Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Strašne priče

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Autor/icaPoruka
emge
Prašina

Male
Capricorn Dog
Broj postova : 1
Registration date : 24.05.2015

PostajNaslov: Re: Strašne priče   pon svi 25, 2015 9:58 pm

Evo da i ja ispricam svoju pricu.
1. Isao sam od prijatelja pjeske kuci oko 1-2 ujutro. Izdaleka vidim crnu macku. Macka me je promatrala, a oci su joj bile blještavo crvene! Macka se nalazila nasred ceste, ispred crkve. Ne znam zašto, ali nisam skrenuo u drugu ulicu, već sam isao prema njoj misleci da će se maknut s puta. Al stajala je na mjestu i nije se micala. Od straha poceo sam se panicno derati na nju da bi se ona jedva lijeno pomakla u stranu, gledajuci me u oci. Dosao kući sav u šoku, jedva zaspao od straha.
Ta macka je te godine bila pocetak jezivih neibjasnjivih dogadjaja.
I tako jednu vecer pripremio film na PC-u da pogledam. Otisao sam u kuhinju po grickalice i zacuo zvuk da je netko dobro opalio po Space tipki na tipkovnici (startanje filma). Udjem u sobu kad ono film je pušten :-\
Na ljeto otisao kod bake. Jednu kasnu noc ostao sam sam u dnevnom boravku da pogledam neki dobar film na tv-u. Usred filma sam cuo neko sporo disanje iza ledja. Nisam htio nikog budit. Hrabro pobjegao u na kat u sobu. Dobro se pokrio (i uznojio :-D )
Vratio se natrag s ljetovanja. Jednu vecer netko X je dobro opalio po štekeru i neobjašljivo upalilo se svijetlo.
Kao i ostale dogadjaje ispricao mami. Sutradan je otišla u crkvu da uplati misu za moja dva djeda i mrtve duše.
U vrijeme mise, nalazio sam se u tramvaju, iz aparata za štancanje karti nerazumljivo se cula misa i svecenikov glas.
Nakon mise, prestale se dogadjati cudne stvari.
..
2. Vozim se u starom tramvaju, sidjem na stanici. Hodam prema semaforu da prihedjem cestu. Bezveze se okrenem prema tramvaju, kad ono nigdje starog tramvaja, već dva nova tramvaja jedan iza drugog, a starom tramvaju s kojim sam dosao ni traga!
Da li se to vrijeme ubrzalo il šta pitanje je.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1347
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: Strašne priče   uto svi 26, 2015 3:19 pm

Zanimljivi dogadaji, izgleda da tebi nikad nije dosadno :)
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male
Virgo Broj postova : 1128
Registration date : 18.03.2014

PostajNaslov: Re: Strašne priče   pet srp 31, 2015 3:25 pm

jedino se treba bojati rupa koje gutaju tlo i ljude i kuće.misterija koja nema odgovor.samo po sebi zastrašujuće :D :x http://www.telegraf.rs/vesti/954006-zemlja-se-otvorila-evo-kako-guta-solitere-kuce-puteve-foto-video https://www.youtube.com/watch?v=rgGpx2_pmGE
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Strašne priče   Today at 6:48 am

[Vrh] Go down

Strašne priče
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 10 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» FOTO/VIDEO NATJEČAJ - "JESENSKA PRIČA"
» Ugriz poskoka-Moja priča
» Flint Red Coyote -Sam u divljini-