Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sta je vaznije?

Go down 
+9
Athena
milan
wanderer
Ephez
Fantom
Alpha
Blizzard
Armin od Irima
Djole
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
the last remnant
Višestanični organizam
the last remnant


Male
Taurus Dog
Broj postova : 74
Age : 53
Location : Lutece
Registration date : 19.12.2011

Sta je vaznije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? - Page 2 Icon_minitimepet sij 06, 2012 10:30 am

Djole je napisao/la:
Izvinjavam se ako sam postavio temu koja je vec bila, novi sam na forumu. roll Zanima me da li je vaznija ljubav ili prijateljstvo? Imam djevojku i kada izadje sa drugaricama ne pise, ne javlja se, nista. Tako 2 ili vise sati. A lada ja izadjem sa svojim drustvom nadjem vremena da joj se javim. Rijec je o vezi na daljinu, da nebi bilo zabune. Unaprijed hvala. :D
bezi od daljine kad si jos tako mlad..to bih ti rekao u startu ali...
u mojih bese skoro 36 sam imao tada i sreo ljubav onako bezveze na internetu i bas ovde
nemoj da te cudi moj broj postova i reg-time,tu sam od otvaranja.....
na daljinu je itekako tesko veruj mi:tri -4 meseca,neki put vise u parizu pa dve-3 nedelje,mesec sa njom u zagrebu....na kraju ode bez reciju ...
ne zameram joj ,ako cita il procita neki put ovo nek zna da sam i danas lud za njom i da nas je razdvojila daljina,ne ona il ja po sebi no daljina..
Nadam se da ce ti moje zivljeno pomoci da razmislis lepo o daljini jer vreme leti little big mane
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Sta je vaznije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? - Page 2 Icon_minitimesri sij 18, 2012 12:58 am

pozzz svima, nisam odavno bio :) mlati

imam slicnu situaciju, bas u vezi veze na daljinu. sve je to okej,, al evo djevojka je polozila kod mene par ispita.ode na svadbu i zove me svako malo i javlja se.. ne treba samo biti previse ljubomoran, nekad je ljubomora lijep znak da je nekome stalo do tebe ;)
[Vrh] Go down
Marko88
Višestanični organizam
Marko88


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 45
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 17.02.2012

Sta je vaznije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? - Page 2 Icon_minitimepet vel 17, 2012 7:46 pm

Prijateljstvo je uvijek vaznije, za ljubav ima vremena kasnije ;)
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Sta je vaznije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? - Page 2 Icon_minitimepet stu 30, 2012 6:58 pm

Pa važno je i jedno i drugo... I sama sam u vezi na daljinu, razdvaja nas samo 250 km shock ali takvi smo da i ako izađemo negde sa društvom, javimo jedno drugom gde idemo i sa kim i javimo se kada se vratimo :) al zato smo bar 5h dnevno na skype ili fb ili tel :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sta je vaznije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sta je vaznije?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: