Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.

Go down 
+7
Remke
Skulptura
hromi
Legionar
Dragony
biga
Kruno10
11 posters
Autor/icaPoruka
Kruno10
Višestanični organizam



Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 42
Age : 26
Location : Neutronsa zvijezda
Registration date : 15.04.2010

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepet svi 21, 2010 9:07 pm

Naša 2012 predviđanja temelji se na komet ili možda skupina kometa (kasandra) udaranje zemlji. Ovo predviđanje je izvukao izravno iz Biblije kodovi.
Vjerujemo da je puno 2012 predviđanja su stvorene da se diskreditira objave u Bibliji. Mojsije je napisao prvih pet knjiga Biblije (također poznat kao Tore). [...]
Od ranih 1970-a, zamah za promicanje svijesti o Mayan proročanstva 2012 stalno je skočila na gotovo kultni stilu sljedeće. Danas Novosti ispunjava internet naslove na blogovima, stranica s vijestima, web stranice, proročke glasnici i nedavno otpušten filmovi poput 2012 s Johnom Cusackom. Senzacionalizam oblaci vjerodostojnost priče na ovu temu, tako popularni [...]
Sa puštanje od najnoviji prepuna akcije Hollywood blockbuster, 2012 film, ne može biti previše ljudi okolo koji još ne shvate važnost ove godine, točnije 21. prosinca, 2012. Film je zastrašujuće realističan, a račun posljednjih dana svijeta i čovječanstva očajnički pokušaji da opstane. Ali ima li [...]
Više od pet stotina godina nakon njegova rođenja, i proriče Nostradamus dalje intriga, fascinirati, i posrami. Trebamo li oznaku njemu proroka ili prijevara? Bio je najveći psihičku poznat čovjek, ili šarlatan, čiji stihovi mogu biti previše lako manipulirati?
Njegovi pristaše tvrde da je on predvidio francuske i ruske revolucije, [...]
Mi smo rasprave o kraju svijeta, dosta za neko vrijeme, sada, zar ne? To bi moglo doći po meteora, ona svibanj biti posljedica nuklearnog rata, to bi mogao biti spor, ali definitivno pogoršanja naših Ozonski omotač. Bez obzira na uzrok svibanj (ili svibanj ne) biti, ljudi su opsjednut idejom [...]
Mayan kalendar završava na 2012/12/21. Ili u Europi koja će biti ispisana kao 21/12/2012. Ili način, to znači 21. prosinca 2012. Maje su bili zastrašujuće skupinu ljudi. Ne postoji sumnja da je ovaj datum završetka nas brige. Prema "tumačenja" su dobili svoje informacije iz vanjskog izvora. (UFO ili Alien). [...]
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepet svi 21, 2010 9:29 pm

imaš link od ovog?? čini mi se da je ovo na engleskom pa prevedeno... uglavnom i na ovom forumu ima mnogo tema te tematike, 2012....
netko je na jednoj temi napisao da jedva čeka 2012 i da se nada malo akcije da će biti... (nešto u tom smislu).. ja se slažem...
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepet svi 21, 2010 10:19 pm

A ima li kakav znanstveni dokaz da će taj komet Kasandra udariti u Zemlju 2012. godine? Mislim, da su ga astronomi vidjeli kako se približava Zemlji ili tako nešto? Pročitala sam prvi post i nisam ga baš u potpunosti razumjela... ne bih se baš previše oslanjala na Bibliju ni na hollywoodske filmove, a koliko sam ja razumjela, Maje nisu rekle da će Zemlja i ljudi biti doslovno uništeni 2012. godine... conf1 ispravite me ako sam u krivu :)
[Vrh] Go down
Kruno10
Višestanični organizam



Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 42
Age : 26
Location : Neutronsa zvijezda
Registration date : 15.04.2010

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepet svi 21, 2010 11:06 pm

Ima dokaza sve pogledajte na stranicama: http://www.astrobobo.net/?p=53
http://www.index.hr/vijesti/clanak/tocan-datum-smaka-svijeta-21-prosinca-2012-godine/430465.aspx
http://www.2012warning.com/.
Ali danas se ispostavilo da ljudi uopce nece poginit bar ne svi ali covjecanstvo ce prezivjeti 2012 g.
Cak mozda i nece udariti u zemlju jer kasandra je vec 2 puta promjenila putanju znanstvenici ocekuju rezultate za 2012 o kasandrinoj putanj.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimened svi 23, 2010 8:51 pm

A di ti je tu dokaz da će doći Kasandra?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepon svi 24, 2010 11:57 am

A sad se zove Kasandra.....pre se zvao Nibiru i planet x
A mozda nas udari Nibiru , pa onda Kasandra cisto da nas dokrajci :D
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepon svi 24, 2010 12:02 pm

ne, ovako može... taman kad se nibiru našteli kraj zemlje da oni vanzemaljci(zaboravio sam kako se zovu) pređu i dokrajče nas, njima iza leđa doleti kasandra, a oni zaokupljeni ubijanjem ljudi neće skužit...
kasandra opali u nibiru, i onda mi prelazimo u napad na one Nibirčane(hehehe) koji su ostali na zemlji... lol!
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepon svi 24, 2010 12:17 pm

Planet X nije komet. Postoji teorija da će od nekud "doletjeti" Planet X i da će proći tik uz Zemlju. Neće biti udara, ali bi snažna gravitacijska sila mogla promjeniti putanju i smjer rotacije Zemlje. Naravno, takav objekt (Planet X) unatoč nekim člancima nije do sada uočen.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepon svi 24, 2010 12:23 pm

nije uočen, al na mnogo sam mijesta čitao da je nekim matematičkim metodama izračunato da bi neki planet još trebao postojati... evo sad sam našao jednu stranicu koja priča o tome, a ima ih mnogo.. opet kažem neznam jel to istina al priča se....

"Suvremena je znanost (napokon) otkrila postojanje nepoznatog planeta na rubu našeg sunčevog sistema. Planet vrlo velike mase (moguće i do pet puta veće od Zemlje) i još uvijek neutvrđene udaljenosti (navodno oko pola svjetlosne godine od Sunca), otkriven je matematičkom metodom, a na osnovu neobičnih anomalija u orbitama Urana i Neptuna, kao i u pojasu asteroida koji kruže unutar sunčevog sistema. Te su anomalije, doduše, zabilježene već mnogo prije otkrića Plutona 1929.g. kada se špekuliralo o postojanju ogromnog nebeskog tijela, u neposrednoj "blizini", koje ih uzrokuje. Pronalazak minijaturnog Plutona nije mogao dati zadovoljavajući odgovor zašto dva velika planeta imaju nepravilne putanje, pa je to pitanje ostalo otvoreno sve do danas."
link
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepon svi 24, 2010 12:41 pm

Planet X was a hypothetical ninth planet believed to be beyond Neptune from the early 1900s until the discovery of Pluto in 1930, and a hypothetical tenth planet beyond Pluto from 1978 before finally being disproven in 1993. The term has since been reused to describe other hypothetical trans-Neptunian planets.
The name "Planet X" has also been used on multiple occasions as a name for a fictional location.

-
http://en.wikipedia.org/wiki/Planet_X_

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepon svi 24, 2010 1:20 pm

@biga, tu se radi o Titius-Bodeovoj jednadžbi prema kojoj svaki planet ima točno određeno mjesto putanje. Za manje planete to vrijedi, a također bi prema toj jednadžbi jedan planet trebao biti između Marsa i Jupitera (asteroidni pojas), no što se više udaljavamo od Sunca to veća odstupanja planeti imaju. Tako se npr. za Neptun dobiva ispravna staza tek kada se uvrsti da je on 9, a ne 8 planet. No... ta jednadžba uopće nije fizikalno potvrđena niti ispravna, samo opisuje zanimljiv polinom koji približno opisuje vrijednosti udaljenosti staza planeta.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepon svi 24, 2010 1:38 pm

aaaa cool, hvala Legi... znao sam za taj 'izgubljeni' planet između marsa i jupitera, al nisam znao da baš nije potvrđena jednađžba, ako da ti iskreno kažem sam sumljo u to..
moćno je to koliko znaš o astronomiji. ja sam stao na faksu dokle smo učili, a to su keplerovi zakoni... hehe
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepon svi 24, 2010 1:46 pm

Što hoćeš, super, znaš koliko malo ljudi zna za Keplerove zakone! :D
Astronomija je ono čime se planiram baviti u životu tako da mislim da je sasvim normalno da toliko znam kao što drugi za svoj posao znaju puno više od ostalih. U mojem slučaju to jedino više dolazi do izražaja. Svejedno, hvala :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepon svi 24, 2010 9:47 pm

2012 je sve predvidjano, od Nibru-a pa do kometa i ko zna cega, ali zapravo nista to nije istina, sve pocinje od drevnih maja ciji kalendar zavrsava 21.12.2012, i time ljudi vezu sve uz propast svijeta pa i izmisljaju katastrofe i cak se toliko potrude da imaju puno dokaza i da ljudi povjeruju, cak je i vladi u interesu zastrasit ljude, svi ti nlo-i pronadjeni to su vecinom eksperimenti americke vlade ako ne i svi, ali njima je bolje da ljudi imaju malo straha i time neokrecu se protiv vlade koja radi ko zna sto, tako i ovo 2012, inace kalendar im zavrsava tada zbog prorocanstva kako kazu neki, jedan lik je uzeo sve velike izume i godine kad su izumljeni i napravio racunicu i izracuno da se razmak izmedju njih smanjuje simetricno, i izracunao je da ce taj razmak nestat 21.12.2012 i tek poslije je otkrio da tada zavrsava majanski kalendar i to bi trebala biti ta eksplozija, ali eksplozija izuma, veliki izumi ce biti svakodnevni...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimeuto svi 25, 2010 12:57 pm

Možda je taj lik koji je napravio tu računicu isto neki fanatik. Ja ne mislim da će 2012 biti neka katastrofa. Zapravo niti ne znamo da li se majanski 21.12.2012. poklapa sa našim kalendarom. Najvjerojatnije je da je to isti datum, ali opet nije posve sigurno.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimeuto svi 25, 2010 1:19 pm

Skulptura je napisao/la:

Možda je taj lik koji je napravio tu računicu isto neki fanatik. Ja ne mislim da će 2012 biti neka katastrofa. Zapravo niti ne znamo da li se majanski 21.12.2012. poklapa sa našim kalendarom. Najvjerojatnije je da je to isti datum, ali opet nije posve sigurno.
Tako je. Negdje sam gledala da se majanski kalendar ne poklapa sa našim te da bi 2012.godina bila zapravo 2000. godina po njihovom kalendaru. scratch
Trebala bi to provjeriti, ali sam sigurna da su tako rekli u nekom dokumentarcu o zavjerama.
Ja također ne smatram da će 2012. godina biti ponešto spektakularna, ali nažalost mislim da neće ići u dobrom smjeru. Voljela bih da sam veći optimist.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepet lip 04, 2010 3:05 pm

hromi je napisao/la:
A sad se zove Kasandra.....pre se zvao Nibiru i planet x
A mozda nas udari Nibiru , pa onda Kasandra cisto da nas dokrajci :D

Hahah lol! rofl2 ides
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepon tra 27, 2015 11:31 pm

ništa od toga, 1908 u sibiru je asteroid eksplodirao iznad šuma da je udario u zemlju ostao bi krater,,, dobro su prošli uništio bi cijeli život na zemlji da je udario na tlo,asteroid je po procjeni znanstvenika bio najveći ikada koji se približio zemlji scratch
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimečet lis 15, 2015 7:01 pm

Vidim da je udario,bas zato sto smo zivi i zdravu u 2015-toj godini,3 godine posle udara komete Kasandra. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitimepet lis 16, 2015 8:31 pm

postoje i zapisi u cijelom svijet čudne pojave...kamene kiše ne znam je li itko od vas to čuo.a najintersantniji je slučaj u skeanatlasu u državi new york no http://paranormal.about.com/cs/earthmysteries/a/aa042604_2.htm
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Empty
PostajNaslov: Re: Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.   Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kasandra (veliki komet) 2012 će udariti u zemlju.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Veliki tjedan
» Asteroid udara u zemlju 2036?
» Bog je dosao na zemlju!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: