Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama

Go down 
+2
Aleksandar Veliki
vladimir
6 posters
Autor/icaPoruka
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimened stu 18, 2007 2:13 pm

Dajeti li novce dobrotvornim svrhama,beskucnicima itd?


Zadnja promjena: Nacrosrill; sub vel 23, 2008 11:17 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimened stu 18, 2007 2:32 pm

NE.




Nauči čovjeka pecati, nemoj mu davati samo ribu za danas jer će sutra opet biti gladan.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimened stu 18, 2007 2:36 pm

nema samo tih,ima i sirotista
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimened stu 18, 2007 3:27 pm

imamo u školi organiziranje kupovanja novogodišnjih poklona za djecu u domovima bez roditelja, pa tu dajem novac, nije nešto puno, simbolično je, ali dovoljno za poklončić...
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimened stu 18, 2007 3:57 pm

i simbolika puno znaci,kada nas ima mnogo :D
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimened stu 18, 2007 4:16 pm

Ma znači mog đoku.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimened stu 18, 2007 4:23 pm

Ajde Alex,dao si i ti gladnome,zar ne?
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimened stu 18, 2007 4:26 pm

Živim 2 m od doma za te jadnike bez roditelja. Išao sam s njima u školu. Oni baš zbog tog razloga što ništa nemaju, ništa im nije sveto. Tako da imam apatiju prema ovo sistemu rješavanja problema siromašnih, bezkućnika, siročadi itd. Pogledaj moj prvi post.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimened stu 18, 2007 4:30 pm

Vidio sam i shvatam te,ali ja imam empatiju prema svemu sto dise i zivi pa mi je teze.
Nedavno je bio skandal o aferi sirotista kraj Bg,jadno,jadno,jadno
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimened stu 18, 2007 4:34 pm

Sistem ne može riješiti taj problem. I gotovo.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimened stu 18, 2007 4:37 pm

A kaj bi rjesilo?
Revolucija svjesti koje nema ili sto?
[Vrh] Go down
Tallina
Majmun
Tallina


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 1080
Age : 45
Registration date : 03.10.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimened stu 18, 2007 7:06 pm

Dajem s obzirom na raspoloženje, ako mi se zaredaju 5 njih koji subotom pozvone na vrata, prvi će u velikoj vjerojatnosti dobiti. ali peti gotovo sigurno ne. Počelo me živcirati to žicanje na sve strane, i udruge i domovi i bolesni, posebno sad u ove blagdanske dane. Tad svi imaju potrebe za novim krovom, novim medicinskim aparatima, plaćanje režije...

Ostale mjesece nemaju?

Jednom nam je na vrata pozvonima mama sa curicom od 9 god. Kaže da umiru od gladi i da moli za svaku kunu. Kažem ja ako hoće da bih joj dala neke svoje majice, jakne koje sam obukla par puta. Pokazala joj, ona puna zahvale, blagoslova...
Sve je to ostavila uz kontejnere kod druge zgrade. dobila je i nešto novaca.

Drugoj (isto umire od gladi, bla bla) je mama ponudila da nam dođe 2 puta tjedno počistiti stubište u zgradi, zarada 950kn, na što je ona odgovorila da ona nije naučila raditi i da je njoj to jako teško sad u 35-oj navikavat se na rad.

Zbog takvih slučajeva nekad možda uskratim pomoć onima koji je doista trebaju, ali postalo mi je teško ocijeniti tko će pomoć zlorabiti. Tako da ako me uhvate da sam se probudila na pravu nogu dat ću, a ako ne...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimened stu 18, 2007 9:36 pm

Evo ja ću otvoriti udrugu koja će pomagati siromašnima.
Svi koji imaju nekoga tko je siromašan neka mi se jave.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimepon stu 19, 2007 12:00 am

Dajem.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimepon stu 19, 2007 10:37 am

Doma mi ne dolaze tražiti ništa, u udruge ne uplaćujem novac jer im nekako ne vjerujem. Što se tiče domova za nezbrinutu djecu, imala sam kontakt sa tom djecom i vidila da oni imaju igračaka, robe i svega tog materijalnog i previše, te da im to ne treba. Njima treba ljubavi, pažnje, poštovanja i ničeg drugog. A toga nemaju niti malo.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimepon stu 19, 2007 11:50 am

to malena
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimepon stu 19, 2007 3:23 pm

malena je napisao/la:
Doma mi ne dolaze tražiti ništa, u udruge ne uplaćujem novac jer im nekako ne vjerujem. Što se tiče domova za nezbrinutu djecu, imala sam kontakt sa tom djecom i vidila da oni imaju igračaka, robe i svega tog materijalnog i previše, te da im to ne treba. Njima treba ljubavi, pažnje, poštovanja i ničeg drugog. A toga nemaju niti malo.
istina, odrastala sam s takvom djecom i družila se s njima, oni imaju sve, a zapravo nemaju ništa, nemaju topline, ljubavi i nježnosti, što je za djeci možda i najvažnije...
sjećam se jedne male, ona mi je i inače bila dobra prijateljica, zvala se dženana, otac joj je za vrijeme rata poginuo, a majka se nanovo udala i dobila još jedno dijete s tim novim mužem, ali dženana nije sa njima živjela, e, sad ne znam je li to zato jer je očuh nije prihvaćao ili zato jer nisu bili u stanju hraniti još jedno dijete... mislim da je ovo drugo u pitanju, ali nisam sigurna, nisam je htjela prviše ispitivati o tome...
sve u svemu tete koje tamo rade mogu biti odlične i max. se truditi dobro ih odgojiti, ali to nije to, ne mogu one zamijeniti roditelje... tuzni
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimepon stu 19, 2007 3:27 pm

Da, ne mogu tri žene koje tamo rade posvetit dovoljno pažnje na 30-40 dice, ako ne i više... Oni su doslovno prepušteni sami sebi.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitimepon stu 19, 2007 3:40 pm

prepušteni su sami sebi i ulici... e, sad ko je za to kriv, ne znam, znam samo da oni najviše ispaštaju... rofl
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama   Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pomoć, ljudima, djeci, organizacijama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: