Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?

Go down 
+5
Athena
Fantom
MoW
Jaykof
Alpha
9 posters

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?
1. Da
Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_vote_lcap29%Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_vote_rcap
 29% [ 5 ]
2. Ne
Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_vote_lcap12%Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_vote_rcap
 12% [ 2 ]
3. Da, ali ne na Zemlji
Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_vote_lcap12%Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_vote_rcap
 12% [ 2 ]
4. Ne želim se upoće više inkarnirati
Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_vote_lcap18%Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_vote_rcap
 18% [ 3 ]
5. Ne znam/nisam siguran/na
Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_vote_lcap29%Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_vote_rcap
 29% [ 5 ]
Ukupno glasova : 17
 

Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 10:41 am

Kako se osjecate u svom tijelu danom za boravak na Zemlji? Da li vam odgovara nacin ucenja i razvoja ovdje? Kada umrete da li se zelite ponovno inkarnirati u materijalnom svijetu i da li bi se ponovno zeljeli inkarnirati upravo na Zemlji? Ako da, zasto?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 11:08 am

A ako ne?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 11:24 am

A ako ne onda gdje bi se zelio inkarnirati i zasto?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 1:22 pm

Mislim da tu odluku donosim ne ovdje, već gore, u suradnji s drugim bićima koja me vode. Mislim da ne mogu sagledati sve posljedice zašto mi je važna daljnja inkarnacija na Zemlji i za koju vrstu učenja. Stoga ću odgovoriti ne znam.
Inače sam zadovoljan s razvojem i učenjem ovdje, ali tijelo bi mi moglo biti malo jače. No, sve ima svoje razloge pa tako i izbor baš ovog fizičkog tijela.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 1:31 pm

To je politicki korektan odgovor ali sto bi rekao sada, u ovom trenu da te se pita ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 1:33 pm

Mislim da mogu još puno pomoći Zemlji, dakle promatrano iz ove perspektive, odgovor bi bio Da :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 1:42 pm

Aha, nadobudno moram priznat. Ja ne mogu procijeniti jel ista pomazem ikome. Mogu samo reci jel mi se cini da ja nesto ucim od drugih i jel ja ikud pametno napredujem (namjerno naglasavam "ja").

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 5:11 pm

Ja bih se reinkarnirao pod uslovom da se reinkarnirju i moje koke... confused
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 5:34 pm

Općenito, često se teško pronalazim u današnjem svijetu i mnogo puta imam osjećaj da sam "riba na suhom". Sasvim je nebitno koju "ljušturu" imam, jer moja percepcija vlastitog ovozemaljskog tijela (posebno sa fizičkog aspekta) ima sasvim sporednu ulogu u mojem poimanju i osjećanju ovozemaljskog svijeta.

Dakle, mislim da mi ne herkulovske predispozicije ne bi pomogle da život na Zemlji sagledavam kao neko jako lijepo i idilično mjesto, u kojem bi se osjećala ispunjeno u vlastitoj koži.:P
Pri svojoj ocjeni Zemlje kao sretnog ili manje sretnog mjesta, uzimam u obzir širi, globalni aspekt, od vlastitih dosadašnjih iskustva, koja mogu biti i pretežno ugodna. :)
Moje mišljenje jest, da je življenje na Zemlji prilično težak i zahtjevan zadatak, koji je obilježen stalnim traganjima, previranjima, "koktelom" nepravde i pravde, neizvjesnošću...

Učenje na Zemlji jest izazovno i zanimljivo, ali često puta i bolno, nepredviđeno.
Ne osjećam se sigurnom ni ispunjenom u takvom turbulentnom svijetu. Još ne znam koja je moja uloga u ovom životu, ali dosad sam bila (i jesam) analitičar, promatrač samih zbivanja. :D

Možda sam previše pesimistična, ali mislim da ovozemaljski svijet i globalno mnijenje ne ide u dobrom smjeru. Nekako je došlo do zastranjenja i njegovanja "krivih" vrijednosti i prioriteta, a ljudi premalo razmišljaju o posljedicama te uništavaju ono dobro što još imamo, na razne načine.
Mislim da manja skupina ljudi, nažalost nema šanse napraviti globalni zaokret.
To je naravno samo moje viđenje i generalno razmišljanje o Zemlji i njenim stanovnicima lol!, čije me reakcije i postupci svakodnevno iznenađuju, a tako malo puta oduševljavaju. roll

Sukladno tome što Zemlju ne smatram posebno "plodnim" tlom za svoj razvoj (ne onako kako bi ja to htjela), ne bih se više voljela inkarnirati i biti njenim stanovnikom, barem ne ukoliko se ne uloži globalni, ljudski trud da Zemlja bude bolje mjesto. Isto tako, često puta se pitam kakvo nasljeđe, mi, ljudi ostavljamo svojim potomcima i opet sam iznenađena količinom nemara i nepoštovanja koje ljudski rod ostavlja svojoj "krvi". Pitam se da li im uopće činimo (protu)uslugu time što ih odlučujemo donijeti na svijet i ostaviti da žive u stečevinama našeg nasljeđa, koje smo svojom krivnjom učinili nezavidnim.confused

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 5:57 pm

Mišljenja sam da je trenutno apsolutno nebitno što mislim o inkarniranju na Zemlji, ionako sada ne mogu sagledati cjelokupni aspekt i smisao svega toga i samim time usporediti sa nekim drugim potencijalnim svjetovima za učenje (o kojima btw pojma nemamo). Kada ću moći sagledati cjelokupni aspekt, tada ću govoriti nešto o inkarnacijama, željama itd.

A kako mi se zasad sve čini? Nemam pojma, prvo bi trebao predosjetiti koji mi je cilj boravka ovdje, pa da znam ispunjava li ovaj svijet zadanu kvotu ili ne. Ili jel ju ja ispunjavam ovdje. Osjećam se ko majmun u kavezu ovdje, skoro cijeli kavez sam već istražio, sad samo tražim vrata da izađem van. Teško me neka stvar iznenadi, i zloba i dobrota, sve mi je to već normalno među ljudima, kao da sam i sam imao te karakteristike, ili ih i imam. U biti trenutno ne tražim vrata od kaveza da izađem van, nego tražim kikiriki, netko mi ga je bacio u kavez i izgubio se, sada ga tražim. Da nisam sjeo na njega slučajno confused
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 6:05 pm

Blizzard je napisao/la:
. Teško me neka stvar iznenadi, i zloba i dobrota, sve mi je to već normalno među ljudima, kao da sam i sam imao te karakteristike, ili ih i imam.

I ja sam se privikla na raznorazne scenarije koje ljudi pišu :P , dakle nije da im se iznova svaki dan iznenadim.
Mislila sam reći da sam iznenađena ne predvidljivošću ljudskih potupaka, već samim reakcijama, jer često puta imam dojam da su miljama udaljeni od mojih. Neke od njih su čak svojstvene većini ljudi, ono što bi definirali kao "tipično", ljudsko ponašanje, koje većina podržava, prešutno ili izričito. To me potiče da se iznova pitam, kuda ide ovaj svijet i ja zatočena u njemu. zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 6:49 pm

@Athena i Blizzard
Mislim da se dosta nas pita ta ista pitanja. Ne bih čak ni rekao da nas je malo, niti da se malo ljudi osjeća kao zatočeno u standardnim obrascima ponašanja. Možda je problem u tome što mi koji to osjećamo najčešće smo i previše introvertirani da pokušamo stvari promijeniti. Mislim da se bojimo zaljuljati malo ustaljena razmišljanja javno. Ne govorim sad o forumu, naravno.
Kad bi se više uključilli u otvorene rasprave u stvarnom svijetu, možda bi shvatili da je Zemlja mjesto na kojemu možemo napraviti razliku. Možemo je unaprijediti. Najlakše je reći sve smo istražili, sad bi van. Nema van, trebamo navesti i druge da krenu u istraživanje pa možda niti neće biti potrebe otići nekamo. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 7:32 pm

MoW, jako lijepi post :) ides

Ovo je subjektivna tema. Zato ću njoj pristupiti sa svoje subjektivne strane.
Ja sam prihvatio osjećaje boli i razočaranja kao nešto neizbježno, i iako su oni negativni, u njima i ostaloj paleti osjećaja, neovisno o trenutnom osjećaju, ipak prepoznajem neku ljepotu i radost u svakom pojedinom osjećaju i to me na neki način ispunjava. U životu sam više imao razloga osjećati se loše, no kroz sve te trenutke držao sam nešto vedro u sebi, i što sada ostaje, i što ružne osjećaje pretvara samo u osjećaje, koji su, eto ovdje, i koji su, ako ništa, sami po sebi zanimljivi.
Htio bih se opet inkarnirati na Zemlji. Htio bih se staviti u nove, zahtjevne i teške živote, vidjeti bih li u njima održao svoju postojanost. Imam osjećaj da sam tip osobe, tj. duše, koja bi uvijek našla neki interes i koju uvijek nešto vuče da proučava i da ima ciljeve. A to mi je najljepši osjećaj. Pokušavati doseći što teži cilj :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 7:59 pm

@Legi Hvala ti, i tvoj post se meni isto jako sviđa, jer vidim da je od srca.
Mislim da si u svakom slučaju na dobrom putu. Nastavi tako. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 8:05 pm

:D Hvala! ;)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimečet ruj 16, 2010 9:22 pm

Kad se gleda sama Zemlja ona je jako lijepo mjesto za život, od velikih predivnih plavih mora do još ljepših zelenih krajolika na kopnu.

No iz nekog razloga su se na toj lijepoj planeti razvila bića koja to ne cijene i kojima je sve jedno što će jednog dana posjeći sve šume i onečistiti mora. Ta biće se uopće ne brinu niti za svoju vlastitu budućnost, nije ih briga za pripadnike svoje vrste, a kamoli za druge vrste. Da li je to razlog što smo relativno mladi pa ćemo jednog dana naučiti ili ćemo skončati u samouništenju.

Nisam odgovorio na pitanje iz ankete jer sam doživio stvarno lijepih stvari, ali i jednako tako ružnih na ovoj Zemlji. Tako da ne znam da li bi se želio ponovo inkarnirati. Ali kad bi morao ne bi se baš previše protivi, ne bi niti sa zadovoljstvom prihvatio, jedino što se nadam ako do toga dođe, da će ljudi bili malo bolji jedni prema drugima.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimepet ruj 17, 2010 1:03 am

Ne želim se inkarnirati uopće ... nekak mi je previše materijalizma (možda me strah jer je na Zemlji previše materijalizma, al fkt ... mama se inače ljuti na mene kad nemam kaj za zaželit za rođendan, jer mi je glupo zaželit nekaj nematerijalno -.-) ...

Ako saznam za neki planet di ima razvijenog života, i da se sve ne vrti oko materije, onda ću se inkarnirat ... Inače nema šanse -.-

A i ... ne osječam se nekak prihvaćeno tu ... mislim da mi fali netko tko me razumije :(
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimepet ruj 17, 2010 10:11 pm

Zanimljivo je kako anketa napreduje... mislim da je Alpha prilično dobro pogodila raspon mogućih odgovora. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimesub ruj 18, 2010 10:26 am

@Athena...izvrstan post ides

@Blizzard...takodje odlicno napisano, jako mi se svidja ides Istina, ne mozemo sada vidjeti cijelu sliku i sve sto navodis ali ja sam pitala sto sada mislimo i sto bi sada izabrali.

@Chak...u anketi imas i opciju "ne znam/nisam siguran" ;)

@Jay...vidim da razmisljas slicno kao i Athena ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimesub ruj 18, 2010 11:59 am

face Hvala, očekivala sam da će komentar biti da mi je post totalni crnjak :D , jer u biti nije obojen nekim vedrijim tonovima.

Meni se pak sviđa Legijevo i Mowovo mišljenje u Zemlji i životu u njoj, jer potiče pozitivno razmišljanje i elan za napredak. miga

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimesub ruj 18, 2010 1:11 pm

Jasno mi je zašto je Athenino razmišljanje malo crnije obojeno, ali budući da je ova tema posve subjektivna, jedino što mogu reći je da pozdravljam duboko promišljanje o reinkarnaciji, obojeno ovako ili onako.

Što se mene tiče, obično sam jedinica za elan iliti polet (obožavam ovu pomalo komunistički obojanu riječ zubi).

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimesub ruj 18, 2010 2:06 pm

@ MoW
Nije problem u introvertiranosti nas, već ostalih. Mi ionako dajemo poticaje svojim ponašanjem ukoliko se doista držimo te "svjesnoljubive" filozofije o kojoj tako jako razglabamo.

@ Alpha
Trenutno, ako se pravim da znam sve o reinkarnaciji i predstavim si duhovni svijet kao mjesto kakvim ga zamišljam, tada bi vjerojatno odbijao inkarnacije. No srećom, ne pita me se sada jer nisam svjestan koliko bih s time mogao izgubiti.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimesub ruj 18, 2010 7:11 pm

Pa sad nije istina da se svim ljudima j**e za Zemlju ... Ja bih se zeleo reinkarnirati na Zemlji , samo ne kao covek :D
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitimesub ruj 18, 2010 7:39 pm

Alpha je napisao/la:

@Chak...u anketi imas i opciju "ne znam/nisam siguran" ;)
Znam tj. vidim, no nisi nam stavila jednu široku opciju u kojoj bi mogao reći da se želim inkarnirati ili na Zemlji ili bilo gdje. Ako sam za inkarnaciju onda mogu birati ili na Zemlji ili pak ne na Zemlji nego negdje drugdje, a ne mogu i jedno i drugo. Hm ne znam kako si ti glasala, ali mi se čini da si ljuta na Zemlju i da si izabrala opciju "Da, ali ne na Zemlji" Ja sam više razočaran ljudima na Zemlji i nadam se da se stvari mogu promijeniti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Empty
PostajNaslov: Re: Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?    Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li se želite ponovno inkarnirati na Zemlji?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 'Vodeni Medvjed' - Mikroskopski kozmonaut ponovno u svemiru
» Hakeri ponovno udarili: Anonymous upao u bazu podataka NATOa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: