Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Još jedan niz događaja....

Go down 
+5
mEN_iN_WHite
Armin od Irima
flory
Chakotay
JedanOdOnih
9 posters
Autor/icaPoruka
JedanOdOnih
Stanica
JedanOdOnih


Male
Libra Rooster
Broj postova : 16
Age : 30
Location : 6. dimenzija
Registration date : 16.07.2010

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimepet srp 16, 2010 10:13 pm

Znači ovako bi to bilo,nadovezivanje na temu vještica i vještaca tj štriguna jel.Tema je započeta no nitko nije dao iskustva, a niti nekakve savjete za pomoć.
Ja imam iskustvo, osobno koje me i dalje prati.No kako ne bi stali na tome opisat ću svoje iskustvo i kako se zapravo osječam nakon i prije svakoga prolaska kroz to.
Sve počinje lijezanjem u krevet.Misli mi se vrte, slike u glavi, no tu je već presijek prije samog sna. Slike postaju izobličenije, gadnije, stravične, dogodi se da ostane samo na jednoj sliki zbog koje sam uznemiren. No kako sam se već naučio nositi stime tada imam ne prospavanu noč jer svako takvo crpljenje za mene su sati, a užas neopisiv, štoviše opisao bi to poput vlastitog največeg straha, moj pakao.Nakon te slike sljedi spavanje. Potrebno je naglasiti da zaspim tijekom takvih događaja u roku od minute. Tada sve dijeluje kao realnost. Barem se tako čini. Imam iznenandno buđenje, radi potrebe tekučine, uriniranja npr... No tada se situacija mjenja, osječam kao da mi je nešto priklještilo ruke, noge i kao da mi je naslonjen težak teret nad prsima. Pokušaj vrištanja ne pomaže i dozivanja upomoć, kao da sam promukao i kao da me je netko stavio na "mute". Tada počinje interakcija, nejasna, više monolog "mučitelja". Na kraju prolazi polagano i naglo se budim preznojen iz sna ili sljedeči dan premoren i izubijan kao da sam bio u sparingu sa nekim ultimate borcem.
Doduše radi toga je bio moj pokušaj samoubojstva jer nisam mogao izdržati. Osječaj oslonca je jezivo hladan, a lik čudno izveden poput sjene sklopljene u jednu strašnu cijelinu. Imao sam zanimljive događaje kada sam se budio po par metara od kreveta, no slučajevi moga mjesečarenja mi nisu poznati, a niti potvrđeni od bližnjih. Kako sam neko vrijeme proveo točnije par godina ne tako dalekog djetinjstva kod tete, imali smo razne metode kako da to uklonimo.Teta mi je inače starica od 90 godina i ima svoju staračku perspektivu na takve stvari. Rekla je da me muče vještice. Poljevala me Svetom Vodom prije spavanja, stavljala križ ispred ulaznih vrata i ogledalo(Po nekim mišljenjima, kada se vide u ogledalu, uplaše se i pobjegnu).No i to nesretno ogledalo sam našao jednoga dana napuknuto na podu. Sada imam manje interakcije sa tom pojavom, ali i dalje prisustvuje. I dalje me drži strah kada će se ponoviti ta grozota. Vjerovali u moju priču ili ne sa obzirom na dob razmislite o tome. mudri
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimepet srp 16, 2010 11:40 pm

Ja nemam takvih iskustava pa ti ne mogu dati neki pametan savjet, no da se meni tako nešto dešava, pokušao bi prije spavanja moliti ili meditirati i kroz to bi zamolio sve te entitete koji ti nedaju mira za malo mirnog sna :)

OFF TOPIC da li si ti ovaj post namjeravao napisati na temi Štrige, Štriguni...
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimepet srp 16, 2010 11:43 pm

Vjerujem ti da si proživljavao ovo što si opisao, ali ne vjerujem da su te vještice gnjavile suspect niti da će križevi i ogledalo pred vratima pomoći

JedanOdOnih je napisao/la:
No tada se situacija mjenja, osječam kao da mi je nešto priklještilo ruke, noge i kao da mi je naslonjen težak teret nad prsima. Pokušaj vrištanja ne pomaže i dozivanja upomoć, kao da sam promukao i kao da me je netko stavio na "mute".

ovaj dio nakon buđenja koji si opisao, to je najvjerojatnije paraliza sna.. mnogi ju doživljavaju.

JedanOdOnih je napisao/la:
Tada počinje interakcija, nejasna, više monolog "mučitelja".

nisam shvatila što si ovom rečenicom htio reći :/
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimepet srp 16, 2010 11:48 pm

Da i mene je to podsjetilo na paralizu u snu koju mnogi opisuju i doživljavaju. Ja primjerice niti to nisam nikada doživio.
[Vrh] Go down
JedanOdOnih
Stanica
JedanOdOnih


Male
Libra Rooster
Broj postova : 16
Age : 30
Location : 6. dimenzija
Registration date : 16.07.2010

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimesub srp 17, 2010 11:43 am

Chakotay je napisao/la:

OFF TOPIC da li si ti ovaj post namjeravao napisati na temi Štrige, Štriguni...

Namjeravao sam dati iskustvo, koliko stvarno - koliko lažno po tuđim mišljenjima, a nisam znao gdje da ostavim tj je li odgovarajuči topic iako se pisalo o tome.

flory je napisao/la:

nisam shvatila što si ovom rečenicom htio reći :/

Dolazim snjim u kontakt tj obrača mi se, no ja kako sam i naveo nemogu odgovoriti.

I šta bi značila ta paraliza u snu? confused
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimesub srp 17, 2010 12:16 pm

Evo ti je jedan tekst u kojem se govore osnovne stvari o paralizi u snu.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimesub srp 17, 2010 12:42 pm

to je oblik paralize sna. doživio sam nešto slično prije 3 noći...
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimesub srp 17, 2010 1:14 pm

e ovako mozda ja mogu pomoci i meni se to desavalo kad sam bio mladji i to sam resavao tako sto sam u snu (znas ono kad se setis da spavas i odjednom mozes upravljati snom) i tako kad god bi mi se pojavila ta "vestica" a uvek je izlazila iz mog spaiza-ostave ja bi poceo da se gusim i nisam nikog mogao da dozovem. I tako sam jednom rekao e sad je dosta i tu ogromnu debelu crnu zenu "vesticu sto me je napadala" poceo da bijem, udarao sam pesnicama i nogama samo sam tukao nisam gledao gde udaram i sto sam je vise tukao postajala je sve manja i odjednom je izgledala kao malo dete i ja sam tad poceo njoj da se smejem i da je cupam i odjednom je nestala. Od tada vise me nikada nije napadala i dolazila u sne.....
Probaj i ti tako da uradis da se suprostavis a ne da zoves upomoc i mozda ce i tebi nestati.

Ajde kad sam vec poceo da kazem i ovo, pre toga sam isto sanjao da je krenula na mene ali se pojavilo svetlo i pojavio se moj svetac - Sv Georgije - sto ubija azdaju, to mi je slava, i on je nju probo sa sabljom i tad sam se probudio, ali je posle ona oped dolazila i posle sam je ja ubio.

Eto pa probaj i ti i nadam se da ces uspeti. A to sa samoubistvom ajde molim te ne lupetaj to ni slucajno to ti je obicna prepreka a u zivotu ces nailaziti na jos teze prepreke koje nisu u snu nego na javi. Mozda ti izgleda smesno sto ti ja ovo pricam jer sam ja god dana stariji od tebe ali poslusaj me.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimesub srp 17, 2010 2:09 pm

@men_in_white - nije loša ideja, ali treba naučiti kako upravljati vlastitim snovima...
[Vrh] Go down
JedanOdOnih
Stanica
JedanOdOnih


Male
Libra Rooster
Broj postova : 16
Age : 30
Location : 6. dimenzija
Registration date : 16.07.2010

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimesub srp 17, 2010 2:39 pm

Chakotay hvala na tekstu pomoglo je za produbljivanje svijesti.Kako i samo piše to su "stara tumačenja" za vještice.Iskreno nisam znao u koju priču povjerovati.
Men_in_white tebi hvala što si potvrdio s iskustvom.
OFFTOPIC
Uključit ću se u druge teme nakon ovoga dosta sam imao iskustva sa onim "drugim svijetom".
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimesub srp 17, 2010 5:46 pm

Ja bih samo napomenuo da ti Sveta voda, križevi i molitve ne mogu pomoći u konkretnom smislu da su oni sami po sebi zaštitnici. Ti u njih stavljaš ''svoju'' energiju koja kroz njih djeluje, no to je sve tvoja ili bakina energija.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimesub srp 17, 2010 7:26 pm

JedanOdOnih je napisao/la:
Chakotay hvala na tekstu pomoglo je za produbljivanje svijesti.Kako i samo piše to su "stara tumačenja" za vještice.Iskreno nisam znao u koju priču povjerovati.
Men_in_white tebi hvala što si potvrdio s iskustvom.
OFFTOPIC
Uključit ću se u druge teme nakon ovoga dosta sam imao iskustva sa onim "drugim svijetom".
Paraliza u snu je zeznuta stvar, mi je ne bi trebali biti svjesni, buđenjem bi paraliza trebala prestati, no izgleda da kod tebe i još mnogih ljudi to nije tako. I kad se tomu doda strah i neugodnost priča je još gora.

No sama činjenica da si svjestan toga bi ti trebala pomoći :)

Skoro zaboravih dobro došao na forum i slobodno se uključi u rasprave na drugim temama :)
[Vrh] Go down
JedanOdOnih
Stanica
JedanOdOnih


Male
Libra Rooster
Broj postova : 16
Age : 30
Location : 6. dimenzija
Registration date : 16.07.2010

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimesub srp 17, 2010 7:35 pm

Hehe hvala na dobrodošlici iako bi se moglo reči da sam stari korisnik ovdje samo me nije dugo dugo bilo i prvi puta nisam bio pretjerano aktivan. Htjeo sam doći ponovno, ali password i nickname je bio zaboravljen stoga sam napravio novi acc. =)
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimesub srp 17, 2010 9:33 pm

Probaj pentagram crtat, cujem da je to odlicna zastita ides Nevjerujem bas kolko ce ti krizevi, sveta voda ili tako nesto pomoc :/
Nisam siguran ni za pentagram al vrijedi pokusat ^^.
Samo ga nemoj crtat naopako :P.
Probaj uopce ne mislit na to. Npr da legnes nocu i da ne mislis "Oh evo opet isti prizori" Probaj zaspat misleci sta si danas radio i takve stvari...
I uvijek znaj da si jaci od bilo cega sto te napada ;). Kao sto se MiW ovdje ovako hrabro suprostavio vjestici :D.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimesub srp 17, 2010 9:55 pm

masturbiranje prije spavanja ti ne bi bilo loše... ;)
[Vrh] Go down
keala
Stanica
keala


Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 20
Age : 35
Registration date : 08.02.2008

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimeuto srp 20, 2010 3:15 pm

JedanOdOnih je napisao/la:
Znači ovako bi to bilo,nadovezivanje na temu vještica i vještaca tj štriguna jel.Tema je započeta no nitko nije dao iskustva, a niti nekakve savjete za pomoć.
Ja imam iskustvo, osobno koje me i dalje prati.No kako ne bi stali na tome opisat ću svoje iskustvo i kako se zapravo osječam nakon i prije svakoga prolaska kroz to.
Sve počinje lijezanjem u krevet.Misli mi se vrte, slike u glavi, no tu je već presijek prije samog sna. Slike postaju izobličenije, gadnije, stravične, dogodi se da ostane samo na jednoj sliki zbog koje sam uznemiren. No kako sam se već naučio nositi stime tada imam ne prospavanu noč jer svako takvo crpljenje za mene su sati, a užas neopisiv, štoviše opisao bi to poput vlastitog največeg straha, moj pakao.Nakon te slike sljedi spavanje. Potrebno je naglasiti da zaspim tijekom takvih događaja u roku od minute. Tada sve dijeluje kao realnost. Barem se tako čini. Imam iznenandno buđenje, radi potrebe tekučine, uriniranja npr... No tada se situacija mjenja, osječam kao da mi je nešto priklještilo ruke, noge i kao da mi je naslonjen težak teret nad prsima. Pokušaj vrištanja ne pomaže i dozivanja upomoć, kao da sam promukao i kao da me je netko stavio na "mute". Tada počinje interakcija, nejasna, više monolog "mučitelja". Na kraju prolazi polagano i naglo se budim preznojen iz sna ili sljedeči dan premoren i izubijan kao da sam bio u sparingu sa nekim ultimate borcem.
Doduše radi toga je bio moj pokušaj samoubojstva jer nisam mogao izdržati. Osječaj oslonca je jezivo hladan, a lik čudno izveden poput sjene sklopljene u jednu strašnu cijelinu. Imao sam zanimljive događaje kada sam se budio po par metara od kreveta, no slučajevi moga mjesečarenja mi nisu poznati, a niti potvrđeni od bližnjih. Kako sam neko vrijeme proveo točnije par godina ne tako dalekog djetinjstva kod tete, imali smo razne metode kako da to uklonimo.Teta mi je inače starica od 90 godina i ima svoju staračku perspektivu na takve stvari. Rekla je da me muče vještice. Poljevala me Svetom Vodom prije spavanja, stavljala križ ispred ulaznih vrata i ogledalo(Po nekim mišljenjima, kada se vide u ogledalu, uplaše se i pobjegnu).No i to nesretno ogledalo sam našao jednoga dana napuknuto na podu. Sada imam manje interakcije sa tom pojavom, ali i dalje prisustvuje. I dalje me drži strah kada će se ponoviti ta grozota. Vjerovali u moju priču ili ne sa obzirom na dob razmislite o tome. mudri


Samo se prociscavas, i ja sam cijelo djetinjstvo imala takve snove, tu i tamo jos "navrate" ali sam shvatila da su oni tu da izrazimo sve ono potisnuto duboko u nama i da nas pogurnu u vise stanje svijesti.

Meditiraj, radi na sebi, zapisuj snove, radi stvari koje te istinski vesele i ispusnjavaju...
[Vrh] Go down
JedanOdOnih
Stanica
JedanOdOnih


Male
Libra Rooster
Broj postova : 16
Age : 30
Location : 6. dimenzija
Registration date : 16.07.2010

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimeuto srp 20, 2010 3:36 pm

Hvala keala i na tvome odgovoru. Malo se pronalazim u ovome tvome odgovoru:"...da su oni tu da izrazimo sve ono potisnuto duboko u nama..."
Pošto sam osoba koja dosta šuti,a puno razmišlja i sve zadržava u sebi.
Javi se na PM, da mi odgovoriš na još neka pitanja čisto da se ovdje ne zatrpava našim "chatom"
Pozdrav :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimeuto srp 20, 2010 9:12 pm

keala je napisao/la:
[da su oni tu da izrazimo sve ono potisnuto duboko u nama
Točno to! Slažem se, odlične riječi. hug
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitimesri srp 20, 2011 1:20 am

incubbus
[Vrh] Go down
Sponsored content





Još jedan niz događaja.... Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan niz događaja....   Još jedan niz događaja.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Još jedan niz događaja....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Saturn ima jos jedan prsten

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: