Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Za koga navijati na SP 2010

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Za koga navijati na SP 2010   čet lip 10, 2010 2:37 pm

Nedavno je Jaca izvalila provalu godine: Power point prezentacija je bila kriva što nam je dug nešto veći nego smo planirali.
I tu se potpuno slažem sa Jacom jer i ja imam teoriju po kojoj je Bill Gates zajebo Hrvatsku u kvalifikacijama za SP.
Možda je čak i bolje da ne idemo 'dolje' jer, poznavajući hrvatske navijače, tisuće bi dobile AIDS, nekoliko stotina bi bilo upucano, a Ludi Brane bi se garant utopio jer bi skočio u ocean misleći da je tamo preko, odmah, maleni otok... Kao što se bacio u Portugalu pa skoro doplivao do Haitija.

Bez obzira što nas nema u Južnoafričkoj Republici, kao pravi nogometni fan ja ću gledati i uživati u nadolazećem turniru.
Unatoč poplavama u Baranji, smrti jedinog dobrog HTV novinara (Martinović) i posljednjeg holivudskog barabe (Hopper), kvazitrudnoći Dolores Lambaše, mene ovih dana muči veliko egzistencijalno pitanje: za koga navijati? Jer Jabulani samo što nije krenula sa centra...

E, sad, metodom supstitucije, prostitucije i gatanja iz tabana, došao sam do užeg izbora repki za koje svaki pošteni Rvat koji plaća krizni porez može navijati.

1. Srbija - Možeš srat po Srbima koliko hoćeš, krivi ih za rat, skupo gorivo, obilne padaline, ali činjenica jest da mi Srbe volimo. Volimo njihove filmove, njihov naglasak, a bogami mi je i srpski humor bolji od bosanskog. Ne zaboraviti: slušamo cajke. Mi jednostavno ne možemo bez njih pa hajmo onda navijat za Srbiju. I imaju Nemanju Vidića, životinju.

2. Argentina - Nikad nisam volio Brazil. A kad ne voliš Brazil to automacki znači da voliš Argentinu. Jest da ih vodi 'Božja ruka', ali Božja ruka na klupi i nije baš najbolji trener. Možda je to baš ona ruka koja masturbira, ha? Volim te Argentince jer su mi baš nekako opake face sklone drogiranju i šori. Imaju Messija (koji nije novi Diego, niti će ikada biti ) koji je moj najdraži hobbit, odmah nakon Froda. Maradoni su ne tako davno pronašli hrvatske korjene (u blizini Bakra) pa treba navijati za 'našeg'... A i naši su djedovi-ustaše zavoljeli Argentinu 'četres'pete.

3. Brazil - Znam da će za Brazil navijati pola planete jer oni, kao, igraju najljepši nogomet. Veliki su katolici pa očekujem i horde Hrvata-katolika koji će ih podržavati. Posebno volim kada ex-klošar iz favele, koji voli kokain i često ševi kurve, zabije gol pa ispod dresa otkrije majicu: 'I (srce) Jesus'. Krasno.

4. Bilo koja afrička momčad- Simpatični su, jel tako? Jesu, jesu. Tito nas je davno približio tom divnom divljem svijetu pa zašto ne navijati za našu crnu braću?

5. Englezi - Budimo realni, oni već 100 godina igraju najbolji i najljepši fudbal, ali mi to ne znamo. Pa nek konačno i drugi put to dokažu. Imaju kralja svih trenera, posljednjeg nazi-trenera, a ako postanu prvaci možemo se vaditi da smo dvaput izgubili od najboljih.

6. Italija - Znam da će ljubitelji D&G obleke i Fendi torbica navijati za njih, bez obzira što će u to doba biti na Zrću. Oni će ili ispasti u grupi ili će se proguziti do naslova. Očekujem veliku bazu navijača u Istri i onih metroseksualaca koji odlaze 6 puta dnevno u teretanu.

7. Njemačka - Pokojni Stjepan Spajić je rekao: 'Rođo, samo Hrvati i mladi Nijemci mogu igrat u Dragovoljcu!'. Pametnom i glupom dosta.

8. Sjeverna Koreja - Kao pravi i odani pionir, sljedbenik revolucije i Marxovog naučavanja ja bi svoj život dao za Koreju. Sjevernu, ne onu Južnu kapitalističku.. Očekujem da će podosta ex-komunista navijati za njih, što uključuje velik broj HDZ-ovaca.

9. Nigdjezemska - Oni su mi uvijek dragi jer igraju najljepši nogomet, a uvijek ispadnu u predvorju raja. I da, najveći su luzeri nogometa u povijesti. Dvaput za redom izgubiti finale? Ako im se to dogodi opet, mogu zakonski ukinuti nogomet i baviti se uzgojem tulipana.

10. Novi Zeland - Kad tad će nezaposleni Hrvati opet početi migrirati u vrli novi svijet, a novozelandske ovce opet će postati svima privlačne.. Za zaradu, ne za seks, gadovi jedni prljavi!

11. Portugal - Cristiano Ronaldo je lijep. Očekujem veliku podršku naših žena. Fani Stipković se ovlažuje na spomen njegova imena, a vi?

12. Grčka - Pa dajte ljudi, kriza im je, pa nema veze što će igrat bunker, dajte njihovom napaćenom narodu da se veseli..

13. Slovenija - ??? Tko navija za Sloveniju, nije pravi Hrvat. Za njih će navijati samo Bosanci.

A ti? Će da navijaš za kog? A?

IZVOR
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun

Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Registration date : 24.05.2010

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   pet lip 11, 2010 1:50 pm

Brazil, Srbija, Slovenija, Italija
Prvi su mi simpa zbog nogometne romantike, a susjedima zelim puno sreće
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   pet lip 11, 2010 2:09 pm

Brazil, Njemačka... možda još jedna reprezentacija, al neću je još spominjat jer je u teškoj grupi pa ako prođe dalje....
uglavnom, nadam se lijepom prvenstvu u kojem će frcat golovi na sve strane...
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   pet lip 11, 2010 2:12 pm

Srbija,Argentina i Spanija...moji favoriti...
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun

Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Registration date : 01.11.2009

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   pet lip 11, 2010 4:03 pm

Rekao je moj profesor slovenac:
Slovenija će igrati u finalu, ali će izgubit tako da ćemo osvojit drugo mjesto
Nema Hrvatske, nema Bosne i Hercegovine, tako da ja ne navijam ni za koga Svejedno tko god pobijedi. Samo mi englezi nisu osobito dragi otkad su nas dobili zadnji put...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   pet lip 11, 2010 4:06 pm

engleze nevolim od '45, al to je neka druga tema...
Fantom me podsjetio na Španjolsku... ne bih imao ništa protiv ni da oni osvoje, zbog raje koja igra u Barceloni, Puyol i ostali...
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek

Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Registration date : 30.07.2008

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   pet lip 11, 2010 4:29 pm

Japan, tamo igra Tsubasa Ozora :D

Usput, žao mi je što ovo nije pjesma prvenstva
LINK (jer ne znam onak stavit kak Flo ima u potpisu -.-')
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   pet lip 11, 2010 10:55 pm

Ja navijam za Argentinu radi Messija, a i za Brazil. Volim južnoamerički nogomet sa puno štiha u igri.

Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   pet lip 11, 2010 11:02 pm

Navijam za Englesku, Nizozemsku i Portugal, a Brazil mi je još nepoznanica.

Engleska liga mi je najdraža i po meni najbolja, svakakve zvjerke igraju tamo, a i svi igrači engleske repke igraju tamo. Igraju sasvim solidan nogomet. I da, totalno su nas deklasirali, 9-2 ukupnim rezultatom, i to 4-1 na Maksimiru, dodatan razlog zašto navijam za njih.

Nizozemska mi je nekako draga, iako ni sam ne znam zašto točno. Imaju dobre igrače i mislim da itekako imaju potencijala. Nekad se znaju posrati, ali nekad igraju predivan nogomet.

Portugal... Tehnički potkovana momčad, ima nekoliko freestylera od igrača. Nogomet kakav igraju me privlači, driblerski i atraktivno, uvijek se može očekivati neki potez od njihovih nogometnih genija.

Brazil mi je nepoznanica zato jer ima dosta igrača koje zapravo ne znam kakvi su, te ne znam kakva je Brazil momčad trenutno. Dosad sam navijao za njih iz istih razloga kao i za Potrugal, igraju mi sličan nogomet, ali ovo mi je neka nova momčad, neki stariji igrači nisu niti pozvani. Ako i dalje igraju nogomet kakav su dosad igrali, onda ću rado navijati i za njih.

zubi
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   pet lip 18, 2010 3:46 pm

hehehe rasturaju srbi njemačku... hahaha...
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   pet lip 18, 2010 4:29 pm

Srbija - Njemacka 1:0 .....

Oleeeeeeeeeee,ole,oleo,leeeeeeeeeeee...........

Zadnja promjena: Fantom; pet lip 18, 2010 4:34 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   pet lip 18, 2010 4:31 pm

hehhe ludi njemci promašili penal... drugi promašen penal njemaca u povijesti svjetskih prvenstava...
ako sam dobro čuo, '75. njemcima je penal skinuo golman koji se rodio u Mostaru... ti njemci jednostavno neznaju igrat protiv balkanaca...
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   pet lip 18, 2010 4:36 pm

Hajmo sad,polako,rukice gore,SRBIJAAAAAAA,SRBIJA....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   ned lip 20, 2010 6:51 pm

Haha Italija. Go Novi Zeland, go! zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   pon lip 21, 2010 4:26 pm

Što im je Portugal napravio rofl2

[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   sri lip 23, 2010 12:38 am

I tako, Francuzi su napunili gaće. Nešto im ne ide u zadnje vrijeme raspa

Argentinci su po očekivanju prošli, naravno. Čini se da dobro igraju, mogli bi daleko dogurati.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   sri lip 23, 2010 7:03 pm

Zanimljiv rasplet skupine C. Engleska i SAD idu dalje. zubi

Englezi se zbilja šeću po rubu, vrijeme im je da počnu igrati. Protiv Slovenije i jesu igrali kako spada, ali ne cijelu utakmicu. Slovenci su imali nekoliko prilika, mogli su i zabiti, ali su isto tako mogli dobiti jednu petardu, pa je 1:0 sasvim ok rezultat.

SAD je pak igrao najbolje u ovoj skupini i bilo bi zbilja šteta da sad na kraju nisu prošli. 2 regularna gola su SAD-u poništena, Slovenci su trebali izgubiti, a isto tako im je poništen gol protiv Alžira. Ali zato je tu Donovan, legenda, koji je stvari stavio na svoje mjesto.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   sri lip 23, 2010 7:25 pm

Skupina A

Ovdje se nema što novo za reći, prošle su 2 najbolje momčadi. Meksikanci nisu ušli sasvim ozbiljno u utakmicu protiv Urugvaja, ali su popravili igru u nastavku. Južnoafrikanci su lovili gol razliku protiv Francuske. Zvuči nevjerojatno, jel da zubi
Francuzi su bili favoriti skupine, ali su definitivno igrali najslabije, štoviše osramotili su se. Što je tu je, protiv Urugvaja su igrali koliko toliko, a dalje jako slabo.

Skupina B

Dominacija Maradonine vojske, što je bilo i za očekivati. Lijepo igraju, shvatili su prvenstvo ozbiljno i imaju potencijala za osvajanje prvenstva. Grci su prvu utakmicu bili izgubljeni, igra im je bila nikud nikam. Protiv Nigerije su se popravili, igrali organiziranije i pametnije, te su i pobijedili. Argentinci su pak bili prevelik zalogaj. Nigerija, od njih se puno očekivalo. Baš i nisu igrali onako kako su najavljivali da će igrati, iako su zadnju utakmicu mogli dobiti Korejce, da nije bilo stative i onog promašaja prvenstva. :P Lovili su gol razliku, i da su pobijedili, prošli bi.
Korejci... igrali su solidno, kiksali protiv Argentinaca... Uz malo sreće i truda, eto ih u osmini finala.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   sri lip 23, 2010 10:35 pm

[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27939
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   sri lip 23, 2010 11:07 pm

rofl2 rofl2
fakat su ubitačno iritirajuće
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   sri lip 23, 2010 11:23 pm

Jel da zubi

Joj, koja utakmica! Šteta za Srbe, a jesu ih klokani namagarčili sa ta 2 gola. I skoro su izjednačili, imali su nedosuđeni penal, a isto tako što su još Australci promašili... Hebiga, Njemačka i Gana idu dalje.

Uh, Engleska protiv Njemačke, to će biti ludilo rofl2
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   sri lip 23, 2010 11:51 pm

Omega je napisao/la:
2 regularna gola su SAD-u poništena

Ipak je protiv Alžira bilo zaleđe od 30 cm
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   sri lip 23, 2010 11:53 pm

Odose Slovenci i Srbi kuci,za koga sad da navijamo...

Ja cu za Ganu...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   čet lip 24, 2010 12:01 am

Pa imaš još Argentince i Španjolce
Iako Španjolci vise, trebaju pobijediti Čileance, jer inače su im šanse male.

Nije ni Gana loša. Mene osobno su se više dojmili Ameri, srčani su igrači, iako bi trebali malo poraditi na realizaciji. No itekako imaju potencijala daleko dogurati u natjecanju. Ako prođu Ganu, onda ih čekaju Urugvajci ili Korejci, ništa s čim se ne bi mogli nositi. I eto ih u polufinalu. E sad, trebaju dobro odigrati. Isto vrijedi i za Ganu, naravno.

A ovi Englezi, ako sad ne misle početi igrati, Njemci će ih rastrgati. No, vidjet ćemo raspa
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   čet lip 24, 2010 12:05 am

a argentina?? brazil??
nisu ni oni za bacit... mislim da bi se te dvi reprezentacije mogle naći u finalu... nekako su najviše pokazale dosad...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Za koga navijati na SP 2010   Today at 4:52 am

[Vrh] Go down

Za koga navijati na SP 2010
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 8.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Dravantura 2010
» Bašta, uzgajanje povrća
» Ubojstvo Luke Ritza - pravosudna sramota!
» Zamjenio Gallopera za Sorenta
» NOVI ZAKON O ORUŽJU