Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kieron Williamson - cudo od djeteta

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitimepet kol 13, 2010 1:16 pm

Kieron Williamson - cudo od djeteta Wiliamson20100803173508

Kieron Williamson ima sedam godina i s pravom nosi naziv čuda od djeteta. Kieron je već u ranoj dobi postao uspješan slikar čiji se impresionistički radovi izlažu u galerijama i prodaju za velike svote. Ovaj mini - Monet, kako ga mediji nazivaju, rasprodao je svoju kolekciju od 33 rada i u samo pola sata zaradio 150 tisuća funti. Oko 700 ljudi nalazi se na listi čekanja koja će im omogućiti da kupe original. (izvor)


Kieron Williamson - cudo od djeteta Kieronwilliamson1

Kieron Williamson - cudo od djeteta Picturecraftfile2holkha


Kieron Williamson - cudo od djeteta 48548660sunriseatmorsto
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitimepet kol 13, 2010 2:34 pm

e ovo nikad neću skomtat... moj rođak od 7 godine crta... i nije ništa lošiji od ovog kepeca, moja cura isto tako... i ja nikako ne vidim što oni ne bi mogli prodavati slike za ovu cijenu!! šta je ovaj kepec bolji od njih??
ili od ovih ljudi ovdje na forumu, kao što je npr vtc-smrad i njegovi portreti što ih slika...

nemam ništa protiv ovog malog, ali ovo je čisti senzacionalizam i glupost!!! živit će kao bubreg u loju do 25 kad će shvatit da ljudi puše sve što nacrta i onda će počet škrabat neke idiotarije tipa Picasso i njegove neke škrabotine... (gea sorry...)
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitimepet kol 13, 2010 3:25 pm

skroz si u pravu, ali činjenica je da je to jedan od načina kako danas postaju "umjetnici"
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitimepon kol 16, 2010 10:25 am

@Biga...aj fotkaj sliku-dvije od tvog rodjaka i cure pa da i mi vidimo :)
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitimepon kol 16, 2010 6:04 pm

ok, kad budem u rođaka, slikam... cura baš to ne voli... ona konta da loše crta... fali joj malo samopouzdanja...

imam kod sebe nekakvih rođakovih škrabotina koje on nacrta onako u 10 minuta kad dođe u mene a nema šta drugo radit, pa ako hoćete to... uglavnom su nekakva srca zato što je zaljubljen trenutno... hehe...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitimepon kol 16, 2010 8:46 pm

Sta da kazem...malo se pozabavi spijunazom face ...zezam se ;)
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitimesri kol 18, 2010 3:29 pm

evo, Alpha me natjerala da špijuniram ljude... evo rođakove slike, uslikana je malo u sunce pa se baš i ne vidi...
Kieron Williamson - cudo od djeteta Dsc00135rd
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitimesri kol 18, 2010 4:21 pm

Biga prebacih plod tvoje spijunaze na temu na kojoj smo i pricali o tome ;)

Slika je odlicna ides Sto si ono reko koliko je star tvoj rodjak? Ili sa koliko je naslikao tu sliku? :)
Jedino...sumnjam da je to naslikao u 10 min ;)
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitimesri kol 18, 2010 5:31 pm

ne, nije ovu u 10 minuta naslikao... ;) danas sam bio u njega pa uslikah ovo... šta ja znam... oko 17 je imao kad je ovo nacrtao... inače njega natjerat da nešto nacrta je ravno dobitku na lotu, mislim nešto ovako ozbiljno... obično crtkara neke male sličice koje dovrši za 10-ak minuta... jbg kad je lijen..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitimečet kol 19, 2010 10:17 am

A imas koju sliku kad je imao 7 ko ovaj klinac? Da usporedimo :)

Steta sto nece da slika. Bas ima talenta ides
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitimečet kol 19, 2010 4:39 pm

ovo meni nije senzacija.. tek kad pojede malo žganaca vidjet ću u kojem smjeru će se razvijati
inaće biga dobro si usporedio za Picassa.. kad je postao slavan sama škrabotina mu se prodavala puno više od prave i hvalitetne uljane slike .. sad sam bila na izložbi njegovih ranijih dijela i vidjela njegove realne crteže i prave hvalitetne kubističke slike koji su vidljivo neusporedivi s kasnijim djelima
ali to tako ide.. tako je i sa svim markama koje čovjek mora imati
samo u ovom slučaju povlašteni ga imaju
umjetnost je danas postala stvar mode
trenutno je ovo dijete moderno i bit će dok ga se javnost ne zasiti ili se ne razvije u nešto drugo
tipa Dali.. on je bio fenomenalan crtač kao dijete, ali da se nije razvio on bi bio zaboravljen i prije nego što je nastupio na umjetničku scenu
tako ovog klinca još treba promatrati iako mu moram skinuti kapi.. akvarel je najteža slikarska tehnika a i ima perspektivu u malom prstu

@Biga super ti rođak slika :) i ovo mi je tako poznato što mu se neda crtati na duže staze.. imam i ja jednu takvu doma roll
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitimepet kol 20, 2010 12:51 am

evo, ovo je nacrtao negdje kad je imao oko 7... sjećam se kako smo se dogovarali da je prodamo nekome, al nitko nije htio platit koliko smo je cijenili... hehe

nacrtana je doslovno u 10 minuta sa priborom koje sam ja imao kod kuće... to je samo suha olovka... hehe... da je obojati, bila bi 100 puta bolja... sakrio sam mu prezime da ga ne tražite autograme... :P

Kieron Williamson - cudo od djeteta Dsc00139r
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitimepet kol 20, 2010 11:38 am

@Gea...istina zivili

@Biga...Pero je zakon ides
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitimepet kol 20, 2010 12:58 pm

heeh.. obišli moje selo s ovom slikom... tražili 400 maraka... mislili kupit motor onaj mali za djecu... i nitko nije htio kupit... hahahaah
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitimepet kol 20, 2010 2:25 pm

jao, biga, morate početi podmićivati Peru da počne crtati sve dok to sam ne zavoli :P
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kieron Williamson - cudo od djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Kieron Williamson - cudo od djeteta   Kieron Williamson - cudo od djeteta Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kieron Williamson - cudo od djeteta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Razvoj djeteta
» Spol djeteta
» Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta
» otmica lindbergova djeteta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Art-
Forum(o)Bir: