Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Podgrijavanje ljubavi

Go down 
+7
wanderer
Blizzard
floridana
MoW
biga
TiaMa'at
Alpha
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 3:23 pm

@MoW i Blizzard...koliko vidim ovdje samo zena glumi Betmena -.-

@wanderer...nekako mi se cini da to nije neko rjesenje. Ako se sexas sa strane onda se mozes niti ne sexat doma.
[Vrh] Go down
agorafobija
Stanica
agorafobija


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 23
Age : 46
Registration date : 24.08.2010

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 4:00 pm

Poanta je da ne treba čekati 25 godina pa početi podgrijavati nego se oko veze treba truditi čitavo vrijeme ako je vrijedna toga.
Nema mi ništa ružnije od zapuštene žene koja svuda ide u trenerci,s novčanikom u rukama,masne kose,bez trunke šminke...Pa nije to tako teško izgledati pristojno a isto tako ne bi trebalo biti tako teško urediti se posebno za partnera,iznenaditi njega/nju...
To je sve pod uvjetom da je veza dobra pa je samo treba malo začiniti.
A ako veza pukne nakon zajedničkog vikenda ili godišnjeg... shock
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 9:35 pm

Ja ne kontam. Pa ovdje svi muški pišu o tome da je dobro ponekad švrljat malo sa strane. Pa dajte ljudi. Ima li ijedan koji misli da čitav život može izdržat s jednom osobom? Ovo me totalno ubi u pojam -.-
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 9:38 pm

@ Alpha, imaš krasan avatar :)
Naveo sam ono kao jedno od rješenja, kojeg poneki primjenjuju.
Nema tu univerzalnog rješenja, svatko radi prema svojim osjećajima i mogućnostima.
Mašta i htijenje su faktori o kojima ovisi podgrijavanje.
@ Sindi, neće se nitko potrošiti ako malo švrlja sa strane miga
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 9:43 pm

agorafobija je napisao/la:
Poanta je da ne treba čekati 25 godina pa početi podgrijavati nego se oko veze treba truditi čitavo vrijeme ako je vrijedna toga.
Nema mi ništa ružnije od zapuštene žene koja svuda ide u trenerci,s novčanikom u rukama,masne kose,bez trunke šminke...Pa nije to tako teško izgledati pristojno a isto tako ne bi trebalo biti tako teško urediti se posebno za partnera,iznenaditi njega/nju...
To je sve pod uvjetom da je veza dobra pa je samo treba malo začiniti.
A ako veza pukne nakon zajedničkog vikenda ili godišnjeg... shock
dobro sad, ovisi kakva je trenerka... :P

@Cindy... imam ja... ostavi podatke u režiji(pm).... ;) :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 9:49 pm

@ Cindy
Ovdje se radi o slučaju "što je bilo, bilo je", ne o planiranom švrljanju uokolo. Mislim, radi se prije svega o Betmenima, na kraju krajeva zubi
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 9:56 pm

Ma ok sve to, ali ne shvaćam zašto ne možete biti s jednom osobom confused
Ja npr. mogu upoznati extra zgodnog tipa s kojim mogu biti za jednu noć. Ali znam da imam dečka, mozak radi ne samo hormoni. Ne bih mogla živjeti s tim da ga prevarim.
Npr.prevariš ženu nakon nekoliko godina braka eto zato jer ti se svidjela neka koka, a u braku ti ništa ne fali. Taj brak više ikad ne bi bio isti...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 10:03 pm

Dok sam gledao podatak o tome koliko ljudi prevari partnera barem jednom tijekom braka, iznenadio sam se. Ne mogu naći te stare podatke sa našeg područja, ali evo ove:

http://www.sretneveze.com/nevjer/statist.html

Dobar debeo polovičan broj, i žena i muškaraca, tako nekako je i kod nas ispalo na istraživanju.

Hebiga, vara se na sve strane, tko će nas više zaustaviti rofl2
Ovisi kako tko seks doživljava, nekome to nije big deal, a nekome je to velika stvar. confused
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 10:09 pm

E super, znači ne varaju svi :P
Olakšanje...
Znači postoji neka šansa da mene moj dragi ne prevari :D
Ja znam da ja njega neću :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 10:16 pm

Veliko olakšanje ^^
Ja se pitam koliko tih ljudi u braku uopće zna da ih je partner/partnerica prevario/la. Možda ni ne znaju. zubi

Nadam se da te tvoj neće prevariti :)
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 10:23 pm

U istraživanju se pitalo koliko njih je prevarilo partnera/partnericu, a ne koliko ih je prevareno. A naravno da ih većina ne zna da ih partner vara.
I ja se isto nadam, inače bih izgubila povjerenje u sve muškarce.
@Biga, javim ti se ako budem slobodna :P
[Vrh] Go down
agorafobija
Stanica
agorafobija


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 23
Age : 46
Registration date : 24.08.2010

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 11:32 pm

biga je napisao/la:
agorafobija je napisao/la:
Poanta je da ne treba čekati 25 godina pa početi podgrijavati nego se oko veze treba truditi čitavo vrijeme ako je vrijedna toga.
Nema mi ništa ružnije od zapuštene žene koja svuda ide u trenerci,s novčanikom u rukama,masne kose,bez trunke šminke...Pa nije to tako teško izgledati pristojno a isto tako ne bi trebalo biti tako teško urediti se posebno za partnera,iznenaditi njega/nju...
To je sve pod uvjetom da je veza dobra pa je samo treba malo začiniti.
A ako veza pukne nakon zajedničkog vikenda ili godišnjeg... shock
dobro sad, ovisi kakva je trenerka... :P

poliesterska affraid
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 10:09 am

Prevara kao podgrijavanje moze biti u smislu da osoba sama sebi vrati samopouzdanje koje je naruseno bas zato jer joj partner ne posvecuje dovoljno paznje (kao recimo, ona se obuce u Betmena, a on nista :P ). Medjutim, u tom slucaju je definitivno bolje da se za tu prevaru ne sazna.

Kao sto sam pisala na drugoj temi, ne tako davno sam sve to dozivljavala prilicno normalno i ljudski. Danas na prevaru vise definitivno ne bih smireno i konstruktivno reagirala.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 5:26 pm

alpha, ja mislim da je za tzv podgrijavanje bitan tajming. drugim riječima, ljudi žive godinama u vezi ili braku, nimalo se ne trude, zapuste se... ne mare više za sebe a kamoli za nekog drugog... (a veza/odnos je živa tvar), i kad skuže da je već vrag daleko odnio šalu, da je odnos na umoru ... onda idu na podgrijavanje. a to je često prekasno (domaćica iz vica).

za kvalitetan odnos je vrlo bitan humor, a meni se čini da se danas ljudi sve manje smiju... mislim da nedužno, iskreno uveseljavanje drugog....

btw a čuj MoW, ko o čemu, on o hrani.... lolcina predobar si !!!
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 6:42 pm

Moj naklon, gloria, ima šta finog za pojist? lol

Alpha je napisao/la:

Kao sto sam pisala na drugoj temi, ne tako davno sam sve to dozivljavala prilicno normalno i ljudski. Danas na prevaru vise definitivno ne bih smireno i konstruktivno reagirala.

Razumijem te, ne bih ni ja. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 1:16 pm

I ti si imao divnih iskustava u zivotu?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 10:13 pm

Mislim da je stvar u tome da kad upoznaš osobu do koje ti je zaista stalo, da tada takve stvari ne bi olako oprostio...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimened ruj 19, 2010 11:39 am

Pa, da. Ne bi olako ali bi oprostio (ili pokusao). Jer da si sa osobom do koje ti nije bas stalo onda nemas sto oprastat osim oprostit se s njom/njim.
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitimepet stu 30, 2012 8:00 pm

Naravno da postoji... Mogu i razne vrste "podgrejavanja" da budu :D ... Recimo dragi i ja se ne viđamo baš često ali 1 mesečno idem kod njega na 7-10 dana :) a za vreme dok nismo jedno kraj drugog često ga iznenadim nekom porukom ili nečim.... Recimo danas sam mu rekla da sam kupila nove cipelice i da sam mu poslala sliku da vidi kakve su...Naravno slika je bila u visokim crvenim cipelicama i mrežastim najlonkama (ne čitava slika samo do butina) tako da sam dobila poruku "Nisam mogao izdržati"
xxxixixixixi...... samo se treba dosetiti i uključiti maštu pa da drugu usobu malo podpalite ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Podgrijavanje ljubavi
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Imitacija ljubavi
» Nesretni u ljubavi
» Astro ljubavi
» negativna strana ljubavi...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: