Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dosta česte smisaone koincidencije

Go down 
+12
primitive101
Tonks
meli
Svjetloisjena
gloria_g
zvezda
sanja
Milab
Alpha
floridana
Aleksandar Veliki
indigocakra
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 1:25 pm

Da vidimo...

Kod nje se ocigledno gubi granica, ali ja bih je pre nazvala vremenskom granicom, jer se njen um pomeri u vremenu unapred...
Mislim da su ucestali deja vi najcesce prisutni u prelomnim periodima u zivotu, koji nam po pravilu na prvi pogled ne izgledaju presudno znacajni. Verovatno je na pragu neke bitne promene pravca, treba da joj se desi nesto sto ce uticati na njen zivot. Ove scene koje ona vidi pre nego se dese zbog necega su bitne za nju... Sad, sva ova prica njoj ne pomaze mnogo u realnom svetu...ali...
Prvo, moguce je da nece prestati... Da li joj je to palo na pamet? Da li ima ideju da je to mozda, samo mozda dar?... Mozda je to novo stanje koje ce potrajati. Neka pokusa da na njih gleda kao na prednost nad drugima, koji to ne mogu (a mozda bi zeleli). Drugo, neka pokusa da vidi koji je vremenski interval izmedju slike u njenoj glavi i realizacije vidjenog i da li je konstantan?... Neka pokusa da uoci bilo koju zakonitost u javljanju, jer ona sigurno postoji, samo mozda nije bas jednostavna na prvi pogled...
To bi joj mogli biti putokazi za dalje akcije...
Napisala sam ti da promisli da li je to dar, jer mislim da ce joj biti lakse kontrolisati celu stvar ako prema njoj ima pozitivan stav...

To je opet samo moje misljenje.... *
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:49 pm

ljudski je mozak tako tajanstven, nikada ne znaš što se u stvari u njemu događa...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 3:20 pm

Bas sam cula za osobu koja je slicno pocela da vidi aure ali nije bila spremna i nikako to nije htjela. Smetalo ju je i svim silama se toga htjela rijestit. Fora je bila da je vec u obitelji imala nekog ko je bio vidovit. Dakle ocito ima nesto u familiji. Medjutim ona se nije mogla/htjela nosit s time i otisla se ubit. Onaj vidoviti je sa drugog kraja zemlje zvao rodbinu i reko da je krenu trazit i uspjeli su je spasit. Prvi put. Drugi put nisu. suspect

Dakle ako netko nije spreman...onda nije spreman...
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 3:33 pm

ubila se? tuzni
jbga, ima tako ljudi koje čitav život nešto prati i kad se ne mogu više nositi s tim, ubijaju se...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 4:13 pm

Nije ju pratilo cijeli zivot nego se pojavilo u jednom momentu...nije bila spremna i nije htjela ni postat spremna...na zalost...a mislim da je to bio dar...al nekome je dar prokletstvo...zavisi iz kog kuta gledas...
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 4:16 pm

joooooooooooooj, što volim što sam ''normalna'' cheer
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 4:17 pm

indigocakra je napisao/la:
vruća mačka je napisao/la:
ako joj ti budeš pomagao, bit će joj još gore... lolcina


pa vidis da zato trazim savjete drugih study
vidiga a ti hoćeš da joj bude gore?
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 6:04 pm

što se tiče koincidencija, da ja tu ne filozofiram - daj joj reci da pročita knjiu SINKROCITITET - uguglaj pojam, zaboravila sam tko ju je napisao
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 10:03 pm

Koincidencije su normalna stvar, samo je pitanje jesmo li ih svjesni ili nismo.

Ono što nazivate vizijama moglo bi biti opasno, miriše mi na halucinacije. Bilo bi dobro da isključi neke psihičke poremećaje...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 11:21 pm

Ako krene kod psihologa ili psihijatra, pazljivo sa izborom... Prosle godine sam imala priliku da vodeci nekoga kod neuropsihijatra dodjem do zakljucka da je lekarka u stvari ta koju bi trebalo prouciti... *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimeuto stu 20, 2007 12:55 am

To je nažalost točno. Jako je teško naći dobrog psihijatra (psiholog nije nadležan ako su slučajno ipak halucinacije u pitanju, a ne vizije)
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimeuto stu 20, 2007 1:47 pm

ne treba njoj psihic,stabilna je u glavi..
treba joj nekakvo snimanje glave..
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimeuto stu 20, 2007 2:32 pm

Jesi li razmotrio moje ranije predloge?... *
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimesri stu 21, 2007 12:09 am

jesam no mislim da lijecnik ipak ima vise pravo od nas samoukih doktora..naravno mislim na barem polukvalitetnog lijecnika..
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimesri stu 21, 2007 9:40 am

Ja volim onaj stav da bi svako mogao sebi dovoljno pomoci, kada bi znao kako...
Ali posto ona ima realan i ozbiljan problem... mozda ipak poseta lekaru...*
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimesri tra 02, 2008 8:08 pm

Indigocakra i što je na kraju bilo s tvojom prijateljicom? Je riješila svoj problem?
[Vrh] Go down
Tonks
Riba
Tonks


Female
Pisces Dog
Broj postova : 160
Age : 30
Location : Hogwarts
Registration date : 29.12.2010

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepet pro 31, 2010 2:11 pm

e, evo imam i ja jedno pitanje: kolika je vjerovatnost da je ove sve samo slucajna koincidencija??
Sinoc sam sanjala kako mi krijesnica ispunjava zelju da dobijem puno novaca...
jutros sam to ispricala mami, i ona mi kaze da je prije par dana stavila neke novce, u neku knjigu, i tek kad ih je isla vaditi iz knjige, shvatila je da se knjiga zove krijesnica!!! affraid
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepet pro 31, 2010 2:14 pm

To se zove trenutak kad se zamislis i u sebi kazes: " Koji kur@c se ovo desava ? " :P :D face
[Vrh] Go down
Tonks
Riba
Tonks


Female
Pisces Dog
Broj postova : 160
Age : 30
Location : Hogwarts
Registration date : 29.12.2010

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepet pro 31, 2010 2:31 pm

primitive101 je napisao/la:
To se zove trenutak kad se zamislis i u sebi kazes: " Koji kur@c se ovo desava ? " :P :D face
daa, upravo TO! Boink
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimesub sij 01, 2011 8:56 pm

Tonks, conf1 zanimljiv događaj. Telepatija je uvijek moguća. Ja si više postavim pitanje primitivea kada sanjam nešto vezano za budućnost.
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepon oľu 07, 2011 1:11 pm

Izgleda da ste i ti i prijateljica veoma neozbiljne i cudne (mozda se varam,ali tako mi djeluje)

Da moj prijatelj ima vizije ili sta vec.Nebi mi palo na pamet da konsultujem internet uopste.Za to postoji medicina i ostale nauke.

Kada ti prijateljica slomi nogu sumnjam da konsultujes forum.

Ne vidim zasto bi i ova situacija (sa vizijama) bila nesto izolovana iz tog pravila.

Veoma su male sanse da ces izaci iz Bolnice a da neces saznati sta ti se desava sa prijateljicom,tako da....

A na internetu su nam velike sanse da cemo nesto pogresno shvatiti ili da cemo naletiti na dezinformaciju,anegdotu,pretpostavku,nebulozu,glupost....

[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepon oľu 07, 2011 1:16 pm

Sam da ne zavrse kod veterinara a trebaju kirurga xdxd
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepon oľu 07, 2011 1:21 pm

Ma ne,nikada nisam volio zezanje sa ljudskim zdravljem.Otkud ona ili mi znamo da nije nesto ozbiljno.Kada dobijes od doktora dijagnozu onda cemo se zezati do sabaha



cuga
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepon oľu 07, 2011 1:45 pm

Ma nema moj post sa ljudskim zdravljem veze :P nego s tim da treba i pravog strucnjaka nac :)
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 33
Registration date : 23.02.2011

Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitimepon oľu 07, 2011 2:35 pm

Evo jedan tekst:


Četrnaestogodišnji Stanley Kripner jako je želio jednu enciklopediju. Roditelji mu je nisu mogli kupiti, jer su bili voćari i zbog lošeg roda jabuka te godine ostali su gotovo bez novaca. Stanley je otišao u svoju sobu i rasplakao se. Nakon izvjesnog vremena počeo je da razmišlja o načinima kako da dođe do novca i misli su mu se okrenule ka bogatom ujaku Maxu. Odjednom, kroz glavu mu je prošla strašna misao: Ujak Max mi ne može pomoći, jer je umro!
"U tom času sam začuo kako zvoni telefon. Majka se javila, a onda je počela jecati, jer joj je moj rođak rekao da se Maks iznenada razbolio
i da je upravo umro!".


Evo i malo objašnjenje:



Telepatija: Moguće je da se dječakova svijest uključila u rođakovu
svijest i pročitala mu misli u trenutku dok se on spremao da im javi tužnu vijest.
Vidovitost: Sasvim je vjerovatno da je mladi Kripner posjedovao svijest
o ujakovoj smrti - osjetio je da se dogodila a da niije postojala nikakva komunikacija između njihove dvije svijesti.
Predskazivanje: Treća mogucnost je da je saznanje o ujakovoj smrt do njega pristiglo iz – budućnosti! On je na neki neobšanjivi način skočio u budućnost i spoznao šta će mu majka saznati iz telefonskog razgovora.
Postoji i četvrta mogućnost: umrli ujak je možda posmrtno komunicirao sa svojim nećakom. Da je to bio slučaj, Kripneru bi bile potrebne neka vrsta ekstrasenzorne moći da bi bio svjestan prisustva umrle osobe. Takva komunikacija se obično naziva sposobnošću medija i izvan je područja naucnog istraživanja ESP-a.


[Vrh] Go down
Sponsored content





Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta česte smisaone koincidencije   Dosta česte smisaone koincidencije - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dosta česte smisaone koincidencije
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» dajem dosta toga za iphone 3g/2g ili n958gb i moja nadoplata

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: