Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koliko je važan uvodni post nove teme

Go down 
+3
Fantom
floridana
Alpha
7 posters

Koliko je važan uvodni post nove teme
1. Ako je uvod los necu niti citati temu
Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_vote_lcap20%Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_vote_rcap
 20% [ 2 ]
2. Ne citam uvodni post ako su daljnji postovi zanimljivi
Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_vote_lcap20%Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_vote_rcap
 20% [ 2 ]
3. Uvodni post je vazan kako bi tema bila razumljivija
Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_vote_lcap60%Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_vote_rcap
 60% [ 6 ]
Ukupno glasova : 10
 

Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliko je važan uvodni post nove teme Empty
PostajNaslov: Koliko je važan uvodni post nove teme   Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_minitimeuto lip 08, 2010 4:43 pm

Kolika je vaznost uvodnog posta nove teme? Recimo da netko otvori temu loseg uvodnog posta ali se nakon nekog vremena tema razvije u dobrom smijeru da li bi bilo dobro promijeniti los uvodni post tj. koliko vas upravo uvodni post zaintrigira da se uopce ukljucite u temu?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Koliko je važan uvodni post nove teme Empty
PostajNaslov: Re: Koliko je važan uvodni post nove teme   Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_minitimeuto lip 08, 2010 4:53 pm

mislim da bi bilo dobro da je uvodni post dobar, ali ako i nije tema se može zanimljivo razvijati bez obzira na njega. glavno da se razvija zivili
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Koliko je važan uvodni post nove teme Empty
PostajNaslov: Re: Koliko je važan uvodni post nove teme   Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_minitimeuto lip 08, 2010 4:59 pm

Ma ljudi su po prirodi radoznali pa moraju virnuti i vidjeti o cemu se radi..Koliko je važan uvodni post nove teme 840914

Sto znaci,uvodni post nije bitan,bitno je ko ga je zapoceo...Koliko je važan uvodni post nove teme 64658
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliko je važan uvodni post nove teme Empty
PostajNaslov: Re: Koliko je važan uvodni post nove teme   Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_minitimeuto lip 08, 2010 5:13 pm

A nitko ne glasa :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Koliko je važan uvodni post nove teme Empty
PostajNaslov: Re: Koliko je važan uvodni post nove teme   Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_minitimeuto lip 08, 2010 5:14 pm

A ko da se to glasanje negdje pika...Koliko je važan uvodni post nove teme 982158
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Koliko je važan uvodni post nove teme Empty
PostajNaslov: Re: Koliko je važan uvodni post nove teme   Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_minitimeuto lip 08, 2010 7:18 pm

Meni je važnija tema od uvodnog posta, ako me tema zanima onda ću postati, ako me tema ne zanima, onda neću niti čitati uvodni post. A ako pak tema ima deset ili više stranica, onda ću se samo uključiti i nadovezati na zadnje postove, a ove prije vjerojatno neću niti pročitati :)

Tako da moj glas ide za drugu opciju, ne čitam uvodni post ako su dalje postovi zanimljivi.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Koliko je važan uvodni post nove teme Empty
PostajNaslov: Re: Koliko je važan uvodni post nove teme   Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_minitimeuto lip 08, 2010 7:19 pm

Ja sam izabrala treću opciju, dakle uvodni post mi je bitan da bi tema bila razumljivija.
Postoje teme koje su mi manje i više interesantne, ovisno o afinitetima.
Ukoliko smatram da me neka tema ne zanima, bilo da o njoj nema dovoljno znanja (tipa Trigonometrija) ili nešto treće, najčešće ću je pročitati, ali ne i komentirati, iako nema pravila.
Velik utjecaj na činjenicu hoću li napisati post na neku temu (koliko će iscrpan biti) dakako ima i vrijeme koje mogu utrošiti na forumu. kava

Ukoliko je neki uvodni post relativno loš, a da se tema usprkos tome "razbukta", mišljenja sam da bi ga se trebalo donekle korigirati (ako nešto previše bode u oči), s time da ne izgubi onu bitnu nit poveznicu sa onim što je pisac htio reći. I naravno, nisam pristaša teorije da tuđe uvodne postove, koliko god šturi bili nadopunjuje treća osoba, obično po pitanju obujma uvodne teme.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Bus
Stanica
Bus


Male
Gemini Rat
Broj postova : 29
Age : 39
Registration date : 12.06.2010

Koliko je važan uvodni post nove teme Empty
PostajNaslov: Re: Koliko je važan uvodni post nove teme   Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_minitimesub lip 12, 2010 11:14 am

Ne volim isuvise dugacke uvodne postove... ako moram da skrolujem ekran onda odustajem od citanja.
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Koliko je važan uvodni post nove teme Empty
PostajNaslov: Re: Koliko je važan uvodni post nove teme   Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_minitimesub sij 01, 2011 6:12 pm

Citat :
Meni je važnija tema od uvodnog posta, ako me tema zanima onda ću postati, ako me tema ne zanima, onda neću niti čitati uvodni post.

A nije,Chak zubi ,nekad je tema loše postavljena da promaši smisao,tj uvodni post ipak lepo pojasni o čemu je reč...jer nekad neko ima neko iskustvo pa izabere naslov koji teško da može opisat doživljeno,pa ako tu temu zaobiđeš - gubiš ili dobijaš zubi ,ovisno o čemu se radi ,pa rađe sve pročitat , pročešljat pa se lako makneš nakon uvodnog posta,što opet ne znači da moraš baš ko ja u 2-3 dana skupit preko 100 postova conf1
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko je važan uvodni post nove teme Empty
PostajNaslov: Re: Koliko je važan uvodni post nove teme   Koliko je važan uvodni post nove teme Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko je važan uvodni post nove teme
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nestale teme i postovi
» Teme internet stranica
» Bozicni post

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: