Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Temelj hrvatske države - antifašizam?

Go down 
+7
Alpha
Chakotay
floridana
Legionar
Armin od Irima
biga
Josip Broz Tito
11 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Temelj Hrvatske - antifašizam?
DA
Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_vote_lcap78%Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_vote_rcap
 78% [ 7 ]
NE
Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_vote_lcap22%Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_vote_rcap
 22% [ 2 ]
Ukupno glasova : 9
 

Autor/icaPoruka
Josip Broz Tito
Stanica
Josip Broz Tito


Male
Taurus Broj postova : 27
Age : 131
Registration date : 07.09.2010

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 4:05 pm

Slazete li se da je hrvatska država nastala na temeljima antifašizma, da li bi postojala Hrvatska u sadašnjim granicama da nije bilo oslobodilačkog rata i da li se slazete s tim da u Ustavu RH izricito stoji " Hrvatska država nastala je na temeljima antifašizma..."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 4:46 pm

druže tito nešto bi te pito...
definiraj antifašizam... jesu to jednostavno rečeno tvoji vojnici, partizani???
[Vrh] Go down
Josip Broz Tito
Stanica
Josip Broz Tito


Male
Taurus Broj postova : 27
Age : 131
Registration date : 07.09.2010

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 5:10 pm

Antifašizam označava politički pokret protiv fašizma i mogućih fašističkih pojava. Ti očito neznaš razliku između antifašizma i komunizma tako da s tobom uopce ne namjeravam ulazit u raspravu jer si provokator. Kad se informiras malo o ovakvih stvarima, slobodno komentiraj.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 5:23 pm

ok druže tito...
"Antifašizam označava politički pokret protiv fašizma i mogućih fašističkih pojava."
fašisti su u HR slučaju Ustaše... pokret koji se borio protiv Ustaša su Partizani...

al dobro, neću provocirat.... :P

[Vrh] Go down
Josip Broz Tito
Stanica
Josip Broz Tito


Male
Taurus Broj postova : 27
Age : 131
Registration date : 07.09.2010

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 5:26 pm

U tom slucaju vodio se narodnooslobodilački rat, partizani su se borili i protiv ustaša i četnika, da ne govorimo o njemcima i talijanima, i nakon svega toga zelis rec da antifažizam nije temelj naše države?
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 5:27 pm

Koje to NAŠE države?
[Vrh] Go down
Josip Broz Tito
Stanica
Josip Broz Tito


Male
Taurus Broj postova : 27
Age : 131
Registration date : 07.09.2010

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 5:55 pm

Piše ti u naslovu, slabo vidis ili sto?
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 5:59 pm

Na koju ti Hrvatsku ciljaš? Hrvatska je promijenila oblika i područja u svojih 1300 godina postojanja preko nekoliko puta...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 6:12 pm

biga je napisao/la:
ok druže tito...
"Antifašizam označava politički pokret protiv fašizma i mogućih fašističkih pojava."
fašisti su u HR slučaju Ustaše... pokret koji se borio protiv Ustaša su Partizani...
To ti je isto kao da kažeš da bijelac nije nacionalist zato što ne smatra da su crnci "obojani", iako osuđuje druge ljude po vjerskoj bazi, npr. židove. Nema smisla :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 6:34 pm

Legionar je napisao/la:
biga je napisao/la:
ok druže tito...
"Antifašizam označava politički pokret protiv fašizma i mogućih fašističkih pojava."
fašisti su u HR slučaju Ustaše... pokret koji se borio protiv Ustaša su Partizani...
To ti je isto kao da kažeš da bijelac nije nacionalist zato što ne smatra da su crnci "obojani", iako osuđuje druge ljude po vjerskoj bazi, npr. židove. Nema smisla :P
ne ovo bi bio primjer nekog zaključka(zaboravih kak se zove) iz logike....
u slučaju bjelca, to je rasist, a po vjerskoj osnovi... nacionalist... confused
uglavnom sam htio reći da OVA HRVATSKA je stvorena '91, a ne '45.... tako da nemožeš reći da ju je stvorio antifašizam... čak više ispada da je stvorena fašizmom jer su u ratu 90% bile 'ustaše'....
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 6:37 pm

Nije rasist, ali je nacionalist. Uglavnom, povuci paralelu s ovim što si rekao. ;)

Meni nije jasno pitanje iz uvodnog posta. Kako bi Hrvatska uopće imala teritorij koji je okupiran da nije bilo oslobodilačkog rata? suspect

Tito, a ako si ti samo antifašist, ali ne i partizan zašto se zoveš Josip Broz Tito? :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."


Zadnja promjena: Legionar; uto ruj 07, 2010 6:38 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 6:38 pm

A mene zanima koliko će trebati adminima da zaključaju ovu temu...
[Vrh] Go down
Josip Broz Tito
Stanica
Josip Broz Tito


Male
Taurus Broj postova : 27
Age : 131
Registration date : 07.09.2010

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 7:27 pm

Mene zanima zasto bi se ova tema trebala zaključat? Kao prvo da nije bilo antifašističkog pokreta ti nebi zivio u hrvatskoj državi kakvu sad poznajes nego bi vjerojatno bili sateliti njemcima ili talijanima, naša obala bila bi pripojena italiji zajedno sa Rijekom, dok bi stanovnici ostalih dijelova Hrvatske bili slani kao prisilni radnici u Njemacku ili Italiju! Ako se ti slazes s takvim razvojem događaja s tobom nesto nije uredu! I ja nisam komunist, partizani iskljucivo nemoraju biti komunisti nego borci za slobodu i ljudi kojima trebamo bit zahvalni sto ucimo hrvatski jezik u skolama a ne njemacki!
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 7:45 pm

Ti nisi ništa od toga navedenoga, nego si samo balavac koji se nafurava na djedove i bake koji su živjeli u bišvoj Jugi. Kad kažem da si balavac, pritom ne mislim da imaš 15-16 godina, nego da si na toj razini i upravo takvim ponašanjem opisuješ one "stereotipne" koje upravo one iste bakice i djedovi stalno kude.

Ne zamaram se previše razmišljanjem o tome što bi bilo kad bi bilo, jer imam daleko boljeg posla kao što je osiguravanje vlastite budućnosti za moje potomke, a sad živim u takvoj situaciji u kakvoj jesam i snalazim se kako god mogu. Poštujem povijest takvu kakva je, ali ne živim u njoj. Živim danas kako bih imao sutra. Sve rasprave o alternativnoj povijesti prepuštam fikciji.




A zašto bi se trebala tema zaključati? Zato što će se kroz sljedećih 10-30 postova pretvoriti u tvoje ispucavanje nad drugima radi, vrlo vjerojatno, tvog kompleksa manje vrijednosti, a koji kompenziraš kroz neku ideologiju, u ovom slučaju socijalizam, te usput drugima soliš pamet bez neke stvarne osnove. A čak i kad pokažeš neku osnovu, ta osnova je toliko klimava da bi ju malo jači vjetar otpuhao.
[Vrh] Go down
Josip Broz Tito
Stanica
Josip Broz Tito


Male
Taurus Broj postova : 27
Age : 131
Registration date : 07.09.2010

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 8:02 pm

Hmm znaci moj stav je po tebi kompleks manje vrijednosti, a ja sam mislio da osobe koje imaju karakter su osobe sa stavom, očito sebe opisujes kad kazes da nemas svoj stav, nego si jedan od onih kako vjetar puse, odnosno maloumna osoba bez uvjerenja i stava, takvu su nas doveli u ovakvo stanje u kakvom smo sada, da se moramo brinuti dal cemo sutra imati novaca za kruh, a da su na vlasti osobe koje znaju sto zele nikad ni nebi dosli u ovakvu poziciju nego bi zivjeli bezbrizno kao sto smo zivjeli za vrijeme tebi tako mrske Jugoslavije...Zatupljen si i zao mi je zbog toga jer sve vise takvih kao ti zatupljuje drzavu, ogranicen si i vjerojatno ne smatras sve ljude jednakima, jbga problem :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 8:41 pm

Karakteristika ljudi sa stavovima upravo jeste ta da su ograničeni u svojim vlastitim razmišljanjima :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Josip Broz Tito
Stanica
Josip Broz Tito


Male
Taurus Broj postova : 27
Age : 131
Registration date : 07.09.2010

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 8:47 pm

Osoba koja ima svoj stav je osoba koja zna sto zeli, samouvjerena i ne mjenja misljenja svakih 5 min, ako je mana imati stav, ovaj svijet ide u ...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 8:55 pm

U redu, slažem se s tobom.
Ja sam prije mislio na one osobe koje imaju stavove o stvarima s kojima se nisu pobliže upoznali ;)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 9:09 pm

eee moj druže tito.... znaš ti kako se u Jugi živjelo???? recimo od 45, pa tamo negdje do 60-ih, 70-ih?? reći ću ti ja.... NIKAKO!!!! LJUDI SU GLADNI BILI!!!!
negdje oko 70-ih Jugoslaviji je bila isplaćena ratna odšteta od Njemačke zbog 2.svjetskog rata... i tad je bilo to blagostanje... pitanje je šta bi sad sa Jugom bilo... grcala bi u dugovima ko grčka....

i ako se ne varam, ti si zagovarao da se na ovom forumu iznosi slobodno mišljenje a da te drugi ne vrijeđa.... a pogledaj malo šta ti radiš Armninu...

niti su mi dragi partizani, ni ustaše. ali zašto jedne uzdizat u božanstva a druge zabranjivati kad su obje radile gnjusne zločine???

neznam koje si nacionalnosti, ali glavna ideja ustašstva je svi Hrvati u jednoj državi... tome se divim, ali zločine osuđujem...
a šta je titina glavna ideja??? taj čovjek je među najvećim zločincima koji su ubijali i protjerivali SVOJE ljude!!!!!!
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 11:39 pm

Meni mrske Jugoslavije? Kao ni ti, nemam pojma kako se onda živjelo i mogu samo vjerovati ili ne vjerovati onome što "naši stari" pričaju. Većina ih priča kako nije bilo predivno, ali barem bilo posla za sve, a čemu se divim. Ali ti nemaš pojma o tome ni pišljive bobe, stoga te molim da se maneš ćorava posla i napraviš nešto korisno za ovu državu, ako ti je već toliko stalo do nje.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimesri ruj 08, 2010 1:07 am

Citat :
Slazete li se da je hrvatska država nastala na temeljima antifašizma
slažem se.

Citat :
da li bi postojala Hrvatska u sadašnjim granicama da nije bilo oslobodilačkog rata
ne bi. sve si rekao u prethodnim postovima.



Citat :
i da li se slazete s tim da u Ustavu RH izricito stoji " Hrvatska država nastala je na temeljima antifašizma..."
slažem se. pa neće valjda biti sljednica fašističke NDH-zije? zbog nje bi i ostali bez teritorija.

a šta se tiče života u 70-ima i 80-ima.....bilo je bolje nego sada. možemo reći da smo živili na kredit ali i sada živimo na kredit. čak smo sad dužni više nego šta smo onda bili. ne znam točno u brojkama ali to je činjenica. ljudi nisu bili gladni i nisu kopali po kantama. druga je stvar politika. bilo je dobrih stvari ali i loših. ali to nije tema.



molila bih vas da diskusiju vodite bez prepucavanja. imate temu i iznesite svoje mišljenje ako želite.
ja znam da je temu otvorila osoba koja je banana, ali ajmo viditi možemo li svi skupa drugačije. potrudite se.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimesri ruj 08, 2010 10:18 am

floridana je napisao/la:

Citat :
i da li se slazete s tim da u Ustavu RH izricito stoji " Hrvatska država nastala je na temeljima antifašizma..."
slažem se. pa neće valjda biti sljednica fašističke NDH-zije? zbog nje bi i ostali bez teritorija.
Ne znam da li znate, ali u hrvatskom ustavu ima nešto vrlo slično. U preambuli piše da je Hrvatska tj. hrvatski narod svoju državnu suverenost očitovao između ostalog i u "...uspostavi temelja državne suverenosti u razdoblju drugoga svjetskog rata, izraženoj nasuprot proglašenju Nezavisne Državne Hr­vatske (1941.) u odlukama Zemaljskoga antifa­šis­tič­kog vijeća na­rodnog oslobođenja Hrvatske (1943.), a potom u Ustavu Narodne Republike Hrvatske (1947.) i poslije u ustavima Socijalističke Republike Hrvatske (1963.-1990.)..."
floridana je napisao/la:

a šta se tiče života u 70-ima i 80-ima.....bilo je bolje nego sada. možemo reći da smo živili na kredit ali i sada živimo na kredit. čak smo sad dužni više nego šta smo onda bili. ne znam točno u brojkama ali to je činjenica. ljudi nisu bili gladni i nisu kopali po kantama. druga je stvar politika. bilo je dobrih stvari ali i loših. ali to nije tema.
Flo izgleda da mi stalno živimo na kredite, sve se bojim pitati tko će i kada početi vračati te kredite :) No nije da je onda bilo bolje, tada nije bilo puno stvari koje imamo danas iako su neke stvari bile bolje uređene. Recimo nije bilo toliko kriminala i droge na ulicama, kad si vidio policajca bilo te strah bio kriv ili ne, a danas tko više šljivi policiju, radi tko što želi.


floridana je napisao/la:

molila bih vas da diskusiju vodite bez prepucavanja. imate temu i iznesite svoje mišljenje ako želite.
ja znam da je temu otvorila osoba koja je banana, ali ajmo viditi možemo li svi skupa drugačije. potrudite se.
Nadam se da ćete poslušati floridanu, nema smisla stalno brisati teme i postove.
[Vrh] Go down
Josip Broz Tito
Stanica
Josip Broz Tito


Male
Taurus Broj postova : 27
Age : 131
Registration date : 07.09.2010

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimesri ruj 08, 2010 1:49 pm

Biga molim te lijepo, 60-te i 70-te su bile najbolje godine Jugoslavije, zivjelo se ko bubreg u loju, nego zbog nacionalista kao ti koji pokusavaju ocrnitit tu Jugoslaviju mladi nemaju pojma kako se zivjelo i kako je dobro bilo! I da se nadovezem ideja ustastva je bila drzanje hrvata unutar svojih granica, ali obala gdje je zivjelo 40% hrvatskog stanovnistva bila bi pod Italijom tako da ti to ne drzi vidu. A ostale ideje su rasizam, nacionalizam, fasizam i anti semitizam, kao i otvaranje logora, ubijanje svega nehrvatskog i stvaranje etničko čiste države!
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimesri ruj 08, 2010 2:09 pm

a jesmo se sudarili a Tito?? ti projugosloven a ja antijugosloven...
propitaj se malo tko je čistio jugoslaviju od hrvata... jel to bio Tito možda?? čitao sam negdje da je tito među 10 državnika po broju ubijenih svojih ljudi... uz mao ce tunga, staljina i ostalu bagru...

al ti valjda sa svojih 118 godina se sjećaš toga bolje od mene...

ja samo znam šta su meni moji pričali, i zašto je moj pradjed 5 godina pred titinom vojskom bježao a bio je prosti seljak koji je čuvao ovce, nisu ga zanimale ni ustaše ni partizani... znam samo da su ti isti partizani moju prababu mučili onako iz dosade... znam da mi je stari ostao bez posla samo zato što je mene krstio u crkvi... e sad možda ti ne ideš u crkvu, uredu, al jel pravo nekoga šikanirati samo zato što vjeruje u nešto u šta ti vjeruješ??


znam ja da je bilo više reda u jugi... zašto?? zato što je milicija imala sve ovlasti i bojao si ih se ko groma... njihov zakon je bio udari pa pitaj... a sad kad policija nekoga malo udari odma dežurni duđebriznici se dignu na noge i drvlje i kamenje protiv policije... zašto nisu tako reagirali protiv milicije??? nisu smjeli!
znam da se u jugi bolje živjelo... moj ćaća sa plastenika salate zaradio oko 5 000 maraka, a sad sa 5 plastenika jedva 2 000...

jugi nikad nemogu oprostiti favoriziranje jednih, a zatrpavanje drugih....

edit: u NDH je istra bila pod italijom... ne bih vrijeđao ljude u istri, ima dobrih ljudi, al tamo i jesu 90% talijanske krvi!!
[Vrh] Go down
Josip Broz Tito
Stanica
Josip Broz Tito


Male
Taurus Broj postova : 27
Age : 131
Registration date : 07.09.2010

Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitimesri ruj 08, 2010 2:40 pm

Tito čistio Jugoslaviju od Hrvata a čovjek sam bio Hrvat, o kakve ja gluposti od tebe necu cuti.
Samo Istra?? Rimskim ugovorima 18. svibnja 1941. NDH je ustupila Italiji veći dio Dalmacije sa gradovima. Jel Istra u Dalmaciji, uozbilji se molimte. I da ti odgovorim što se milicije tiče, to je tako bilo nakon Titove smrti kad je milicija počela previše toga uzimati sebi za pravo, a inače svaki režim ima svoje mane kao i taj ali je svakako bilo puno bolje, ljepše i ugodnije tada živjeti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Temelj hrvatske države - antifašizam? Empty
PostajNaslov: Re: Temelj hrvatske države - antifašizam?   Temelj hrvatske države - antifašizam? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Temelj hrvatske države - antifašizam?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?
» Interaktivna mapa Hrvatske

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: