Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Okrutna cura bacala psiće u rijeku

Go down 
+16
2pac
ficoom666
yuusha
Fantom
Blizzard
Athena
hromi
agorafobija
ThE_IMMORTAL
Chakotay
Alpha
Legionar
Dragony
Armin od Irima
biga
Gea
20 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimeuto kol 31, 2010 7:42 pm

el pliva?!, čuje se na snimci djevojka dok baca nemoćne štence u rijeku. Stoji na obali, vadi psiće iz košare i jednog po jednog baca ih u vodu s osmijehom na licu. Snimka djevojke, navodno iz BiH, osvanuo je na YouTubeu nedugo nakon što je Britanka koja baca mačku u smeće, šokirala svijet. Iako su snimku odmah maknuli s YouTubea, pojavila se na forumima. Pokušavaju identificirati tko je djevojka sa snimke. Neki tvrde da je riječ o djevojci iz Bugojna, dok Daily Mail piše da je snimka snimljena na području Hrvatske. Iz PETA-e su kazali kako su već kontaktirali hrvatsku Udrugu za zaštitu životinja. Na jednom hrvatskom forumu navodno se javio i snimatelj okrutnog videa koji je objasnio da se u njegovom dvorištu okotila kuja ‘koja na sebi nosi milijune bolesti’ pa je ‘radi očuvanja svog zdravlja i ostalih’ odlučio psiće baciti u rijeku, piše tportal. Ubrzo su i na Facebooku pokrenuli grupu protiv djevojke koja već ima 2500 članova.

LINK

affraid affraid affraid

ne usudim se ni kliknuti na video
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimeuto kol 31, 2010 7:58 pm

pa, znaš kako je nastala izreka :"prvi se mačići u vodu bacaju"??
nije to nikakvo preneseno značenje...

iako je humanije dati nekome te mladunce, ali ne razmišlja svatko isto...
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimeuto kol 31, 2010 8:10 pm

Kod mene je susjed stavio mačiće u jednu vreću koju je stavio u vreću sa smećem i sve skupa bacio u kontejner...
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimeuto kol 31, 2010 8:38 pm

Jednostavno bolesno.

Ima li netko link te grupe na facebooku?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimeuto kol 31, 2010 10:03 pm

Armin od Irima je napisao/la:
Kod mene je susjed stavio mačiće u jednu vreću koju je stavio u vreću sa smećem i sve skupa bacio u kontejner...
Ma to je strašno! Ja razumijem da ljudi moraju ubiti male mačiće ako ih se okoti 7, ako već ne mogu podijeliti jer žive na selu, ali učini to da ništa ne osjete! Ovo je samo dokaz da ljudi uopće životinje ne doživljavaju kao da su živa bića nego, ne znam, stare krpe.

Isto kao i ona Britanka koja je bacila mačku u smeće pa joj sada prijete smrću. Baš mi je drago. Neka živi nemirno kojih mjesec dana. Ili ova cura, još je na videu rekla "Juuuhuuu". O-M-G! Kaže ova psihologica da je cura puna bijesa. Meni se čini kao da je prazna, kao da uopće nema drugih osjećaja osim ravnodušnosti i hladnoće.

Iz filma se jasno vidi da djevojka ima sklonost prema mučenju drugih. Sad je riječ o štencima, a u budućnosti bi njene žrtve mogli biti ljudi, rekla je psihologinja Tanja Dejanović Šagadin te dodala kako je velika mogućnost da djevojka zlostavlja i vršnjake.
- Nije riječ o curici nego o tinejdžerici, kojoj je jasno što će biti sa štencima ako ih baci u rijeku - kaže Šegedin i ističe:
- Djevojka u ovom slučaju ne eksperimentira. Očito je da u njoj ima agresije i velikog bijesa. No to bi trebala rješavati baveći se nečim pozitivnim - rekla je Šagadin.
Kaže da ima veliku potrebu nekog zlostavljati, a odgojem joj, očito nije zabranjeno iskaljivati se na životinjama.
- No postoji razlika u zlostavljačima životinja. Razlikuju se oni koji zlostavljaju životinje poput skakavaca i drugih kukaca i oni koji zlostavljaju životinje na kojima se jasno vide osjećaji - ističe Šagadin.
- Poznato je da su se svi masovni ubojice u djetinjstvu iživljavali na životinjama. Nema gotovo niti jednog koji to nije radio. No ipak ne postanu svi zlostavljači životinja ubojice. Puno je više onih kojima odgoj ne dopušta prenositi svoje ponašanje prema životinjama na ljude - rekla je Šagadin.
Ponašanje ove djevojke je, kako kaže ona, zabrinjavajuće. U nje očito nije razvijena sućut i to je veliki problem.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimeuto kol 31, 2010 10:04 pm

Još jedna stvar! One su to snimale!!!! Pazi, snimale su to!!! Ipak, to mijenja stvar, ipak nisu ravnodušne. Sada se pak slažem s psihologicom.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimeuto kol 31, 2010 10:34 pm

Koliko sam citala na netu danas snimao je njen brat.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimeuto kol 31, 2010 10:55 pm

Citat :
Djevojka u ovom slučaju ne eksperimentira. Očito je da u njoj ima agresije i velikog bijesa. No to bi trebala rješavati baveći se nečim pozitivnim - rekla je Šagadin
Slažem se sa psihologinjom, u toj teenagerici ima puno bijesa, mržnje i frustracija. Psihologinja joj je dala dobar savjet da to pokuša riješiti baveći se nečim što je pozitivno, nadajmo se da će taj savjet ova i prihvatiti.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimeuto kol 31, 2010 11:21 pm

gledajte, nisam gledao filmić... ne želim sad griješit i *ebavat joj sve po spisku... jesu li psići splivali nazad?? jer psi od okota znaju veoma dobro plivat... čisto sumljam ako su imali gdje isplivat da se nisu spasili... :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimeuto kol 31, 2010 11:26 pm

Ja mislim da nema u njoj ni bijesa ni frustracije nego je jednostavno na stupnju razvoja hijene.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimeuto kol 31, 2010 11:49 pm

Ono što se meni ne sviđa, je to što sad svi napadaju i osuđuju tu osobu. Je da je loše to što je ona učinila, ali sad su svi moralni i nitko nikada nije učinio ništa loše.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimesri ruj 01, 2010 12:43 am

@Chakotay
Mnogi su ubili pticu u lovu, ili srnu koju su pojeli. To je, a mislim, društveno opravdano. Uostalom, imalo je neku svrhu. Moja baka je ubila desetke mačića. Ne možeš na selu imati 6 mačića koji će se i dalje kotiti. Ja razumijem to. Ali ubila ih je što brže i bezbolnije. I uvijek se osjećala loše nakon toga.
A baciti psa u rijeku? Baciti ga što višlje i govoriti Juuuuhuuu pri tome? I to snimiti? Ma... joj. Mogu samo... Zamisli da si taj pas. Zamisli da imaš ograničenu svijest. Ti si opisivao da to zamišljaš kao kad se probudiš. Ti spavaš i odjednom te uzme div i baci u ogromnu, bujnu rijeku. I znaš što slijedi dalje. Nije ti lijepo čitati ovo, jel da? Ne bi bilo niti mojoj baki, a pretpostavljam i ljudima koji su ubijali kokoške, svinje, janjad itd. Važna je gesta koju je ta cura napravila. I zato je svi ostali koji su činili loše imaju pravo tako gledati.

@biga, koliko jedno štene ima šanse izvući se iz rijeke??? I da zna plivati struja bi ga odnijela.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimesri ruj 01, 2010 12:51 am

moja je susjeda bacala mačiće u rijeku koja mi teče ispod kuće... bili su zavezani u vreći da bi se lakše utopili... vreća je pukla i mačići su isplivali na obalu.. od tada ni jednog mačića uvila nije... sad ima oko 20-ak mačaka oko kuće...
životinja može gotovo sve kad joj je život u opasnosti, baš kao i čovjek...

edit: a vjerojatno znamo svi da su psi bolji plivači od mačaka...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimesri ruj 01, 2010 1:14 am

U tvom slučaju je barem zlo rezultiralo dobrim.

Možda su imali sreće... No misliš da bi preživjeli bez mame?
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimesri ruj 01, 2010 1:29 am

ne, majka je došla po njih i odhranila ih....
a za psiće, to je već druga stvar... ;)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimesri ruj 01, 2010 10:54 am

@Legi nisam govorio o tome što je ona učinila, tu se slažemo da je to loše i da joj se treba uputiti kritika, ali na koji način. Da li je uredu da ju se napada sa svih strana, svi mediji i naši i strani pišu o tome. Sad imam jutarnji pred sobom i ona je na četvrtoj stranici i to zauzima velik dio te stranice. Ok upućen joj je prijekor, rečeno joj je da je to loše, ali ovo me podsjeća na rulju koja cipelari nekoga na podu. Žao mi je štenaca, ali mi je isto tako žao i ljudi koji će danas umrijeti od gladi, ljudi koji će danas biti ubijeni, silovani, ranjeni... ljudi koji će danas dobiti otkaz ili koji su došli na posao, a neće primiti plaću... a i za to je isto netko odgovoran. Mislim da je tu pitanje mjere, tako i kritika treba imati svoju mjeru.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimesri ruj 01, 2010 11:16 am

Super mi je sto ja ta gospodja se tako ponijela oko macica :D ali ova cura...cak i da su se psici spasili...nije cak vise ni u tome stvar nego u njenom nacinu ubijanja. Dakle, ona ne ubija brzo sto kaze Legi nego uziva u patnji zivotinje. Ne mislim da je frustrirana i sto vec prica ona psihologinja nego je sadist na duhovnom stupnju razvoja ispod zivotinja.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimesri ruj 01, 2010 11:18 am

@Chak...a ja bas mislim da je to pravi nacin. Da se nju samo malo prekori ona ce to istrpit, kasnije se nasmijat i reci "budale" te iduci put samo biti pazljivija da ju ne ulove.
A ti ljudi kojih ti je zao su zrtve upravo ovakvih ljudi kao sto je to stvorenje. Ona psihologica je u pravu kada kaze da je vecina nasilnika i ubojica u djetinjstvu mucila zivotnje.
Zato to stvorenje treba prebit skoro pa na mrtvo. Mozda se onda uspije poistovjetit sa svojim zrtvama.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimesri ruj 01, 2010 11:58 am

Alpha je napisao/la:

Zato to stvorenje treba prebit skoro pa na mrtvo. Mozda se onda uspije poistovjetit sa svojim zrtvama.
S ovim djelom se ne slažem, mislim da se nasiljem ništa ne rješava, u suštini se ništa ne rješava. Vjerojatno bi se nju time zastrašilo, pa bi dva ili tri puta promislila da li će ponovo učiti isto, vjerojatno to više i ne bi učinila, ali ne zato što je to loše, nego zato što se boji ponovnih batina.

Prebijanje na mrtvo je mislim prestroga kazna, kao što u kritici treba imati mjeru, tako bi trebalo i u kažnjavanju. Iako razumijem tvoj stav, što ako ova doista u budućnosti bude mučila primjerice djecu, tada ćemo se pitati da li bi oštra i stroga kazna nju odvratila od toga, a opet možda će upravo ta stroga kazna dodatno razviti tu agresivnu crtu njenog karaktera. Eh, ko bi ga znao, zapetljao sam se u razmišljanju :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimesri ruj 01, 2010 12:20 pm

Ovako, slazem se da je prebijanje na mrtvo ime pogresna kazna jer je zenska vjerojatno preglupa da povuce analogiju. Dakle, ja bih ju bacila u rijeku pa da malo vidi kako je to.

Osobno, smatram da su batine tj. nasilje jedini nacin da se nekim ljudima nesto objasni. Pa cak ako ce nakon toga oni prestati raditi to radi cega su i popili batine samo iz straha od ponovnih batina je napredak.

Ti bi htio sa svima lijepo i razumno ali tako ne ide. Jednostavno ne ide. To je isto kao one udruge koje furaju parolu "ne po guzi" cime hoce reci da se dijete ne smije udarit i ako lupis dijete onda odmah trebas u zatvor. Mislim debilizam totalni. Ne znam jel treba objasnjavat zasto je to debilizam. Ajmo onda i zivotinjama objasnjavat i tako ih dresirat. Dakle, sjednes psa ispred sebe i sve mu fino objasnis. A kad vec objasnjavas onda sjedni i dvogodisnje dijete pored psa pa da oboje nauce od jedamput. To tako ne ide. Ne znam jel potrebno naglasit da pod "udarit" ne mislim namlatit bejzbol palicom nego lupit po dupetu da se malo prestrasi. Mislim, ako ne po dupetu po cemu onda? Po glavi?

Poanta: Ta cura nije dijete od 2 godine i kod nje lupanje po guzi nece bas urodit plodom. Al ako ju posteno razbijes....eeee...onda vec mozda :P
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimesri ruj 01, 2010 12:30 pm

Alpha je napisao/la:
Ovako, slazem se da je prebijanje na mrtvo ime pogresna kazna jer je zenska vjerojatno preglupa da povuce analogiju. Dakle, ja bih ju bacila u rijeku pa da malo vidi kako je to.
rofl2
Chakotay, sjećaš li se mog pristupa kada su mi ubili psa?
Htio sam to riješiti upravo principom o kojem ti govoriš ovdje, a i na onoj temi na o grijehu kada sam pitao što s onima koji su nesvjesno loši. No razlika je što je onaj čovjek mog psa upucao. Dakle, nije uživao u ubijanju psa. Taj jednostavno nema osjećaje niti je svjestan što je taj pas mojoj obitelji mogao značiti. Taj čovjek nije empatičan. Ali nije sadist.
On je isto bolesnik. Njega je prisustvo psa iritiralo i u nekom njegovom sklopu u glavi on je imao nekakav razlog da ubije psa. Imao je nekakav razlog, nešto...
A ova... to je drugačije biće. S tim ne možeš lijepo. Ja nisam za batine. Ja sam za prisiljavanje na težak i mukotrpan rad.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimesri ruj 01, 2010 12:47 pm

Alpha je napisao/la:
Ovako, slazem se da je prebijanje na mrtvo ime pogresna kazna jer je zenska vjerojatno preglupa da povuce analogiju. Dakle, ja bih ju bacila u rijeku pa da malo vidi kako je to.
Sa zavezanim rukama i nogama, pa ako ispliva, možda nešto i nauči, a ako ne, jbg :)

@Legi što je bilo na kraju sa tim čovjekom koji ti je ubio psa, jesmo te odgovorili od toga da odeš do njega.
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimesri ruj 01, 2010 1:03 pm

mucit, unakazit, nokte cupat, isjec je i bacit u kanalizaciju... to mi pada na pamet, ali nisam ogavno stvorenje kao ona i njen brat koji je to snimao... eto u kakvom mi svijetu zivimo.. i hajde nek mi sad netko kaze da ne trebam mrzit ljude.. joj, sad bi svasta napiso AAAAAAARRRRGGGHHH... -.-' uh sto bi je slatko nabio nogom u glavu, raznio bi je, @#$*! @#$*! ... :@ kako je samo mogla pomislit na to T_T

*ispricavam se na vulgarnosti, za ovo nemam njezniju reakciju odnosno ovo je najnjeznije sto sam mogao napisati. >_<
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimesri ruj 01, 2010 1:05 pm

@Legi...Od kud ti ideja da nije uzivao? Njemu nije fora gledat kako se pas koprca nego to kako on gadja.

Ja na prvu prenaglim pa bih odmah sve zatukla cekicem ali trebalo bi vidjeti tko je ta cura i popricat s njom. Ako se ispostavi da je zbilja sadist, e onda bih ju zatukla cekicem, a ako prezivi poslala na tezak i mukotrpan rad :P
[Vrh] Go down
agorafobija
Stanica
agorafobija


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 23
Age : 46
Registration date : 24.08.2010

Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitimesri ruj 01, 2010 2:25 pm

Ma kakav razgovor,ovakvi likovi razumiju jedino jezik nasilja..
Zanima me samo šta je "snimatelj" htio postići objavljivanjem.Ispasti frajer?Educirati nekog o nečemu?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Okrutna cura bacala psiće u rijeku Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Okrutna cura bacala psiće u rijeku
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Okrutna mafija utopila svjedokinju u kiselini

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: