Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sokratov klub neznalica (chat)

Go down 
+22
Silence
zvezda
Zona
wanderer
Athena
biga
InaNNaa
flory
mEN_iN_WHite
Fantom
Sentinel
Dragony
Chakotay
josip21
floridana
gloria_g
Michael Wittmann
MoW
Alpha
Gea
Legionar
Blizzard
26 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimesub ruj 04, 2010 4:51 pm

Mislim da sam govorio i previše :P
Tamne čokolade se samo forsiraju. Ja nemam komplekse pa tako nemam potrebu biti vrhunska tamna čokolada. Ja jesam onakav kakav jesam i zato sam takav kakav jesam :P
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimesub ruj 04, 2010 4:56 pm

Meni su upravo javili da je Blizzard tako isfuuuuurano ime mudri
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimesub ruj 04, 2010 4:59 pm

Pasivni otpor pokazuje nesigurnost. Promjene dolaze iz srca. A srce želi tamnu čokoladu!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimesub ruj 04, 2010 8:40 pm

@Legi...ne da mi se niti odgovarati na ono sto si napisao jer ti i tvoj otac i tvoj brat vrijedjate ljude, a niti nemate pojma kako. To sto nekog posere u zivotu nije pravilo. Zavrsiti ekonomiju moze i gotovo polupismena osoba pa mi to nije mjerilo. Citava moja obitelj je visoke strucne spreme i to ne tako banalne, a o poslovima koje su obnasali i obnasaju ne bih ovdje. Dakle nemoj da se krenemo prepucavat cija obitelj ima visi IQ jer ti to nece na dobro izac.
Sto se tice ekonomije. To je IGRA koju igraju veliki igraci, a pravila se mogu lako promijeniti. Nije to fizika. Zato bolje da ti brat suti s takvim izjavama jer ce samo ispast glup ispred ikog tko ima malo vise veze s mozgom.
Tvoja uvijek mora biti zadnja i ti uvijek moras napisat nesto cime mislis da si ispao (naj)pametniji pa predpostavljam da ces mi mozda ponovno objasnit kako ja zapravo pojma nemam, a ti sa svojih 16 godina znas sve.

Jos nesto...postoje poslovi u kojima se moze zavrtit lova, a oni imaju veze s alkoholom, cigaretama i slicnim porocima. Oni koji su u tome uvijek mogu zaraditi jer je masa jadnih ovisnika koji daju lovu na to. Ja nisam pricala o tim poslovima niti se bavim time.

Dalje necu ici u diskusiju o ovome, a tebi u zivotu zelim da ti bude toliko dobro da zauvijek zivis u uvjerenju kako je tvoja teorija u pravu jer ako ti se desi da spoznas da si u krivu to ce znaciti da si ti ili netko od tvojih zagrizli u pravi kapitalizam. A to je veliki bullshit. I to ne pricam za nas nego na svjetskoj razini.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimesub ruj 04, 2010 9:48 pm

@Legi i Alpha, nemojte se ljutiti ali raspravljate na razini 7-godišnjaka, "...moj je tata jači od tvog tate...", znam da oboje možete bolje ;)

No tema je dobra, možda bi mogli i otvoriti baš tu temu i prebaciti ove postove tamo.

Dakle Legi nisi li malo kontradiktoran u svojom postu, kažeš da je najvažnije za uspjeti početni kapital i onda navodiš primjere svog oca i strica koji su počeli od nule, dakle nisu imali ništa i uspjeli su. Dakle ne moraš imati početni kapital, potrebno je nešto drugo, ono što je potrebno je znanje, komunikativnost, snalažljivost i naravno možda najvažnije upoznati ljudi koji će ti na neki način pomoći. Pod pomoći prvenstveno mislim, da će ti dati dobre poslove na kojima ćeš zaraditi nešto, ali možda još više kroz koje ćeš si otvoriti nove poslove. U poslu je važno otvarati i pribavljati što je moguće više novih poslova. Važno je upoznati što više ljudi i stvoriti što više veze. Tu ne mislim da će se te veze iskorištavati na nedopušten način, nego čisto da se ima što je moguće više informacija i što je moguće više mogućnosti. I naravno važna je kvaliteta, što god radio važno je to raditi kvalitetno. Ima jedna narodna poslovica koja kaže da onaj tko zna i želi raditi će uvijek imati posla.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimesub ruj 04, 2010 11:46 pm

Ma, Chakotay, sve u redu ;)
Radi se o tome da sam Alphi vratio na isti način kao što je ona meni, a onda se buni. To ne volim kod nje.

Ne radi se o kontradikciji, nego o tome da su oni kroz to iskustvo shvatili da je ono što ih je ograničavalo u poslu nije manjak dobrih ideja ili tržišta, nego to što ih nitko nije imao pratiti ulaganjima. Zato su "tek" ovdje gdje su sada, a mogli su puno dalje.

Inače, sve što si ti rekao su ključne stvari za uspjeh u poslu, ali je li to što si ti rekao više matematika ili fizika? Nije, to su jednostavne stvari koje se tu nameću same po sebi želiš li uspjeh.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 12:34 am

Da se malo priključim priči. Dakako da se treba voditi računa i o vremenskom kontekstu, a trenutno se nalazimo u nezavidnoj poziciji, u krizi. Ljudi jedva zadovoljavaju neke osnovne potrebe, a da ne pričamo u kakvoj situaciji se nalaze mladi zaposleni ljudi, koji kreću od 0.

Žele prvenstveno stan, a uzimajući kredite od banaka, osuđeni su na plaćanje kredita sa masnim kamatama praktički do svojih 40-tih godina i dalje. Dakle, ako osoba nema neko materijalno uporište/vezu, neće joj biti lako. Imam dojam da su ranije prosječni ljudi sa srednjoškolskim obrazovanjem puno lakše/brže dolazili do stana, vikendice na moru, auta, iako nisu živjeli u kapitalizmu.

Početnički kapital je dakako bitan za postizanje nekih materijalno mjerljivih dostignuća u životu.
Što više početničkog kapitala ima, to se može okrenuti više novca. Naravno, ulaganje u nekretnine na pravom mjestu se uvijek isplati. miga
IQ apsolutno nema veze sa ambicijama pojedinca i poduzetničkim talentom, tako da nipošto ne vrijedi ono da "pametniji" imaju više novaca.
Netko može imati velika mjesečna primanja koja će potrošiti na plaćanje mjesečne stanarine za stan, drugi će imati mrtvi kapital i ujedno nisku mjesečnu plaću pa neće ništa poduzimati...
Treba znati gdje ulagati i kako. Sjajne ideje nisu dovoljne bez konkretnog materijalnog podstreka, barem ako se ljudi bave poštenim poslom.

Btw. ovdje se razvija zanimljiva tema. miga
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 12:43 am

Slažem se, osobe su opterećene kreditima za otplatiti stan, auto i kućanski namještaj više od pola radnog vijeka tako da su prisiljene raditi i stagnirati sa svojom financijskom situacijom, jer i da žele, ne mogu kako ulagati u novi posao.
Naravno, sve ono što i čovjek prišpara se potroši na godišnjem odmoru. Savršena taktika za ostaviti ljude na položaju na kojem jesu. A ljudi ne razmišljaju dugoročno.

E, mene čudi jedna stvar. Žalosno je da se ljudi moraju zadužiti za cijeli život da bi imali gdje živjeti, no, svatko je živio u roditeljskoj kući, jel da? Što s njima biva. Mislim, zašto ljudi jednostavno ne nadograde tu kuću. Svi kupuju nove stanove/kuće i kao da su počeli od nule. Kao da nemaju imovinu od prije. Gdje "ode" to?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 12:59 am

Ja znam za primjere ljudi, svi mahom zaposleni i sa završenim faksevima, koji su se htjeli separirati i otići od roditelja. Na kraju je ispalo da sve to preskupo stoji i odlučili su podići kat, iako im je to bila zadnja solucija.
Međutim, postoje znatni troškovi i za takvu investiciju i ako se uzmu u obzir ulaganja, potpuno opremanje, prosječnim ljudima je potreban kredit.
Dakle, u srednjim 30-tima još uvijek otplaćuju kredit+kamate za krov nad glavom kod roditelja.
Koliko bi to sve skupa stajalo, ovisi od slučaja do slučaja.

Puno ovisi i o tome koliki "luksuz" netko želi u svom novom stanu. Većina mladih ljudi žele to imati tip-top uređeno (čitaj novi i atraktivni namještaj), parkete, stolariju, za razliku od starijih koji bi se zadovoljili nekim polovnim namještajem.
Onda ako im još dođu klinci :P, lova ode i ne ulaže se u neku drugu investiciju.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 1:06 am

Zato moja sestra ima drugačije, skromnije planove ;)

Koliko su cijene stanova stvarno napuhane? Koliko čovjek koj ise bavi nekretninama zaradi na jednom prodanom stanu ovisno o kvadraturi naravno. Ali u postocima, kolika je zarada?

Misliš/te li da je takva muka s kreditima namjerno iscenirana da ljudi ne bi postigli nešto više i bolje, nego da bi se mučili kao ludi da bi samo preživjeli?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 1:25 am

Kod nas su kamate u vezi stambenih kredita previsoke u komapraciji sa većinom ostalih europskih zemalja. Obično, kad uzimaš neki stambeni kredit, prvo što banki otplaćuješ (po par godina) su kamate, a onda de facto počneš otplaćivati "uzeti" kredit.

Sa kreditima za stan, banke definitivno omaste brk. Ako osoba već ima svojih par kvadrata, digne krov ili se odluči na neku jeftiniju varijantu svog stana, sa manje troškova, to je dosta dobro. Odlično je ako npr. može iznajmiti neki prostor i sa dobivenom najamninom malo kompenzirati troškove kredita ili u nešto uložiti, prvenstveno neku drugu nekretninu. :P

Zna se gdje cijene stanova/nekretnina drže visoku cifru u Hrvatskoj. Zagreb, more (blizina mora), neki elitni gradovi (nedostižni običnim smrtnicima) itd. Cijene tamo su prilično stabilne i potražnje gotovo uvijek ima.
Koliko pojedinac zaradi na jednom prodanom stanu ovisi o atraktivnosti lokacije, kvadraturi (u postotku po kvadratu se više zaradi na stanovima manje kvadrature od onih velike), održavanosti nekretnine, trenutnoj potražnji itd.

Znam za primjer poznanika koju su kupili stan (djelomice na kredit) na moru prije 4 godine za cc.110 000 eura. Dakle, prilika je bila dobra, bivšim vlasnicima je hitno trebao novac i donekle su ga povoljno dobili. Čak i u doba recesije, radi atraktivnosti položaja taj stan je zadržao /povećao svoju vrijednost i sigurno bi na njemu zaradili cc.35 000 eura da su ga prodali. Sad računaj koliki bi to bio postotak.:P

S druge strane, prodaja stanova na periferiji i manje atraktivnim lokacijama, trenutno je u stagnaciji. Kvadrat stana van Zagreba možeš dobiti i ispod 1000 eura po kvadratu. Joj, o čemu smo mi na filozofiji krenuli razglabati. :D
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 1:28 am

A unutar... :P

Mislio sam na onu, izgradiš stanove i prodaš. Uostalom, koliko su napuhane cijene u Zagrebu dovoljno govori i to da bi iste stanove izvan Zagreba kupio i više nego dvostruko povoljnije :P

Moj tata je npr. na Visu kupio zemljište+kuću za 10 000€, uložio još 20 000€ te prodao jednom Slovaku za 165 000 €. Investicija života ;)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 1:34 am

10 000 eura? shock Pa da, treba znati gdje uložiti. Pitanje je za koliko bi danas kupio neko zemljište na atraktivoj lokaciji, a pretpostavljam da je u to ranije uložio.
Treba se informirati, eventualno skompati s nekim za investiciju, uložiti+ paziti da se radi o građevinskoj zoni
(ako ne misliš zaribati novog kupca :P ) itd.
Često je povoljnije kupiti zemljište i izgraditi, nego kupiti samu nekretninu sa zemljištem.

Primjerice, neki građevinski "maheri" nude mom ocu cc. 30 % vrijednosti stana u Zagrebu (a zemljište oko kuće gdje se može graditi bi bilo valjda gratis), samo zato jer su stanari zaštićeni najmoprimci i davno su trebali van, iako je vlasništvo čisto. To je katastrofa :P , ali neki kojima bi hitno trebao novac bi pristali na isto.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 1:38 am

Ma nekretnina je bila u koma stanju, a on ju je djelomično obnovio. No on je to tako uredio da je izgledalo ono, WOW, na prvi prepad. ;)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 1:43 am

Aha, da se to srediti. Ako je atraktivna lokacija, prodaja ide, bez problema. miga

Rođakinja je prodala malu kućicu, cc. 35 kvadrata, drugi red od mora sa par kvadrata dvorišta za 70 000 eura, prije 6 godina, a danas bi išla bez problema za 110 000. miga
To je samo jedan od primjera. No dobro, mi sa filozofsko-brojčanim raspravama. :D
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 2:19 am

''- Za prosječan stan s dvije spavaće sobe treba im, naime, 40.000 funti samo za polog, odnosno plaća od minimalno 50.000 funti godišnje, odnosno 36.250 kuna mjesečno! Mladom, visokoobrazovanom čovjeku u Velikoj Britaniji, stan je, unatoč većim primanjima od hrvatskih, postao čak i nedostižniji negoli je to hrvatskom kolegi. Potonji si, sa vlastitom plaćom, kupnju stana također može teško priuštiti, pa i jednom i drugom preostaje ili podstanarstvo kroz duži period života, ili kupnja stana uz pomoć roditelja, ukoliko si i roditelji sami to još uvijek mogu priuštiti. -''

LINK > http://limun.hr/main.aspx?id=619926&Page=1

Hehehe ni u bajnoj Europi nije bolje nego je čini mi se još gore. Kupujte nekretnine prije nego uđemo u EU :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 10:30 am

Blizzard je napisao/la:
Pasivni otpor pokazuje nesigurnost. Promjene dolaze iz srca. A srce želi tamnu čokoladu!
cerek
i ja volim tamnu čokoladu kava
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 12:04 pm

Flo cerek zubi

Isto stanje je u Njemačkoj. Većina mladih ljudi (u gradovima) su podstanari kava
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 12:16 pm

Ma kakvi podstanari Legi.
Roditelji im imaju kucerine ogromne ali danasnja djeca hoce da zive sami,hoce svoj mir
koji ih kosta kao Svetog Petra kajgana.
Njemacka privreda da poptpuno stane danas,svabe mogu da zive jos 20 godina od zaliha koje imaju a mladi pokusavaju sve i tek kada vise ne ide vracaju se roditeljima.
Njihov najveci problem je mentalitet koji je hladan i odbojan,nema ljubavi
izmedju roditelja i djece,samo cista racunica.
Djeca jedva cekaju da im roditelji ostare i posalju ih u staracki dom ili umru da bi onda
oni mogli da uzivaju u njihovim kucerinama i da rasprodaju sto im vise netreba i
pravac Majorka,opijanje do zore... cuga
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 12:18 pm

Slažem s time da između nekih roditelja i djece postoji čista računica, i u Hrvatskoj.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 12:26 pm

Tesko je to nasem covjeku da shvati ali recimo svabe,kada se desi neka nesreca
sa njihovim djetetom na cesti,u skoli itd... prvo trce u osiguranje da vide koliko mogu
dobiti para a zatim u bolnicu da vide kako im je djete... no
Ja to nikada necu moci da razumijem pa makar tisucu godina zivio i radio u Austriji... scratch
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimened ruj 05, 2010 3:42 pm

meni je bilo smiješno kad su švabe došle u mene, i normalno prijatelji smo, pripremili im mi večeru, jelo se, pilo i na kraju oni vade pare da plate.... bem ti u nas se svaki tjedan roštilja, svaki put drugi financira, a oni plaćaju prijateljsku večeru...
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimesub lis 02, 2010 2:14 pm

Jutros sam bila u samostanu ^^
Moram priznati da sam si ga puno strože zamišljala. Nije njima loše.
Imaju TV i voćne sokove zubi
A jedna časna je slušala tehno u sobi cerek
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimesub lis 02, 2010 2:19 pm

Bitno je da je ona casno slusala tehno... ides

A da si zavirila u tajne odaje,kako bi se tek tada iznenadila... cerek

Peac brother & sister... hug
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitimepon lis 04, 2010 7:55 pm

flory je napisao/la:
Jutros sam bila u samostanu ^^
Moram priznati da sam si ga puno strože zamišljala. Nije njima loše.
Imaju TV i voćne sokove zubi
A jedna časna je slušala tehno u sobi cerek

Whoopy Goldberg fan. :D

Zašto si išla u samostan? :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 13 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sokratov klub neznalica (chat)
[Vrh] 
Stranica 13 / 22.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Sokratov klub neznalica (chat)
» Sokratov dijalog
» Ask primitive101 (chat tema)
» Rasadnik [chat]
» A je to![chat topic]

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: