Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lady Gaga još kontroverznija

Go down 
+12
Fantom
whitelady
InaNNaa
hromi
Skulptura
biga
Johnny-Red&Black
Alpha
Blizzard
flory
Legionar
Gea
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Icon_minitimepet pro 24, 2010 4:15 pm

Joj kak ti ništ ne kužiš. Skulptura je samo nadimak, ja sam zapravo čovjek, sve ti piše...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Icon_minitimepet pro 24, 2010 5:19 pm

@Omega rofl2

Alpha, jel ti znaš što ti uopće pišeš? roll
Alpha je napisao/la:
E, da...@Legi...nista ti mene nisi isprovocirao. Samo si kazao nesto o sebi. Ali kao sto rekoh...za jedno 20 godina ces mozda biti u stanju vidjeti dalje od ovog sto sada vidis kava
Dakle, ovo je diskriminiranje mojeg mišljenja na temelju toga što si, kako si prije navela, Gaga Madonna moje generacije.
Alpha je napisao/la:
@Skulp...jeap, ti, ja i slicni nama su seljaci. Al ne brini, za koju godinu (ili desetak njih) poseljacit ce se i ovi koji su sad "coooool" kava ...bar se nadam :P
Ovom šalom si pokazala kako smatraš da je taj tvoj ukus (onaj dio Gage koje ti smatraš preseravanjem, a zapravo je performans art) bolji od moga jer misliš ili bar se nadaš da ćemo se i mi kojima je to "cool" poseljačit (i nemoj misliti da ne znam što ti znači to "poseljačit").
Ja s tobom nisam niti pričao o Gaginoj muzici. Sa Skulpom sam pričao o njenoj muzici. S tobom sam pričao o performans artu. I to ti je dio umjetnosti što ti pokušavam reći, ali očito ne ide. Tvoj ukus kaže da je performans art preseravanje, tj. da nije umjetnost. No službeno to je umjetnost, kako Gea piše (a Geino znanje bi trebalo biti neko važeće budući da studira to). Moj ukus ne kaže da je Gagin performans art preseravanje. I kada sam rekao da smatraš da je tvoj ukus bolji mislio sam upravo na dio ukusa koji se tiče performans arta roll
E, da, btw, Skulptura je doveo u pitanje kvalitetu Gagine glazbe i upravo o tome smo raspravljali u zadnjim postovima. Niti sam se ja osjećao napadnut time niti ništa. Jednostavno smo raspravljali roll
Živcira me što ovakve teme moraju proći s ovakvim komentarima. OK, mlad sam i sigurno će se moj ukus mijenjati. Ali ja hoću raspravljati, filozofirati, diskutirati s vama radi mijenjanja tog ukusa. Zato rekoh, glupo je završiti raspravu sa mnom zato što ću za dvadeset godina možda promijeniti mišljenje. Ako se tebi ne da raspravljati, to je OK. Ali suzdrži se tih šala kako se nadaš da ću jednom promijeniti mišljenje jer time automatski poručuješ kako smatraš da je ovo sadašnje loše. Postoje ljudi koji su duplo stariji od tebe pa su išli Gagi na koncert i koji, dapače, podržavaju njezin način izražavanja. Postoje ljudi koji, poput Gee, studiraju to pa se razumiju u te stvari. Ti komentari se zato ne dotiču samo mene, nego i mišljenja svih ljudi na koje se ne može primijeniti to tvoje "Legi, mlad si i te stvari te fasciniraju, ali kada ćeš vidjeti više takvih zvijezda u usponu i padu, neće te to toliko impresionirati".
To sam skraćeno rekao uopće ne pomišljajući da će itko shvatiti to na legiocentričan način :P hug

@Skulptura, kakva ti je ona pjesma s linka?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Icon_minitimepet pro 24, 2010 10:56 pm

Hehe, čuo sam da su na koncert došli uglavnom "klinci", od kojih su neki bili premladi da bi
došli bez pratnje roditelja pa su na jednog takvog mališana mjesto zauzele još dvije osobe koje
tamo nisu zbog Gage. Nebitno, samo sam imao potrebu iskomentirati :P

Legi, poslušao sam pjesmu i sviđa mi se. Nije baš moj omiljeni žanr ali... da konačno kažem,
zvuči i izgleda super zubi

I kad sam spominjao njenu nekvalitetnu glazbu, uglavnom sam mislio na ove njene pop stvari
koje su ovako na sluh super, ali bez "srca" i kvalitete. No ne mijenjam mišljenje, link koji si
dao je dobra pjesma u koju je vjerojatno uloženo puno truda, ali nisam baš čuo neku kvalitetu :)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Icon_minitimepet pro 24, 2010 11:05 pm

Slažem se s time da su njene popularne stvari bez nekog srca i to sam mislio prije koncerta. Nakon njega sam ih jednostavno prestao slušati. Uživo su zvučale puno bolje i bile su otpjevane baš onako, sa srcem u njima, a ne kao u videospotovima.
Zapravo sam tek sada skužio kaj si htio reći još prije kada si bio rekao da te ne razumijem. :)

Što se tiče ekipe koja je bila na koncertu, bilo je klinaca s roditeljima, ali najviše je bilo ekipe od oko 20 godina te starijih ljudi, oko nekih 40, 45 godina.

EDIT: Ček, ček, kako misliš da izgleda super. Na videu na onom linku je stvarno ružna face
Zezam te, znam šta si htio reći :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Icon_minitimened pro 26, 2010 3:07 pm

@Legi...da, za jedno 20 godina ces mozda biti u stanju vidjeti drugacije od ovog sada. To nije diskriminacija to je cinjenica. Da meni netko od 80 godina kaze da cu za 50 godina mozda moci shvatiti sto mi doticna osoba govori to bi isto bila cinjenica. Zato se i druzim sa osobama 30 godina starijima od sebe. Da cujem sto mi imaju reci. Sto me mozda ceka. I tome slicno. Ako ti mislis da je to diskriminacija blago tebi. Mora da je divno imati tako odvratno misljenje o ljudima da njihove rijeci dozivljavas tako kako dozivljavas moje. Ili to mozda nisu ljudi nego samo ja. Da, bit ce da je to u pitanju.
Sto se tice druge citirane izjave ona se direktno veze za prvu. Dakle, ja sam predpostavila da ce se desiti ono sto se desi vecini ljudi (pa cak i onim zatucanima)...a to je da s vremenom drugacije gledaju na stvari koje su im prije bile coooooool. Naravno, tebi se to nista ne mora destiti. Ti mozes i sa 80 godina biti na istom nivou na kojem si sada. Citavom pricom uopce nisam SEBE postavila kao mjerilo. Niti Skulpa. Niti ikoga. Rekla sam ono sto zapravo jeste. I nije mi bas palo na pamet da ti jos uvijek (u ovom slucaju UNATOC svojim godinama) nisi skuzio da stvari tako funkcioniraju. A ako slucajno jesi onda je jasno da si odabrao samo mene dozivljavati tako nakardano kako me dozivljavas. Bravo ti.

Sto se tice ovog bullshitinga o performasima to je bullshit. To sto Geu uce na faxu je divno i politicki korektno ali je isto kao i medicina - ogoljeno i izolirano. A kao sto znamo (ili kao sto ti ocito ne znas) stvari se ne mogu gledati izolirano i ogoljeno. Postoje i performasni gdje lik pisa i sere na pozornici. To se isto zove umjetnost. Pa onda ono kad pred publikom kolju pijevca. To je takodje umjetnost. Uvjek sam se pitala tko to gleda. Sad mi je jasnije.

Da zakljucim. Ti moje rijeci dozivljavas kranje gadno, nakaradno, neprijateljski i ne znam kako sve ne. A ja, do sada, nisam bas nista, nista, nista lose kazala niti se kome direktno obracala. Kazala sam kako stvari funkcioniraju. Kao sto su meni kazivali i kao sto mi i danas kazuju. Jedina je razlika sto sam ja kuzila, a ti ne kuzis. Tebi je sve Legocentricno i sve ti je "napad na tvoju individualnost" doh

Znate, sutra netko moze dati direktni prijenos abortusa i nazvati to umjetnoscu kojom salje poruku i mozete to nazvati kako god hocete, a ja cu imati svoje misljenje. Razlog zasto je danas sve zivo umjetnost je to sto smo duhovno zakrzljali. Debilni performans u kojem zenska kida glavu djeda mraza i misli da je to poruka je, iz mog kuta gledanja, prejadno. A sad kada vidim da je to medju mladima opceprihvaceno i super i cool onda je i zastrasujuce i zabrinjavajuce. Naime ocekivala sam da ce mladje generacije napredovati brze nego su to radile starije. Jbg, predpostavka je majka svih zajeba.

Btw, meni Madonna ima jako dobrih pjesama kao sto mi ima i Gaga neke dobre ali niti tada niti sada nisam padala na ta preseratorska sranja sto se tice scenskih nastupa. Ocito je "problem" u meni. Istina da sam uvijek bila cudna i nisam se uklapala u "pijem, pusim, drogiram se" varijante pa je ovo s performansima jos najmanje cudna stvar.

Ajd, uzivaj ti u svojoj Gagi i svojih 16 godina i svemu skupa, a ja ti od srca zelim da za 10 godina kazes "jesam seljak". Makar za neke stvari.

hug i tebi!

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Icon_minitimened pro 26, 2010 9:15 pm

Ne možeš klincu poput mene doći i reći da vjerojatno volim Gagu zato što sam klinac (karikirano) ako postoji puno osoba koje su starije čak i od tebe, itekako obrazovane, iskusne, koje se ne furaju na onu "kud mali Mujo tud i ja" i itekako upućene u glazbenu/zabavnu industriju, a koje mišljenje o Gagi dijele isto kao i ja. Dakle, s godinama se ukus mijenja, ali to što si ti rekla nije tako direktno povezano s godinama. Nisam prigovorio na tvoj komentar s godinama zato što si rekla da ne mogu vidjeti iste stvari kao i za 20 godina, nego zato što neki stariji 20 godina od tebe vide iste stvari kao i ja. Što bi onda starijima od sebe rekla na njihovo mišljenje o Gagi? Da su nezreli i da se očito nisu razvili s godinama? To onda je diskriminacija (da prevedem, "discriminare = odvajati, praviti razliku po socijalnim, rasnim, etničnim, vjerskim, individualnim, spolnim, jezičnim, starosnim ili drugima osobinama" + ja bih nadodao važnu stvar, a to je "bez valjanih temelja za to").
Tebe dalje puštam da misliš da sam rekao bilo što drugo od ovog što sam rekao, jer meni je opravdavanja tebi pun kufer...


Gagu dovoditi u isti kontekst s onima koji pišaju i seru po publici nema smisla. Ti to rade iz pukog iživljavanja i besmisla.
Inače, Djed Mraz bi trebao biti simbol dječje radosti i ispunjenja želja. Nažalost, u današnjem duhovno zakržljalom društvu, kao što Alpha navodi, Djed Mraz postao je ikona preko koje će prodavači navesti djecu i roditelje da kupe. I koliko god to nama na forumu i meni izgledalo očigledno Gaga je ovim činom pokazala koliko to, baš zbog te duhovne zakržljalosti, nije očito! Ja sam za ovaj Gagin čin saznao od moje mame koja je komentirala kako joj se baš ne sviđa što je Gaga to učinila "tradiciji i nečemu što je neiskvareno i dobro već dugo u našem društvu". To što se ovaj čin pročuo svijetom znači samo jednu stvar - ljudi masovno i dalje misle isto što i moja mama. Po meni je to jadno.
Kada bih morao usporediti Lady Gagu s nekim umjetnikom, usporedio bih ju s Augustom Šenoom. On je u romane i feljtone popularnog sadržaja koji podsjećaju na današnje sapunice ubacivao razvijene, liberalne i poučne misli koje je na taj popularan način masa sposobna shvatiti i educirati se. Sada su vremena drugačija. Sada više nitko ne čita romane sapunice. Sada je popularno to što Gaga radi. Da, to što je to popularno je jadno. Gaga je to iskoristila da bi slala ovakve poruke u svijet, jednako lukavo i nenametljivo kao Šenoa. Ona je našla način kako da dopre do mase. Najširolikije mase. Ako je kome jadan taj pristup, onda treba znati da mu je jadna masa. Gaga (i svi umjetnici poput nje, koji trenutno nisu tako slavni kao ona) nose, začuđujuće ili ne, didaktičku ulogu umjetnosti. Ja nju vidim kao jedan kanal koji mi olakšava prenošenje mojih ideja (koje su i Gagine) mojoj generaciji, a usput je svima zabavnije, lakše i nenametljivo. Kao kada djecu učiš životinje kroz ilustracije zanimljivim slikama, s razlikom da su ovo teške stvari koje, kada jednom vidiš da su toliko važne i teške za prenijeti (pogotovo što sam ih i ja sam dugo odbijao i nisam naučio, ali sam barem počeo učiti) možeš se dobrano zamisliti ima li se smisla truditi. Očito ima, sve dok postoje osobe poput Gage.

P.S. I da, Alpha, tebi je to jadno jer si nadasve drugačija od publike kojoj je to namijenjeno (a namijenjeno je više mlađim nego starijim generacijama). U tvojem svijetu postoje sasvim druge stvari koje se ne dotiču Gage. To nije niti pozitivno niti negativno, jednostavno je drugačije. Nisam li to već rekao, odnosno nismo li to oboje već rekli? Jebiga, sad ću reći da smo se opet mimoišli u međusobnom shvaćanju, no bojim se kako će to završiti jer prošli put kada sam to rekao nije baš dobro završilo. Da nekako zaokružim rečeno, mislim da za dvadeset godina neću drastično promijeniti mišljenje o Gagi. Možda si ti očekivala nešto drugačije, ali neke stvari sam dijelom naučio i dobio sigurnost u njima samo zbog Gage. To je neosporivo i to se neće promijeniti za dvadeset godina. Način na koji netko uči puno govori o osobi (to je, međuostalom, odgovor na to zašto često ljude pitam kako to da nešto znaju). Možda sam u skladu sa svojim mogućnostima trebao to naučiti nekako drugačije. Ne znam... ali znam da je još puno ljudi koje koje jako cijenim dobilo sigurnost u tome samo zbog Gage. I još puno će ih dobiti. Mene, nadalje, ne zanima i ne znam može li se uopće reći je li takav način učenja dobar i loš, i jesu li osobe koje tako uče dobre i loše sve dok je to naučeno isključivo dobro i napredno...

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Icon_minitimeuto pro 28, 2010 12:58 am

Ja cekam da Alpha odgovori :/
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Icon_minitimeuto pro 28, 2010 1:00 am

Ma joj roll

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 12:11 am

Grammy: Lady Gaga na pozornicu došla u jajetu

Slavna američka pop pjevačica Lady Gaga ponovno je privukla pozornost javnosti pošto je na svečanosti dodjele nagrada Grammy na pozornicu došla u golemu jajetu kako bi otpjevala svoju novu pjesmu "Born This Way".

Prošle je godine na dodjeli MTV-jevih nagrada Lady Gaga izazvala kontroverze pojavivši se na pozornici u haljini od sirova mesa, a ovaj se put odlučila za jaje.

Na dodjeli Grammyja u nedjelju u Staples Centeru u Los Angelesu Lady Gaga je dobila tri nagrade - nagradu za album "The Fame Monster" te dvije nagrade za pjesmu "Bad Romance".




face Kreativno face Ne znam što da drugo kažem rofl2


U tekstu je spomenuta nova pjesma Born this way koja je u samo 3 sata od izlaska postala prva pjesma ikad na #1 mjestu svih iTunes zemalja. Zašto to govorim?
Jer pjesma ima lyricse:

No matter gay, straight or bi
Lesbian, transgendered life
I'm on the right track, baby
I was born to survive
No matter black, white or beige
Chola or orient made
I'm on the right track, baby
I was born to be brave


Samo Gaga može s ovakvim lyrcisima poharati glazbene ljestvice (a da se kod spominjanja neheteroseksualnosti ne radi o lezbijskom ljubljenju cerek). To je ono što sam pričao u zadnjem postu. Na pristupačan i neabnormalan način širokoj publici, u sklopu pjesme šireg koncepta, ponuditi otvorene vidike koji tako postaju najefikasnije prihvaćeni.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Icon_minitimepon lip 20, 2011 6:12 pm

Jučer sam slučajno poslušala dio Gaginog nastupa i mogu reći da sam se iznenadila, jer ima dosta dobar glas, koji očito u svim pjesmama ne dolazi dovoljno do izražaja.
Inače, ne znam točno koje pjesme pjeva tako da ne mogu generalizirati kakve stvari ima.
Svejedno, ne znam zašto mora šokirati perikama ili ćelavim glavama conf1, tako da taj dio scenskog izričaja smatram bespotrebnim i očito služi samo privlačenju medijske pozornosti. Šteta, jer glasovne kvalitete (koje vjerojatno ima) bi morale biti u prvom planu.

Ipak, nije mi se svidjela ona njena pjesma Alejandro ili kako se zove :P, a vidim da neki upućeniji slušatelji komentiraju da je Gaga svoje vokalne mogućnosti iskoristila na krivim pjesmama.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Icon_minitimesub lip 25, 2011 7:02 pm

Da, Gagin problem je što želi biti pop kraljica, a da bi se za to izborila želi biti posebna. Također joj puno bolje leže jazz i rock (klasični ili balade), ali opet, ima ružnu potrebu to kombinirati s popom.
Vidim da vodiš bitku na temi Istospolne zajednice pa ti ovom prilikom posvećujem jedan lijepi video ;)
Iako nisam bio na zagrebačkom gay-prideu :P siguran sam da su ovu pjesmu tamo pustili :D


_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Icon_minitimesub lip 25, 2011 9:31 pm

@Legi, hvala. :D Zanimljiva pjesma.
Ne bih rekla da vodim bitku, osobito ne na forumu, već prvenstveno pokušavam naglasiti potrebu za tolerancijom, koja je meni jako bitna. miga

Hm...kad bi forumaši bili radikalniji ili agresivniji u svojoj "netoleranciji", onda bih vodila bitku. jaki
zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Icon_minitimened lip 26, 2011 5:12 pm

Meni je to vođenje bitke jer svi stalno ponavljaju jedno te isto i nitko se ne sluša međusobno :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Reptil
Višestanični organizam



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 85
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 21.07.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Icon_minitimečet lip 30, 2011 7:33 am


Ja mislim da je Lady Gaga jedna osoba koja stvara dobru glazbu za taj standard moderne pop glazbe, da je donekle pametna i donekle talentirana, pogotovo u odnosu na kolegice. Interesantna je ta osoba kakvom se predstavlja, čak inovativna za mainstream pop, ima smisla za biznis i zna si usmjeriti karijeru u pravom smjeru. Pjesme su joj dosta dobre, ono što je na albumima je isto solidno, a pogotovo na Born this way.

Isto mislim da jako puno laže i da je neiskrena, a tu je i ta potreba za isticanjem svoje ne baš bogate ličnosti svim sredstvima, isticanjem svojih stavova i širenje toga na svoje obožavatelje. Mislim da je egomanijak i ne znam bi li mi bila draga uživo da je upoznam. I mislim da je moguće što se govori da petlja sa Iluminatima i širi njihovu agendu, ali ne mislim baš da je umno kontrolirana.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lady Gaga još kontroverznija
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Lady Di & Majka Tereza

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: