Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

21. prosinca 2012. godine

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
Galileo Galilei
Superprašina

Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Registration date : 26.12.2007

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   pet sij 04, 2008 6:33 am

@zvezda slazem se sa tobom ;) kao sto se i ti slazes sa mnom :)

Zadnja promjena: ; pet sij 04, 2008 6:51 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina

Male
Pisces Rat

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   pet sij 04, 2008 6:51 am

Da su mozda dali sansu Majanskom narodu da prezivi, vjerujem da bi oni, recimo prije 100 godina, sacinili nastavak kalendara.

Zasto se uzeo samo jedan aspekt majanske kulture kako bi se opet utjerivao strah ljudima u kosti? Propala 1984, 2000, pa ajde, nadjimo negdje kakav dokaz o smaku svijeta i velikim unistenjima. Samo neka narod cita, kupuje nase knjige. Naklada .... Stampaj .... Prodaji ....

Taj, cija je teorija o smaku svijeta, mogao je biti bar toliko fer pa reci ljudima kako su Maje gledali na vrijeme. Ne kao nesto sto ide u jednom pravcu, nego na nesto sto je u krugovima. Tamo gdje je kraj zapravo je pocetak.

Ili ajmo ovako. Kada je svijet nastao? Po toj teoriji (znaci, pratim Majanski kalendar) 11.08.3114. P.N.E. Znaci svijet je star 5122 godine. Bas zgodno. Sto je sa arheoloskim nalazima koji su nastali prije tog datuma???

Po mome, doba vodenjaka treba doci, vrijeme boljeg razumjevanja, izlazak iz mucne ere ribe. Ali ni jedan prelazak nije bio jednog dana u tocno odredjeno vrijeme. Ljudska rasa je ipak napravila ogroman iskorak u zadnje 2000 godina i idemo sve brzim tempom naprijed. Vjerujem u bolje sutra i vjerujem da cu 22.12.2012. prosetati uz preljepu rijeku koja kroz nas grad tece sa svojim najmilijim i radovati se preljepom suncanom, vedrom danu. I znat cu da je ljudski rod napravio jos jedan korak naprijed.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3230
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   pet sij 04, 2008 12:42 pm

Slazemo se... ;) *
[Vrh] Go down
upperground
Stanica

Male
Virgo Rat
Broj postova : 26
Registration date : 06.01.2008

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   ned sij 06, 2008 9:41 pm

zvezda je napisao/la:
Negde sam pronasla zadovoljavajuce objasnjenje. Oni koji budu na odgovarajucoj frekvenciji preci ce u 4. denzitet gde ce...
A oni drugi ce se vratiti na praistorijsku Zemlju...*

Ja bi to rekao ovako:

iz svemira dilazi val orlove svijesti koji ce proci pokraj nas, cini mi se vec na proljece, pa ko ga uhvati ( tko ce bit na ferkvenciji puta znanja ) postat ce svijesniji preci ce u 4. denzitet a vecina ljudi ga nece uhvatiti ostat ce isi kakvi jesu, njima se nista znacajnog nece dogoditi,.. u principu ovi koji ce uloviti bit ce na toliko velikoj razini svijesti tako da ce ovi drugi za njih ustvari biti sa praistorijskom svijescu,.. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   ned sij 06, 2008 10:58 pm

Kakva je to Orlova svjest?
Jel moze malo vise o tome?

I dobrodosao na Forum :)

Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   ned sij 06, 2008 11:03 pm

Da, upperground, dobrodošao i daj malo više o tome, molim :)
[Vrh] Go down
upperground
Stanica

Male
Virgo Rat

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   ned sij 06, 2008 11:36 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Da, upperground, dobrodošao i daj malo više o tome, molim :)

Orao je mjesto gdje odlazi nasa svijest kad umremo, jednostavno se restepe u beskonacnom moru svijesti osim kod onih ljudi koji se tokom svog zivota cistili vezu sa orlovom svjiescu, njihova svijest ostaje cjelovita i nakon smrti. Orao je preogromna svemirska svjesnost. Tako su to Jaki indijanci nazivali, a niti ja sam nemam drugo ime za to.
:)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   ned sij 06, 2008 11:37 pm

Hvala na pojašnjenju! :)

Mislim da bi ovo dobro došlo na topicu bojite li se smrti na duhovnosti, mislim.
[Vrh] Go down
upperground
Stanica

Male
Virgo Rat

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   ned sij 06, 2008 11:49 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Hvala na pojašnjenju! :)

Mislim da bi ovo dobro došlo na topicu bojite li se smrti na duhovnosti, mislim.

Ludi opravo i umiru svjest im se rastepe, jer se boje smrti, jer su okrenuti prema sebi OPS, mora se biti okrenut prema drugima OPD onda je sve lako, cak i zadrzati svjesnost poslije smrti.
:)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   pon sij 07, 2008 3:26 am

WELCOME!!!

Drago mi je da imas komentar... ;)

A sto se tice orla, orlove svesti... Zvuci mi poznato... Mislim iz vremena kada sam proucavala Karlosa Kastanedu, "Orlov Dar", cini mi se??? ... :) *
[Vrh] Go down
upperground
Stanica

Male
Virgo Rat

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   pon sij 07, 2008 12:20 pm

zvezda je napisao/la:
WELCOME!!!

Drago mi je da imas komentar... ;)

A sto se tice orla, orlove svesti... Zvuci mi poznato... Mislim iz vremena kada sam proucavala Karlosa Kastanedu, "Orlov Dar", cini mi se??? ... :) *

Bas mi je drago da ti je poznato! :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   uto sij 08, 2008 3:07 am

I meni. Super mi je Kastaneda, iako sam manje citala, a vise ucestvovala u komentarima. Planiram uskoro odvojiti malo vremena za njega... :) *
[Vrh] Go down
davor1408
Stanica

Male
Leo Tiger
Broj postova : 13
Registration date : 11.01.2008

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   pet sij 11, 2008 3:41 pm

ZEITGEIST film će Vam malo otvoriti oči...
[Vrh] Go down
upperground
Stanica

Male
Virgo Rat

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   pet sij 11, 2008 8:50 pm

davor1408 je napisao/la:
ZEITGEIST film će Vam malo otvoriti oči...

Kako to mislis, pa nama oci bas i nisu zatvorene! :) Daj link filma. Hvala! :)
[Vrh] Go down
Yado
Riba

Male
Scorpio Rat
Broj postova : 144

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   pet sij 11, 2008 11:01 pm

Evo jedan drugi link, ne znam dobro engleski inače bih vam preveo.

http://projectcamelot.org/norway.html

karte se pomalo otvaraju....
[Vrh] Go down
Yado
Riba

Male
Scorpio Rat
Broj postova : 144

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   pet sij 11, 2008 11:22 pm

evo i prijevod :
Pismo norveškog političara – bliži se kraj

Izvor: http://projectcamelot.org/norway.html

Na stranici projectcamelot.org stiglo je pismo nakon postavljanja stranice posvećene Benazir Bhutto. Osoba koja je napisala pismo napisala je svoje pravo ime (koje su provjerili) i priložila svoje fotografije sa premijerom Norveške, kao i sa Benazir Bhutto. Ipak, ta osoba nije željela da se objavi ime. Sadržaj pisma slijedi u nastavku.

Ja sam političar iz Norveške. Želim reći da će se teške stvari desiti između 2008. i 2012. godine.

Norveška vlada pravi sve više podzemnih baza i bunkera. Na to pitanje su jednostavno odgovorili da je to radi zaštite ljudi u Norveškoj. Tražio sam informaciju kada će to biti završeno, a odovorili su: "Prije 2011. godine".

Izrael čini istu stvar, kao i mnoge druge države.

Dokaz, da je ono što govorim istina, su fotografije sa ministrima koje sam upoznao. Oni sve ovo znaju, ali ne žele stvarati uzbunu i masovnu paniku.

Planet X dolazi i Norveška je počela skladištiti hranu i sjemena u području Svalbard i sjevernom polu uz pomoć SAD-a i EU. Oni će spasiti samo one koji pripadaju eliti i imaju moć, kao i ljekare, naučnike i sl. koji su potrebni za novi početak.

Ja već znam da ću prije 2012. godine otiči u područje Mosjoen, gdje se nalazi duboka podzemna vojna baza. Tamo smo podijeljeni u sektore: crveni, plavi i zeleni. Njima je ovo već naznačeno, a kampovi su već odavno napravljeni.

Ljudi koji će ostati na površini i umrijeti zajedno sa drugima neće dobiti pomoć. Plan je da 2 miliona Norvežana bude osigurano, a ostalih 2,6 miliona će umrijeti.

Svi sektori i arke su povezani tunelima i imaju vozila kojima se može preći sa jedne arke na drugu. To je iz razloga da mogu biti u kontaktu jedni sa drugima.

Veoma sam tužan. Često plačem sa drugima znajući da će toliko mnogo ljudi saznati istinu prekasno. Vlada laže ljude od 1983. godine do sada. Svi važniji političari Norveške znaju za ovo, ali samo mali broj njih će to reći drugima zbog straha da bi mogli propustiti NOAH 12 vozila koja bi ih odvezla na sigurno mjesto.

Ako kažu ikome, zasigurno su mrtvi. Ali, ja više ne brinem za sebe. Čovječanstvo i druge vrste moraju preživjeti. Ljudi to moraju znati.

Sve vlade svijeta su zabrinute zbog ovoga. Za ljude koji se žele sami spasiti mogusamo reći da potraže pećine na visokim mjestima gdje mogu napraviti zalihe hrane za najmanje 5 godina, uključujući konzerviranu hranu i vodu.

Posljednji put govorim: "Bože, pomozi nam svima...", ali znam da nam Bog neće pomoći. Samo svaka osoba pojedinačno može nešto učiniti. Probudite se, molim vas...!

Mogao sam vam pisati koristeći drugo ime, ali više se ne bojim ničega. Kada znate ovo pouzdano, postajete nesavladivi i nikakvo zlo vam se neće dogoditi kada znate da je blizu kraj.

Uvjeravam vas 100% da će se ovo desiti. Četiri godine su preostale do kraja. Nabavite oružje, napravite grupe za preživljavanje i pronađite mjesto gdje možete biti sigurni sa hranom.

Pitajte me bilo šta - ja ću vam odgovoriti koliko god znam o povezanosti Norveške sa ovim slučajem. Samo pogledajte okolo, svugdje se prave podzemne baze i bunkeri. Ljudi, otvorite oči. Pitate li vlade šta to prave, samo će odgovoriti: "To je samo skladište za hranu". Zasljepljuju vas lažima.

Znaci prisustva vanzemaljaca su takođe tu i često vidim norveške elitne političare koji nisu ono što govore. Čini se kao da su kontrolirani u svakom pogledu.

Zapamtite da oni koji će biti u gradu i okolini su oni koji će biti prvi umrijeti. Kasnije će vojska počistiti ostatke preživjelih i imat će naređenje da ubiju bilo koga ko se usprotivi odvođenju u kampove gdje će svi biti označeni brojem.

Vidim da je na vašoj stranici spomenuta Benazir Bhutto. Njena smrt je tragična. Kao što vidite, sastao sam se s njom. Takođe sa fotografija ćete vidjeti da sam upoznao brojne političare i svjetske vođe.

Javnost neće znati šta se događa do pred sami kraj, jer vlada ne želi stvarati masovnu paniku. Sve će se desiti mirno, a vlada će samo nestati.

Ali ja kažem: "Ne idite mirno u noć. Preduzmite mjere da budete sigurno sa vašom porodicom. Dođite zajedno sa ostalima. Radite zajedno da nađete način rješavanja problema sa kojima ćete se suočiti.

S poštovanjem,
[Ime i dokaz identiteta je u prilogu]

Preveo: Adis Bečić

Datum objave: 09.01.2008.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   pet sij 11, 2008 11:51 pm

Onda to oce rec da ce se za 4 godine u Zemlju zabit nekakav planet...a gdje se doticni planira zabit? Kopno, more, koji kontinent? I ne kuzim zasto ce vojska eliminirat prezivjele...i od kud vojska...zar nece spasit samo elitu?

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   pet sij 11, 2008 11:53 pm

E i kako su oni tocno skuzili da ce se to nesto spucat u Zemlju? Teleskopom? A sta ne mogu onda to vidjet i drugi koji posjeduju takve stvarcice, npr. neki koji se amaterski bave astronomiom?

Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   sub sij 12, 2008 12:15 am

Voljela bih da točno piše ŠTO će se dogoditi. Svuda oko nas sve je puno nekakvih neodređenih prijetnji. Ako tip zna napisati kako plače zbog sudbine čovječanstva i kako se grade bunkeri, mogao bi napisati o kojoj vrsti prijetnje se radi. Nema potrebe za govorom u prispodobama ako se ne boji govoriti.

Ustrašeni ljudi su pokorni ljudi. Mislim da postoji plan zastrašivanja ove vrste, jedino ne znam s kojom svrhom.
[Vrh] Go down
upperground
Stanica

Male
Virgo Rat

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   sub sij 12, 2008 12:46 am

glupost, to se nece dogoditi...

dogodit ce se val svjesnosti, pa ko ga ulovi, ulovi a ko ne ostat ce vijecno glup,.. :) :) :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   sub sij 12, 2008 12:54 am

Mozda sa svrhom da se tom pokornom masom vlada...kao i stotinama godina do sada...prijetilo se svim i svacim, a uz danasnji razvoj tehnlogije treba se jos malo potrudit za utjerivanje straha masi...

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   sub sij 12, 2008 12:55 am

upperground je napisao/la:
glupost, to se nece dogoditi...

dogodit ce se val svjesnosti, pa ko ga ulovi, ulovi a ko ne ostat ce vijecno glup,.. :) :) :)

...ostat ce vjecno glup... lolcina lolcina lolcina

Stanica

Male
Virgo Rat

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   sub sij 12, 2008 1:11 am

Namcor je napisao/la:
Mozda sa svrhom da se tom pokornom masom vlada...kao i stotinama godina do sada...prijetilo se svim i svacim, a uz danasnji razvoj tehnlogije treba se jos malo potrudit za utjerivanje straha masi...

da, masa je hrana letacima a strah pogotovo :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   sub sij 12, 2008 2:08 am

Opet upadica vezana za terminologiju (iako mi se gorenavedena veoma dopada), stvorenja do sada spominjana kao lizardi i sl., razni entiteti koji se hrane negativnim emocijama - bolom, strahom, agonijom umiranja dugotrajno i u mukama, kao i nekim vrstama seksualne energije, npr. one koja je bliska animalnoj... *
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina

Male
Pisces Rat

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   sub sij 12, 2008 8:44 am

ono pismo norveskog politicara, izuzetno uznemirujuce.
za mene ne. treba malo razmisliti i procjeniti na cemu se temelji njegova prica.

volim nove stvari otkrivati, znam da se sve ne zna, da se o mnogocemu suti, ali pismo tog politicara je utemeljeno na neutemeljenom.

svoju teoriju neimenovani politicar veze na slijedece (sam je dao link na tu stranicu, nisam ja)
Andy Lloyd's Dark Star Theory
gdje pise, citiram : "It contains a collection of essays and articles exploring the possibility that our Sun has a stellar companion" , hoce reci, istrazuje mogucnost postojanja jos jednog sunca u nasem solarnom sustavu. Teorija tog Andy Lloyda je blago receno smjesna. Ali, mister Lloyd prodaje knjige na amazon.com. To mu daje kredibilitet, zar ne.

pogledajmo sada slike

sto tu ne odgovara stvarnosti misli

pa te slike su u suprotnosti osnovnim postulatima fizike,
na temelju cega je on izgradio svoju teoriju???
neka navede zakone po kojima sve to pije vodu!!!

Do tada, ja cu mirno zivjeti i 22.12.2012. u rano subotnje jutro prosetati gradom i sa svojim najdrazim popiti jednu kavu, suncajuci se na zubatom i samo jednom, nama tako dragom, zimskom Suncu zubo
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   Today at 5:21 pm

[Vrh] Go down

21. prosinca 2012. godine
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 32.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Štuke
» Masivna sunčana oluja u 2012
» Survival Kalendar za 2012.
» 07.01.2012. - jedan dan - Lepoglava
» Velebit-TULOVE GREDE 7.1.2012. -na ratne staze..