Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Okrutna cura bacala psiće u rijeku

Go down 
+16
2pac
ficoom666
yuusha
Fantom
Blizzard
Athena
hromi
agorafobija
ThE_IMMORTAL
Chakotay
Alpha
Legionar
Dragony
Armin od Irima
biga
Gea
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimesri ruj 01, 2010 4:14 pm

@Chakotay, nisam jer tata ne želi.

Alpha je napisao/la:
@Legi...Od kud ti ideja da nije uzivao? Njemu nije fora gledat kako se pas koprca nego to kako on gadja.
Znam da je psovao psa i bio iziritiran dok je to napravio. Uostalom, nije ga gađao više puta. Gađao je prednji dio tijela. Nakana je bila jasna.

@agorafobija, ma treba porazgovarati s curom samo zato što nama uopće nije jasan taj mentalni sklop.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimesri ruj 01, 2010 5:59 pm

Jao cuo sam za ovo......Ne treba nju ubiti niti baciti u reku , cura je bolesna to treba leciti. Ako je bacite u reku isti ste ko ona ;)
Druga stvar ja bi tog snimatelja saceko iza ugla jer je dovoljno drzak da pocne izmisljati opravdanja kao da je kuja puna bolestina. Zna se kako se to humano resava ako je bas neizlecivi slucaj.
Ali takvih slucajeva ima svuda pa i kod nas u Srbiji , nzm da li ste culi za slucaj gde su psu odsekli sve cetri sape , ili nedavno su nasli obezglavljeno telo psa.
Takve ljude treba Lecenje/Zatvor , ali tako da se ako ide u zatvor svima razlgasi u zatvoru zasto je on tamo ....verujem da bi se proveo :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimesri ruj 01, 2010 7:21 pm

Pa, Hromi, bacanje u rijeku da malo vidi kako je to jeste upravo - ljecenje. I nismo isti kao ona jer ona muci neduzna bica koja ne razumiju zasto im se to radi, a ja bih mucila bice koje je krivo i koje bi itekako kuzilo zasto mu to radim. Kuzis razliku? :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimesri ruj 01, 2010 7:28 pm

Alpha je opaka.... vidiš, kad već o kaznama pričamo, ja je ne bih kaznio.... nego bih pogledao kakvi su joj roditelji... mislim bem ti ako djete ne naučiš da poštiva životinje neće ni ljude poštovati...

eventualno bi je poslao da nešto rinta... ima toliko ljudi kojima je potrebno pomoći, recimo u pretovaru il tako nešto...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimesri ruj 01, 2010 8:12 pm

U pravu si Biga zivili ...ali ja bih ju ipak nekako kaznila...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimesri ruj 01, 2010 9:11 pm

@hromi, jesi ti to namjerno ironičan? zubi Spominješ da bi trebala na liječenje ili zatvor, ali tako da se svima razglasi zašto je tamo i što je učinila pa bi imala bolji provod? Pa tamo bi imala puno bolji provod nego da je Alpha prebije na mrtvo ili baci u rijeku :P

Kakvo bi ti liječenje? Kod psihologa/psihijatra? U umobolnicu? Što bi to pomoglo? Misliš da bi da ju nakljukaš lijekovima za sreću bila bolja osoba? Ili bi kroz razgovor shvatila da je sadist i da je to loše?

Ali pazite da je stavite na posao u neki rudnik na godinu dana. Ili manje ili više. Jel bi to bilo kršenje njenih prava? Što onda s pravima onih psića? Meni je strašno da su pravnim sustavom zagarantirana ljudska prava onima koji ih u punoj svjesti (dakle, nisu za ludnicu) krše!
Ili, zapravo, imam još bolju ideju. Poslao bih je na neki posao, npr. krojačice. Također bih je silio da to radi dugo vremena dnevno da se umori. Ako ne bi radila dobro kaznio bih je. A kada bi napravila dobru odjeću poslao bih djecu siromašnih roditelja ili djecu bez roditelja da dođu po tu odjeću. I da im tu odjeću ona uruči i da vidi kako su sretni i veseli zbog toga što im je tu odjeću ona dala. Ne bih rekao toj djeci zašto je ta djevojčica takva niti što je učinila. Djeca bi joj bila zahvalna. Ta oštećena duša od te djevojčice bi osjetila što znači nekoga obradovati, što znači kada tebe netko cijeni kao osobu i tvoj trud i što znači da ti je netko zahvalan- Najčišći i najnesebičniji osjećaji. Vjerojatno bi se popravila. Želim vjerovati da bi se popravila. A i da ne bi, barem bi nekoga razveselila neovisno o njoj!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 1:03 am

Još se ne zna je li isprika autentična jer se u isprici navodi identitet jedne od dvije osobe koji se raširio internetom. Jedno je ime djevojke koja je navodno iz Njemačke, a drugo djevojke s naših prostora, ali nije jasno radi li se o pogrešnom identitetu ili je jedna od njih doista počinila taj gnusan čin. U svakom slučaju, na internetu se provodi prava hajka u kojoj se nekritički i neoprezno barata imenima koja sa stravičnom snimkom možda nemaju nikakve veze, što je u najmanju ruku krajnje neodgovorno. Valja napomenuti da su nepoznatoj djevojci i osobi koja je snimila video, na brojnim stranicama i u komentarima članaka diljem svijeta prijetili čak i smrću, što je također za svaku osudu.

>> Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Evo kako glasi navodna isprika: 'Željela bi se ispričati za svoje ponašanje. Psići su pripadali mojoj baki i ona mi je rekla da ih se riješim, jer su bili stari samo tri dana i jer su bili bolesni. Bili su zaraženi parazitima od svoje majke. Nisam znala što točno da napravim pa sam ih bacila u rijeku, jer je to brza smrt i nisam željela da pate. Uistinu mi je žao zbog toga :-(', stoji u njezinoj poruci.

Večernji list pak tvrdi kako je uspio doći do identiteta počiniteljice te da su u selu kod Bugojna razgovarali s njezinom majkom, koja im ipak nije potvrdila da se radi o njezinoj kćeri. No, mještani kažu da joj osoba na snimci jako sliči, a neki i tvrde da je to ona. Po njihovim riječima, takve su radnje u tom kraju uobičajene zbog, kako kažu, prevelikog broja lutalica koje ih ugrožavaju. Prema pisanju Večernjeg, ne radi se o djevojci, već djevojčici od 12 godina, koja se sada nalazi u inozemstvu kod rodbine.
LiNK

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 1:13 am

@Legi...lijepa zamisao ali sadisti su obicno i ogromni egoisti. Njen modus razmisljanja ne bi bio usmjeren na obradovanu djecu nego na to sto nju netko tjera da nesto radi, sto se ona pati, sto je njoj tesko...uglavnom ja-ja-ja.

@Gea...ne vjerujem isprikama takvih ljudi. Nekako fali objasnjenje razloga snimanja citavog cina koji ona hoce predstavit milosrdnim. A istini za volju puna mi je kapa tih sto zaseru do grla pa se kao ispricaju pa je to kao OK. Dobro, ispircala se. Sad ju treba zamlatit pa ce se onda zamlacivac njoj ispricat i sve dobro.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 1:15 am

@ Ne vjerujem ni ja u isprike takve vrste.
Na žalost na dnevniku sam vidjela snimku.. jedno je brza smrt drugo je doslovno bacati štence

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 10:15 am

Alpha je napisao/la:

@Gea...ne vjerujem isprikama takvih ljudi. Nekako fali objasnjenje razloga snimanja citavog cina koji ona hoce predstavit milosrdnim. A istini za volju puna mi je kapa tih sto zaseru do grla pa se kao ispricaju pa je to kao OK. Dobro, ispircala se. Sad ju treba zamlatit pa ce se onda zamlacivac njoj ispricat i sve dobro.
Budi malo blaža Alpha, ipak cura ima 12 godina (ako je podatak točan). A što se isprike tiče, i meni se čini da je isforsirana, ali je ipak isprika i to pokazuje da još uvijek ima nade za nju.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 10:26 am

Evo novih vijesti:

'Što ste toliko navalili na moje dijete? Pa kod nas se u Bugojnu svakodnevno ubijaju psi, inače ne bismo od njih mogli živjeti. Šire zarazu, grizu ljude...', kazala je majka djevojčice za koju se sumnja da je pobacala psiće u rijeku.

Uz pomoć forumaša na društvenim mrežama, reporteri Večernjeg lista navodno su razotkriti identitet djevojke čije su snimke okrutna umorstva psića bacanjem u rijeku obišle svijet. Tvrde da djevojka, živi u selu pokraj Bugojna u BiH, stotinjak metara od obale rijeke Vrbasa s koje su psići bačeni u vodu. U tom selu zatekli su
"okoliš istovjetan onome sa snimke - isto drveće, isto šipražje, isti vodeni tok, riječju, preslikan kadar".

Doznali su da je zapravo riječ o djevojčici koja ima 12 godina. No, nedostupna je novinarima. U inozemstvu je kod tete, a njena majka niječe sve tvrdnje optužujući medije da joj ne daju živjeti, ali pritom izjavljuje da bi pobila sve pse u Bugojnu kad bi imala pušku.

"Nemam vam što reći, to nije moja kći. Djevojčica koje imaju crvenu jaknu i zovu se kao i ona ima od Viteza do Kupresa i Jajca sve do Livna. Što ste toliko navalili na moje dijete? Pa kod nas se u Bugojnu svakodnevno ubijaju psi, inače ne bismo od njih mogli živjeti. Šire zarazu, grizu ljude.

Moj konobar Srećko sedam dana nije mogao doći na posao. Psi lutalice napali su ga, završio je u hitnoj, ostao bez zuba. Dobro je rekao naš svećenik fra Vice: 'Ovo je sotonska Europa. Više se obraća pozornosti životinjama nego čovjeku'", rekla je žena koja je navodno majka djevojčice sa snimke koja je obišla svijet.

I susjed Davor se uključio u razgovor.

"Pa mi u crkvu ne možemo ući od pasa lutalica, a jedan je pit bul ugrizao našeg susjeda Ivana za nogu. Jedva su ga ljudi otrgli od psa. U sarajevskoj bolnici odrezali su mu nogu, momak je danas invalid. To je strašno", ispričao je susjed.

Da djevojčica za koju forumaši vjeruju da je okrutno umorila štenad živi u selu uz Vrbas tvrdi i ribič na kojeg su naišli novinari Večernjeg.

"Znam je, kako da ne. Dijete je pravi anđeo. Ona nikome ne bi zlo učinila, ali djevojka sa snimke zaista mi sliči na nju", rekao je ribič. (izvor)


Boldala sam par recenica. Iako se cini da majka u ovom interviewu nije majka djevojcice sa snimke ona se ocito slaze sa postupokom prikazanim na doticnoj snimci.
Obrazlozenje je broj pasa lutalica. I svecenik se slaze sa okrutnim cinom. Dapace istice kako se vise brine o zivotinjama nego o ljudima. Ne bih se slozila. Da je netko tako bacio bebu u rijeku jednako (u biti jos i vise) bi ga...ma ubili bi ga...

Medjutim cinjenica je da je lako nama lamentirat kada ne zivimo u takvom okruzenju. Mozda bi i nama vise dosadilo i mozda bi i mi htjeli da nema pasa, a mozda bi cak i ubijali pse kad bi imali pusku (kako kaze doticna gospodja). E, i tu je ta razlika. Nije isto ubiti puskom i bacati u rijeku jednog po jednog psica i jos se veseliti. Ljudi odrastaju u raznim nehumanim uvjetima gdje se nauce boriti za zivot i ubijat za zivot ali mucenje je uvijek mucenje.

I dalje mislim da ljudi koji brane ovaj cin ne kuze sto je problem. Nije vise poanta sto su psi mrtvi nego nacin ubojstva. Kao sto sam vec rekla, ta je cura vrlo nisko na nivou duhovnosti i osvjestenosti ali nazalost cini se da nije bas previse osamljena u tome.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 11:14 am

Tako nešto sam i naslućivao, u svijetu u kojem se ona nalazi, tako ponašanje je normalno i uobičajeno. Za te ljude ti mali psići, a niti životinje uopće, nemaju osjećaje, ne osjećaju bol, one za njih nisu živa bića, nego više stvar i to opasna stvar koja im može nanijeti štetu ili ih pak ozlijediti.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 11:16 am

Ne bih rekla. Ni blizu. Ljudi koji muce zivotinje rade to kako bi ih gledale dok pate. Kao sto rekoh, nije stvar u ubojstvu nego u nacinu.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 12:06 pm

Je, ali je možda još važnije zašto je ona to činila, kakav je njen stav prema tom činu, mislim da se tvoj stav i dojam o tome zašto ona to čini razlikuje od njezinog.

Ona je još relatino mala (12 godina, neki 5. ili 6. razred). Većinu stvari koje ona zna je naučila od svojih roditelja i ljudi s kojima živa. Čak se i svečenik slaže s njenim činom. Za nju je svečenik pojam ispravnog načina. Mislim da ona nije uživala u patnji tih psića.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 12:26 pm

Ne znam koliko ima godina. Info na netu navodno nije provjeren. Ali ajmo rec da ima 12. OK. Ovako, kad sam imala 2-3 godine obozavala sam zivotinje. Doduse imala sam namjeru taknuti oko jedne mace ali samo zato jer je bilo lijepo i sjajno i nisam kontala da to ne bi bilo bas dobro za macu :P Kad sam imala 7-8 godina obozavala sam zivotinje i uglavnom me se nije dalo odvojit od njih. I sa 12 godina obozavala sam zivotinje. Nisu me tome moji nesto posebno ucili. Dapace, znas roditelje. Oni mogu djetetu samo reci da se pazi, da se makne, da ne dira puno po bestiji i td.
Isto tako znam tipa koji je macke sa zida lovio na udicu na koju bi nataknuo ribu. Njegovi roditelji su veliki katolici i dam se kladit da ga oni nisu tome poducili i da bi ga slomili da su to vidjeli.


Poanta, za sadizam moras imat urodjenu crtu :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 2:32 pm

ah... po meni je svećenik bio u pravu.. nekad se ljudi stvarno više brinu o životinji nego o čovjeku....

to što je mala bacila pse u vodu, opet se ponavljam, događalo se i događat će se... samo je problem što je ovo snimljeno...

@Alpha, i ja sam veliki ljudbitelj životinja, al sam sa 5 godina ugrizao mačku za leđa... toliko mi slatka bila :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 2:47 pm

Nije problem sto je snimljeno. I da nije snimljeno bilo bi jednako problematicno ali ne bi znali za to. Problem je (ja ne znam stvarno jel pisem neki strani jezik ili sta kad moram stalno ponavljat) nacin kako je to mala napravila. Ne cudim se da si na svecenikovoj strani. Imam dojam da bi se ti s mosta bacio da ti svecenik kaze. A sto da ti ja radim. Sutra kad ti budes imat svoju djecu, a ta mala izraste pa ti, nedajboze, ubije dijete jer je sadisticki psihopat. Sto onda? Jel ces imati razumijevanja jer se takve stvari dogadjaju i dogadjat ce se?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 3:40 pm

Alpha mislim da jest problem što je to snimljeno i što to može vidjeti velik broj ljudi. Misliš da danas netko nije ubio, mučio ili se iživljavao na nekoj životinji? Je, ali mi to ne znamo pa onda ne možemo to niti komentirati. Dešava se puno negativnih i loših stvari, a da mi na to uopće ne reagiramo iako za to znamo ili čujemo. Ova curica nije najnegativnija osoba na ovom svijetu, nije niti blizu, a ljudi ju napadaju kao da je gora od Hitlera.

I još nešto i ona je također živo biće, je učinila je nešto loše i treba ju prekoriti i uputiti kritiku, ali nije uredu da se ljudi na njoj iživljavaju. Da to nije prikazano ne bi bilo tolikog iživljavanja na njoj i to od milijuna ljudi. Složili bi se da je to nešto loše, ali da takvih stvari ima i da bi one koji to rade trebalo kazniti, ali i kod kazne treba postojati mjera.

@Alpha ja mislim da ne postoji lijep način za ubiti živo biće. Dobro, možda injekcija ili pak neke tablete, ali to je tu isključeno. Kako god da se ubije, mora se pokazati doza agresije, tako da se ja ne slažem s tobom da će se ona razviti u sadističkog psihopata ili nešto slično.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 3:57 pm

Ne, Chak, ja ne mislim da je problem to sto je snimljeno nego da je to dobro. Kako ne kuzite. Snimljeno je i javno osudjeno. Jel kome palo na pamet da ce sad neki drugi klinci vidjeti kako ljudi reagiraju na takva izivljavanja i da to nije u redu?

Da su snimili Hitlera kad je bio mali kako muci kokos i da su ga dobro pribili mozda ne bi izrastao kako je izrastao.

Tocno, ona je zivo bice. I upravo je primila kritiku. Nitko ju nije ni taknuo. Sto bi ti tocno? Da joj se jos kupi sladoled? Mislim, pa valjda postoji razlika u akcijama i reakcijama. Nije da je frendici ukrala olovku pa da ju se treba malo opomenut i da mora vratit olovku. Dakle i sam kazes kod kazne treba postojat mjera. Tako neke drzave imaju smrtnu kaznu. I to je isto jedna mjera. Ne kazem da je to mjera za ovaj slucaj ali je mjera. A za ovaj slucaj sam kazala vec. Treba ju naci, popricati s njom (vidjet kakva je i obitelj i sve skupa), napravit procjenu i onda ovisi...eto, ona psihijatrica je rekla da je mala definitivno u problemu i da bi mogla izrast u monstruma. Mislis da je to rekla napamet?

Mislim da ima lijep nacin za ubit zivo bice. Evo recimo. Da ja tebi kazem da cu te ubit ali da ti mozes birat kako. Sto bi izabrao? Mozda bi izabrao da te ubodem nozen u zeludac pa da umires u bolovima dok ne iskrvaris? Mozda bi izabrao da te utopim? Objesim? Ili mozda tablete, otrov, vatreno oruzje? To sto sam nabrojila su cisto tehnicke metode. One su vazne. Jos je nesto vazno. Postovanje.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 4:22 pm

Alpha je napisao/la:
Nije problem sto je snimljeno. I da nije snimljeno bilo bi jednako problematicno ali ne bi znali za to. Problem je (ja ne znam stvarno jel pisem neki strani jezik ili sta kad moram stalno ponavljat) nacin kako je to mala napravila. Ne cudim se da si na svecenikovoj strani. Imam dojam da bi se ti s mosta bacio da ti svecenik kaze. A sto da ti ja radim. Sutra kad ti budes imat svoju djecu, a ta mala izraste pa ti, nedajboze, ubije dijete jer je sadisticki psihopat. Sto onda? Jel ces imati razumijevanja jer se takve stvari dogadjaju i dogadjat ce se?
stani malo.... jel normalno da po gradovima ljudi rađe imaju psa u kući nego djete?? jel normalno da se toliko para izdvaja za bolnice, pazi BOLNICE za pse dok u africi djeca umiru od gladi i side i tko zna kakvih bolesti??
Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Neuhranjenost-dijete%20afrika
evo... jel imaš više suosjećajnosti za psa ili za npr ovo djete????????!!! i samo kažem da izjava koju je rekao čovjek(svećenik, huso, haso, nije važno tko!!) ima i te kakvog smisla... i ta izjava nema nikakve veze sa događajem što je cura zacitljala male pse u rijeku!!!
ako želiš možemo puknut anketu dole na ankete sa pitanjem dali mislite da se neki više brinu za životinje nego za ljude???

i ja imam svoje JA, da mi dođe Josipović, Mesić i Tuđiman i u isto vrijeme mi nešto narede ako mi se ne bi svidilo ne bih ih poslušao... sad bi rekao amen, ali neću da opet misliš da je ovo propovjed.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 4:42 pm

@Biga...da me sad bacis iz aviona i da prvo sto vidim bude to dijete kojem treba pomoc, a pored njega pas kojem isto treba pomoc prvo bih isla pomoci djetetu ali onda bih se vratila po psa.

Ono sto zelim reci jeste...ja ne mogu tebe mijenjati, jel tako? Samo ti mozes sebe mijenjati. Dalje ja ne mogu na tebe bogznakako puno utjecati. Tvoji bliznji vec mogu makar malo. Jel se slazes? Tako i ovo sa psima. Da su istodobno izasle dvije vijesti od kojih u jednoj muce dijete ta bi vijest zasigurno izazvala vece zgrazanje.
Da te pitam...jesi primjetio da kada objave vijest o nekoj katastrofi sa drugog kraja svijeta uredno, svaki svakcijati puta objave da li je tu poginuo i neki hrvat. Nekidan je bila tako neka vijest o nekoj pucnjavi pa je pisalo nesto u stilu "srecom ni jedan Hrvat nije poginuo". Ja sam se sokirala. Kao, da jeste onda bi to tek bila tragedija, a ovako i nije bas?!?! Osim toga nisi li ti jedan od onih koji voli propagirati parole tipa da treba radjati sto vise da bude sto vise djece nase nacionalnosti jer ce nas inace druge nacionalnosti pokopat? Da ti vidis ovo crno dijete sa slike i da vidis nase dijete, jedno pored drugog...kojem bi isao prvo pomoc?
Zasto pisem ovo gore? Zato da istaknem kako se stvari ne mogu tako postavljat. Sve ima svoj kontekst. A ti sada izvlacis gladne u Africi. Jel planiras mozda ici u Afriku pomagat? Jer ako ne planiras onda to niti ne izvlaci. Ono na sto ti mozes utjecat jesu ljudi OVDJE. Kao sto sam rekla. Ti jedino mozes sam sebe mijenjat, samo ljudi koji su ti bliski mogu utjecat na tebe, ti mozes utjecat samo na ljude u svojoj blizini. Dakle, pokusavaj popravit ono sto mozes, a ne okretat glavu jer kad vec ne mozes spasit Afriku onda neces niti nista drugo. To je kao da si pusac i kazes da ces prestat pusit kad sve tvornice prestanu radit jer one zagadjuju vise.

I daj shvati Biga vise...nije (vise) stvar u tome sto su psi mrtvi. Ne kuzim sto tu nije jasno. Stvar je u tome kako ih je ona ubila. Jer ce takva sutra bit u stanju covjeka ubit. Covjek koji ne voli ljude ne voli ni zivotinje. Sto trebam napisat da se vise shvati da osoba koja tako tretira zivotinje je realna opasnost i za ljude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 4:50 pm

Biga, ti psići nisu morali tako završiti. A jesu jer je cura takva kakva je.
Ovo dijete. Ono ne umire ovdje konkretno zbog tebe. O tome se radi.

Da, u strašno je što npr. Japanci rade sa psićima. No to su neke druge stvari. Za životinju nemaš toliku odgovornost... ljudima to fali.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 4:56 pm

Slažem se ja s tobom Alpha i kužim zašto misliš da je dobro što je to snimljeno i prikazano. No moraš i ti kužiti da ovo što ljudi rade, da je to javni linč, njoj se prijeti smrču. Ti si isto bila napisala da bi ju pretukla na mrtvo ime. No, za tebe znam da to nisi mislila i da joj sigurno ne bi poslala mail ili neko prijeteće pismo, ali ima ljudi koji su to napravili i koji bi ju doista tako kaznili. Pitam se koliko se tu skriva agresivnosti, frustracija... i svega ostalog. Evo pronašli smo žrtvu, nju možemo iscipelariti, ajmo, tko će nam za to prigovoriti. Sorry, ali ja ne želim sudjelovati u toj razjarenoj rulji. Ako već mogu birati da li to ili da joj se lijepo objasni što je pogrešno učinila, biram ovo drugo.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 5:07 pm

@Chak...kaze se "smrću", a ne "smrču" :P

Da, ja pretjeram sa jezicinom i ti to znas. Ali i dalje bih ju jako ostro kaznila. Ok, ne bih ju prebila ali nesto bih. Ne znam.

Mislim da ljudi uglavnom vicu ali da se nitko nece pokrenut da bi ju zbilja ozljedio. Ipak, svo to vikanje i prijetnje...imam dojam da je shvatila ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 5:17 pm

biga je napisao/la:
mislim bem ti ako djete ne naučiš da poštiva životinje neće ni ljude poštovati...
Alpha, evo citirao sam sam sebe... razumijem ja tebe, al ni ti nemožeš pomoć sad ni toj curici, ni psićima... :P
da vidim crno dijete i bijelo dijete išao bih pomoći onome koje ima veću mogućnost preživjeti prema mojoj procjeni...


@Legi, kad si već spomenuo to jedenje životinja... znate da talijani mačke jedu?? znate kako ih spravljaju?? ugriju dovoljno ulje i živu mačku murnu... to mi je isto kao i jastog kad se spravlja... tj. nehumano... al nitko o tome ne piše, tako da su talijani veoma dobre osobe, dok je ova cura odmah utjelovljenje neznam, sotone...

znam ja da je snimka katasrofalna za viditi, ali ima i gorih stvari koje se događaju, nitko ne snimi i nikome ništa... a možda ih je baš vaš ili moj susjed uradio... cura je dobila porciju 'vaspitanja', to bi joj trebalo biti dovoljno...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Okrutna cura bacala psiće u rijeku
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Okrutna mafija utopila svjedokinju u kiselini

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: