Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Masakar u Puli

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Masakar u Puli Empty
PostajNaslov: Masakar u Puli   Masakar u Puli Icon_minitimesub stu 10, 2007 8:06 pm

Vjerovatno je šira i uža javnost na području Hrvatske čula za ovaj bolesni čin. Za one koji nisu prenio sam malo informacija.

Kako to opravdati? Što se dešava s Hrvatskim društvom, ovo je već 8. ubistvo u na području RH u kratkom roku.



"Očevidom je utvrđeno da je Damir Voškion neka ubojstva izvršio kratkim vatrenim oružjem, a neka udarcima tvrdim predmetom, a motiv ovoga zločina bio je nerazriješeni obiteljski sukob", rekao je Loris Kozlevac, načelnik PU istarske na konferenciji za novinare o peterostrukom ubojstvu koje je Voškion (46) počinio u četvrtak u obiteljskoj kući u Rohreggerovoj 33 na Novoj Verudi.

Novinarima nisu izneseni detalji zločina te nije poznato tko je od obitelji na koji način ubijen, piše portal Barkun.hr.

Kozlevac je također kazao da se Voškion nakon ubojstva brata Deana, šogorice Nataše, njihove djece, dvomjesečnog Maura i 7-godišnje Karle, te oca Renata dovezao u pulsku policijsku postaju i rekao da je poubijao cijelu obitelj.

Policija je na mjestu događaja pronašla pet mrtvih tijela i utvrdila njihov identitet.

"Njega se trenutno tereti za tri ubojstva i dva teška ubojstva budući da se prema hrvatskom kaznenom zakonu ubojstvo djeteta tretira kao teško ubojstvo", objasnio je Josip Miletić, zamjenik županijskog državnog odvjetnika.

"Sve ubijene osobe pronađe su u obiteljskoj kući, a prvi su ih vidjeli susjedi koji su pozvali Hitnu pomoć, dok je policija prvu dojavu dobila od samoga počinitelja", rekao je Dragutin Cestar, načelnik krim-policije koji je u četvrtak bio na mjestu događaja.

Istraga se nastavlja, te će policija nastojati utvrditi porijeklo oružja za koje Voškion nije imao dozvolu, a pronađeno je u automobilu kojim se dovezao u policiju. Obavit će se i obdukcija nad tijelima ubijenih kako bi se utvrdio točan uzrok smrti.

Inače, Dean je bio glazbenik, često nastupajući i na humanitarnim koncertima, Nataša je predavala biologiju u Gimnaziji "Juraj Dobrila", a Renato, umirovljenik, bio je i na listi ISDNS-a i Stranke umirovljenika na predstojećim parlamentarnim izborima.

Sedmogodišnja Karla do polaska u prvi razred osnovne škole ove godine polazila je talijanski vrtić Rin Tin Tin. Sa svojom vrtićkom grupom sudjelovala je na likovnom natječaju "Volim svoju obitelj" 2005. godine.

Protiv Damira Voškiona je u dva navrata podignuta kaznena prijava zbog prijetnji te jedna prekršajna prijava zbog remećenja javnog reda i mira, ali kako kaže Kozlevac, niti jedna se nije odnosila na obitelj.

Policiji nisu ranije prijavljivani narušeni odnosi u ovoj obitelji koji su rezultirali masakrom, ušavši u povijest kao najveća tragedija od kada postoji Policijska uprava istarska, piše Barkun.hr.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Masakar u Puli Empty
PostajNaslov: Re: Masakar u Puli   Masakar u Puli Icon_minitimesub stu 10, 2007 8:43 pm

nisam toliko upoznat,proguglacu,ali jadno je gdje nase drustvo ide :(
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Masakar u Puli Empty
PostajNaslov: Re: Masakar u Puli   Masakar u Puli Icon_minitimesub stu 10, 2007 8:55 pm

i djecu ubi... tuzni
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Masakar u Puli Empty
PostajNaslov: Re: Masakar u Puli   Masakar u Puli Icon_minitimened stu 11, 2007 1:34 pm

Mislim da uopće nije vrijedno nikakvih komentara, ali eto...
Najviše od svega mi ide na živce šta se dotični ubojica već počeo izvlačiti na psihičke probleme, tako da će ga na kraju zatvoriti na par godina i to na psihijatriji, gdje će on u biti uživati, dva puta dnevno zaglumiti da je lud i to je to.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Masakar u Puli Empty
PostajNaslov: Re: Masakar u Puli   Masakar u Puli Icon_minitimened stu 11, 2007 1:36 pm

da,to je neopisivo,
treba uvesti smrtnu kaznu za ovakva nedjela
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Masakar u Puli Empty
PostajNaslov: Re: Masakar u Puli   Masakar u Puli Icon_minitimened stu 11, 2007 1:38 pm

Ja bi ga zatukla, kao što je on zatukao tu dvomjesečnu bebu...
Zaslužija je smrt u mukama i ništa drugo...
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Masakar u Puli Empty
PostajNaslov: Re: Masakar u Puli   Masakar u Puli Icon_minitimened stu 11, 2007 8:02 pm

nekad život zna biti i gori od smrti, ubiti ništa se ne bi postiglo jer on ne bi osjetio patnju života, njega treba na doživotnu robilju, na samnicu
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Masakar u Puli Empty
PostajNaslov: Re: Masakar u Puli   Masakar u Puli Icon_minitimened stu 11, 2007 9:22 pm

@malena

On je psihički bolesnik. (100%-potvrđeno od prije od strane doktora) Ali je frajer nabavio oružje i još počinio takvo sranje. E sad se ja pitam. KO je tu lud???
Onaj tko ga je pustio iz ludnice ili onaj tko mu je prodao pištolj.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Masakar u Puli Empty
PostajNaslov: Re: Masakar u Puli   Masakar u Puli Icon_minitimepon stu 12, 2007 9:58 am

Ok, on možda i je psihički bolesnik. Ali na kraju sve ubojice proglase psihičkim bolesnicima i onda dobiju blažu kaznu na temelju toga.
Ok, idem i ja ubit sve koji mi idu na živce, reć ću da sam psihički bolesnik i za 2 godine sam na slobodi. Bravo ja, rješila sam se onih koji mi idu na živce i slobodna sam.... To je ta priča.... Tako mogu svi. :x
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Masakar u Puli Empty
PostajNaslov: Re: Masakar u Puli   Masakar u Puli Icon_minitimepon stu 12, 2007 11:06 am

Welcome to Croatia!
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Masakar u Puli Empty
PostajNaslov: Re: Masakar u Puli   Masakar u Puli Icon_minitimepon stu 12, 2007 12:34 pm

Nažalost....
[Vrh] Go down
Tallina
Majmun
Tallina


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 1080
Age : 45
Registration date : 03.10.2007

Masakar u Puli Empty
PostajNaslov: Re: Masakar u Puli   Masakar u Puli Icon_minitimečet sij 10, 2008 8:24 pm

eto još jedan zločin u lijepoj našoj. Trilj, 25ogodišnjak zatukao na mrtvo curu jer nije pristala na sex s njim (koliko sam pročiltala na netu).

Šta se događa s našim narodom, ovo se ludilo širi kao gripa.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Masakar u Puli Empty
PostajNaslov: Re: Masakar u Puli   Masakar u Puli Icon_minitimečet sij 10, 2008 10:58 pm

Na pitanje što se događa s narodom mogu ti odgovoriti s knjigom:

Kulić, Slavko, Neoliberalizam kao socijaldarvinizam: Rat za dominaciju ili bolji svijet

Tamo ti je dobro objašnjeno s ekonomskog i moralnog stajališta što znači tranzicija k zapadu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Masakar u Puli Empty
PostajNaslov: Re: Masakar u Puli   Masakar u Puli Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Masakar u Puli
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: