Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zasto cure ne vole plavokose???

Go down 
+7
Gea
biga
Remke
floridana
Athena
Alpha
Fantom
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Zasto cure ne vole plavokose??? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? - Page 2 Icon_minitimened svi 06, 2012 9:59 pm

ja još nisam pronašla hmm plavog lika koji mi se sviđa, kao osoba.... uvijek mi kod nešt smeta, a sa jenim sam se gano zakačila... ima nešto u njima, nešto... hmmm... nezzz, ne prirodno, hladno jer uz plavu kosu najčešće idu plave okice i bijela put koja ne podnosi sunčevu svijetlost to je ta vrsta ljudi koja mi nikako ne leži... i ima tu jedna strana-strana zvana arijevci. o tome bi se dalo isto pričati. agresivno su lukavi i agresivni, nisu mudri nego lukavi, prepotentni, imaju negativni ego, nekontrolirani su, .. i ima nešto kao da ih mi žene nagonski zaobilazimo... kao da nam intuicija govori, pazi! ja bi voljela pronaći plavog lika koji mi paše.... a crni likovi... hijooojjj zabavnjaci teški, teški na riječima, slabi na djelu, brzi u krevetu ali ibrzi u pronalaženju druge tak da neeee koliko god privlačni bili... najbolja mi je zlatna sredina..tj. smeđokosi... ovo što sam ja rekla 100% posto nikad nije 100% posto u pravu, kao i sve...
[Vrh] Go down
 
Zasto cure ne vole plavokose???
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cure i pms
» Sto decki naj vole...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: