i on imao posao a ja bi zarađivala 100€ manje nego sad. Ali sve je veliki rizik jer bi trebala raditi kao njegovateljica u staračkom domu, posao s kojim nikad nisam imala iskustva. Ovdij mi je super na poslu. Ovdij imam mamu, tamo imam tatu. Ovdje je mali mirni grad, tamo velika metropola. Više mogućnosti. Veliki mi je rizik da izgubim i ovo malo što imam.
Zato pokušavam otkriti u snovima što bih trebala otići i riskirati ili ostati.
[Vrh] Go down
LaBibica
Prašina



Female
Pisces Horse
Broj postova : 5
Age : 34
Registration date : 12.12.2013

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimepet pro 13, 2013 3:14 pm

Noćas sam sanjala Aku (umrla je prije 4 god od raka pluća, ona je za života bila moja majka iz sjene, čuvala me za vrijeme rata kad sam bila mala, pomagala mi je kad sam bila teenager, bila sam jakoo jaako problematična u to doba, ona minje doslovno spasila život) sanjala sam je ostarjelu, cca. 15 god starija nego što je bila kad je premunula, išla je ruku pod ruku s njenim duuugogodišnjim partnerom (više od 20god.) i on je ostario ali ne koliko ona. Bili su mirni i sretni.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimepet pro 13, 2013 4:24 pm

U kontekstu toga što si napisala, prvi san bi vjerojatno bio interpretiran da iako se jako bojiš odlaska, da će strah na kraju ipak nestati jednom kad te tvoj muž uvjeri da će sve biti u redu. Tada nastupa tvoj ego (mačak) koji uviđa da problema zapravo i nema, odnosno da ga nikad nije ni bilo.
U drugom snu, veliki park je vjerojatno veliki grad (Muenchen). Tvoje jastvo (mačka) proganjaju problemi (vjeverica) koji su preveliki da bi ih sam rješio. Tu mu pomažu prijatelji, a ujedno i zaštitnici (ti i tvoja prijateljica, u stvarnosti možda otac i muž) koji ih nastoje riješiti na ovaj ili onaj način.
Sanjanje preminulih ljudi, osobito dobrih preminulih ukazuje na to kakva ti želiš biti. U ovom kontekstu, ti želiš ostati sa sadašnjim partnerom bez obzira na to gdje vas život odnese. Također, mislim da nije bezveze to što je u snu bila značajno starija. To možda ukazuje na to da bi bilo dobro brinuti se za starije osobe.

Sve u svemu, na temelju ovih snova, ja bih rekao da bi bilo dobro da odeš u veći grad. Samo je bitno da imaš povjerenja u muža, oca i u svoje prijatelje pa će sve biti dobro.
[Vrh] Go down
LaBibica
Prašina



Female
Pisces Horse
Broj postova : 5
Age : 34
Registration date : 12.12.2013

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimepet pro 13, 2013 5:33 pm

Hvala puno! Grazie mille! Vielen Dank!
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimepet pro 13, 2013 8:55 pm

Bitte schön. Držim ti fige da sve bude dobro, i zapamti, strah je iluzija. To ti uostalom i san govori. :)
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimesub pro 14, 2013 3:49 pm

Nocas letio preko zgrada. scratch 
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimened pro 15, 2013 3:41 pm

Noćas sam imala valjda 243516 snova. Kratkih, nepovezanih, čudnih...  shock 
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimened pro 15, 2013 6:42 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Nocas letio preko zgrada. scratch 



To je dobra stvar, puno ljudi sanja dosta često da lete uključujući i mene.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimened pro 15, 2013 7:10 pm

2pac je napisao/la:
Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Nocas letio preko zgrada. scratch 



To je dobra stvar, puno ljudi sanja dosta često da lete uključujući i mene.
Također me u isto vrijeme lovila policija, a ja odleti confused 
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimeuto pro 17, 2013 11:26 pm

Hehe, nećeš vjerovati, ali ja kad sanjam letenje, uvjek me netko isto progoni...
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimesub sij 04, 2014 5:32 pm

Svašta sam sanjala ali prvi put da sam sanjala sebe mrtvu. Stajala sam kraj svog bolničkog kreveta i gledala u svoje tijelo pokriveno do vrata plahtom. Bila sam naravno blijeda i izgledala kao pravi mrtvac, ali u početku sam mislila da sam u nesvjesti, u komi, a onda sam se sjetila da je bila neka velika nesreča u kojoj sam se polomila totalno i do bolnice umrla. Nailazi neki tip i ja ga molim da potraži moj vjenčani prsten i narukvicu koje sam imala kad sam došla u bolnicu (inače na sreću u stvarnosti ne posjedujem takav nakit). On fakat to pronalazi i ja zadržavam prsten u namjeri da ga stavim nazad na svoje tijelo, a za narukvicu ga molim da ju da mojoj kćeri. I prsten i narukvica su jako lijepi. Gledam opet u svoj leš i ne osjećam žaljenje, pomislim da je dobro da sam umrla jer bi sa svim tim prelomima ostala invalid.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimepon sij 06, 2014 4:35 pm

Smrt bi mogla označavat kraj nekog poglavlja u našem životu. Ili nekog načina razmišljanja. Tako nešto.
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimepon sij 06, 2014 5:42 pm

Hvala Alpha na inerpretaciji. Istina, u zadnje vrijeme razmišljam da je opet vrijeme za drastične rezove u mom životu. Ili kako ti kažeš za novo poglavlje :)
[Vrh] Go down
ditta
Prašina



Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1
Age : 35
Registration date : 14.01.2014

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimeuto sij 14, 2014 10:16 am

pozdrav od velike sanjalice mene :) nova sam na forumu i nadam se da ćemo ugodno razgovarati ovdje.

inače imam prave filmove od snova, ali sinoćnji mi je bio kratak, samo izgledao je tako stvarno, jer sam se nalazila u sobi u kojoj jesam, spavala gdje spavam, a u snu sam na zidu ispred sebe ugledala crnu sjenu (možda je imala rogove, tog se kroz maglu sjećam). znam samo da mi se približavala, klizila je po podu sve do kreveta. bila sam preplašena i stisnula se uz dragog. i onda sam se probudila.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimeuto sij 14, 2014 3:22 pm

Ja nocas sanjao da poznam jednu osobu koja vjeruje u 3 boga, i onda neka organizacija lovila i mene, zbog toga jer poznam nekog takvog  roll 
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimeuto sij 14, 2014 3:46 pm

ja da pjevam, ustvari uvježbavam neku ariju koju prvi put vidim, nisam uspjela otpjevati A6,a G#6 da.. još se sjećam melodije,nije bilo riječi, pjevala sam na la-la :D . x)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimečet sij 16, 2014 12:57 am

Sanjao sam kako mi je ruku dala a drugom je moju kosu milovala.
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimesri pro 31, 2014 5:46 am

sanjala sam da sam Olivia Dunham (FBI agentica iz serije Fringe, ko nije gledao toplo preporucujem da pogleda, sjajna je!), dakle ja sam taj lik i prozivljavam neku scenu koja ne postoji u seriji.. Situacija je - rat, ja i Peter (njen kolega, partner) se nalazimo u gostinjskoj sobi nase kuce, ja sam tek dosla a tu su vec Peter i neki moj kolega, Peter kupa naseg tek rodjenog sina u malom lavoru i to radi tako spretno da ja ne mogu vjerovati, onda mi ga predaje u narucje i u tom trenutku ja na mobitelu tog kolege primim poruku iz buducnosti koja je samo meni upucena, (niko drugi to ne moze vidjeti, tu se samo projicira preko mog "cipa" u glavi), od covjeka koji mi lici na Williama Bella iz serije, ali to nije, da cu za par minuta dozivjeti nesto strasno, da ce me probati ubiti ali da ce stradati svi osim mene, i da budem mirna i spokojna jer ce se desiti nesto puno bolje za mene nesto kasnije, kao da to ipak nije nista strasno. Samo sto je ta transmisija gotova, u sobu ulijecu "men in black" sa nekim pravo zajebanim oruzjem, ubijaju mi bebu na rukama, Petera i tog kolegu, i odmah se izgube. ja automatski znam da moram otici do neke velike knjizare u Düsseldorfu i potraziti neke enciklopedije koje ce mi pomoci da se oslobodim, vani pada kisa, niko nista ne sluti, a ja se kao pauk penjem po policama, bez imalo napora. (a knjizara je savrsena, po mom ukusu, nevjerovatno lijepo uredjena, spoj sci fi tehnike u totalno rustikalnom ambijentu stare zgrade od cigle, jako visoki plafoni, malo priguseno svjetlo, siroki i visoki stakleni portal na ulicnoj fronti, dakle savrseno)
Nikad nisam sanjala da sam neko drugi, niti da sam u seriji, mozda je jednostavno previse gledam :D
Ali biti Olivia Dunham je tako super, hahah :D
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimesri pro 31, 2014 11:10 am

Zbog te serije sam počeo i proučavati paralelne svemire i povezano s njima. Olivia je preluuuda, najbolji mi je dio kad ju napadne jedan observer i ispuca brdo metaka u nju, ona ih zaustavi rukom i sve pošalje u njega :D

Ljudi nemaju čiste snove danas zbog astralnih larvi, čak i lucidni snovi (u kojima imaš kontrolu nad astralnim tijelom) isto su pod utjecajem larvi, ali malo manje čini mi se.
Teško je objasniti tvoj san, vrlo vjerojatno je riječ kako ti se sviđa serija i taj se dio prenio na podsvjesno (astral).

Inače ima jedan detalj tvog sna koji sam prepoznao.
U jednoj od mojih prvih projekcija (l. snova) sam se našao u jednoj bolnici koja je bila sklop totalno rustikalne zgrade, na razini 1. svj. rata ambijenta i kvantnih računala! Daj zamisli tu kombinaciju. Tu sam doživio zanimljive stvari, ali nebitno trenutno.
Nikad nisam skužio o čemu je riječ bilo.
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimesri pro 31, 2014 1:06 pm

Fringe mi je preporucila prijateljica puno nakon sto sam pocela proucavati sve to, i znas kako je motivaciono djelovala na mene, uf... sizila sam nakon svake epizode :D Iskreno najbolja mi je scena kad se Nina Sharp obracunava s Observerima u zadnjoj epizodi pa si propuca glavu. I ono kad u cetvrtoj sezoni predju u onaj iskrivljeni univerzum u napustenoj zgradi. ludi su scenaristi sto na sat, ja bih da se serija jos nastavila mada je sve bilo rijeseno :)
Zasto sam bas sanjala Oliviu i Fringe epizodu (sjecas se da su u jednoj epizodi Olivia i Peter dobili sina, Henryja),jednostavno ne znam, poklopile su se frekvencije valjda... bas bih inace voljela da sam vise nalik na Oliviu po psihickom sklopu. A to je meni tesko za reci, nisam nikad imala neke "heroje" niti sam vidjela smisao u tome. Prema tome, iako je bilo interesantno mislim da tu ima vise neke negativnije inklinacije. A uvijek u snu kad me ganjaju "crnci" a to se desava relativno cesto, nadjem nacin da ih izbjegnem, postanem nevidljiva, pobjegnem, nadmudrim ih, ovo je prvi put da me "cista sreca" spasila, da mi je "sudjeno" da me izbjegnu.
Ali nije to neki prejak san, imala sam i puno znacajnije snove, puno teze, puno simbolicnije i cak prorocke, neke s dubljim uvidima, ovo je tralala, samo mi je bilo interesantno kako se desilo to da sam bila de facto neko drugi. :/

Interesantno sto spominjes bolnicu, ova moja knjizara je imala kao neke videopanele gdje se slike naslovnica smjenjuju, poslozeno po zanrovima, ti se popnes i upises sta ti treba, u sekundi prelistas ponudu i samo uzmes knjigu kad se zaslon skloni. Btw knjiga koju sam trazila je bila o biologiji, i to neka prestara, raritetna koja je zapravo u toj knjizari bila sakrivena, pod sifrom koju je naravno, Olivia Dunham imala :D znas ono, dodjes negdje gdje niko nista ne sluti i uzmes im ispred nosa nesto od najvece vaznosti i odes svojim putem :)

ti sanjas lucidne snove? tj mozes kontrolirati san? ja sam jednom uspjela prije samog padanja u san iskreirati sta cu sanjati, (realno slabo da se to moze nazvati totalno svjesnom kreacijom, ne znam to objasniti) bila je neka pucacina opet, zgrada gdje radi moj tata i jedna totalna ludaca koju sam poznavala tad, koja je ispaljivala prerazorne sci-fi metke meni tik iznad glave ( i ja sam njoj, bio je fajt). izvukla sam se, naravno, moj je san i moj teritorij ali bilo je za dlaku :D a zgrada nije rustikalna, prava socijalisticka, brutalni beton feat. futurizam :D ali ambijent unutra je definitivno bio sci fi, sve se to desavalo u zoru ali zora je bila zeleno-plava, druga dimenzija, kao u nekom procjepu, tacno sam znala da nije realno nego moja pozornica, hodnici i sav interijer su svijetlili, stakla neprobojna umjesto standardnih i sva tehnika deset puta bolja i mocnija nego sto jeste.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimesri pro 31, 2014 1:27 pm

Prije sam imao dosta često lucidne, dok sam vodio dnevnik snova, sad u zadnje vrijeme nemam, vjerojatno jer sam prestao voditi dnevnik zbog nedostatka vremena.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimesri pro 31, 2014 11:55 pm

Bella.Lilly je napisao/la:
Ali biti Olivia Dunham je tako super, hahah :D

Kako znaš da si bila ona? Je li to bio san u prvom ili trećem licu?
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitimečet sij 01, 2015 12:25 am

u prvom.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 19 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši snovi - sanjarica
[Vrh] 
Stranica 19 / 20.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Lucidni snovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: