Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijateljstvo između muškarca i žene

Go down 
+22
Ephez
Blizzard
Fantom
Chakotay
Athena
wanderer
maiko
Alpha
silver
MaRuShKa
zmija
Svjetloisjena
urbanaaa
babi
Aleksandar Veliki
floridana
zvezda
sanja
malena
belongs to lovers
vladimir
Nefertiti
26 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:01 pm

Nisam sigurna da je ovo pravo mjesto za ovu temu, premjestite ako nije, dakle: smatrate li da postoji prijateljstvo između muškarca i žene bez da jedno gaji neke dublje osjećaje (simpatije) prema ovom drugom?
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:04 pm

Za mene licno je to nemoguce,naravno sada kada sam ne ozenjen,kasnije valjda moguce.
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:06 pm

Nefertiti je napisao/la:
Nisam sigurna da je ovo pravo mjesto za ovu temu, premjestite ako nije, dakle: smatrate li da postoji prijateljstvo između muškarca i žene bez da jedno gaji neke dublje osjećaje (simpatije) prema ovom drugom?


pa ne mora bit ce jedan osjećat više, al musko će uvijek htjet karat..... :D
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:09 pm

kasnije?
Misliš oženiš se i prijatelj si sa nekom ženom a ona je sa tobom dobra jer joj se sviđaš, ili misliš apriori da se nećeš više nijednoj ženi svidjeti kad se oženiš?

Ja isto mislim da to baš neide...uvijek je netko zagrijan za nekoga pri tom bračno stanje nije uvjet postojanja prijateljstva.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:11 pm

Ne znam šta bi mislila o tome.
U principu vjerujem, ali... Bez pretjeranog zbližavanja kao u samo ženskom, ili samo muškom prijateljstvu....
Ako kužite šta želim reći?!
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:12 pm

ne da se necu svidjati,vec u stanju ozenjenosti vise ne gledam zene onako svalerski vec prijateljski
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:15 pm

I onda ti uleti neka nova prijateljica, super sexy, koja svakom riječju te izluđuje, a ti ćeš joj i dalje bit samo prijatelj ili ćeš osjetit bar malo požude... rofl rofl rofl
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:18 pm

mogu osetiti pozudu,normalno,e sada sto sam veran to je drugo pitanje :)
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:27 pm

Ali ne moraš biti u braku, ni vezi. Možda ti je samo prijateljica, ti si slobodan i svjestan da prema njoj ne osjećaš ništa osim te seksualne požude. Hoćeš li pokušat nešto više ili ćeš zadržat to za sebe i ostat prijatelj?
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:29 pm

ako sam slobodan onda naravno da cu nesto pokusati :)
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:37 pm

vladimir je napisao/la:
ako sam slobodan onda naravno da cu nesto pokusati :)
A ako ti ona da do znanja da ste samo prijatelji, i niš od utaživanja požude i vrućeg sexa, da li ćeš i dalje biti dobar sa njom i nadati se da će popustiti ili ćeš je otkantati?
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:37 pm

Ne voliš je, samo je želiš. I pokvarit ćeš prijateljstvo....
Nikako ne mogu shvatit....
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:42 pm

u mom prvom postu sam zato i rekao da mi je prijateljstvo ne moguce ako mi se svidja,a ako mi da do znanja da nece biti icega se hrend-ship,nastojacu je manje vidjati ali ne otkantati,pa zamislite ja zaljubljen u nju a ona meni prijateljski prica o svojoj ljubavi ili jadu ka drugom muskarcu
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:48 pm

meni je najdraze kad mi je decko i najbolji frend, onda su to dve muhe jednim udarcem riješene

"frendove" izbjegavam kad sam u vezi, a inače mi dobro dodju......... 8) whee
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:51 pm

belongs to lovers je napisao/la:
meni je najdraze kad mi je decko i najbolji frend, onda su to dve muhe jednim udarcem riješene

hail hail hail
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:59 pm

vladimir je napisao/la:
u mom prvom postu sam zato i rekao da mi je prijateljstvo ne moguce ako mi se svidja,a ako mi da do znanja da nece biti icega se hrend-ship,nastojacu je manje vidjati ali ne otkantati,pa zamislite ja zaljubljen u nju a ona meni prijateljski prica o svojoj ljubavi ili jadu ka drugom muskarcu

A obratno, ona oće a ti nećeš (nisu bitni razlozi, ne treba ići u dubinu), hoćeš li je i dalje zvati istim intenzitetom ili ćeš smanjiti "doživljaj", da li ćeš uvijek ići sa njom kad te pozove van ili ćeš kalkulirati ono 3 puta je otkantaš a onda 4 izađete?
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 3:00 pm

belongs to lovers je napisao/la:
meni je najdraze kad mi je decko i najbolji frend, onda su to dve muhe jednim udarcem riješene

To je jako dobra kombinacija lovely
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 3:04 pm

cetvrti put izadjemo
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 3:18 pm

Nefertiti je napisao/la:
Nisam sigurna da je ovo pravo mjesto za ovu temu, premjestite ako nije, dakle: smatrate li da postoji prijateljstvo između muškarca i žene bez da jedno gaji neke dublje osjećaje (simpatije) prema ovom drugom?
meni se bezbroj puta dogodilo da se zaljubim u prijatelja, i zapravo kad malo bolje razmislim, uglavnom se u prijatelje i zaljubljujem... sad ne znam koliko je to dobro...scratch
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 3:20 pm

Dobro ti može biti jedino ako se i on zaljubi u tebe... :D
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 3:23 pm

malena je napisao/la:
Dobro ti može biti jedino ako se i on zaljubi u tebe... :D
a ne zaljubi se, znači nije dobro... rofl
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 3:25 pm

Nikad nije dobro kad samo jedno voli...
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 3:59 pm

vladimir je napisao/la:
cetvrti put izadjemo

I onda opet tako....u krug....a nije ti žao jadne žene što pati a ti joj tu i tamo baciš kost pa podgrijavaš njene osjećaje?
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 4:02 pm

pa, ionako bi je povrijedio, doduše, manje bi boljelo da odmah na početku kaže na čemu su..
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitimepon stu 12, 2007 4:03 pm

Nefertiti je napisao/la:
vladimir je napisao/la:
cetvrti put izadjemo

I onda opet tako....u krug....a nije ti žao jadne žene što pati a ti joj tu i tamo baciš kost pa podgrijavaš njene osjećaje?
cekaj,el se ovde radi o psiho-analizi ili sto?
Rekao sam iz prve meni je prijatelstvo tako ne moguce a nemam duse oterati za svagda od sebe pa bih verovatno i posustao
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijateljstvo između muškarca i žene Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijateljstvo između muškarca i žene
[Vrh] 
Stranica 1 / 7.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Prijateljstvo i Ljubav
» Prijateljstvo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: