Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?

Go down 
+12
kayser
Tutankhamon
George
zmija
Absynthia
urbanaaa
malena
babi
Svjetloisjena
vladimir
Aleksandar Veliki
sanja
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?   je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 2:02 am

silver je napisao/la:
dok je bio guverner, bush je potpisao najvise smrtnih presuda u povijesti SAD-a, vise nego itko drugi. nekih 80-ak, u nekoliko godina. i to nisu svi bili serijski ubojice, nego recimo, oruzana pljacka..

Točno.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?   je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 12:22 am

sad bush dolazi u hrvatsku. dakle, ljudi, imate priliku.. :D
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?   je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 12:40 am

Što?
Da mu hapnemo sat sa ruke?

A nećemo, pametniji je on nego što izgleda.

Ovaj put kad dolazi na Balkan će je najvjerovatnije skinuti prije nego što stupi na balkansko tlo.
gica
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?   je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Icon_minitimened oľu 09, 2008 7:10 pm

a ne znam, al sve mi se cini da u Beograd ipak neće otići, tako da.. :D

a i za kosovo mi je malo čudno. valjda ne zna što su balkanci kad ovdje dolazi. :D
[Vrh] Go down
garfild
Višestanični organizam
garfild


Male
Aries Horse
Broj postova : 30
Age : 34
Location : Mostar, BiH
Registration date : 03.04.2008

je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?   je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Icon_minitimened tra 06, 2008 7:37 pm

ko što kaže moja prof. iz hrvatskog - bush je samo lutka kojom upravlja više ljudi . . . ma on pojma nema, čak ni pričat ne zna, pa savršen za funkciju predsjednika sad-a.
i da to je istina da je ta " viša sila " u americi uradila svojim državljanima iz već spomenutih razloga i da narod prepadnu od tih terorista koji dolaze sa bliskog istoka ...
a i gledo sam dokumentarac :D ( opet ) uglavnom govori kako avion nije sam mogo srušit tornjeve . . . ako bolje pogledate na snimci trenutak prije rušenja prvog ja mislim može se vidit kako su eksplodirale bombe, baš se vidi i to jako dobro, a i strukturu zgrade, tj. one šipke treba prerezat pod jednom kutom, ja mislim 120 stupnjeva ili tako šta, da bi se to moglo srušit. među ruševimama se nađene naravno te šipke prerezane pod tim kutom...
a za pentagon su se mogli i bolje pripremit, barem montirat neki video kako avion udara na to mjesto . . .
al kako god sranje je sve što se dešava sada zbog toga, zato je bolje " napravit " sebi svoj mali svijet i uživat :)
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?   je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Icon_minitimened tra 06, 2008 8:10 pm

Zašto su nam uzeli naš mali svijet?
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?   je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Icon_minitimepon tra 07, 2008 2:48 pm

@garfiled
imam jedno pitanjce za tebe, nevezano za temu: ti si stara gimnazija?
predaje ti zorka? face
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?   je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Icon_minitimepon tra 07, 2008 4:04 pm

.....ma nemoj, znači jebe ti se za sve, glavno da ti imaš svoj mali svjetić i da ti je dobro....
meni je amerika predivna (traperice, cola i rock and roll) i nikako se ne slažem da je on "savršen za funkciju predsjednika jednog sad-a"
ajde prestanimo pratit modu, amerika čini ogroman dio svijeta i bitna je, Bush je kreten, al i ne mozes ti u mostaru samo tako srat po jednoj americi, kaj nije malo glupo confused
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?   je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Icon_minitimepon tra 07, 2008 4:10 pm

belongs to lovers je napisao/la:
.....ma nemoj, znači jebe ti se za sve, glavno da ti imaš svoj mali svjetić i da ti je dobro....
meni je amerika predivna (traperice, cola i rock and roll) i nikako se ne slažem da je on "savršen za funkciju predsjednika jednog sad-a"
ajde prestanimo pratit modu, amerika čini ogroman dio svijeta i bitna je, Bush je kreten, al i ne mozes ti u mostaru samo tako srat po jednoj americi, kaj nije malo glupo confused
malo paradokslano-ak' ga se jebe za sve i ak' ima svoj mali svjetić (btw. pleonazam) i ak' mu je glavno da je njemu dobro, onda ne bi trebao imati ama baš nikakav stav ni o Bushu ni o Americi... suspect
[Vrh] Go down
garfild
Višestanični organizam
garfild


Male
Aries Horse
Broj postova : 30
Age : 34
Location : Mostar, BiH
Registration date : 03.04.2008

je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?   je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Icon_minitimepon tra 07, 2008 4:14 pm

pa manje više da . . .
to što je to tvoje mišljenje - cool, misli šta hoćeš, ja mogu isto što ja hoću i eto . . .
da, amerika nije loša naravno sve to stoji, al ja ne pljujem po americi i amerikancima, samo onom vladajućem sloju . . .
[Vrh] Go down
because the night
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 493
Age : 50
Registration date : 06.02.2008

je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?   je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 8:45 pm

sanja je napisao/la:
belongs to lovers je napisao/la:
.....ma nemoj, znači jebe ti se za sve, glavno da ti imaš svoj mali svjetić i da ti je dobro....
meni je amerika predivna (traperice, cola i rock and roll) i nikako se ne slažem da je on "savršen za funkciju predsjednika jednog sad-a"
ajde prestanimo pratit modu, amerika čini ogroman dio svijeta i bitna je, Bush je kreten, al i ne mozes ti u mostaru samo tako srat po jednoj americi, kaj nije malo glupo confused
malo paradokslano-ak' ga se jebe za sve i ak' ima svoj mali svjetić (btw. pleonazam) i ak' mu je glavno da je njemu dobro, onda ne bi trebao imati ama baš nikakav stav ni o Bushu ni o Americi... suspect

pa šta ak je pleonazam?
i to što netko ima stav ne znači da mu je stalo do bilo čega.
[Vrh] Go down
because the night
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 493
Age : 50
Registration date : 06.02.2008

je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?   je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 8:50 pm

garfild je napisao/la:
pa manje više da . . .
to što je to tvoje mišljenje - cool, misli šta hoćeš, ja mogu isto što ja hoću i eto . . .
da, amerika nije loša naravno sve to stoji, al ja ne pljujem po americi i amerikancima, samo onom vladajućem sloju . . .

pa kazes gore da je "savršen za funkciju sad-a"
ili sam ja ćorava
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?   je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Icon_minitimečet tra 10, 2008 2:36 pm

garfild je napisao/la:
pa manje više da . . .
to što je to tvoje mišljenje - cool, misli šta hoćeš, ja mogu isto što ja hoću i eto . . .
da, amerika nije loša naravno sve to stoji, al ja ne pljujem po americi i amerikancima, samo onom vladajućem sloju . . .
taj vladajući sloj upravlja cijelim SAD-em, a kako SAD upravlja svijetom, onda su zapravo oni ti koji upravljaju svijetom...
a njihova politika vodi u Treći svjetski, koji će kao i prethodn adva opet biti zakuhan u Europi, i opet na Balkanu...
već sad se ide na formiranje Velike Albanije, koja će tom vladajućem amričkom sloju biti uporište na ovim prostorima...
plašim se da bi Lika i Hercegovina mogle postati sljedeći Irak i Iran jer dosad su se vodili ratovi za naftu, a odsad će se voditi oni za vodu, a koja je voda najčišća?
ona podzemna, a te je najviše u kršu...
to ne bu dobro po nas... rofl2 rofl2
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?   je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Icon_minitimečet tra 10, 2008 2:39 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Zašto su nam uzeli naš mali svijet?
''Dva su svijeta: jedan moj, a onaj drufi neka kroje kako oće...''
tako je nekako govorio Morrison...suspect
ne daj da ti uzmu taj tvoj!!! kava
[Vrh] Go down
Sponsored content





je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?   je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
je li moguće da je sam Bush pobio svoj narod?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Crkva i narod
» Bush dolazi u Hrvatsku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: