Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sjene

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

ljudi sjene - Sjene Empty
PostajNaslov: Sjene   ljudi sjene - Sjene Icon_minitimepet srp 16, 2010 11:34 am

Susreti sa duhovima i slicnim bicima su rijetkost. Vecina ljudi nikada ne dozivi takvo iskustvo. Ili mozda dozivi? Koliko smo svjesni stvari i stvarnosti oko nas? Mi bismo mozda da se duh pojavi i rukuje se s nama ali to tako bas ne ide :P Ipak, mozda su oni puno vise prisutni u nasoj blizini nego sto smo mi u stanju uociti. Koliko puta se desilo da smo npr. vidjeli neku sjenu na zidu ali, naravno, to je samo sjena. Najcesce i bude samo sjena. Ali bas zato sto je nesto najcesce tako mi time objasnimo i sve ostale situacije i time preskocimo vidjeti one gdje mozda nije tako.

Ima li u sjenama oko nas nesto vise i kako to prepoznati? Zasto bi duh ili tako neko bice ostavljalo sjenu ako ga ne vidimo u prostoru. Ne znam, ali znam da se npr. para benzina u zraku tesko vidi ali se njena sjena vidi sasvim dobro. Mozda je tako i sa duhovima. Mozda krivo gledamo.

Jeste li kada imali kakvo iskustvo sa nekom 'sumnjivom' sjenom i zasto je bila 'sumnjiva'?
[Vrh] Go down
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam
Charles Dexter Ward


Male
Libra Snake
Broj postova : 78
Age : 34
Location :
Registration date : 07.06.2010

ljudi sjene - Sjene Empty
PostajNaslov: Re: Sjene   ljudi sjene - Sjene Icon_minitimepet srp 16, 2010 12:28 pm

O da :D. Prva je bila sumnjiva zato što je stajala kraj mog prozora oko 2 sata ujutro. Prvo sam pomislio da je sestra, pa sam ju zazvao. Ali naravno nije bilo odgovora. Onda sam zatvorio oči na dvije sekunde i ponovo ih otvorio. I u tom trenutku sjena se nalazila skroz kraj mog kreveta, dolje kod stopala. Ponovo sam zatvorio oči i otvorio i nestala je :D. Klasika xD

Druga mi je bila sumnjiva jer mi je šarala po plafonu :D ( ne uz smislu da je uzela flomaster i šarala, nego se kretala brzo ).

I mislim da je to to što se tiče sjena :D, ovo ostalo je vjerujem za neke druge teme :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

ljudi sjene - Sjene Empty
PostajNaslov: Re: Sjene   ljudi sjene - Sjene Icon_minitimepon srp 19, 2010 11:42 am

Kada se prica o postojanju nadnaravnih bica poput duhova, bica drugih dimenzija i sl. nikako da se pronadje neki konkretan dokaz njihovog postojanja. Ocevicima je tesko vjerovat jer je ljudima generalno tesko povjerovat u nesto sto nije vidio svojim ocima. Ali cak i kada smo mi ti koji smo vidjeli nismo sigurni sto smo to vidjeli. Obicno se radi o djelicu sekunde pod sumnjivim osvjetljenjem i jednostavnije je zakljuciti da smo se prevarili, da nam se ucinilo ili da smo umislili. S druge strane ako se radi o necem zabiljezenom fotoaparatom ili videokamerom i tu smo sumnjicavi jer je jako puno montiranih snimki, mogucnosti opticke igre svjetla i sjene i td. Jednostavno, problem je sto smo vrlo nepovjerljiva rasa (ili smo tako odgojeni u ovoj nasoj zapadnoj, znanstveno orjentiranoj sredini). Cak i kad vidimo - sumnjamo. Mozda kada bi se duh pojavio, pricao s nama i kazao nesto sto bi nas dovelo do neceg sto nikako nismo mogli znati pa to bio kao fizicki dokaz, onda bi povjerovali.
[Vrh] Go down
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam
Charles Dexter Ward


Male
Libra Snake
Broj postova : 78
Age : 34
Location :
Registration date : 07.06.2010

ljudi sjene - Sjene Empty
PostajNaslov: Re: Sjene   ljudi sjene - Sjene Icon_minitimepon srp 19, 2010 1:07 pm

Normalna stvar je da je očevicima u slučaju nadnaravnog teško vjerovati, to je tako zbog činjenice da ja masa ljudi u stanju izmisliti nešto takvo. No opet postoji i velik broj onih koji i banalne slučajeve ( poput propuha) smatraju nekakvim duhom ili demonom. Mene okružuju takvi lakovjernici i znam kako ih je lako uvjeriti u nešto što nije točno. I kad im neko napuni glavu takvim neistinama kasnije ih je gotov nemoguče uvjeriti u istinu. Bar koliko ja imam iskustva s takvim ljudima.

Moji slučajevi s paranormalnim pojavama za mene su dovoljno uvjerljivi ( zanemarimo sad ove sjene koje sam viđao, one i nisu toliko bitne) . No to je tako jer su te pojave bile dovoljno očite, i nisam ih tek tako mogao zamijeniti za nešto drugo.
[Vrh] Go down
ShadowDancer
Stanica
ShadowDancer


Male
Leo Rooster
Broj postova : 18
Age : 30
Location : negdje u zraku!!
Registration date : 23.12.2007

ljudi sjene - Sjene Empty
PostajNaslov: Re: Sjene   ljudi sjene - Sjene Icon_minitimečet kol 26, 2010 9:34 pm

prvo pozdrav svima nije me bilo dugo ali sam se vratio :)
ja sam imao slicno iskustvo sa sjenom, oko 2-3 ujutro sam se probudio bez razloga i vidio nesto nekakvu sjenu koja stoji pred menom dok sam lezao na krevetu nesto kao sjena ali imala je oblik covjeka, isprva sam lagano otvorio oci i ugledao ju, pokusao sam se ne micati(isprva nisam ni znao sta se događa) trepnio sam na sekundu i vidio istu tu sjenu kako odlazi od mog kreveta ali ne normalno nego kao u kadrovima(kao snimke starih sigurnosnih kamera) napravila je nekoliko takvih "koraka" i nestala kao da je prosla kroz zid. pricekao sam nekoliko trenutaka i ustao, i onda kad mi je doslo u glavu sta se upravo dogodilo sam se smrzo ustao sam obisao kucu ali su svi spavali... i naravno kad sam to isprico dobro da me nisu strpali u ludnicu -.-"
[Vrh] Go down
Sponsored content





ljudi sjene - Sjene Empty
PostajNaslov: Re: Sjene   ljudi sjene - Sjene Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sjene
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
»  Fotografska natjecanja 2011. godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: