Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sinkronicitet - vježba

Go down 
+12
floridana
Skulptura
Gea
daughter_of_Sun
Flamezar
biga
Chakotay
Alpha
Svjetloisjena
Fantom
Legionar
ANTEA65
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimepet tra 30, 2010 9:32 am

Može kako je Legi reko da otvorimo novu temu, radni naslov Sinkro-pitanje, sinkro-odgovor; i onda fino onaj tko ima pitanje pošalje 'voditelju' PM. Voditelja moramo odrediti, mogu probati ja ako hoćete, obzirom da sam to sve spetljala, a onda bi taj voditelj od prijavljenih članova, slučajnim odabirom obavijestio jednog člana da napiše odgovor na novootvorenoj temi. Dakle pitanje vidi samo voditelj daje mu šifru, obavijesti onog tko je pitanje postavio o dodijieljenoj šifri i odabranom odgovaratelju također dodiijeli tu istu šifru kako bi on pod njom pisao odgovor na forumu na za to otvorenoj temi. Ako ja budem voditelj onda ću onog tko odgovara na pitanje birati tako da sve članove popišem na papiriće ili kuglice ili što već, dobro ih pomiješam, otvorim reiki i u najboljoj namjeri izvučem jednog člana koji će dati odgovor. Evo, molim prijedloge i sugestije Sinkronicitet - vježba - Page 2 158397
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimepet tra 30, 2010 5:57 pm

Mislim da bi još bolje bilo da ni voditelj ne vidi pitanje :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimepet tra 30, 2010 6:10 pm

Znaci, ovako...imali bi voditelja i ja bih mu/joj npr. javila "imam pitanje". Onda bi voditelj dao obavijest "pitanje je u eteru" i onda bi se ostali bacili na odgovaranje. Da li bi ujedno morali pogoditi i tko je postavio pitanje ili je samo vazan odgovor?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimepet tra 30, 2010 6:15 pm

Za početak ajmo samo odgovor. Jer ako razmišljamo o tome tko je to postavio, možda pokupimo njegovu energiju, a možda opet na razmišljanje o odgovoru utječe naše poznavanje te osobe.
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimesub svi 01, 2010 9:47 am

Alpha, pročitaj još jednom moj gornji post, ne bi svi odgovarali na pitanje već samo osoba koja bi bila izabrana nepristranim putem od strane voditelja. ona bi odgovor napisala tako da ga mogu svi pročitat, a pitanje znaju samo onaj tko ga je postavio i voditelj. Sinkronicitet - vježba - Page 2 158397
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimesub svi 01, 2010 1:50 pm

Antea, pročitaj ti moj post mlati zubi
Legionar je napisao/la:
Mislim da bi još bolje bilo da ni voditelj ne vidi pitanje :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimesub svi 01, 2010 9:44 pm

Forica je igrica, Legi, Antea pročitajte postove jedan od drugoga :)

Dakle postojao bi voditelj kojem bi se samo javilo na PM da forumaš ima pitanje i tada bi voditelj odabrao drugog forumaša koji bi dao odgovor, bez da forumaš koji odgovara zna koji forumaš je postavio pitanje.

Da li voditelj zna ili ne zna pitanje, mislim da je svejedno, sve dok forumaš koji odgovora to ne zna niti ne zna forumaša koji je postavio pitanje. Bilo bi zanimljivo vidjeti ta pitanja i odgovore :)
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimened svi 02, 2010 9:14 pm

Odlično Chakotey, u potpunosti se slažem s tobom jedina osoba koja sve zna u tom slučaju je samo voditelj. Svima nam je u stvari u interesu da vidimo to pitanje i odgovor jer nas zanima da li se je dogdio sinkronicitet ili ne, što će ipak najbolje procijeniti osoba koja je postavila pitanje, ali i mi ostali možemo imati dobrobiti od toga.
Eto, dakle, igra bi mogla započeti ako smo usaglasili stavove, otvrila bi se nova tema u kojoj bi pisala na početku pravila igre i što se igrom dobiva. Forumaši bi se tu mogli prijaviti da postaju članovi igre i automatski bi ih se 'stavljalo' u bubanj.
Sinkronicitet - vježba - Page 2 158397
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimened svi 02, 2010 10:23 pm

Ja sam usuglasio stavove s vama zubi

Usput, danas sam gasio računalo kada sam si pomislio da idem ipak provjeriti mail. Imao sam osjećaj da ću dobiti mail sa SoulNeta i uistinu, vidio sam da je mail poslan prije desetak min. Odmah sam odgovorio na nepoznato pitanje :)
U SoulNetu nije fora to što na kraju ne mogu vidjeti postavljeno pitanje no
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimepon svi 03, 2010 10:46 pm

Sorry nije me bilo dan, dva na ovoj temi. Dakle dogovorili smo se pravila. Tko će biti voditelj. Antea da li ti to želiš, jel dogovoreno da Antea bude voditeljica?
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 12:25 am

Nije još ništa dogovoreno, ja mogu pokušati ako se nitko drugi ne javi pa ćemo vidjeti kako će ići. Nema veze Chak to je isto sinkronicitet, kad te ima - ima kad ne - ne. Sinkronicitet - vježba - Page 2 158397 I ja sam isto švrljala dan,dva.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 10:05 am

Koliko nas ima zainteresiranih za igru? Antea, Legi, ja...je li i Chak isto? :)
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 10:55 am

stanite malo?? neznate koje je pitanje, ne znate tko ga je postavio i treba se odgovorit na njega??? ufffff.... bit će smijeha... eto ako vam zatreba još netko tko će bezze iza glave bubat odgovore il tako nešto, računajte na mene...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 11:07 am

Sve si dobro shvatio! Primamo te na brod :D
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 1:27 pm

super!! Scoty beam me up!!! :P
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 3:07 pm

Evo da se malo pobrojimo: Legi, ALpha, Antea, biga, Chak??...

Uvodnik u igru Sinkrono pitanje - sinkroni odgovor
Na koncu je ispalo ovako da svaki član koji želi dobiti odgovor na svoje pitanje pošalje voditelju (kojega ćemo ovdje objaviti) na PM to svoje pitanje. Tada voditelj od preostalih članova bira onog koji će dati odgovor i o tome ga obavještava putem PM-a. Izabrani član vrati odgovor na PM voditelja i onda on objavljuje pitanje i odgovor ovdje (na ovoj temi), tako svi vidimo pitanje i svi vidimo odgovor, a oni koji su u tome sudjelovali sami će se prepoznati. Također će voditelj i postavljača pitanja obavijestiti da je objavljen odgovor i da ga može pročitati na temi kako ovaj ne bi morao stražariti Sinkronicitet - vježba - Page 2 973175
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 3:09 pm

Antea, dogovoreno ides

Prije tjedan-dva sam se zapitao kada će doći konačna lista rezultata iz astronomije. Nigdje nije pisao datum niti mi je itko od državnog povjerenstva (koje znam) znao ugrubo reći kada će doći rezultati jer trajanje ispravljanja radnji je svake godine drugačije. A ja sam osjećao da će doći danas. Rekao sam samom sebi da moram zapamtiti da sam odredio da će doći ovaj utorak. U petak sam se sjetio toga, a jučer sam otišao pogledati stranicu gdje je ta lista objavljena i opet sam si rekao:''Pričekaj sutra''.
I danas je došla lista :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 8:15 pm

Bravo Legi, dakle ti si na svoje pitanje sam odgovorio :)

Ja sam isto za, naravno, tko će prvi postaviti pitanje?
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 8:18 pm

Ja bih isto u tome sudjelovao :). Ali prvo bi volio vas da vidim kako to radite, jer treba mi malo dok se ispraksam :D
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 8:38 pm

Flamezar, mi smo jednako ispraksirani kao i ti, dakle, nismo. zubi
Počni s nama od početka mlati
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 9:03 pm

Da bit je u tome da tu nema prakse, znanja... nego samo intuicija ili nešto slično tome. Bit će puno promašaja, ali ja se nadam i jako zanimljivim odgovorima.
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 10:50 pm

Evo sad se i Flamezar priključio Sinkronicitet - vježba - Page 2 158397 , super. Pa možemo početi odma samo moramo znati tko će biti voditelj kako bismo ga mogli obavijestiti na PM da imamo pitanje. Izjasnite se dakle o tome Sinkronicitet - vježba - Page 2 295661
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 11:07 pm

Ja bi da bude Antea ili Alpha :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimesri svi 05, 2010 10:08 pm

Dakle, tko će onda otvoriti temu? Tko hoće biti voditelj? :)
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitimesri svi 05, 2010 10:36 pm

Pa ja sam već rekla da ću ja biti ako se slažete i ako nitko drugi nema žarku želju da baš on to bude. Više smo sve napisali i definirali tema je ustvari otvorena, ima nas koliko nas ima i teoretski možemo početi Sinkronicitet - vježba - Page 2 973175
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sinkronicitet - vježba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet - vježba   Sinkronicitet - vježba - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sinkronicitet - vježba
[Vrh] 
Stranica 2 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Sinkronicitet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: