Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Ja mislim da san ja vidovit...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
PEPE-Top Secret
Žaba

Male
Gemini Broj postova : 229
Registration date : 10.12.2008

PostajNaslov: Ja mislim da san ja vidovit...   pet kol 13, 2010 8:22 pm

hhh Sam naslov žvuči smiješno ali uglavnom amo počet, da vam ispričam svoje nadavne događaje prije 1 misec dana sam bio sanja san koji se uzastopno ponavljao naime, sanjam kako sam zakasnio na popravni ne 10 minta nego začudo 12 sati, kad ja iden 12 kasnije na popravni u dvorištu zateknem kako psi laju iz petnih žila, znate ono kao bjesni psi, na nešto u mraku. To nešto iz mraka izlazi i kreče prema meni, izgleda kao predator (radi noževa na rukama i kose ali ostalo je više manje drukčije) ja pobjegnem 10-tak metara od njih i počmem skakat na mjestu i govorim ovo je san ovo je san (ali ja nikad nije da se bojim zadnji put sam imao moru prije 8 godina) na kraju jedno me stvorenje poreže nožem po ruci ja počmem bježati o onda kažem u J..... ovo je stvarno... I onda se probudim. I tako oko 10 puta sam to sanjao.

Pri sredini 7 mjeseca sam jednog dana bio ležao na luljaci onoj kao u kafičima
(samo što se nalazila u mome dvorištu) tad sam kao jednog trenutka doživio viziju, vidio sam pola grada u plamen veliku eksploziju koja prolazi kroz grad i sve uništava što dotakne zakon toga. Sam vidio kao u bljesku moju tendu na balkonu kao izgara po sredini, i na kraju vizije sam vidio tu ljuljačku na kojoj sam žežao samo cjelu crn splaljenu kako se ljulja (ovo nije tolko sad bitno ali bit če kasnije u gornjem desnom kantunu ljuljačke je bio visio komad tende spaljeni)

Ok radi te vizije sam teke razmislio i doslovno zaboravio...
Na početku 8 mjeseca sam počeo sanjati sve skupa je trajalo biče 2-3 dana ti snovi ali taj jedan san bi se ponavljao iznova i iznova u jednoj noći preko 10 puna jednu noć sanjao sam da samo ja i prijatelji kao i uvijek radili nerede po kvartu i da, taman kada idemo ča ja vidim svog oca cjelog mladog kao da mi je 20 godina na bicilki kako se vozi ulicom (a u stvarnosti on je tada bio u kini 2 i pol mjeseca) i onda ga pitam tata jesi li se ti o vratija s puta, a on kaže jesam, pa ga pitam a ono što sam te prije isto vidio na bicikli jeli to bija san a on cili nasmješen kaže da je. Usput on je bio cili odjeven kao stil 80 samo hrvatskih kao đemper oko vrata i u bjelom sve a neka starinska bicikla. Nakon toga nastavljam sanjati kako idem prema svojoj kući te vidim neke tigrove koje poćinju trčati zamnom i mlađim bratom a čača na biciklu ostaje iza i govori nasmješen idite kući dok mi bižimo od tigrova u jedan sekund, ja samo otvorim oči i čujen sirenu za uzbunu (ono za zračni napad na grad, i to nije bija san, ja sav u panici sve mi slike rata prolazu kroz glavu i izletim na balkon i vidim sve normalno, pitam majku što je to sve bilo a ona mi kaže da je to kao zato šta je 8.5 pa se to pušta u spomen na oluju... još se nisam ništa previše brinija, makar onda sam vidia na ormaru naljepnicu 1. gardiska brigada tigrovi i slika tigra baš kao iz mog sna...

Ništa specjalno ja pomislim slučajnos da bi se čujer popodne ili ti 12.8 mjesec dana od mog 15 rođendana, izbio požar meni na teraci i balkonu (usto sam samo ja bija u kući) ja sve to ugasio fošli vatrogasci i sve a sad pogodite što je izgorilo totalno ljuljačka i pola tende točno i još neka kao sušilica za rublje, i dvije stolice plastične ali to se otopilo skroz i ja još nisam ništa posumnja dok nisam išao u doktora pridvečer radi opekotina po nogamo od otopljene plastike (ništa strašno 1. stupnja) kad sam išao do auta prolazio sam pokraj ljuljačke i točno ta scena ljuljačka cila zapaljena se sama njiše i taj komad zapaljene tende u gornjem desnom kutu visi i leluja na vitru a, a meni kroz noge prošli trnci i osjetio sam naglu hladnoču...

Kao dokaz da nelažem o ovome evo vam slike nakon požara stavit ču samo bolje slike makar slika ima oko 15 i slikane su s mobitelom SE W205

LJuljačka
http://img413.imageshack.us/i/dsc0000026.jpg/

Tenda
http://img6.imageshack.us/i/dsc0000029.jpg/

Sve Skupa
http://img155.imageshack.us/i/dsc0000038.jpg/

Lječnička potvrda (na dnu piše gasio požar na balkonu, a red ispod zadobio lagane opekotine ispod desnog koljena nešto tako nesičam se baš...
http://img41.imageshack.us/i/dsc0000025.jpg/

Molim za vaše mišljenje o svemu ovome savjete i što več...:)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Ja mislim da san ja vidovit...   pon kol 16, 2010 3:29 am

Jel popravni iz hrvatskog? zubi

Žao mi je za požar, samo izvjesti za daljnje snove.

Žaba

Male

PostajNaslov: Re: Ja mislim da san ja vidovit...   pon kol 16, 2010 7:17 pm

Htio sam pitat kako si pogodija ali pretpostavljam kako hhh. Da iz hrv i iz matematike...
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba

Male

PostajNaslov: Re: Ja mislim da san ja vidovit...   pon kol 16, 2010 7:19 pm

Evo jedan mali offtopic je neznam ali meni ovaj forum izgleda gotovo da je umra pa dajte cjenjni posjetioci foruma dajte malo ga reklamirajte...:)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3230
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: Ja mislim da san ja vidovit...   uto kol 17, 2010 2:41 am

To jeste off-topic, da ne komentarišem ostale off-ove... *

Višestanični organizam

Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 38
Registration date : 16.09.2010

PostajNaslov: Re: Ja mislim da san ja vidovit...   čet ruj 23, 2010 9:45 am

Jesu ponavljajuci snovi znak necega ili sta?!
Mislim opcenito sanjam svakakve gluposti pa...
Sorry ako sam offtopic
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Ja mislim da san ja vidovit...   čet ruj 23, 2010 10:16 am

Macica imas temu na ovom PDF-u: Vasi snovi - sanjarica Tamo pricamo o snovima :)

Višestanični organizam

Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 38
Registration date : 16.09.2010

PostajNaslov: Re: Ja mislim da san ja vidovit...   čet ruj 23, 2010 2:23 pm

Tnx
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Ja mislim da san ja vidovit...   Today at 3:08 pm

[Vrh] Go down

Ja mislim da san ja vidovit...