Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ekonomska i politička situacija u Hrvatskoj

Go down 
+4
Athena
Flamezar
floridana
Chakotay
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ekonomska i politička situacija u Hrvatskoj  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ekonomska i politička situacija u Hrvatskoj    Ekonomska i politička situacija u Hrvatskoj  - Page 2 Icon_minitimesub sij 15, 2011 12:44 am

petarbosni4 je napisao/la:
Chakotay je napisao/la:
Otvaram ovaj topic iz razloga što me frustrira stanje u Hrvatskoj i to ne samo radi vladajućih nego i radi oporbe. Kao da se natječu tko će učini ili reći veću glupost.

Doslovce rade sve kako bi uništili ovu državu i na žalost za to dobivaju plaću od onih koje uništavaju. Posljednji od poteza je nabava preko 1 000 novih automobila što će porezne obveznike koštati više od 130 milijuna kuna plus PDV. Dakle kad je važno uštedjeti svaku kunu, kad se pregovara sa sindikatima da se smanje plaće i radnička prava i na taj način uštedi 500-600 milijuna kuna, oni uzimaju na lizing i to ne dva ili tri nova auta, nego preko 1 000 novih vozila. Cijeli članak na T-portalu
Naravno svi mi smo budale pa ne kužimo da to ustvari nije novi trošak, nego valjda ušteda Ekonomska i politička situacija u Hrvatskoj  - Page 2 113658

Što vi mislite o tome? Da li se ovaj trend može uopće preokrenuti ili moramo doći do dna, zadužiti se toliko da više nećemo moći ništa plaćati i onda početi sve ispočetka? I koliko smo mi sami kao građani krivi za takvo stanje u zemlji? Da li uopće možemo utjecati na naše vođe putem izbora ili su izbori samo igrokaz?

Izvrsno.

Mislim da tako treba gledati na ove stvari i tako suditi o njima.

Moja potpuna podrška, ako ona uopće nešto znači.
Hvala na pohvali, no mislim da mi ne možemo puno učiniti, pogotovo ne ovim topicom ili ovim forumum. Ono što možemo je širiti ideju koju će ljudi ovjde pročitati i truditi se i to primijeniti u stvarnom životu, pa možda ovdje dođe i neki sudac ili budući ministar, pa jednog dana pokuša nešto i učiniti na svom poslu.

@Alpha tih 25 milijuna kuna ili euroa koje je Sanadaren doista ukrao i na taj način povećao svoju imovinu ne znači ništa. To je ustvari sitniš, ono što je važno je to što je njegovom vladavinom, a i sadašnje premijerke potrošeno jako puno novaca potpuno bezveze. I tu se radi o desecima milijardi kuna, nažalost taj novac se nikada neće i ne može vratiti, jer ako je kilometar neke auto ceste plaćen duplo više nego što je to realno koštalo. To se nikada ne može utvrditi i teško da firma koja je napravila taj posao i naplatiti to može ili uopće treba vratiti.


_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
 
Ekonomska i politička situacija u Hrvatskoj
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Paranormalno u Hrvatskoj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: